Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

fallingstars
3. jan 2013

@majka1976 To je super 🙂 A řekla bych, že Tvůj muž to všechno možná dělá i proto, že si váží toho, co všechno zvládáš a že v Tobě má stále i rovnocennou partnerku, nejen matku svých dětí...😉

broken_arrow
3. jan 2013

dám svoj pohľad hm ? 😀 prišiel som domov z práce nafasoval dieťa ešte predtým ako som si sám urobil včeru, okúpal a uspal dieťa. O desiatej som zišiel dolu a našiel tam manželku unavenú a nahnevanú sedieť s notebookom na kolenách ako pozerá nejaký seriál v telke, potom mi porozprávala story o svokre ako kazí naše dieťa a pekný večer bol za nami

ginger_fox
3. jan 2013

@vadimka pri vete: "..ale..uplne... len tak mimochodom, si myslim, ze dobreho milenca zena neodmietne.... " si dovolim protestovat. Kto je dobry milenec podla teba nemusi byt dobry milenec podla mna 😉 Kazdy ma ine potreby a ine preferencie...

broken_arrow
3. jan 2013

ok @all : myslím že toho odznelo dosť , končím s týmto fórom , veľmi veľmi veľmi poučné príspevky !

PS: ak niekto ešte niečo tak už iba IP , majte sa milujte sa a lúbte sa !!! veľa veľa veľa ...

majka1976
3. jan 2013

Konečně 🙂

maminuska
3. jan 2013

@broken_arrow prečo si žene nepomáhal , alebo prečo si jej niekoho nezabezpečil na pomoc ? Kde si bol ty tie dva roky ?
Moja otázka znie - čo si robil preto aby tvoja žena bola menej unavená ?

sirinka
3. jan 2013

@broken_arrow tak tak, venuj svoju energiu zachrane svojho manzelstva.... 😉 postavte sa vedla seba spolu rozduchajte vas ohen vasne..... 😉

monda17
3. jan 2013

... no mnohých prípadoch to je aj tak, že žena sa stará o 2-3 deti, chlap príde večer domov ožrtý predtým prehral celú výplatu, zbije ženu, lahne na gauč a lehní tam pri zapnutej telke do rána ... a na druhý den ten istý kolotoč ... 😖
Človek si začne vážit čo mal až ked to stratí ☹

@broken_arrow @aurorag

vadimka
3. jan 2013

@ginger_fox

urcite, ale vychadzam s predpokladu, ze ked sa zobrali asi tam to milovanie bolo viac menej o.k....ale ked ju teraz nedokaze navnadit asi v tom bude nieco viac ako unava....

maminuska
3. jan 2013

@monda17 prečo sa pozerať na tie horšie prípady, treba si brať príklad z tých lepších :
muž príde domov, naje sa , prípadne osprchuje, dá si pol hodku pauzu sa a zaradí sa do druhej šichty spolu s manželkou 🙂

ginger_fox
3. jan 2013

@vadimka nooo viac-menej ok, tak to si viac-menej ok vystacim aj s vibratorom 😀 Ale teraz vaznejsie, poznám ženy, ktoré si brali muža s tým, že v sexe to síce nie je super, ale je to viac-menej ok, no bude dobrym otcom a postara sa a pod. 😀 Takže ani to viac-menej ok by som si neidealizovala 😒

aurorag
3. jan 2013

Baby, tymto prispevkom som sa nechcela stazovat, ze mam vela roboty, nakoniec pri druhom dietati som vedela, do coho idem..... a 90% zien ma tieto "problemy" s muzskym pomahanim..... skor to malo byt o tom, ze ani ja som necitila podporu.... ako to niekto napisal.... tusim vadimka.....
toto bola ta chyba v komunikacii, o ktorej pisem o par stran skor.....

monda17
3. jan 2013

@maminuska aby sme si vážili to čo máme ... lebo nie vždy je možná cesta spät 😉
... alebo preto, že nežijem v lentilkovom svete ?!? 😀

maminuska
3. jan 2013

@monda17 len netreba zbytočne znižovať nároky na mužov s odôvodnením však môžem byť rada že ma nebije , že nechodí domov denne ožratý , že nehádže peniaze do automatov......
Toto sú veci ktoré by sa nemali diať a za čo by žena nemala byť vďačná . U muža ktorý si zakladá rodinu by to malo byť samozrejmosťou.
Mám si vážiť zdravie, lásku partnera, dobré vzťahy v rodine .......
@aurorag myslím že to % je nižšie nie 90 % , dnes je iná doba a mnoho mužov pochopilo že jednoducho pomáhať musí 🙂

vejula
3. jan 2013

@mojika čože? tvboj švagor to skušal na teba? Ved to je bud manžel tvojej sestry, alebo brat tvojho manžela. To musi byť riadne prasa 😖

katy31
3. jan 2013

@aurorag tak Vám neostáva nič iné, len si večer dvaja spolu sadnúť a normálne sa porozprávať, čo ktorému vadí, čo ktorý chce a ako si predstavujete ďalšie fungovanie. Myslím, že ak ste dvaja rozumní ľudia, viete sa dohodnúť aj na fungovaní rodiny aj po prípadnom rozvode. Tak Vám držím palce... Takto žiť musí byť pre Vás všetkých troch hrozne ťažké a ešte ťažšie pre Vaše deti...

vejula
3. jan 2013

@majka1976 vau a to kde nechavaš malé ked precvičuješ? Pri manželovi? Hihi, no to by som sa ja asi neodvažila. Mne je smiešne len ked chce manžel niečo zodvihnuť a ma malu na ruka ch, tak na mna kriči, že mam chytiť malu. Tak sa smejem, že ja cele dni s oboma deťmi doma a ešte aj upratujem uvarim 😀 😀 ale tiež chcem začať chodiť na zumbu, tak rozmyšlam, že tam pôjdem aj s malou v šatke. snad nebudem za exota. Ale ked toma všetko robim takto s malou v šatke, tak snad zumba nebude žiaden problem. LEbo už mam hroznu chuť si zatancovať, alebo nejako sa odreagovať 🤐 😉

broken_arrow
3. jan 2013

@vejula Tak ešte jeden si neodpustím ! taký zo stránky www.BADMAN.sk na odľahčenie ok ?

My muži nie sme naprogramovaný ako monogamný, ľudstvo je to 2 500 000 rokov a muži žili v spoločenstvách a kadejakých zoskupeniach, muž je zviera ktoré má chuť !!! skoro STÁLE a poslanie oplodniť čo najviac samičiek na to nás príroda stvorila aby sme zaludnili túto planétu ! Žena naopak má za život obmedzený počet vajíčok asi 100 a preto si vyberá najsilnejšieho samca na založenie rodu. My máme milióny spermií k dispozícii každý mesiac ! Kapiš ? Ano sme riadený ftákom zmierte sa s tým !

Párové vzťahy sú tu posledných 500 rokov, ešte moravské kniežatá mali háremy. Je pre nás bolestivé pozerať sa na všetky tie samičky okolo seba a nemôcť ich oplodniť chápeš ? Zväzuje nás to a sme z toho frustrovaný lebo proti prírode sa ciká ťažko ! 😀 😀 😀 máme TESTOSTERÓN a CHUŤ LOVIŤ ... a vy máte svoje HORMÓNY !!! To je naša výhra a prekliatie zároveň !!! 😀 ...

monda17
3. jan 2013

@maminuska je veru iná doba, zlá doba ! Ja si na mojom chlapovi vážim, že nerobí všetko to čo som napísala a že sa o nás stará ... a neviem si predstavit že by som na neho vybalila nároky ked príde o 19:00-20:00 domov ... to už mám deti dávno na 1/2 ceste do postele. Iné by bolo, keby mal fajront o 14:00 ... no ale to už sme mimo temu, prenechajme miesto milekám ...
@broken_arrow opustil temu odchádzam aj ja 😀

kveta
3. jan 2013

@broken_arrow Nevytahuj sa. My zeny mame desat krat viac testosteronu ako estrogenu. 😎

vejula
3. jan 2013

@broken_arrow jaaaaj moj zlatí, keby sme vychadzali z toho ako sme naprogramovaní, tak sa vraždíme navzajom kvôli svojmu teritoriu, kvôli boju o samičku atd atd, neexistovalo by niečo ako sudnictvo, alebo tresty za vraždy, lebo však, tak sme naprogramovaní a žili sme tak XY rokov 😀 😀 😀

vadimka
3. jan 2013

@broken_arrow

tiez na odlahcenie 😉

TAK CHODTE DO PRALESA....TAM je toho na oplodnenie......

vejula
3. jan 2013

ospravedlnujem sa za tvrdku

mojika
3. jan 2013

@vejula no skusal to na mna lebo on si mysli ze som nejaka erotomanka asi 🙂 lebo ked sme sa par krat bavili o sexe ,to obcas tam tema zabrdne tak ja som nemala problem o tom rozpravat,napr ked bola jeho zena tehu a nechcela sex tak som jej hovorila ze sa nemusi bat lebo je vela poloh pri ktorych si ona urci co a ako a moj mm povedal ze my sme az do konca v pohode mohli a bolo to super,po porode sme zacali po sestonedeli a ja som si myslela ze je to normalne ale ako vidim az take normalne to nie je a je strasne vela parov co ma sex raz za mesiac.No a asi si myslel ze ked to urobim s nim tak si to ani nevsimnem ci co 🙂

vejula
3. jan 2013

@mojika takže brat tvojho muža? bože tak to je svina keby toto urobil bratovi.... 😖

mojika
3. jan 2013

@vejula nie,nieee to je muzova sestra,my so svagrom sme "prizeneni" a obcas sme spolu ohovarali svokru a tak preberali situaciu v ich rodine z nadhladu a on si asi moje kamaratstvo inak vysvetlil

sirinka
3. jan 2013

@broken_arrow tak sa rozved a oplodnuj.... A staraj sa o vsetky svoje zeny a vsetky svoje deti.... Vies, kedysi to bolo aj tak, ze muzi a zeny zili v divocine v komunite a sexovali komu ako prislo a ich vsetky deti patrili im vsetkym, kazdy sa staral o kazdeho, boli jeden kmen s jednym nacelnikom..... Zivot samca nie je len o trtkani hlava nehlava.. Lovenie neznamenalo prekotit nejaku zensku, ale ulovit v boji dostatok potravy pre cely kmen a kym nebolo co zrat, tak sa ani nesexovalo.
A vies co je jedne z najhlavnejsich dovodov monogamie a vies, ze za tym stoja najme muzi??? Lebo im zrazu zacilo vadit, ze nemaju komu odovzdat svoj tazko nahonobeny majetok pred smrtou... Ze vlastne ich dieta zrejme nie je skutocne ich a ze svoje vlastne deti nepoznaju.... Lebo boli muzi tak jesitni, ze nechceli nechavat svoje majetky cudzim detom..... Tak museli byt zeny monogamne, aby si muz bol isty svojim potomstvom.... A ruka v ruke nakoniec z toho vznikli mogomamne zvazky.... Takze za takyto sposob zivota vdacite moji mili sami sebe.... Nie my zeny sme tuzili po takomto sposobe zivota, akure sme omnoho schopnejsie pokolenie, ktore sa ovela jednoduchsie prisposobuje situacii 😉

vejula
3. jan 2013

@mojika aha...

jahodka35
3. jan 2013

citam celu diskusiu....veeeelmi poucna 🙂) sirinka za posledny prispevok mas sto bodov...🙂) ako dopadol pribeh splin? stala sa z toho potom sukromna tema, tak neviem ci to ustali 🙂) ked tak hod do IP....

....broken_arrow - tiez len na odhlahcenie....chcela by som byt v dalsom zivote muz 🙂) ...napriek tomu, ze tu prevladali negativne nazory na tvoju osobu, ja si myslim, ze nic nie je ciernobiele a dokazem pochopit aj tvoje reakciu na vasu dlhsie sa vlecucu situaciu...tiez si nemyslim, ze porodit muzovi dieta a vziat si ho za manzela, mi dava nad hlavu gloriolu nedotknutelnosti a svätosti.....bola som na strane jednej aj druhej, cize aj ako podvadzana manzelka, aj ako milenka zenateho muza....a kazdy pripad je individualny, neda sa vsetko pausalizovat......a na margo temy len tolko - pre mna je laska tak dolezita, ze kvoli detom by som nezostavala v nefungujucom partnerskom zväzku....a deti hlavne v obdobi dospievania citia, ci sa mama s tatom miluju a potom to maju v hlavicke viac popletene ako ked vedia aka je naozaj pravda....stoji to sice vela casu a sil, ale nakoniec je to podla mna stastnejsie riesenie ako zotrvat v citovo a fyzicky chladnom manzelstve....

tymto som nechcela vyzdvihnut neveru, to vobec nie...naopak drzim vam palce, aby manzelka znovu objavila krasu milovania a tebe dostatok trpezlivosti, aby ste vsetko ustali....a ked sa nahodou rozhodnes pre priatelku, tak nech vase deti trpia co najmene, daj im dostatok lasky a nikdy na ne nezabudaj....vela stastia

aurorag
3. jan 2013

@broken_arrow aha, tak Boris Kollar sem skocil z doby ladovej? a je ze, co ma za problem.....
a len tak mimochodom, uvedomujes si, ze vela zien = vela sexu ale aj povinnosti? 🙂