Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

fallingstars
19. dec 2012

@eva518 Tak nějak nevím, jak reagovat, protože mám pocit, že ve Vašem případě nebude mít cenu nic. Já Vás neurážela, tak Vy mě, prosím, také neurážejte. Já jsem svobodný člověk a rozhoduju se pouze sama za sebe, nemám zodpovědnost vůči nikomu a nejsem soudcem a ochráncem vztahů druhých. A o lidech, které neznám, bych si netroufla tvrdit, že jsou ku..y nebo bl..y, s čímž Vy jste tak hezky a tak rychle hotová, že to ukazuje, jak úžasně dobře na tom charakterově jste Vy 😉. Zažila jsem to, takže to znám, z jedné i z druhé strany, vím, o čem píšu.

eva518
19. dec 2012

@fallingstars na hrubý patel hrubá záptata, vážená. A pokud jsi to zažila i z druhé strany, tak vážně pochybuju o výšce tvého IQ.. Hranice svobody každého člověka končí tam, kde začíná toho druhého. A pokud si myslíš, že jednáš jako milenka jen sama za sebe, tak se hrubě pleteš. Nežiješ se svým milencem ve vakuu. Nic jiného, než to, aby se ti to pěkně vrátilo, ti nepřeju. Protože pokud jsi to opravdu zažila i z druhé strany a přesto napíšeš, že na tom nevidíš nic špatného, tak bys měla se sebou rychle něco dělat. Léta běží každému a s tímhle přístupem budeš jen hadr na holi do konce života...

fallingstars
19. dec 2012

@eva518 😀 Moc hezké, opravdu 😉 Urážet Vás nebudu, ani Vám nic špatného psát, na Vaši úroveň se vážně snížit nechci. Hranice mé svobody se nijak nedotýkají hranic svobody ženské, kterou jsem neznala a nikdy znát nebudu. Jiné to je u hranic svobody jejího manžela, protože on se jí k něčemu zavázal a je tedy jeho rozhodnutí, jak s tím slibem naloží. Kdybych nebyla já, pravděpodobně by byla já, ale on a jeho rozhodnutí by zůstalo. Ale to už jsem tu psala. Máme na to každá jiný názor, nepochopíme se, ale pro mě to stejně není důvod na Vás naplivat takové silácké, ale nic neříkající výroky 😉

sirinka
19. dec 2012

@fallingstars tomu co pises aj skutocne veris? Lebo je to dost ubohe ospravedlnenie svojho konania od niekoho, kto sa tvari velmi inteligentne....

eva518
19. dec 2012

@fallingstars ještěže jsi se postavila do role té slušné hrdinky, která nikdy nic špatného neřekne, že.. Víš, slušnost člověka nespočívá v tom, jestli o někom napíše, že je blbka, ale v tom, jaký život žije. Nemyslím, že by věty, které jsem napsala, byly bez významu, spíš jde o to, jestli jsi vůbec schopná to pochopit. Asi jsi se spálila dost málo, když nevěru obhajuješ. Na tu totiž musí být dva a proto vůbec neobhajuju chlapa. Ten má samozřejmě svou zodpovědnost vůči své oficiální partnerce. Ano, kdybys nebyla ty, bude jiná. Ale nechápu, jak můžeš žít s pocitem, že děláš něco tak ubohého... Opravdu ti přeju, abys zažila to, co sama děláš "té cizí ženské, kterou nikdy znát nebudeš". Aby ses pak nedivila, až ji jednou poznáš. Náhody jsou nevyzpytatelné a věř, že jak se říká: na každou svini se vaří voda.
Tímto končím debatu s tebou.

eva518
19. dec 2012

@sirinka souhlasím s tebou. Sice se tady ofrňuje nad tím, že jsem o ní napsala, že je blbka, ale její obhajoba, proč se tak chová, je dost ubohá.

sirinka
19. dec 2012

@eva518 ako fakt, ulakomit sa na chlapa, co ma doma zenu a hlada si milenku a je mu v podstate jedno, ci to bude ona alebo hocijaka ina.... No to musi byt riadne terno, este sa s tym treba aj na konikovi chvalit....

eva518
19. dec 2012

@sirinka tak nějak... Kdyby nebylo takových, tak by chlap utřel nos. Takhle ho jen podporuje v tom, že je king a on si pak zvyšuje sebevědomí hned na několika takových.. Také bych chtěla takového, o kterém vím, že když nebudu já, bude hned druhá.

fallingstars
19. dec 2012

@sirinka Ano. Ale všechno, co jsem k tomu kdy chtěla napsat, už jsem napsala, asi bych se opakovala...

@eva518 Aha, tak to jsem ráda, že vím, že nadávky jsou vlastně slušným oslovením, podle toho, co jsi napsala 😉 Já zase nechápu, jak můžeš žít s takovou záští, která z Tebe čiší, ale to nemá cenu rozebírat, svoje jsme si k tomu řekly obě.

eva518
19. dec 2012

@sirinka a také by mě zajímalo, co by řekla na jeho ženu. Vsadím se, že by byla překvapená, kdyby viděla realitu a ne jen to, co jí nakuká její drahý.

eva518
19. dec 2012

@fallingstars Nevím, proč bych měla člověka, který má řebříček hodnot naprosto převrácený od toho, který je považovaný u slušných lidí za normu, oslovovat jinak. Nejsem věřící, ale desatero by měli dodržovat všichni slušní lidi. Někdy si to přečti, je to celkem zajímavé.
Holka, to není zášť. To je pouze odpor, s jakým se na tebe dívám. Kdybys měla trochu slušnosti a selského rozumu, tak se nebudeš chvástat, že tvoje chování se nijak nedotýká jeho ženy. Až se ti jednou opravdu stane něco podobného a tebe to raní, tak mi můžeš napsat, jaké to je. Počítám, že to ani nebude trvat dlouho..

fallingstars
19. dec 2012

@eva518 Sice jsi už ukončila debatu se mnou, ale dobře 😀 O jeho ženě jsme se vůbec nebavili, nijak, nikdy. Žádné bulíky na nos ani nic podobného, ani jeden jsme neměli tu potřebu.

Každý máme žebříček hodnot nastavený trochu jinak, to, že Ty ten svůj považuješ za normu, ještě neznamená, že je to ten jediný správný a kdokoliv se řídí trochu jiným, je špatný. Já Ti také nevnucuji ten svůj.

Ty výhružky mě fakt baví, pravděpodobně už teď propichuješ mojí panenku woodoo 😉 Já se tady ničím nechvástám, jen jsem se snažila tady říct svůj názor, že za nevěru všechny odsuzují milenky, ale jsou to v první řadě Ti chlapi, kteří by se měli při rozhodování na někoho ohlížet. Ale to už se fakt opakuju...

sirinka
19. dec 2012

@fallingstars mna nezaujima tvoj vztah, iba ma zaujalo to, ako si si svoje konanie obhajila... A to naznacuje, ze ani ty sama nepovazujes svoje spravanie za celkom korektne, kedze sa jasne snazis zbavit akejkolvek zodpovednosti za vzniknutu situaciu a celu vinu hadzes na svojho milenca....

fallingstars
19. dec 2012

@sirinka Já Ti ani nikde o svém vztahu nenapsala... 😕 Prosím, přečti si pár stranky zpět a pochopíš, jak jsem to myslela. Já žádnou vinu na nikoho nehážu, jen se tu řešilo, že je strašně snadné - a obecně velmi oblíbené - pranýřovat milenky, ale přitom podle mě je ve vztahu k jakési zodpovědnosti vůči manželce, která se milenkám často předhazuje, tím zodpovědným jedině ten manžel...ale beru, že to asi nepíšu moc srozumitelně, nedaří se mi to vyjádřit polopaticky...

kveta
19. dec 2012

@fallingstars
Dva skutocne pribehy, dve rozlicne reakcie "milenky".

Manzelia podstupovali umele oplodnenie. Manzel stresy poriesil unikom do mileneckeho vztahu. Milenka ho ubezpecila, ze nie je prvy ani posledny, co sa rozvadza. Rozvod.

Manzelia podstupovali umele oplodnenie. Manzel riesil stresy najdenim si priatelky. Randili spolu, k intimnostiam zatial nedoslo. Priatelka ho nahodou stretla s jeho rodinou a doslo jej, ze klamal, ze je slobodny. Dohovorila mu, aby neublizoval svojej zene a ake tazke to jeho manzelka ma. Su to tri roky a dodnes manzelku nepodviedol.

Takze nie je pravda, ze ked neda jedna, pojde za druhou. V prvom pribehu som bola manzelkou, v druhom priatelkou.

fallingstars
19. dec 2012

@kveta Ale nejedná se o stejného muže, tzn. asi jsou chlapi, kteří jsou nějakým způsobem imunní, ale v tom prvním příběhu by asi jiná stejně přišla...v druhém těžko říct, třeba ještě přijde, třeba už ne a bude to fajn 🙂 Ovšem to pořád neshazuje veškerou zodpovědnost zn milenku, vždyť Ti chlapi jsou snad samostatně se rozhodující bytosti...

sirinka
19. dec 2012

@fallingstars aha, tak ju tu este vidim urcitu uctu cloveka voci inemu cloveku, v neposlednom rade zena voci zene. Aj ked neznamej, ale musis si byt vedoma toho, ze ked sa zucastnujes, si aj ty zodpovedna za mozne nasledky a za to, ze niekto moze kvoli tvojej rozkosi velmi trpiet. Ani po ulici nechodis a neplujes po okoloiducich len preto, ze mas chut a im si ty nic osobne neslubila.... Ci?

fallingstars
19. dec 2012

@sirinka Já nepopírám určitý díl zodpovědnosti milenek/milenců za nevěru, ale nesouhlasím s názorem, že jsou spouštěčem nevěry. Nikdy jsem při tom nikomu pistoli u hlavy nedržela...

A s těmi okolojdoucími to, myslím, není úplně šťastný příklad. Pokud by okolojdoucí měla být manželka a já tím, kdo by do ní "chtěl" vrazit (a to samozřejmě nechci, pouze příklad), tak je tu teda pořád ten manžel, co by mě měl odstrčit 😉

sirinka
19. dec 2012

@fallingstars nie, na neveru musia byt samozrejme dvaja....
Ty to fakt nechapes alebo nechces chapat? Za svoje spravanie si zodpovedna ty! To je tvoja slobodna vola, ktora ta nuti prijimat medzi stehna zenateho chlapa. Peco by ti to mal niekto zakazovat? Uz zrazu nie si slobodna bytost? A za svoje slobodne rozhodnutie pochopitelne musis vziat aj zodpovednost a to aj napriek tomu, ze clovek, ktoremu svojim konanim mozem velmi kruto ublizit, je ti neznamy a nic si mu neslubila...proste ci ches, zasahujes do jeho zivota... Teba moze jedine tesit, ze ked sa cela vec nahodou prevali, zavries knihu a najdes si noveho milenca a je ti sumafuk, co bude s tymi ludmi dalej....a aj nadalej sa mozes tvarit, ze ty nijakovsky nemozes za to, co sa tym ludom deje....

fallingstars
19. dec 2012

@sirinka

Asi to nechápu, co by mi měl někdo zakazovat? Ano, jsem svobodná bytost, jsem zodpovědná za svá rozhodnutí a má rozhodnutí vztahuji k tomu, zda jimi poruším nějaký svůj slib či ublížím člověku, kterého znám. A tímto to nedělám, nic jsem nikomu neslíbila, já nikoho nepodvádím, neudělala bych to ženě, kterou jakýmkoliv způsobem znám...Ty se vždycky ohlížíš na to, zda Tvoje rozhodnutí teoreticky nemůže někomu ublížit, třeba přes pět lidí? Jsi si jistá, že jsi vždycky absolutně ohleduplná? Nemyslím si, že bys na to mohla kladně zodpovědět. Říká Ti něco efekt motýlích křídel? I mávnutí křídel motýla v jižní Americe může vést k přírodní katastrofě na druhém konci světa (teorie). Takže nějaké Tvé rozhodnutí mohlo vést k tomu, že někdo na druhé straně města byl strašně nešťastný (příklad). Nevím, jestli je jasné, co tím myslím, ale zkrátka pokud bych se měla ohlížet na to, zda čistě hypoteticky mými rozhodnutími nemohu náhodou ublížit někomu, koho neznám, tak stojím na té ulici a nikam nedojdu...

lara30
19. dec 2012

Kazda zena sa po case zamiluje do svojho milenca a potom nastava kriza a bolest v srdci... ☹ ☹ ☹ ak si to zacinas plne
uvedomovat teraz ....tak sa ho hned vzdaj .A najdi si rychlo chlapa co ta bude naozaj lubit ..... 😉 😉 ja viem coto je ked som zila v prahe tiez ssom sa zalubila do chuja....a on chuju ma nikdy na vazno nechcel !!

tak si to v hlave daj do poriadku :D budes/polaces si ale , 😉 😉 ale zivot ide dalej..... 😉 😉 😉 😉

fallingstars
19. dec 2012

@lara30 My už jsme to skončili, a nebylo to úplně snadné, ale asi v pravý čas, jak píšeš. Pro všechny 😉

sirinka
19. dec 2012

@fallingstars 😀 ale tvoje vedome konanie neporovnavaj s mavanim motylich kridiel....ty si velmi dobre uvedomujes mozne nasledky tvojho konania. Ale chces vidiet iba polovicnu pravdu.

fallingstars
19. dec 2012

@sirinka Já vidím celou pravdu, ale nemám ráda, když dostávám kázání od někoho, kdo nemůže zaručit, že se vždy a zásadně chová podle toho, co káže, to pak nemá smysl. Nejdřív se ujisti, že jsi nikdy nikomu neublížila a pak někomu kaž, že má brát ohledy na celý zbytek světa 😉 Což ale nejde, protože to nikdy nemůžeš říct s jistotou.
Ale já zase nejsem slon v porcelánu, nemám zapotřebí šlapat někomu po štěstí a dávala jsem si dobrý pozor, abychom udělali všechno proto, aby se to manželka nedozvěděla. A taky se to povedlo, takže v tomhle já mám svědomí čisté. Rodinu jsem nikdy nikomu rozvrátit nechtěla a na tom to taky skončilo 😉

sirinka
19. dec 2012
kacenka1111
19. dec 2012

@fallingstars a co jsi tedy tim "pomerem, vztahem, cimsi" myslela? Sex? Nenasla jsi nekoho svobodneho? Laska? jinak pises krasne, jeden prispevek jsem ti lajkla, na druhou stranu se chovas jako potvora a to ti tady jen tak neprojde 😀

fallingstars
19. dec 2012

@kacenka1111 😀 To je mi jasný, že to neprojde 😉

Upřímně, na začátku jsem to brala čistě jako povyražení, žádné závazky, očekávání, nároky, kterých by se u svobodného jedna nebo druhá strana nevyhla...Jeho jsem se nikdy neptala, co v tom vidí, ani co je důvodem, nechtěla jsem slyšet všechna ta otřepaná klišé, tak nějak jsem předpokládala, že jako ženáč do toho nejde s romanickými úmysly a že je to tedy krásně vyvážené. A naprosto vážně a s úplně čistým svědomím říkám, že jsem opravdu nikdy nechtěla nikomu ublížit, nikdy jsem ani slovem nic neiniciovala, nikoho nepřemlouvala, naopak, kolikrát mi přišlo, že on to bere na lehčí váhu než já, opatrný třeba moc nebyl...Jenže po pár měsících se to samozřejmě trochu posunulo a už to přestávalo být čistě o tom tělesnu a že se spolu pobavíme, pak mi to potvrdil několika vyjádřeními, z nichž vyplynulo, že by se to velmi snadno mohlo dostat za tu výše zmiňovanou hranici, kterou jsem v žádným případě nechtěla překročit...

kacenka1111
19. dec 2012

@fallingstars A proc on? Ptam se proto, protoze jsou zeny, ktere si podvedome vybiraji zenate muze. Jsou mrchy. Bavi je to. Pak zeny, co proste nechteji zavazky a zenaty muz je jasna volba. Nedalo se odolat? Nevim, zda mi to budes chtit prozradit, ale kdo zacal? I kdyz radsi to nepis, aby se toho nekdo nechytil. Byla jsem na obou stranach a ja osobne priznam, ze jsem se zadanym ( jednou v zivote, ale na dva roky ) spala nejdriv z chtice, pak proto, ze me to bavilo. Ta holka byla velmi "blizko". Ale mrcha nejsem. Asi jsem byla, ale ja si "oplacela" tu neveru, kterou mi predtim zpusobil ex. No nic....🙂 Tak jen proto, ze kazda strana ma dve mince. Chapu Tebe, i ty holky, co te tu kritizuji. Kdyby byly svobodne, dle me by se to tak nezavrhovalo. Ale jsou to matky a manzelky a vzivaji se do role "one manzelky". Taky mi to neni lhostejne. Predstavuju si, jako by jsi to delala me. Jenze tak jednoduche to neni. Protoze vim, jak jsem se citila ja, kdyz jsem byla svobodna. Neresila jsem to tak, jak to resim ted.

racerunner
19. dec 2012

@sirinka
@fallingstars Holky, ta vaše diskuze je hooodně zajímavá, jenom si tak říkám, kam se z toho vytratil ten ženatej chlap? Máme se zlobit na lízátko, že má naše dítě zkažené zuby? Asi ne, že? Spíš na to dítě, že tak moc chce lízátko. A možná spíš dokonce sama na sebe, že jsem dovolila, aby dítě to lízátko tolik chtělo a mělo ho. Nevím, ale přijde mi to jako schovávání hlavy do písku. To nejsou milenky, co rozvrací rodiny, to jsou samotní nevěrní partneři, potažmo v konkrétně tomto případě, ten ženatý milenec....

eva518
19. dec 2012

@racerunner to sice ano, ale k tomu, aby mohl ženu podvést, musí mít s kým. Takže vina je na obou stranách a argument, že milenka je na rozdíl od ženáče svobodná, je pěkná blbost. Oba mají stejný podíl viny. On, že to dopustí a ona, že mu vyjde vstříc. Proto mě ty hloupé argumenty fallingstars o její vlastní bezbřehé svobodě nenechaly bez odpovědi..