Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

mojika
3. jan 2013

No a keby som zacala o milenkach tak to by bola na 3strany,mam vela kamosiek a hodne z nich absolvovali tuto torturu.Ja som to nikdy neskusala lebo sa mam velmi rada na to aby som robila tu druhu,oni vsetky sviatky preplakali a aj tie ukradnute vecery od rodiny si nevedeli az tak uzit.Ani jeden sa nerozviedol,joj ale jeden ano ale nerozviedol sa on ale jeho manzelka lebo ona to uz nezvladala a ked uz mala ta kamoska volnu cestu tak on po rokoch klamania a utekania z domu nevedel zit normalny zivot,uvarila veceru a cakala a cakala,nakoniec to vyliala do zachodu a zacalo jej dochadzat ze stym chlapom nie je vsetko v poriadku.Na zaciatku isla do toho velmi rozumne,stretla sa s nim praovne potom si pozistovala detaily o jeho finaniach a isla na vec,pretoze je atraktivna a koketa tak ho dost rychlo zbalila a ze spala s nim v posteli ked mal manzelku v porodnici uz nemusim pisat,mrcha ako vysita.Nebolo to zalubenie ako take bola to cista vypocitavost a tak to aj skoncilo,pocas ich chodenia prisiel do krachu a aj ho chvilu podporovala ale aj tak na nu kaslal.Doteraz je sama ,ma 38rokov a mladi doslova zabila.Tie preplakane noci a trapenia si aj ona uzila,milenka to nema len take jednoduche 🙂 nikdy nevie ako to skonci a trpne ci bude alebo nebude so zenou,co s nou robi a ci s nou spava(kazdy tvrdi ze nie) a ako doma funguju...ja som sa toho napocuvala za tie roky dost:No ale slecna to tak chcela a vybrala si to dobrovolne,kazdy si znasa svoje nasledky a chlap je lahka obet len co potom dalej,rozvedie sa nerozvedie sa,zo zaciatku netlacia ale casom to kazdej dojde ze chce aj ona deti a zacne sa kolotoc .

maminuska
3. jan 2013

@aliza vieš ale aj to sa dá riešiť a s čistým štítom , povedať to tej žene , no a ked sa neudeje náprava, ukončiť vzťah . A potom si hľadať nový.

broken_arrow
3. jan 2013

@aurorag presne ako to napísala @mojika je ponižujúce sa neustále doprosovať niekomu ... ak na to nemáš chuť a nevieš si to užiť celé to aj tak stojí za prd ! Dal som Ti na vlastnej koži pocítiť odmietnutie a tiež sa Ti to nepáčilo !

aliza
3. jan 2013

@maminuska ved tak som to aj myslela 😉

maminuska
3. jan 2013

@broken_arrow síce si ma olajkoval , ale si sa tak bohužiaľ nezachoval 😒 . Prečo ?

fallingstars
3. jan 2013

@aliza Tak pokud o tom chlap nemluví, tak je to každopádně taky jeho boj, určitě by měl říct, že mu něco vadí a proč, a pokud mu třeba ženská řekne, že by ráda, ale je vážně unavená, tak by měl zkusit víc pomáhat, asi se zase dá poznat, kdy toho má tak říkajíc "plné brýle" a kdy už se (třeba zase) vymlouvá...Ale na druhou stranu - přesně jak píšeš - i když ten chlap nic neřekne, určitě to (aspoň 99% z nich) zkouší, přitulit se, začít se mazlit a tak, a to je asi jasné, že chce sex...a přece nemůžu čekat, že když se budu rok odtahovat, ale nebudeme o tom mluvit, tak že je to teda bez problémů a on se s tím nějak popere a budeme tak žít šťastně až do smrti... ☹

broken_arrow
3. jan 2013

@maminuska pretože svoju ženu som podviedol po 10 rokoch prvý raz nemal som s tým skúsenosti 😒 mal som viac príležitostí ale ustál som to ... a nevedel som kde to skončí mal to byť iba nezáväzný sexík o ktorom sa nikdy nikto nemal dozvedieť 😝 aj preto osoba ktorú poznám a 100% som je dôveroval že ma nebonzne a nebyť hekerských schopností mojej manželky a toho že sa zálaskujeme tak by to tak aj zostalo ...

majka1976
3. jan 2013

podle mě mají posraný život všichni tři...manželka nebyla dost chytrá a aktivní, aby si muže udržela (taky udělala chybu už v počátku - že si vzala s prominutím takového blba)....manžel je v prdeli, protože na něj zřejmě tlačí milenka aby byl s ní a manželka, aby zůstal s rodinou, taky společnost zrovna neuznává zkrachovalce, kteří nezvládnou své pudy a opouštějí rodiny s dětma, proto mu nezbývá než všude manželku dopředu před rozvodem veřejně špinit, aby co nejvíc lidí "pochopilo", že prostě nemohl jinak, proto píše i tady, že doufá, že se mu špiněním manželky uleví na svědomí a pak si nebude tolik vyčítat, že to prostě podělal a utekl za jinou - mnohem jednodušší ženou (jednodušší myslím tím to, že s milenkou nemusí mít strach, že mu do ložnice vlezou děti, že můžou jít na večeři, aniž by museli shánět hlídání dětí, můžou jet na dovolenou a nebudou je děti rušit...) .......no a v poslední řadě na tom může být úplně nejhůř ta milenka, protože teď neví, jestli ho mít bude anebo ne, když za ní přijde, tak neví, jestli předtím nespal s manželkou, promrhá s ním pěkné roky, které mohla strávit s někým "normálním", asi s ní už nebude chtít mít děti, protože to už by ztratilo ten smysl pohodlnosti, kvůli kterému s ní teď je, takže se jí může stát, že bude stará a zjistí, že nemá děti ani vnoučata , anebo se jí podaří jej přemluvit, aby si děti pořídili a hup a je na tom stejném místě, kde byla předtím ta manželka a je v úplných sračkách, bo bude řešit to, že jí chlap zas uteče za nějakou "jednoduchou romantikou" 🙂

aliza
3. jan 2013

@fallingstars ved ja rozumiem, ale tiez som to zazila, ze rok nebola chut, VOBEC ZIADNA! a trapilo ma to, ale proste to neslo, bola som uplne asexualna, zrejme hormony, teda urcite. Predtym som mala fakt dobry sex. apetit 😎. Ale nasilu som nemohla. Cize naozaj sa to stava, nie je to len o tom, ze zena muza ignoruje, ale niekedy sa s tym sama trapi este viac, ako on.
Ale co som pochopila je, ze naozaj nezalezi na vyriadenom byte a navarenej veceri. Muz nas nebude mat radsej za to, ze mu varime a perieme a cely den lietame s metlou a vysavacom. Prave naopak. Ved milenky urcite pred nimi neupratuju 😉 . Takze moja rada, treba povolit v domacich pracach, aj vo vareni a je nevyhnutne, aby si zena nasla cas aj pre seba, aby vypadla aspon na par hodin z domu a bez deti, nech uz ide kamkolvek a robi cokolvek, potom sa zacne vracat aj ta sex. chut. Ale byt 24 hodin v tom kolotoci je zabijak sexu. A samozrejme, ked muz prilozi ruku k dielu, to urobi vela 😉.

aamina
3. jan 2013

Ale do frasa ludkovia, ved sa spamatajte.... Tolko času, čo ste tu zabili, by sté mohli stráviť úplne iným spôsobom. Ja tomuto naozaj nerozumiem!!! Prečo si to neporiešite doma medzi štyrmi očami????Alebo broken-arrow keď máš takú úžasnú priateľkuako tvrdiš a tá za teby bojuje vštekými možnými zbraňami a silami, ako to predviiedla v predošlom príspevku, tak čo tu tráviš čas nezmyseľným rozpitvávaním nefungujúceho vzťahu s manželkou a neužívaš si ten neuveriteľný sex, ktorý by si nám všetkým "zakomplexovaným" mamičkám prial? Čo tým sleduješ? Potrebuješ pohládžať svoje ego??? Aby ti manželka tu pred nami všetkými priznala, že aká bola ona chladná mrcha a ty chudáčik si nemal inú možnosť? Možno nemal, ale určite nie je riešením manželku ponižovať tým, že aká bola a aká úžasná žena je po tvojom boku. Veď si za ňou utekaj, keď ju tak miluješ..... Alebo sa opýtam, ako dlho ťa má manželka odprosovať, či o čo tebe chlape vôbec ide? Už som sa sem zapletla úplne, tak to zhrniem: Manželka zlá - chladná, bojujúca Cecilka 10 za práva nešťastných mužov v manželstvách, milované deti a on namiesto toho, aby riešil udobrenie so ženou alebo rozvod, alebo si vychutnával slasti s dokonalou nadpozemskou milenkou, ktorá má čas na večeru, úsmevy - nakoľko jej jedinou povinnosťou je zamýšľať sa nad tým, či si oblečie bielu alebo červenú erotickú bielizeň, alebo študuje polohy, alebo trávil čas s deťmi- bude tu vysedávať a riešiť veci, ktoré poriešiť ani nechce

ruzickaruzova
3. jan 2013

ale to sú len keci. začať s čistým štítom, manžel je slaboch a podobne. ja fakt nie som za podvod a nehovorím že nebude raz zo mna ohrdnutá manželka ale ja to poznám zo strany @broken_arrow len s tým že u nás to našťastie nezašlo až k nemanželskému sexu. nedá sa stále čakať a prosíkať druhého aby sa trochu venoval aspon myšlienkami niekedy..... to že niekto povie pred svedkami ÁNO a je právoplatne zapísaný v kolonke manžel/manželka neznamená že tým všetko končí a nie je treba sa o city alebo potreby dalej starať.

a čo sa týka vysedávania za netom.... asi ani tomu chlapovi nepadne dobre ked je prepieraný na fore plnom žien ktoré si stále len poklepkávaju po pleciach akých hajzlov maju doma.

fallingstars
3. jan 2013

@aliza Tak to je mi líto, že to trvalo takhle dlouho...je mi jasné, že se to může stát a pak už je to opravdu o tom, jak spolu Ti dva mluví a jak jejich soužití vypadá i mimo postelové záležitosti...rok je (pro mě z dnešního ohledu 😉 ) úděsně dlouhá doba a velký obdiv, jestli jste to zvládli 😉
A to s těmi domácími pracemi...máš úplnou pravdu...chlapi to stejně moc neocení (nebo jen exoti 😀 ), stačí si uvědomit, v čem často žili v době, kdy byli sami a pak je jasné, že vyleštěné skleničky a podlaha bez jediného smítka jsou pod jejich rozlišovací schopnosti 😀

mojika
3. jan 2013

@broken_arrow tak asi to takto naozaj funguje lebo take iste myslienkove pochody mal aj moj svagor,chcel jednoducho ukojit svoje libido a nechcel aby sa o tom niekto dozvedel a skusal to aj na mna lebo ja som najlepsie vedela o ich problemoch a ze ja to nikomu nepoviem ale ja som nebola naozaj vhodna lebo ja som vydata a myslim ze stastne a on normalne ze ci nemam nejaku kamosku co by chcela len tak nezavazne lenze to by som neodporucila ani jednej lebo presne to konci tak ze sa zalubia ako sa to stalo aj vam

katy31
3. jan 2013

@bets nie každá milenka pozerá na peniaze, ver mi.. to robia iba zlatokopky.. milenka môže byť aj obyčajná žena, ktorá sa zamiluje a ľúbi svojho partnera rovnako, ako ktorákoľvek iná žena.. Milenecké vzťahy existujú nie len v solventných rodinách. Poznám niekoľko manželstiev, ktoré takto začínali a sú šťastní niekoľko rokov... nejde vždy len o mrchy, ktoré rozbíjajú s radosťou manželstvo pre peniaze.. Naopak, čudovala by si sa, koľko ľudí žije prázdny manželský život len kvôli deťom, majetkom, hypotékam, ale pritom sú nešťastní a prežívajú... za každým takýmto skutkom je príbeh... a ten nikto nemôže súdiť... obuj si moje topánky a prejdi sa mojim životom...sa hovorí... takže ak je muž neverný, je to zlyhanie oboch partnerov v rodine... niečo tu nie je v poriadku... a nie je to vždy milenka, ktorá ja vinná... ako to tu mnohí prezentujete...

majka1976
3. jan 2013

@katy31 Ono tady nejde ani tak o to, co se mezi nima stalo, ale o to, jak to pán prezentuje a řeší tyto věci na veřejném fóru a špiní svoji manželku a vyzdvihuje milenku. Já jsem taky zažila vyhaslé manželství, ale přesně z opačné strany barikády, o mě se přestal zajímat manžel - hned po svatbě. Vydržela jsem to 5 let. Taky jsem se dívala po někom jiném, ale jak jsem jej našla, tak jsme si s manželem sedli a probrali jsme to, jestli chceme dál žít takto, anebo to budeme řešit. Dohodli jsme se, rozvedli jsme se, rozdělili si majetek, dohodli se o péči o dítě a doteď nemáme problém - já mám dům, on byt, s dcerou se vídá každý den - chodí k němu vždy po škole, pak teprve pro ni jezdím a vozím ji domů. My dva jsme zůstali přáteli a stále si pomáháme, dáme spolu občas kafe. Nikdy bych nechtěla mít milence a vedle toho manžela, to pak člověk podvádí oba dva. Jak se měl cítit můj partner - v té době můj milenec - když bych zůstávala v manžeství a jediné, co bych dělala, tak bych tady vypisovala "pi..viny" na fóru? To přece nikomu nepomůže, to jen svědčí o ubohosti toho člověka, který takto řeší svou situaci. To totiž znamená, že ve skutečnosti ta situace je úplně jiná, že to manžeství zas až tak vyhaslé není, že to je jen jeho selhání, pro které hledá omluvu. Kdyby to bylo skutečně tak špatné, tak to řeší odchodem k milované osobě.

mojika
3. jan 2013

@katy31 samozrejme ze milenka nie je vinna ,to je jedno ci ide po peniazoch alebo sa zalubi do chudaka ona je len tretie koleso ale casom musi znasat nasledky,vlastne nemusi ale chce a dobrovolne .Ja si tiez myslim ze kazdy jeden pripad by sa mal brat individualne lebo vsade je to torchu ine ale konci to v trojuholniku.
@majka1976 tebe vyslo super lebo ste zostali blizko seba a po rozvode ma deti vacsinou zena,ta sa nemusi bat ze o ne pride,lebo napr moj svagor byvaju teraz na dedine a keby odisiel tam nema kde byvat a najblizsie by to bolo 25km a robi dalsich 20km mimo tak jemu by to na kazdy den urcite nevyslo .Chlap ktory opusti rodinu ,opusta kazdodenne stretavanie s detmi a o tom tu cely cas piseme.

broken_arrow
3. jan 2013

@majka1976 takže si si najprv našla a potom to riešila ? prečo si to neriešila skôr ako si začala hladať ?

majka1976
3. jan 2013

@mojika u mě to taky neby jisté, že mi dceru nechají...dům, který jsem si po rozvodu nechala, byl zatížený hypotékou a v katastrofálním stavu - neměli jsme ani koupelnu a na záchodě jsme splachovali kýblem s vodou, pro kterou jsme chodili na dvůr, do domu voda nebyla přivedena - totálně nevyhovující prostředí pro výchovu 5ti letého dítěte. Ale přesně o tom to je, že když už člověk skutečně nemůže v tom manželství vydržet, tak to neřeší a prostě odejde, i když to znamená těžkosti a riziko. To, že se bojí o děti, je výmluva. Totižto, když člověk ty děti chce vidět, tak ani vzdálenost není problém - my jsme od sebe s bývalým mužem 22km.

aurorag
3. jan 2013

@majka1976 toto je presne nas pripad...... nakoniec nebude nikto spokojny....

majka1976
3. jan 2013

@broken_arrow Možná ze stejného důvodu, který tvrdíš, že máš ty. Já jsem akorát nebyla tak zbabělá, abych to táhla s oběma naráz, ale řešila jsem to, což si myslím je fér vůči oběma partnerům.

broken_arrow
3. jan 2013

@majka1976 fér je že si si v manželstve našla iného ? to je čudný meter !

U mňa je ale isté že mi deti nenechajú a to nie je fér voči mužom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katy31
3. jan 2013

@majka1976 no plne s Tebou súhlasím, preto som tu už raz písala, že mi veľmi pripomína otca môjho syna. Ten tiež ľúbil všetkých, tiež chcel aj rodinu, aj druhú rodinu s nami, proste, chcel nás všetkých naraz, bol to slaboch, ktorý bol síce dobrák a staral sa o deti, chvíľu obe... ale len kým sa všetko dialo podľa jeho plánu. A pritom plakával, ako veľmi nás ľúbi... a ktovie, ako plakával doma... Nakoniec prosil manželku, aby mu dala ešte jednu šancu.. A ona, pokrivený charakter ako on, tak ho nechala doma.. Nebudem súdiť prečo.. ale mám na to svoj názor.. Preto vravím, že by sa mal najskôr rozhodnúť, lebo zbytočné múti životy všetkých... Mne sa hrozne uľavilo, keď to všetko skončilo, ako keby mi spadla guľa z nohy, ktorá ma ťahala celé roky, hoci som s ním bola veľmi šťastná a stále ho ľúbim.. v našom synovi. A som rada, že nám už nelezie do života, hrozne mu prajem, aby našli so ženou spločné šťastie, ale veľmi tomu neverím. Podľa mňa, o pol roka sadne na net a nájde si ďalšiu pipinu, čo mu tie jeho klamstvá bude zobkať. Niekedy môže byť človek spokojný a šťastný, aj keď mu to nevyjde podľa jeho predstáv. A o to ide v živote... byť šťastný a spokojný... Takto sa len ťažia všetci traja navzájom....

majka1976
3. jan 2013

@broken_arrow to bylo po vzájemné komunikaci s manželem. Můj muž mi řekl, že ho ženy prostě nezajímají (dodnes žádnou nemá) a že bude rád, když si někoho najdu a nebudeme to řešit. Že je mu se mnou takto dobře a nechce si dělat problémy, takže ať si najdu milence a zůstaneme spolu. Na toto jsem ale teda fakt neměla žaludek, když už jsem si teda toho milence našla. Ono je to totiž zahrávání a manipulace s lidskými city, když si toho milence udržuješ bez toho, aniž bys mu dal nějaké jistoty do budoucna a aniž bys to myslel s ním vážně. A zároveň klameš doma toho manžela. To chce fakt kachní žaludek.

aurorag
3. jan 2013

A k tomu deficitu sexu..... a nechuti..... ja som si fakt nemyslela, ze na mamickovskom fore treba vypisovat, co sa deje v domacnosti po porode..... no obidve moje deti su casovo narocne, najma na uspavanie..... starsia, tak ta vystrajala kazdy vecer od 20 hod circa do 23..... proste brutalny rev kazdy den do 8 mesiacov.... manzel prisiel domov okolo 18, trochu ju popestoval a povedal, ze je unaveny a zavrel sa s notebookom na zachode..... potom mi ju pomohol okupat, on odisiel do obyvaku a ja som sa s uspavanim dotrapila sama..... Nie, nemala som chut na sex, ked som po dvoch hodinach zisla dole, vynervovana a unavena! sorry ! manzel si spokojne sedel, opat s notebookom na pupku pred telkou... a nenapadlo ho trochu mi pomoct s domacnostou..... vsetko tam lezalo, ako sme to nechali..... a na moje dotazy, ze preco, sa mi dostalo odpovede, ze su to blbosti.... a co som robila cely den....... takto sa to tahalo do dvoch rokov, a ked si k tomu pripocitam vsetky problemy s kojenim a mykozami a detskymi soplami...... nebolo to bohvieco..... po dvoch rokoch tejto selanky som povedala dost a zacali sme sa striedat s uspavanim...... a ked sme sa ako dvojica konecne trochu dali dokopy, bol to prave moj manzel, kto zacal tlacit na druhe dieta..... tak sme si ho urobili..... a ja som znovu tam , kde som bola pred 4 rokmi, akurat deti mam uz dve a navyse neverneho manzela ako bonus k tomu....chodi domov este neskor ako predtym a problemy sa zdvojnasobili....

broken_arrow
3. jan 2013

@aurorag medzi našimi deťmi sú 4 roky tie 2 roky si bola kde ?

6mia6
3. jan 2013

@aurorag čítala som celý váš príbeh, príde mi že si rozumná a úplne normálna žena. Preto ti držím palce v ďalšom živote nech to už dopadne akokoľvek.

katy31
3. jan 2013

@aurorag a načo si s ním, prečo ho neopustíš, toto Ti robí šťastie? Ja som sama s dvoma deckami, nie je to med lízať, jedno vychovávam sama, od narodenia, po sekcii, druhé je ťažko zdravotne postihnuté a som tu a som veľmi šťastná.... aj keď sama... Nie sme síce bohatí, látam plátam mesiac za mesiacom, ale sme.. Treba sa pozbierať žena a nie len vyplakávať, ako toho máš veľa.. to má každá jedna matka.. A dá sa zvládnuť aj domácnosť, aj manžel, aj chuť na sex... mne to všetko funguje, aj keď od rána do večera neviem, kde mám skôr skončiť. Nehovorím, že nie som unavená, ale je to o prístupe k životu, pozitívnom myslení a hlavne o tom, že som v pohode, v pokoji a šťastná... A naozaj mi tu nechýba ten neverník, čo behal odo mňa k žene a zas naspäť.... Ľúbim ho, ale jednoducho zvládam svoj život aj bez neho.. Prepáč, ale ak máš trošku rozumu, prídeš na to aj sama....

sirinka
3. jan 2013

@aurorag 😀 toto poznam, akurat ze ja som v priebehu 4 rokov porodila deti tri.... Nsla som si babu, ktora mi chodi upratovat, ja sa s tym netrapim uz tiez, pouoratujem iba najnutnejsie, vecer hracky iba odsuniem nabok a radsej si obleciem sexi pradlo a sex ma uvolni....prehod si to v hlave z kolonky namahave povinnosti, do kolonky prijemneho uvolnenia.... 😉 je to fakt, ze zeny niekedy zbytocne prikladaju velky doraz na veci, ktore vlastne pri malych detoch je maximalne namahave udrziavat a potom nas to vycerpava najme psychicky....

majka1976
3. jan 2013

@aurorag Proto říkám, že to manželství není vyhaslé....u vás není nechuť k sexu, u vás je problém, jak se k tomu dostat. A Tvůj muž nepochopil, že musí ženě pomáhat, aby jí ulevil v povinnostech a ona měla chuť a energii to řešit. A utekl k té "jednoduché romantice" jak už jsem tady psala, utekl tam, kde mu ty děti v ložnici nepláčou....Já mám teď 2 měsíční holčičku, která taky nespí, má přetočený režim, celý den chrupká a v noci je vzhůru od 19hod až do 2 ráno, takže přesně vím, o čem mluvíš. Ale přesto zvládám ještě i pracovat z domu - účtuju 4 firmy a 3x týdně ještě navíc chodím předcvičovat do tělocvičny a s partnerem máme super sex skoro každý den. Ale to vše jen díky tomu, že je partner inteligentní a pochopil, že se musí žena cítit dobře, aby i ona jemu mohla vyhovovat úplně ve všem a bylo jim spolu dobře. Proto mi pomáhá, hlídá a funguje. A to není chlap, který je každý den doma o půl třetí, je to obchodník, který jezdí po zákazníkách a vrací se domů různě a unavený a přesto funguje a pomáhá a to proto, že si své rodiny váží a kdyby se choval jak Tvůj muž a zbaběle by od těch trablů s dětma utekl k milence, tak by to nejen on, ale i jeho přátelé brali jako velké osobní selhání.

vadimka
3. jan 2013

@aurorag

toto je problem vacsiny manzelstiev....
@broken_arrow
ma dojem, ze ti pomahal a ty, ze na teba zvysoka kak...l...pravda bude niekde v strede...nemala si mu dovolit tie 2 roky co mal notebook na pupku..trebalo hned zasiahnut...a zapriahnut konika do prace...
moj muz vzdy ked mal varovat deti tak uz po pol hodine chodenia za lezucim synom povedal, ze radsej ide nieco porobit vonku na dome...velmi dobre si zratal, co ho viac vystavi....

..ale..uplne... len tak mimochodom, si myslim, ze dobreho milenca zena neodmietne.... 😉