Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

jancip
13. júl 2012

@aliza Myslím, že tady nikdo nepíše o dokonalých manželích.

kveta
13. júl 2012

@aliza Tvoje slova v skratke: "Bola som mlada a neskusena. Uhanal ma. Nevedela som, co robit... A tak som mu dala..." To je dobre... Ty musis byt v /muzskom/kolektive velmi oblubena... ;)

fallingstars
13. júl 2012

@blahova_andrea
Tak to je komplikované ☹ Jen mě napadá zkusit jim prostě malého přivést ukázat bez Tvého přítele...? Samozřejmě mu o tom dopředu říct a zdůvodnit mu to. Trochu mi připadá - ale jen z toho, co čtu - že by problém opravdu mohl být "jen" v tom, že je mezi Tebou a malým a jeho babičkou a dědečkem Tvůj přítel, který si s tím třeba jen neví rady a bojí se prvního setkání. Rodiče si taky můžou myslet, že když jste tam nebyli doteď, že Ty o to nestojíš, a přitom to není pravda. Možná jim schází obrázek o celé situaci, že s jejich snachou vycházíte a že tím tedy ničemu neublíží, jí se na to třeba z pochopitelných důvodů nezeptali, a raději tedy nedělají nic, z opatrnosti...Třeba by se to tím trochu uvolnilo a všechny strany by se ujistily v tom, že vůle je 😉 Ale samozřejmě chápu, že se Ti do toho takhle nemusí chtít a že to třeba ani není dobrý nápad, přece jen, tu situaci úplně neznám...

@jancip Pro mě to není alibismus, ale fakt potvrzený tím, co mám možnost vidět ve svém okolí. Neznám moc žen, které by na potkání sváděly každého druhého chlapa s prstýnkem na ruce (vlastně žádnou, když nad tím teď přemýšlím), ale znám bohužel spoustu ženatých mužů, kteří to zkusí prakticky na každou druhou, když ne na každou...A s platonickou láskou jsem to nemyslela jako čisté srovnání, ale spíše jsem tím poukazovala na to, že nikdy nemáme jistotu, že naše jednání nikomu, ale opravdu nikomu neublíží. Suď, kdo jsi bez viny 😉

@trish31 Nerozumíme si 🙂 . Mně teď vyhovuje být druhá, protože - jak už jsem psala na začátku - jsem s tím do tohoto vztahu vstupovala a je to okolnostmi dané a já to tak akceptuji 😉

aliza
13. júl 2012

@kveta to som, to si pis 😝 a je mi jedno, co si o tom myslis, viem, ako to bolo a nebudem to tu rozpisovat, nic som nikomu nedala, zobral si to sam...

aliza
13. júl 2012

@jancip o dokonalych nie, ale o tom, ako by sa mali spravat, ano....

blahova_andrea
13. júl 2012

@fallingstars Bez mého přítele? No nestraš 😀 Já je nikdy neviděla. To by u nich zazvonila cizí ženská s dítětem v ruce a řekla by: "Dobrý den dědečku a babičko...my jsme taky vaši." 😀 To by asi kleplo mě i je.

jancip
13. júl 2012

@aliza Myslím, že o tom taky ne

aliza
13. júl 2012

@jancip ok 😉 , priznam sa, ta posledna veta tam ani nemala byt, ja som ju pisala v inych suvislostiach, ale som to zmazala a tato jedina veta sa mi nejak prilepila na zaver 😀

fallingstars
13. júl 2012

@blahova_andrea 😀 Takhle to zní vážně trochu hororově 😉

Ale zase když o vás ví (jestli jsem četla dobře), tak by to zas takové překvápko taky nebylo...Nebo jim zavolat, a pokud nemáš číslo, tak jim třeba i po staru napsat dopis, že víš, že je to těžké, ale že bys nechtěla, aby malý vyrůstal, aniž by je znal, a že pokud by jim nevadila návštěva, tak ať se Ti ozvou...na to srdce každé babičky slyší... 😉 Když se Ti ozvou, budeš vědět, že mají zájem se setkat, když ne, bude jasné, že pes leží zakopaný taky trochu u nich a zatím přes to nejde vlak...Ale to je pohled člověka "zvenčí", snažím se sama sebe představit v podobné situaci a moc si nejsem jistá, zda bych byla schopná to udělat, kdyby na to došlo, určitě to vyžaduje pěkný kus odvahy, ale zase ve hře není málo 🙂 Nebo je pozvat na společnou večeři, kde se seznámíte? To by možná stálo za úvahu...

Protože jinak mě nic nenapadá, pokud se k tomu Tvůj přítel nerozhodne postavit jinak ☹

blahova_andrea
13. júl 2012

Tak jsem se právě zeptala manželky svého přítele, jak to tedy doma je, co prarodiče prcka a tak...no a ohledy na ni neberou, ona se totiž také snaží prosadit, že dítě je dar a že je to jejich vnouče a nechápe, že oni ho stále odmítají. Tak pokud je to pravda, že ona o něm doma pořád mluví a snaží se ty ledy prolomit a oni nic...to jsou z ledu proboha?! Vždyť ona za mnou s dětmi byla i v porodnici a koupila mu dáreček a ona je ta poslední, od koho by to člověk čekal. Ale jak mi právě napsala...než by mu dávali najevo, že pro ně není dost dobrý a že ho tam nechtějí, to ať se raději neznají a nevídají. A toho se asi budu držet. Další krok je stejně na nich a jejich synovi.

fallingstars
13. júl 2012

@blahova_andrea
Ach jo 😖 , tady to vážně vypadá, že se s tou celou situací ještě nesrovnali, to je mi líto, ale také musím dát za pravdu manželce Tvého muže, že pokud jim není dost dobrý, tak si ho nezaslouží 😉 Věřím, že na to přijdou, jen jde o to, aby si to uvědomili včas.

blahova_andrea
13. júl 2012

@fallingstars přesně tak, teď jsem to sní rozebírala přes icq a oni na to ještě nejsou zralí. hlavní slovo má táta a ten to nepřekousl. sice občas pošle kus zabíjačky nebo zeleninu ze zahrádky, tak jsem si myslela, že je to mírný pokrok. ale asi ne. to je pro jejich syna, ale jaký má teď domov a rodinu...to řešit nechtějí. problém je, že znám i sebe a čím dýl to takhle bude, tím míň to pak budu chtít změnit i já a bude to dost těžký.

aliza
13. júl 2012

@blahova_andrea ja si myslim, ze ty to nezmenis, mal by zacat tvoj priatel, su to jeho rodicia a ak on nema zaujem, aby jeho syna prijali a poznali, tak ty s tym nic neurobis, akurat sa zbytocne trapis. Su veci, ktore sa nedaju riesit a treba ich prijat take, ake su. tvoj syn o nic nepride, ako si pisala, ma velku rodinu z tvojej strany a tam sa treba zemeriat, udrzovat pravidelne kontakty s tvojimi rodicmi a tak. Hlavne to prestan riesit a prestan sa trapit. Je to zbytocne, treba ich prijat takych, aki su.

blahova_andrea
13. júl 2012

@aliza Já to beru jak to je, ale to neznamená, že nejsou slabé chvilky, kdy mi to přijde trošku líto. Nebo divný. Záleží zrovna na náladě. S mojí rodinou se vídáme často. Pořád se navštěvujeme, grilujeme, já vezmu kočár, naši psa a jdeme ven...no prostě idylka...vyrůstá s nimi. I tetičky a strýčky vídá často. V tomhle ohledu jsem moc spokojená. Já třeba své neteře a synovce dřív vídala snad jen na narozeniny a vánoce. A to je teda hrůza. S jejich rodiči se ale těžko šlo nějak domlouvat. Teď už jsou větší a i já se jim na mateřské dokážu líp přizpůsobit, tak se vídáme víc. No prostě rodina je základ všeho. Jak píšeš...v té druhé rodině si to musí nejdřív pořešit rodiče a syn a pak se do toho můžeme teprve zamíchat i my.

hehena
13. júl 2012

@blahova_andrea no ptáš se mě na věci, na který nemůžu znát odpověď. jako představit si to dovedu, že navazuju s tchánama vztah až ve dvou letech našeho dítěte, ale jak by to bylo ve skutečnosti, těžko říct.... každopádně bych se určitě pokusila, právě kvůli dítěti i manželovi a pak by se vidělo, jestli má cenu plýtvat energií...

lenam
13. júl 2012

Možná nechtějí plýtvat energií prarodiče a docela je chápu. Nevím, jak partner často střídal (střídá) partnerky, ale třeba si myslí, že je to zase něco dočasného. Sice mají vnuka, ale kde mají jistotu, že nenavážou vztah a po pár měsích vnuka už neuvidí! Partnera neznám, prarodiče také ne, ale když nad tím přemýšlím, třeba se nechtějí citově angažovat. Může to vypovídat o jejich vzájemné důvěře. Oni nevěří synovi, že je to dlouhodobý vztah a jak jsem pochopila, on nedůvěřuje jim, protože jim o vnukovi řekl až po narození?

blahova_andrea
13. júl 2012

@lenam Přítel si vzal hned tu první, kterou potkal, pak přišel jeden omyl a pak já. No asi taky nejsem ta pravá. Každopádně vnuk je na světě a jeho babička s dědečkem to budou pořád. I kdyby nám vztah krachnul. To, že nefunguje vztah těch dvou, kde to začalo, neznamená, že pak nemůžou pokračovat vztahy, které navazovaly.

sue
15. júl 2012

@blahova_andrea tvoj priateľ mi pripadá ako poriadny zbabelec. Spacká manželstvo dvomi neverami, ktoré vyrieši tak, že nechá manželku, ktorá si nerozumie so svokrovcami a dve deti v jednom dome a zdupká k tehotnej milenke. Počas celého tehotenstva sa neunúva postaviť sa ako chlap pred svojich rodičov s tebou a predstaviť svoju priateľku, následne ani svojho syna. Byť tebou, som hlboko dotknutá tým, že neobieha rozvod, že neobieha riešenie bytovej otázky svojej manželky a svojich detí a najmä za to, že vás nešiel predstaviť rodičom. Čudujem sa ti, že sa tu zamýšľaš nad dvomi staršími ľuďmi, keď problém spáva v tvojej posteli 😔 držím palce nech to vybojuješ...

blahova_andrea
16. júl 2012

@sue vidíš to trošku zkresleně. neodešel k těhotné milence. miminko přišlo až když jsme spolu rok žili. a to, že je jeho manželka stále u jeho rodičů je její rozhodnutí. je to tak pro ni zatím nejjednodušší. nepředstavil nás doma proto, že jeho otec si to zatím prostě nepřeje. nechce nás znát. a my se vnucovat nebudeme. rozhodně jsem dotčená z jeho přehmatů, ale s rozvodem nic nenadělá. zažádáno má už věčnost a soudy prostě nic. takže to bychom mu křivdily. a bytová otázka jeho manželky? to není jeho starost. v rozvodové dohodě se dohodli, jak chtěli a potřebovali a jak si bude žít ona dál je její věc. tím já se teda trápit nehodlám. o mě se taky nikdo nestará a musím se o vše postarat sama. taky bylo na mě jestli zůstanu s dítětem na černo v garsonce nebo si najdu větší, dražší a důstojnější bydlení i s trvalým pobytem. na děti platí, to je pro mě důležité. kdyby ne, to bych ho teprve sjela. a u nás mají naprosto vše, většinou ode mě a mojí rodiny. maminka jim nemusí nic balit, když jdou k nám. víš...že jsme nebyli představeni je možná zatím lepší. pokud nejsme u jeho rodičů vítáni, tak proč tam lézt a nechat si nadávat nebo kdo ví, co by nás tam čekalo. až to překousne i jeho drsný táta (protože ten u nich velí), pak se tam možná půjdeme ukázat.

sue
16. júl 2012

@blahova_andrea tieto informácie máš len od priateľa a jeho manželkyy, takže ich ber s filtrom 😉 a trvám na tom, že keď ťa trápi, že tvoj syn nemá druhých starých rodičov, rieš to s jeho otcom, nie s jeho rodičmi, ktorí ťa nepoznajú 😉

Ja na ich mieste by som ťa asi tiež nechcela vidieť, kým nie sú rozvedení a kým nie je manželka odsťahovaná. Proste si treba vzťahy upratať a potom začínať nové 😔

blahova_andrea
16. júl 2012

@sue které informace mám brát s rezervou? ty o jejich rozvodu nebo o prarodičích? ať tak či tak...ani s jedním já nic nenadělám. my si budeme žít svůj život a časem se uvidí jestli se spojí i se starouškama nebo ne...

fallingstars
16. júl 2012

@blahova_andrea
Asi bude lepší - a tak nějak i nevyhnutelné - nechat to vyhnít....:-/ Třeba si to přerovnají v hlavě, anebo jsou prostě vážně tak trochu prudérní a čekají na ten správný papír, ovšem je otázka, jestli bych stála o vstřícnost podmíněnou posvěcením úřadů...? ☹ Podle mě vážně zbytečně ztrácí čas a chvíle s malým, které jim mohou jednou zatraceně chybět, ovšem komu není rady, tomu není pomoci a rozhodně je fajn, že má malý jednu babičku, která - podle Tvých slov - zastoupí s přehledem i tu jednu chybějící 😉 Užívejte života, to, že to někdo jiný neumí a nechá se čímkoliv svazovat neznamená, že byste si tím měli vy také otrávit život.
Asi by mě sice také mrzelo, že se k tomu přítel nepostaví "příměji", ale bůh ví, co se u nich odehrávalo a co si od otce vyslechl...Nechtějí, ať nechají být 😉

korenbaba
18. júl 2012

@belasykonik by ma zaujímalo ako to dopadlo so zakladatelkou tejto diskusie?!

cottonwomen
20. júl 2012

@korenbaba no to aj mna 🙂

vievik
4. aug 2012

Sranda ,čo sa tu rieši ,keď je chlap doma nespokojný aspoň normálny ,nájde si niekoho na sex a spoločné chvíle maznanie a žena mu nedáva doma sex ,oporu a nič ...ale zase keď je chlap ,že odjakživa sukničkár tak je a má na každej ceste dakoho a popritom aj ženu s deťmi. No a čo ,keď si baba viac rozumie aj so ženatým ,tak čo je na tom ,príp.starším ,ja si myslím ,že je to každého osobná vec a nikto by sa za to nemal odsudzovať.

miskakyska
4. aug 2012

@vievik tým chceš povedať,keď mám doma chlapa a nemá pravidelný sex a je spokojný,že je nenormálny??...no aj ty sa zobuď moja a čitaj po sebe,čo píšeš

jancip
4. aug 2012

@vievik A platí to i obráceně? Když je žena nespokojena, tak no a co, že si najde ještě dalšího chlapa?

marecek4
4. aug 2012

to já mám jiný příběh 🙂 teď už to beru nějak s rezervou,ale pochopit jsem to nepochopila a ani se teda moc nesnažila-můj už teď BM měl jet s námi na dovolenou,plánovanou nějakou dobu před tím,nejel a hned po našem odjezdu se odstěhoval k přítelkyni,kterou mi asi úspěšně tajil už nějakou dobu společně i s rodiči a ostatní rodinou,kde ji hned během týdne všem stihl představit,dokonce i tam,kde já nebyla po patnácti letech manželství,jen podotknu-bylo to v srpnu a ještě v květnu za mnou přišel s nápadem na další mimi 😀,až po pár měsících vyplynulo na povrch,že spolu byli už rok před tím na vodě s kamarády-takže jsem vlastně byla v té pozici,kdy všichni všecko věděli jen já byla ta hloupá nejen mezi známými,ale vlastně i doma,že oba mezitím měli stálé partnery a sebe,jim vůbec nebránilo v tom,aby měli i jiné bokovky,takže kdo se snaží pochopit,nebo si nějak vysvětlit nevěru a myšlenkové pochody toho druhého dělá zbytečnou věc,radši ať se zaměří na sebe a posiluje svoje sebevědomí a obrňuje se trpělivostí

fallingstars
5. aug 2012

@vievik @miskakyska
Myslím, že potřeba sexu je individuální a od toho se odvíjí i to kolem 😉 Jako u všeho ani tohle nelze paušalizovat a myslím, že ani neplatí, že podvede jen ten, kdo je nespokojený, to je spíš častá berlička milenek. U nespokojených je to samozřejmě asi pravděpodobnější, ale někdo si prostě potřebuje jen něco dokázat, je stržen vášní, co já vím, na tom mužském rozsévačství prostě podle mě něco je, i proto mají dvě tváře jako v příběhu @marecek4. A také souhlasím s tím, že se to nedá nijak vysvětlit ani z ženské strany pochopit, prostě jsme jinak nastavení.

@jancip
Myslím, že to platí obráceně, proč by ne. Jen si myslím, že tady je opět už geneticky trochu dané, že ženy - jakmile mají děti - je vždycky upřednostní a tudíž se i v situacích jako je partnerství, apod., rozhodují spíše s ohledem na dobro svých dětí, tzn. po zvážení rizik (ztráta živitele, otce rodiny) raději od nevěry ustoupí, a asi je to tak dobře zařízené. Ale to neznamená, že ženy neumí být nevěrné, naopak, myslím, že jim to jde často lépe než mužům 😉

cerez
9. aug 2012

Píše sa tu o nevere, milenkách, podvádzaní. Zažili ste tu niektorá aj takú situáciu, že vás žiarlivá kamarátka obvinila zo zvádzania jej muža? Ba dokonca ste jej to osobne povedali v prítomnosti vášho vlastného manžela? Ak nie, tak mne sa to stalo. Myslím obvinenie, nie nevera. Ktorá z mileniek našla odvahu priznať svoju neveru pred vlastným mužom a zároveň priznať, že bola neverná s manželom jej kamarátky. Buď to musí byť človek odvážny, alebo totálne hlúpy. Dodnes to nejdem stráviť a neviem či niekedy strávim také krivé obvinenie.