Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

majka1976
2. jan 2013

Holky, jaké jsou ty další nicky? Myslím nick té jeho manželky a milenky. Až se budu nudou propadat, počtu si místo sitkomu v TV 🙂

billam
2. jan 2013

@maminuska ked to preveria, tak to stopnu - treba dat upozornenie

kveta
2. jan 2013

Nie je to jeden clovek.

billam
2. jan 2013

@kveta odkiaľ to vies?

aurorag
2. jan 2013

nemame tu viac nickov, aspon co ja viem..... ja mam tento uz od posledneho tehotenstva, manzel si zalozil jeden v decembri a dotycna tiez.....

kveta
2. jan 2013

@billam Sposob pisania, rytmus pisania, temperament. Ked sa niekto tvari ako ina osoba, po case sa vrati ku svojej povodnej povahe /preto sa pri anonymoch skumaju hlavne konce listov/... Tu nic take nie je. Nezlucuje sa to do jedneho typu pisania...

majka1976
2. jan 2013

@aurorag ahoj, chápu dobře, že Ty jsi manželka toho pána?

billam
2. jan 2013

@aurorag to uz je teraz jedno...každopádne to admin preverí....mna zaujíma ako ste sa vsetci traja v tejto teme stretli?

broken_arrow
2. jan 2013

@sirinka neprestanem objahovať svoju priateľku ani náhodou, je to žena ktorá miluje a rovnako sa trápi ! Viem že aj moju manželku to mrzí ... dáva mi to dostatočne najavo, len celý problém je v tom že namiesto "stairways to heaven " ... " i am on a highway to hell "

@sirinka inak po dlhej dobe konečne príspevok ktorý má hlavu !

broken_arrow
2. jan 2013

@billam nebudeš tomu veriť ale fakt sme manželský pár 😉 ktorý dokáže komunikovať lepšie cez fórum ako v súkromí

aurorag
2. jan 2013

Stretli sme sa v povodnej teme, ktoru manzel zalozil.....
ona je tam samozrejme anonymne (dokonca si vymyslela deti), ale nakolko ju poznam, tak mi niektore vyjadrenia boli povedome!
a otvorene radi mojmu muzovi rozvod, to sa neda prehliadnut

hello_kitty87
2. jan 2013

@aurorag inak anonymne ste tu obidvaja, nemáte tu fotky, ani príspevky, nič...ak je pravda, to čo tu píšete, tebe sa úprimne ale že fakt úprimne čudujem, že si tomu chlapovi, čo sa nazýva tvojim manželom už dávno nepobalila kufre...a to čo tu predvádzate, to patrí do nejakej trápnej reality show, telka by z Vás mala radosť 😀

aurorag
2. jan 2013

@hello_kitty87 tak ani mimo tejto temy by som tu nezverejnovala osobne udaje..... nevyberies si, kto to vidi

broken_arrow
2. jan 2013

ale nič ...

majka1976
2. jan 2013

Sodoma gomora!!! Chlap si stěžuje, že mu žena nedá a vadí jí milenka a žena, která místo, aby mu sbalila kufry, tak mu ukazuje interní poštu na netu.....to ať mi nikdo neříká, že si z nás 1 osoba dělá srandu....

hello_kitty87
2. jan 2013

@majka1976 veď píšem 😀 buď si robí srandu alebo sú tí dvaja (traja) úplne prepnutí 😀 Ja neverím že niečo takéhoto je schopná jedna normálna žena alebo muž...neverím...

aurorag
2. jan 2013

@majka1976 preco myslis, ze si ukazujeme ip?

sirinka
2. jan 2013

@broken_arrow v tom pripade nie si pripraveny zit s manzelkou a zachranit vas vztah. Kym budes rozmyslat takto, budete sa len trapit. Preco si sa rozhodol ostat doma?

maruska24
2. jan 2013

@aurorag mne z toho celé vzišlo že sa rozvádzate či nie? a úprimne? sa divíš že tu tomu pomaly baby prestávajú veriť že si tu niekto nerobí srandu? veď je to ozaj ako taká telenovela, človek si tu prečíta hotovú zápletku a dokonca musí pátrať kto je ktorá osoba a ako sa bude ďalej vyvíjať jej osud 😀 😀 ja byť na tvojom mieste, tak mu zbalím kufor a hajde choď si kam chceš. A na jeho mieste, si ten kufor zbalím skôr než mu ho zbalíš ty, jeho žena a pekne krásne sa poberiem tam, kde mi je dobre. Pri milovanej priateľke. A obaja si založíte nový život. Čo bolo to bolo, prídu nové možnosti.

broken_arrow
2. jan 2013
maca_p
2. jan 2013

@aurorag
@broken_arrow
tak vy ste vhupli uz do dalsej temy? inak az do do odhalenia, ze si tvoj manzo zacal s rodinnou znamou a ty si bola iba 3 mesiace po porode som bola na jeho strane...

aurorag
2. jan 2013

@maruska24 zivot nie je ciernobiely..... myslis, ze sme to nechceli urobit, raz on, inokedy ja? tak to nejako dopadlo, ze sme stale spolu.......
to ze sa to tu zamotalo...... no fakt to nie je vymysel, taki recesisti nie sme.... a co tymto sledoval manzel netusim, iste je, ze sa mu aspon dostalo roznych nazorov.... aj to niekedy pomoze...... mozno len proste vyuzil anonymitu webu....

aurorag
2. jan 2013

@maca_p ja len sledujem manzela.....
a tiez som mu povedala, ze mal byt od zaciatku uprimny v tej povodnej teme, lebo takto to vyznelo pekne blbo

maca_p
2. jan 2013

@aurorag presne tak, zatajenim veku deti si to tu pekne po.ral... a to ja som ina liberalka co sa tyka vztahov 😀

maruska24
2. jan 2013

@aurorag veľmi dobre viem že život je farebnejší než rubikova kocka 😉 ale, veď keď tu už muž verejne vyhlasuje, že milenka je práve tá čo mu najviac rozumie vo všetkom, tak asi to chce viac než pevné nervy a azbestový žalúdok, existovať takto vedľa seba. A potom si názory vymieňať cez net a doma asi tak nejak normal fungovať a ešte aj spolu tráviť volný čas. Aby to u vás nedopadlo tak, že priatelka bude u vás bývať a skončíte v bývaní v trojici plus deti.

broken_arrow
2. jan 2013

@maca_p pôvodná téma nebola o tom že prečo som si našiel priateľku ale či máme zostať spolu IBA kvôli deťom, vôbec neobviňujem manželku že somnou nespávala po pôrode, píšem o strate intimity, telesného kontaktu a vzájomnej zhody po prvom dieťati ktoré trvalo celú materskú a aj po nástupe do práce, teraz už viem aj to kde som ja robil chyby ... , a to že sa nám podarilo krásne druhé dieťa nebolo vplyvom veľkej lásky ale hlavne mojej iniciatívy !

broken_arrow
2. jan 2013

@maruska24 a vieš že také vzťahy existujú ? ... je to iba o tolerancii "keby sme si nezávideli maly by sme všetci 😉 "

maruska24
2. jan 2013

a ešte, ja mám jednu priateľku, dobrú kamošku, je milenkou ženatého muža, už viac ako rok. ona deti nemá, on má jedno. vraj sa mu manželka odcudzila, a to vraj ona má tiež milenca /to ale neviem či je to ozaj pravda/. obaja spolu stále žijú, on ale trávi svoj čas s tou mojou kamoškou, bývať s ňou mieni iba keď to vyhovuje jemu, zaslepuje ju kvetinkami, bonbonierami, darčekmi, welness víkendami. Papiere na rozvod na súd dali, ale tým sa to stoplo, nikto to ďalej nerýchly, nerieši. Ona je v pozícii milenky, už jej to ide na nervy, ale nepomôže si, vybrala si sama. Trpí lebo vie že život aký by chcela nemá a zjavne ani mať nebude, jeho žena sa nevie rozhodnúť čo vlastne chce a on je taký bulo že sa zjavne tiež rozhodnúť nevie a má rád obojstranný komfort.

miyya
2. jan 2013

Jooj hrôza len čítať takéto problémy. Hmm smutné a zvláštne keď chlap hľadá útechu u inej...Hlavne ked nemá úctu akú obetu mu dala jeho manželka. Čoho všetkého sa vzdoala aby spolu mali spoločný život a deti...Hmm

Nejdem to riešiť osobne...chápem, že to majú aj manželia s nami mamičkami manželkami ťažké. Ale ja dávam hlavnú vinu slobodnými dievčatám, ktoré to skúšajú na ženáčov.....Nikdy som nato nemala žalúdok a tiež som bola mladá slobodná a bezdetná a flirty z mužmi boli zábavné. Avšak ked je chlap ženatý a ešte má deti je jednoducho TABU. každá jedna nato doplatí čo skúša rozbiť rodinu. Vráti sa jej to tak isto...... Poznám ženy, ktoré to brali ako zábavu, vyskúšať vernosť cudzieho manžela....jednoducho fuj