Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

broken_arrow
2. jan 2013

@majka1976 všetko som už skúsil , ženské fórum zostalo ako posledná možnosť !

monda17
2. jan 2013

@broken_arrow aha, t.j. nebyt papiera, uz nieste spolu...

broken_arrow
2. jan 2013

@monda17 to by som netvrdil ale možno by zostala nejaká vzájomná snaha, ten papier dáva falošný pocit istoty ... 44% manželstiev končí , hlavne : rozdielnosť pováh, nevera ...

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
billam
2. jan 2013

@broken_arrow je lepsie ukončiť manželstvo ako najst si počas neho milenku....a na tvoju otazku, či manželstvo má sancu prežiť budúcnosť....MÁ...pokial si váži jeden druheho ako rovnocenneho partnera!

broken_arrow
2. jan 2013

@bettypo prečo nezapadá to do Tvojeho lentilkového sveta ?

maminuska
2. jan 2013

@broken_arrow pozri , mne je uplne jedno kde budem , ale faktom je to že sa snažíš teraz hľadať vinníka a nemôžeš ho nájsť. Faktom je že píšeš polopravdy a faktom je aj to že si ho strkal kam si nemal a teraz tvrdíš že sa nás snažiš pochopiť.
Preto píšem , mal si chápať svoju ženu predtým než si urobil to čo si urobil. , a ak si ju nechápal tak si mal odísť s čistým štítom a začať niekde inde. Urobil si chybu a nie aby si sa k tomu postavil ako chlap , tak tu pateticky lavíruješ medzi milenkou a manželkou , dožaduješ sa pochopenia na fore kde ho jednoducho nedostaneš.

stanislava2
2. jan 2013

Baby ved ten broken si tu robi z Vás len prdel a doma sa na niektorých pri pc vala od smiechu po zemi. 🙂

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
broken_arrow
2. jan 2013

@maminuska faktom je že nehladám pochopenie ani obhajobu, faktom je že sa snažím Vás pochopiť a faktom je že každá polopravdá má 50% pravdy to je to čo píšem ja tých ostatných 50% je aurorag chápeš ?

Na tvoje pochopenie sa Ti môžem zvysoka vysrať ! a zaujímajú ma názory predovšetkým ľudí ktorý sa ocitli v takomto postavení a ako s TOHO von, nie Tvoj !

majka1976
2. jan 2013

@broken_arrow Jak tak ty Tvoje příspěvky čtu, tak mi to přijde, že trpíš komplexem, že všichni ostatní mají super život, že všichni žijou "lentilkově", nic neví o Tvých problémech a Ty jsi ten jediný chudák, který potřebuje pohladit, ukonejšit, protože ho nemá nikdo rád, ani jeho manželka ☹ Zamysli se, jestli si to všechno jen nevymýšlíš, třeba Ti to nefunguje proto, že si nevážíš toho, co doma máš a hledíš kolem po těch "lentilkových" párech a chceš to taky a proto si klidně zničíš to, co třeba předtím ani rozbité nebylo.

broken_arrow
2. jan 2013

@majka1976 môj pes ma má rád ... fakt vrtí chvostíkom keď prídem domov !!!

majka1976
2. jan 2013

@broken_arrow Srandista jsi, to jo, bav se tady s holkama dobře 🙂 hihihi

maminuska
2. jan 2013

@broken_arrow zaujímavé, tvoj príspevok by tiež išiel hodne vysoko 🙂 . 😀

broken_arrow
2. jan 2013

@maminuska jj prepáč nechal som sa uniesť ...

billam
2. jan 2013

@broken_arrow vies ako z toho von? Tak, že ho z nej vytiahnes a rozumne sa so zenou dohodnete...bud zotrvate, alebo to cele ukoncite....nic medzi neexistuje!

fuska
2. jan 2013

Nezhrnie mi niekto, o co tu ide? Promiskuitny manzel, co sa chce vratit k manzelke, ktora sa o neho nestara a nedopraje mu sex?

stanislava2
2. jan 2013

Je tak trochu uchylák má volno z roboty celé sviatky nemá čo robit.Potrebuje si cez net pisat zo ženami o sexe tak zakotvil tu na modrom koniku.Samozrejme že ho už boli ruka z ho...nia p..ra pri vašich prispevkoch.

majka1976
2. jan 2013

@fuska Ne, spíš nějaký vtipálek, který se dobře baví anebo je to ženská 🙂

broken_arrow
2. jan 2013

@fuska promiskuita je časté striedanie partneriek za 10 rokov iba jednu neurážaj ma 😉 , sex nie je na prvom mieste tam je láska a pochopenie ...to nie je sex sex sú také tie smiešne pohyby ...

wifina
2. jan 2013

@broken_arrow ale ja ti to všetko verím, aj to odcudzenie, aj ten nedostatok sexu, ale čo si čakal, aké pochopenie od fóra, keď si sa zveril, že máš milenku, že ťa budeme ľutovať? Dve diskusie tu začali spôsobom, veľa som s mužom/žena so mnou nespala, má/mám milenku a prvé čo človeka napadne, je, no tak, hm, akcia/reakcia, niet sa čo čudovať, ale potom sa človek zamyslí a uvedomí si, ako to naozaj je. A to je niečo čo ti chýba, to uvedomenie, že veci nie sú síce čierne a biele, ale že ty si sa zachoval ako .....(doplň si čo chceš). Ale to ti tu nikto nevleje to uvedomenie, lebo ty to nechceš vidieť. Vidíš iba seba, len a len seba....Pomoc na fóre alebo aj inde si mal hľadať, keď si cítil ochladnutie, keď si sa cítil frustrovaný. Fórum by ti poradilo - nájdi žene upratovačku, pomocnicu, choďte na romantické pobyty, pošli ženu k sexuológovi, choďte do poradne. Pomôž jej v domácnosti. Ty tu prídeš s tým, mám milenku, mám zostať s manželkou bez lásky alebo s milenkou s láskou? Čo si čakal, že ti baby poradia utekaj za milenkou, ale aj ona bude po dvoch deťach taká ako je teraz tvoja žena a že deti nechce, no aby si nebol prekvapený, že o pol roka, rok bude chcieť....a že ženu neľúbiš, tak to si potom pekné kvietko, keď si využívaš full servis, ktorý doma máš...to sú také drísty, to ti sorry neverím, že ju neľúbiš. A že si všetko zabezpečil? Tak to ti tiež neverím, neverím, že žena nič neodniesla do manželstva, že nefinancovala veci na dome/byte, že sa nestarala o domácnosť, keby si mal doma rajdu, čo ti nechala doma deti, nechodí do práce, o deti sa nestará a namiesto toho chodí s chlapmi po nociach, tak by som ti prvá radila rozvod a deťom macochu, takže písať, že všetko zabezpečuješ je prinajmenšom zavádzajúce 😠 To je snáď normálne, že budeš pracovať a postaráš sa o domocnácnosť, nie? Žijeme v 21 storočí. Kríza nie je sranda a verím tomu, že za ňu môžete obaja, ale to ako sa správaš a ako si sa správal k tvojej žene, že ju podvádzaš a potom to tu verejne rozmazávaš, tak takto sa správa len a len zbabelec, stále hádžeš vinu na ňu a pritom si stále s ňou? Nie je to schizoidné? Tak asi ona je veľmi cenný človek a ty si ten, kto na celej čiare zlyhal.

fuska
2. jan 2013

@wifina To si velmi pekne napisala, suhlasim.

A pevne verim, ze takychto problemov v manzelstve bude menej a menej. Vsetkym dvojiciam, manzelom, partnerom Vam to zo srdca zelam. Aby ste sa lubili, ctili a pomahali si az do konca zivota....

wifina
2. jan 2013

@stanislava2 ja som si to aj myslela, preto som pôvodne na jeho tému nereagovala, iba raz so na ňu náhodne klikla, ale tak neviem, to ho baví dosť dlho, nie? 😉

broken_arrow
2. jan 2013

@wifina anonymne aj keď verejne aurorag má právo to nečítať

.... inak po niektorých Vašich príspevkoch si začínam uvedomovať, že mám doma vlastne super ženu ! dík 😉 asi fakt zabehnem do toho zlatníctva 😉

stanislava2
2. jan 2013

@wifina No od 21.12.2012.a je trápny

hello_kitty87
2. jan 2013

Inak už som v obraze. Tu píše ešte aj jeho manželka? A sem tam aj milenka? 😀 😀 😀 😀 😀

Akože ľudia zobuďte sa prosím Vás a stavajte sa problémom čelom a nie žijete vo virtuálnej realite. Áno, môžeme si tu navzájom poradiť, pourážať sa, hnevať sa, spriateliť sa... ale toto je už podľa mňa mimo všetky hranice zdravého rozumu!
Aby si tu písal milenecký trojuholník 😔 Buď si tu niekto robí riadnu srandu 😀 alebo Vám už fakt šibe 😖

billam
2. jan 2013

@hello_kitty87 jasne, že si robi srandu....a je to jedna osoba pod 3 nickmi.

maminuska
2. jan 2013

@billam tak ale to by asi stopli admini nie ?

wifina
2. jan 2013

@broken_arrow ale má právo aj reagovať. To si píš, že máš, ak ju ešte vôbec máš, odo mňa by si už letel aj so spodkami. Aby si nebol prekvapený, keby aj tvoja žena si našla lásku, pochopenie a sex u nejakého kamaráta....

sirinka
2. jan 2013

@broken_arrow pytas sa ako z toho on? V prvom rade, pokial si sa rozhodol ostat s rodinou, okamzite musis prestat obhajovat tu druhu, musis si ju prestat v hlave idealizovat, mysliet na to, ake to bolo ci mohlo byt a prestat ju uplne akymkolvek smerom riesit. Musis najstv sebe silu uprimne olutovat to, ako si ublizil svojej zene. Skusit sa vcitit do jej bolesti a uprimne sa ospravedlnit. Kym to budes predstierat, vasa buducnost bude smutna. Az ked aspon trosku pochopis, ze aj tvoju zenu mrzi, do akej situacie ste sa dostali a dokazes ju pochopit, dokazete si opat otvorit srdcia jeden druhemu...
Az potom akekolvek vase snazenie ozivit znovu vas nielen rodinny ale aj milenecky zivot budu uspesne.
Tvoja zena bude musiet tiez prejst dlhou cestou zmierenia sa a odpustenia a bude musiet najst v sebe novu zenu, ktora je pre svojho muza zaujimava. Pokial je medzi vami este trosku lasky, tak oprety jeden o druheho mozete byt este skutocne stastni, len to netba ocakavatz jedneho dna na druhy, pride to postupne.... A nezabudnite travit svoj cas aj osamote, bez deti, zapojte rodinnych prislusnikov, nech vam ich obcas postrazia....