Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

ajsenz
19. dec 2012

Baby ja si myslím tak, ak chlap podvádza svoju ženu s vami, bude aj s inou podvádzať Vás 🙂
Takýto chlapi dobre vedia nabaláchať rečičky lebo vedia kam dostať ženu aby ich ďalej svojimi rečami neotravovala. Jemu je dobre u manželky ktorá sa o neho postará, dá mu keď bude chcieť a keď nechce dáte mu Vy 🙂 Myslím že to k ničomu nevedie, do takýchto vzťahov netreba zapájať lásku.. i keď nevedela by som s niekým spať pokiaľ by som ho nemilovala, ale každý sme iní. Držím palce nech sa to vyrieši v prospech tej pani či sním či bez neho ale nech je šťastná.

luissa233
19. dec 2012

Ahojte, ak môzem aj ja k tejto téme niečo pridám....Neviem prečo, ale vždy som mala "šťastie" na zadaných, ženatých či rozvedených mužov🙂 malý flirtík a bolo vždy som to brala . len tak, užijem si a koniec...nikdy som sa do týchto typov mužov nezamilovala, brala som to skôr ako formu zábavky... až sa mi jedného krásneho dňa rozpadol 1/5 ročný vzťah(taktiež zhodou okolností s rozvedeným mužom). Dosť ma to vzalo, lebo som ho strašne ľúbila.. no čo snažila som sa na to zabudnúť a vtedy som spoznala ďalšieho....(tiež zadaného) spočiatku som to, čo bolo medzi nami brala ako nezávazny flirtík, jatrila som si rany po bývalom, bol to istý druh odreagovania...až sme postupne začali tráviť spolu čoraz viac času...braval ma na kadejaké spoločenské akcie, vikendové pobyty, romantické večery...služobné cesty..atď... mne to lahodilo, zabudala som na svojho ex..a užívala si s novým objavom...až prišlo to, čo som nečakala- zalubila som sa...on mi nikdy nič nesluboval, že budeme spolu alebo niečo také.. nikdy...dokonca sme sa nikdy nerozprávali o našich "opravdivých " sukromnych životov, ja som sa nepytala na jeho rodinny zivot on zas mna na moj, či niekoho mam a podobne....ale myslim ze som snim prezila krasne intenzivne 3 mesiace...... pri jednej prilezitosti mi povedal, ze som a budem len jeho milenka...Po tychto 3mes sa niečo zlomilo..asi to ze som bola isty čas odcestovana....potom ssa mi ozyval len on a kedy to vyhovovalo jemu...niekekdy som cely den presedela doma, lebo slubil, ze sa ozve, neozval sa... niekedy ani tyzden...niekedy ani mesiac...Takto sa to s nami taha uz asi 2 roky.. ozve sa , ked sa mu chce, niekedy ideme spolu na obed, veceru... ale nikdy sa nebavime o tom, preco sa neozval...proste ja sa ho nič nepytam, je medzi nami urcite napatie, neviem to popisat...Mozem povoedat, ze som prenho stratila skoro 2 roky zivota.. odsunula som si vela sanci na nove vztahy,, nevnimala som inych muzov len jeho..no aby som to skratila..
posledne obdobie, vsak o mna zas prejavil zaujem jeden muz , dala som mu sancu a tvorime par....Sme spolu este len nejake 2 mes..zatial sa mi nejakym zazrakom ten moj "pan zadany " neozval... no bojjim sa, ked sa mi ozve, ze sa zas dam nalanariť a stretnem sa s nim...No co vam poviem je to velmi komplikovane tieto vztahy, ani by som tomu neverila, keby som to nezazivala na vlastnej kozi...

trish31
20. dec 2012

@luissa233 mozem sa ta spytat kolko mas rokov?

Neskutocne ma zaraza na tvojom prispevku jedna vec.Ked pises,ze si zenateho muza brala ako odreagovanie.To ti nie je sproste napisat?Ja pochopim milenky,ktore sa naozaj zalubili a cez tu zalubenost sa snazili nevidiet chlapovu rodinu...Ale ty si sa s nim isla odreagovat s vedomim,ze mu mozes znicit rodinu?Neda sa odreagovat s nezadanym chlapom?

trish31
20. dec 2012

@sirinka za neveru moze v prvom rade muz.Ja som milenka bola tiez,a kludne ti to tu napisem ak si to vyziadas,co su schopni niektori chlapi narozpravat milenkam,ked zena doma spi.Ze nemaju kozu na papauliach,to asi spominat nemusim.Robis z chlapov chudence,co boli pomaly znasilnene milenkami.Co brani chlapovi povedat NIE,NEMAM ZAUJEM?Ja si myslim,ze nic.

Mna keby moj priatel podviedol,tak to riesim v prvom rade s nim.Lebo on mi slubuje lasku a vernost.Nie nejaka cudzia zena.Ze ona ma to svedomie robit to co robi-budis.To uz bude sudit niekto iny.

luissa233
20. dec 2012

@trish31 to neboli spociatku zenaty, ale takí, ktorí mali priatelky a podvadzali ich...

irriss
20. dec 2012

@luissa233
Ja trochu mimo tema..vis o tom, ze POPRAD neni v Ceske republice' 😉 viz tvuj pas... 🙂 🤐

irriss
20. dec 2012

@luissa233
Jinak jsem si i precetla Tvuj prispevek..a to hned nekolikrat..Ne proto, ze bych mu nerozumela.. 😅
Ja jsem diky svym rodicum a prarodicum "ceskoslovenska" a hranice nevidim dodnes.. 😉
Ale Tvuj prispevek nema hranic..co se tyce Tve osoby..
Chvilema jsi pubertacka, chvilema si podle meho hrajes na zenu....ktere se ale nic netyka a nic ji nezajima...a svym zpusobem nikoho nezajima..pak se Ti libi role milenky...a nejhorsi je, ze z nekterych slov a radku mne "oslovilo mysleni chlapa"...
nevim, co Ti rict..mozna, ze bude lepsi venovat se uceni a sednout si do skolni lavice 😉
Tot muj uprimny nazor.. 😉

p.s. Kez by byl Poprad v Cechach..mela bych to k babicce rozhodne blize 😎

luissa233
20. dec 2012

@irriss ja viem ze tam nie je, asi sa to tam samo nejak dalo, ze je v cechach🙂
ale dik za nazor

iwqe
20. dec 2012

@belasykonik
Ahoj, tak toto ma pobavilo 🙂 Je fajn ze niesom sama 🙂
Bola som v podobnej situacii. U nas sa to tahalo 6 r. az kym som neotehotnela potom sa konecne rozhybal, ale... neviem ci to nakoniec bola az taka velka vyhra...
Ak mas chut rada pokecam sukromne

irriss
20. dec 2012

@luissa233
Neco jsem pro Tebe nasla... 🙂
myslim si, ze je to hudba, co se mladym ( a nejen) jako ty libi..a ta slovicka pisnicky zapadaji nejen do Tveho prispevku,ale zrejme i do Tveho zivota... 😉
posechni si ji.. 🙂
Je to takovy "predvanocni virtualni darek" 🙂 😉

https://www.youtube.com/watch?v=tTrPdR0OyqU
luissa233
20. dec 2012

@irriss Inak, ja som tiež" Československa" a do školských lavíc už mám rozhodne ďaleko...
no čo uz kazdý sme nejaký :P

irriss
20. dec 2012

@luissa233 😉 🙂
Ja bych si sla sednout do lavice hned... 😎

luissa233
20. dec 2012

@irriss si skutočne zlatá :D

trish31
20. dec 2012

@luissa233 a nie je to jedno?Priatelka,alebo zena???

trish31
20. dec 2012

@luissa233 stale si nepovedala kolko mas rokov

vadimka
20. dec 2012

JA neschvalujem neveru ako taku...ani nie som na strane mileniek...aj ked volakedy velmi davno 14r. nazad som si vyskusala na 3 mesiace aj tuto stranu...nuz mlada, hlupa....mala som v pazi, cez co asi moze prechadzat pani manzelka....

...no dodnes si myslim, ze ak je neverny chlap, tak zato moze len ON... DARMO tu budeme filozofovat, ze cudzia zena zobrala detom otca atak dalej....ten muz nie je beprizorny baran..vzdy moze povedat, DAKUJEM, NEPROSIM....a ked to nespravi a podlahne, no zial, vasa polovicka je slaba jak caj....takeho ste si vybrali..a bud ho prevychovate, alebo mozete cakat ze sa zmeni...ale obvinovat naozaj mozete len jeho..nastrah je vela v zivote....

luissa233
20. dec 2012

@vadimka ja s tebou veľmi súhlasím... Ja som zas nebola NIKDY iniciatívna, nikdy som sa mužovi sama neozvyvala...a tiez mlada, hlupa..mi to bolo jedno ako sa citi druha strana a či o tom vôbec vie....Myslim si , že vacsiu vinu maju vzdy muzi...viem z vlastneho okolia, že žena sa môze aj poskladať na framforce, moze davat muzovi ultimata, ked vie o jeho nevere...ale darmo, ked muz nechce, neprevychova ho...

vadimka
20. dec 2012

@luissa233

mna za slobodna vzdy nahanali len zenaty....so zavazkami atd...keby to tie manzelky videli, vytrhali by im gule..ja som podlahla len raz ako pisem velmi davno na velmi kratku dobu..tato uloha milenky sa mi ani nepacila ani ma neoslovila....a dakeho barana co vylezie na hocijaku kozu, nuz nech ide kade lahsie...tu uz skor nechapem manzelky o co vobec bojuju....

zoenka
21. dec 2012

@vadimka
nesuhlasim...ak ta na strane milenky si je vedoma,ze pan ma manzelku a mozno aj deti a ona je normalna a ma v poriadku hodnotovy rebricek,tak da ruky prec....keby to tak urobila kazda jedna, chlapec by sa pekne otocil a vratil by sa kam patri alebo by sa s manzelkou rozisiel....v mojich ociach zena ,ktora sa taha so zenatym chlapom a otcom je chudera...

sue
22. dec 2012

@luissa233 prečítaj si dámu s kaméliami, podľa mňa si v novodobom presne to... len nezabudni na to, že milenky umierajú opustené a nešťastné ☹ toľká povrchnosť ako som sa tu dočítala od teba ma úplne prekvapila :/

bubbble
22. dec 2012

@luissa233 strasne dobre viem o com hovoris. nechcem to tu verejne rozoberat ani nic take, len som ti chcela povedat ze prezivam nieco podobne.. nuz, dodrbkali sme to cele :D :/

luissa233
22. dec 2012

@sue ked myslis,,, no nepovedala by som.....ale ja uz milenkou nie som. mam vztah, ak si to nedocitala do konca...len som napisala, že sa bojim, ako zareagujem, ked sa ozve ten dotyčný....inak on nie je zenaty,.. len zije ako druh druzka

kykka
22. dec 2012

Mimomanzelsky vztah sa neda nicim ospravedlnit. Ak by mala zena sebauctu, nikdy do takeho vztahu nepojde. Proste odola, aj ked so slzami v ociach a preplakanymi vecerami, da ruky od zenateho otca deti prec. Zeny s nizkou sebauctou lahnu zenatym do postele a roztiahnu nohy ako handry a potom roky vyplakavaju, ze on ich klame, ziju v prazdne a neistote. A zenaty chlap, ktory podvadza je len slaboch, ktory sa nevie postavit zodpovednosti voci rodine. Ak ma v rodine problemy, tak nech si ich najprv vyriesi. Bud s manzelkou ostane a bude iba s nou, alebo sa s nou rozide a zacne si az potom ine vztahy, ale to musi byt uz vazne chlap na urovni. Chlapi, ktori maju nizku uroven budu pritahovat iba zeny s nizkou urovnou. Takze milenky, co sem pisete, ste len handry bez sebaucty a budete trpiet a umarat sa v prazdnote cely zivot. Tak vam treba!!!

sue
22. dec 2012

@luissa233 písala si, že to robíš alebo robila si len pre zábavu a to je neuveriteľne povrchné a plytké 😒 a život je krátky... veľmi... aj tvoj... každého... nestojí za to ani jeden deň v tom živote byť len tou druhou...

belinovaveronika
27. dec 2012

zkušenost nemám, ale už babička říkávala.... HOLKA BACHA V ŽIVOTĚ NA ŽENÁČE!! PROTOŽE TI SE NIKDY NEROZVEDOU!! ..asi slabé procento je, ale to zase bývá spíš z toho důvodu, že na to jeho žena přijde a to ona jeho kopne do prd...!

zuzkabeno
28. dec 2012

@kykka Je to tak tvrdo povedané, ale v podstate aj dosť pravda. Najlepšie je vždy skončiť s tým čo najskôr. Niektorí ženatí to skúšajú donekonečna, ale verte, že raz na to doplatia, raz sa to manželka dozvie, najčastejšie od niekoho cudzieho, a tá mu život potom pekne osladí.

sirinka
28. dec 2012

Inak matak napadlo baby, ie co hladate iba sex bez zavazkov, preco si myslite, ze prave zenac je ten spravny? Ved to je chlap, ktory uz minimalne raz bol ochotny vstupil do zvazku manzelskeho, kludne to urobi opat, rozvod v dnesnej dobe nie je az taka zdlhava zalezitost.
Preco si radsej nenajdete slobodneho, rovnako zalozeneho muza? Som presvedcena, ze napriklad na pokeci by sa vam ozvalo len za jeden den nespocetne mnozstvo zaujemcov a iste by nebol problem najst medzi nimi nejakeho vhodneho a pritom slobodneho kandidata 😉

paris3
28. dec 2012

@kykka suhlasim, pekne si to napisala....
a zaujimalo by ma, preco si milenky myslia, ze im sa to nemoze stat, ked toho chlapa ziskaju? ze oni su lepsie, nez tie manzelky? to si naozaj myslia, ze vsetci ti chlapi maju doma otrasne harpie, ako ich urcite popisuju? skor to bude v tom, ze ti chlapi su slabosi, co nevedia nechat vtaka v nohaviciach... to je vsetko 😉 a to sa tym milenkam aj dostane naspat... skoda, ze tym potom trpia tie rodiny a deti ☹

maca_p
28. dec 2012

@sirinka aj na pokeci su väcsinou len zenati, vydavajuci sa za slobodnych, co pletu dievcatam hlavy. a potom z dievcat, ktore sa do nich buchnu su tie hrozne milenky, co manzelky nenavidia a nadavaju im do vselijakych onyyyych... 😀

itwasajoke
28. dec 2012

@irriss luissa233 = lucy 23??? 😀