Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

fallingstars
19. dec 2012

@kacenka1111 Má obrovský charisma, ale vždycky z něj šel respekt, nebyl to takovej ten "ženáč obšourník", co to zkusí na každou...nikdy by mě nenapadlo po něm nějak vyjet, ani to vlastně neumím, ale asi rok jsme se vídali na společných akcích, kde jsme si začali postupně hodně rozumět a jednou jsme pak prostě uklouzli (ne sex, polibky). No a pak se prostě nenechal odbýt...jo, jestli jsem někde selhala, tak v tom, že jsem nedokázala jako svobodná říct dost pěknýmu a chytrýmu chlapovi po dvou měsících neustálého, ale přesně odměřeného naléhání ne...

fallingstars
19. dec 2012

@kacenka1111 Víš, já si vážím Tvého respektu, vážně hodně. A nedělá mi problém o tom psát, vím, že mě tady spoustu lidí odsoudí a taky chápu - jak píšeš - že je rozdíl pohledu svobodné holky a rozdíl pohledu vdané ženy, třeba s dětmi, protože ty následky můžou být nedozírné a bolestivé...Takže nemůžu říct, že bych ten druhý pohled nechápala, ovšem nechápu tu radikálnost a absolutní přesvědčení o rádoby jediné pravdě...Jen málokdy v tom je jen ten jeden, jen manžel, jen milenka, jen manželka...a proto se mi příčí prohlašovat a priori o všech milenkách, že jsou ku... a milencích, že jsou sukničkáři...pořád si myslím, že ta největší rozhodovací tíha leží na tom, kdo podvádí...

fallingstars
19. dec 2012

@racerunner Dokázala jsi to v jednom odstavci shrnout líp než já na deseti stránkách 😉 Díky.

kacenka1111
19. dec 2012

@fallingstars Taky bych neodolala a polovina z holek taky ne. To jen ty hormony te soudi🙂 Podle me by bylo na miste soudit te, kdybys byla mrcha, ale nevypada to. Z toho, co jsi napsala. Vlastne kecam, udelala jsem to dvakrat. Zapomnela jsem na Prahu 😀 ajaj, ale to bylo presne jako u Tebe s tim....

kacenka1111
19. dec 2012

@fallingstars Presne. Ten velmi primy a jednoznacny nazor ve me evokuje obraz nejakyho fanatisty.

racerunner
19. dec 2012

@eva518 Jasně , každého názor, já bych se, v případě, že by mi zahýbal manžel, nikdy nesnížila k tomu, abych se za to zlobila na jeho milenku. Můžu žárlit , ale vinit jí? Vědomí toho , že se můj muž o ní snažil a ona ho v rámci svojí morální úrovně odmítla, by moje manželství rozvrátilo naprosto stejně, jako kdyby ho neodmítla. Protože neudělala-li by to ona, udělá to za chvíli stejně jiná...Nevychloubám se tu, že můj muž by tohle nikdy neudělal, ale brala jsem si ho s tím, že po světě chodí mnoho slečen, které takovou svobodu vyznávají a že on jako chlap mého srdce má mít ten morální kredit jim odolat...

sirinka
19. dec 2012

@racerunner no vina manzela je snad vsetkym jasna.... Mna skor zarazilo, ze si niekto mysli, ze svojim slobodnym a vedomim konanim nemoze predsa ublizovat niekomu, koho osobne nepozna.... Ze si umyva ruky a zbavuje sa akohokolvek podielu viny s tym, ue ved ona je slobodna a ona nikomu nedavala slub 😉 take lahke to predsa nie je. A ano, teraz sa vyjadrujem skor ako manzelka a matka, ale aj ja som bola mlada a slobodna a tiez mam svoje za sebou, ale nikdy ma nenapadlo, ze by taketo konanie mohlo byt ospravedlnitelne....a to ani pre jedneho zo zucastnenej dvojice.

sirinka
19. dec 2012

@racerunner inak pomerne casto sa stava, ze muz nepotrebuje nejako extra zhanat milenku, je mnoho mladych a slobodnych, ktore same usiluju o zenatych muzov, staci, ze maju trosku lepsi prijem a vyzeraju celkom k svetu a polovacka sa zacina.... No a potom aj muzi majus voje hormony a chudaci podlahnu, hm? Taky dvojmesacny neustaly natlak??? Dobre miereny? My zeny to predsa na chlapov vieme 😀

kacenka1111
19. dec 2012

@sirinka Ona ho ale neuhanela. V tom je prave ten rozdil. Odsudme ty mrchy, co nam kradou manzely. A odsudme ty manzely, co nam sproste zahybaji! AMEN, devcata.

sirinka
19. dec 2012

@kacenka1111 hej, medzi milenka su nepatrne rozdiely... Ale je naivne mysliet si, ze ako milenka nemam svoj podiel viny, ci uz som lovila, alebo som bola ulovena 😉

racerunner
19. dec 2012

@sirinka Taky jsem manželka a budoucí maminka 🙂, taky jsem byla svobodná a nezadaná a taky jsem nesvedla ženáče. Doma bohužel ani zdaleka nemám dokonalého muže, kterým si jsem na 100% jistá - asi proto mám už tak vyhraněný názor 😀. A nikoho se zde nechci zastávat. Jenomže mi prostě přijde, že když tu 1/2 viny hodíš na milenku, tak ze svého muže děláš nesvéprávné zvířátko. On byl ten, kdo sebral odvahu na to, slíbit Ti svou věrnost. Milenka Ti jeho věrnost neslibovala. Ty bys stála o chlapa, o kterém bys věděla, že miluje jinou, ale ona ho v rámci své morální zásady odmítá? Jako jo, byla by to překrásná morální zásada, ale k čemu by Ti byla?

racerunner
19. dec 2012

@sirinka Pak bych byla ráda, že jsem se takového zbavila a předala ho dál...na jednu stranu zde kážeš o tom, jakou by měla mít morálku cizí žena, ale o svém muži (myšleno obrazně) s klidem řekneš, že je chudáček malinký zmítán hormony 😀 ?

kacenka1111
19. dec 2012

@sirinka No ano, jezismarja, tak si zasu*kala se zenacem. Ale sorry, tyhle vyhraneny nazory jsou dost hystericky. Nemusela. Stalo se, nechtela to. Tak ji upalte, carodejnici jednu!! Ukamenujte ji za svechny ty pohromy sveta! Co kdyby nedejboze nestoudnice svedla vaseho muze?? OO, pane na nebi,....Fanatismus nebyl nikdy cool. Trapi ji to. Ukoncili to. Chtela si popovidat a vy jste ji poslaly do pr*dele. Kadimury. Az se neco stane vam ( cokoliv ), doufam, ze vas taky vsichni poslou nekam, odsoudi, upali. A deje se to tady na hodne diskuzich, ve dvou mych taky. Jak mile a chapajici jste, mile damy. 🙂 Co kdyz prijde vase dcera, ze ma zenace? a co kdyz bude tehotna? reknete ji, ze je kur*va? NE! odloudite ho od manzelky, protoze co by tomu rekly sousedky???

sirinka
19. dec 2012

@racerunner 😀 trosku ironie bolo v mojom prispevku... A uz vobec som nehovorila o mojom muzovi....

fallingstars
19. dec 2012

@sirinka Ty máš ty chlapy za úplně nesvéprávné bytosti...Do všeho jsou vmanipulováni a prakticky znásilňováni. Ženy, které s nimi spí, jsou vždy pouze vypočítavé mrchy, co se chtějí vdát a mít ženáče, rozbít mu rodinu a projít si s ním rozvodem je jediný smysl jejich života...Už jsem to pochopila. Na druhou stranu je úžasné, že tím pádem dokážu teda asi sbalit každého, koho si umanu, bez ohledu na to, zda chce nebo ne...to jsem měla vědět dřív 😀

A úplně souhlasím @racerunner, protože úžasně dokáže vyjádřit to, co už jsem tu jednou psala...k čemu Ti je chlap, který není nevěrný jen proto, že mu řeknu ne? Já bych nechtěla, aby věrnost v mém vztahu závisela jen na jediném slově cizí ženy...

racerunner
19. dec 2012

@sirinka a já zase psala, že "Tvůj muž" myslím obrazně, navíc jak píšu výše- ani ten můj není dokonalej, jen z toho neobviňuju jeho potenciální svůdkyně 😀

sirinka
19. dec 2012

@kacenka1111 jasne, nechcela to a branila sa tomu niekolko mesiacov 😀

kacenka1111
19. dec 2012

@sirinka Treba nechtela. Proto, ze je zenaty a ona neni kur*va.

sirinka
19. dec 2012

@fallingstars mne je taky muz nanic, naco bol taky tebe, co bez problemov podvadza svoju manzelku? Ja neobhajujem nevernych muzov, ale rozum mi zastava, ako obhajujete ich milenky 😉

fallingstars
19. dec 2012

@sirinka Já jsem mu po tom prvním uklouznutí řekla, že do toho nejdu. A pak ty dva měsíce jsem si nebyla jistá, jestli je to přesně to, co chci, protože i když jsem přesvědčená o tom, že je to jeho rozhodnutí, tak vztah se ženáčem není nejsnadnější a člověk musí rovnou přijmout jakési riziko...takže jsem prostě nevěděla hned, jestli do toho chci jít nebo ne...ale Tobě nemá cenu lidské váhání a nejistotu nějak vyvsvětlovat, Ty jsi dokonalá a všechno děláš dobře, to je jasné 😉

sirinka
19. dec 2012

@kacenka1111 ? Aha, tak preto s nim spavala niekolko mesiacov... Uz chapem, hlavne nebyt zalubena a nic neocakavat.... Aby mala ciste svedomie a vlastne jeho manzelka by sa jej mala prist podakovat, ako odhalila jeho pravu tvar.... Vlastne milenky zenacov robia velmi zasluznu pracu....

kacenka1111
19. dec 2012

@sirinka Nikdo neobhajuje milenky tolik, jako vy je odsuzujete. Vsechny stejne.

kacenka1111
19. dec 2012

@sirinka Ty si proste jedes to svoje. A neprestanes. Tak hodne stesti.

fallingstars
19. dec 2012

@sirinka Tak znovu...já milenky neobhajuju, jak jsem psala výše, mají svůj podíl zodpovědnosti. Ovšem jsem proti kategorickému škatulkování, jaké se tu předvádí, to je celé. Za celou dobu, co tu diskutujeme, jsi se ani jednou nenavezla do nevěrných manželů, ale všechny milenky - neděláš výjimky - už mají na sobě solidní nános balastu od Tebe...

kacenka1111
19. dec 2012

@fallingstars Ona je nejaka zahorkla, nebo co...Asi ji chlap nas*ral.

racerunner
19. dec 2012

@fallingstars No děkuju, já vůbec nyní nesoudím Tebe, já to takhle fakt mám. Kdybych se nyní dozvěděla, že mi je manžel nevěrný, tak jeho milenku chci znát z jediného důvodu - abych zjistila, co jiného má, než mám já...🙂. I ta mediální fraška, kolem nevěrného Kokty mi v tomhle přišla ujetá. Partyška svým nesmyslným obviňováním milenky nakonec té nicce pomáhala v docela silné mediální kampaňi 🙂

sirinka
19. dec 2012

@fallingstars praveze si viem velmi dobre predstavit takuto situaciu, vlastne si ju nemusim predstavovat, staci mi zaspominat si....a vediet sa spravne rozhodnut v spravnej chvily ti moze pomoct vyhnut sa situacii, ked budes potrebovat obhajovat svoje konanie a svedomie nezmyselnymi taraninami, ze jeho zenu nepoznas a nic si jej neslubovala....

megy
19. dec 2012

@kacenka1111 tak tady jsem na tvé straně sluníčko. přesně, odsuzuje se, ale kdyby byly v podobné situaci, tak by se chovaly jinak. já byla v situaci milenky dlouho před nynějším přítelem a musím říct, že to bylo o sexu. můj tehdy manžel mi řekl, nemiluju tě, jdi za jiným. jsem taky žena a mám své potřeby, takže mě dokáže rozpálit do běla, jak se kolikrát někdo vyjadřuje o něčem, co neprožil :-/

sirinka
19. dec 2012

@fallingstars tato tema je o milenkach 😉 a uz som pisala vyssie, o vine neverneho manzela hadam netreba vonkoncom polemizovat

kacenka1111
19. dec 2012

@sirinka v tyhle dobe je kazdej nejak zenatej, svazanej, chodici...takze to bys ani nesmela na ulici hodit usmev na pekare, protoze je zenatej a ty mas svy zasady....ach juj🙂 ty fanaticko🙂