Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

mojika
3. jan 2013

no myslim ze Kollar je upne ina liga a jeho asi tie zeny prosia o oplodnenie 🙂 lebo inak si to neviem vysvetlit

sirinka
3. jan 2013

A Kollar je zenaty?

miskakyska
3. jan 2013

@sirinka ........................sa mi zdá,že hej 😅

sirinka
3. jan 2013

@miskakyska no a to je blbost, ozenil sa v las vegas s rezeskou a to pre zabavu, svadba tusim ani neplatila.... Inac sa chlapec netaji umyslami a tie nim vybrane buduce maminky jeho deti to je fakt extra trieda.... Pochybujem, ze aspon u jednej bola na prvom mieste tuzba po miminku alebo cista laska k borisovi....

miskakyska
3. jan 2013

@sirinka mne sa zdá,že s tou poslednou umelinou su vzatíí 😒 ..no neviem,ja ho nejako nesledujem a ani nemusím 😎

majka1976
3. jan 2013

@vejula jj, nechávám ji s mojím, to taky koukám, že umí takové malé miminko ponosit na rukách, přebalit i nakrmit - celý den kojím, ale večer jí dáváme Nutrilon. Bývalý muž se neuměl postarat o holku ani když byla větší. Asi je to o tom, jestli chce a taky jestli se toho nebojí, to malé mimiško chytit. Já mám právě 1 hoďku Zumby, 1 hoďku břišáků a 1 hoďku břišáků pro malé děti 3-7 let, tam beru malou sebou do tělocvičny, bo tam chodí i maminky s těma dětma, tak má vždy kdo pohlídat.

ellise
3. jan 2013

@broken_arrow a já zase na podporu nás žen, a je to od muže

Kdybychom rodili my muži, pak bychom jakékoliv lehkomyslné početí prohlásili za zločin a toho kdo by nás oplodnil bychom příslušnýmin zákony připravili o hrdlo. O antikoncepci by nepřednášeli gynekologové ale prokurátoři....Kdybychom my muži rodili pak zredukujeme erotiku na zcela okrajovou a přísně zapovězenou záležitost. Ale rodí ženy a ať už je to jakkoliv, patří jim dík a obdiv za strádání, bolest a posléze i za starost.

kveta
3. jan 2013

@sirinka Verim, ze u tej prvej ano. Neprofituje z neho, drzi sa v uzadi, nikdy nebolo zverejnene ani jej foto.

boody111
3. jan 2013

Tak to , že máš milenca ženatého muža,nie je nijaká zvláštnosť.Ale to, že to tu rozoberáš hovorí, že "aký farár,taká procesia". Skús sa vžiť do mysle manželky toho tvojho playboya.Zrejme si toho veľa v škole nenapočúvala a o morálke už vôbec nič.Ešte si tu sťažuj.A čo takto sa zamyslieť nad sebou a svojím svedomím, pokiaľ dáke máš?

veronika33
3. jan 2013

@miskakyska nie sú vzatí, len majú spolu už 2 deti a tuším bývajú spolu ešte ...

p.j.jacky
3. jan 2013

inak by ma zaujimalo,ci tym milenkam nevadi,ze ten chlap spava aj so svojou zenou(ktora o tom ani nevie)....???Alebo su take naivne a veria tomu,ze oni spolu uz xxx mesiacov nic nemali.... 😕 😕 😕 ???

billam
3. jan 2013

Cele je to choré...dvaja manželia s milenkou v jednej teme....

katy31
3. jan 2013

@p.j.jacky zrejme nie... a veria dotyčnému, že s manželkou sex neklape a nie je... a presne tak to nevadí ani manželke, spávať s mužom, o ktorom vie, že má milenku... trošku zvrátené, ale je to tak....

p.j.jacky
3. jan 2013

@broken_arrow ja teda nezvyknem ludi urazat a uz vobec nie tu na fore MK,ale citas po sebe co vobec pises?Ako velmi ponizujes svoju zenu?To sa naozaj citis byt tak "CHLAP GIGOLO" ? Normalne sa mi rozum zastavuje co som sa tu od teba na MK docitala a vobec cudujem sa tvojej manzelke ze stebou este komunikuje.
Pride mi to cele chore a ujete...co sa to ludia deje,kde je slusnost ,moralka,svedomie,ze si clovek cloveka vazi...naozaj nechapem....a ani nepochopim...som naozaj zhrozena co si tu popisal,co ty si za cloveka,ked takto verejne ponizujes zenu,ktora ti porodila deti!!!Hnus hnus hnus! 😠 😠 😠 😠

mojika
5. jan 2013

@p.j.jacky no ja som si nevsimla zeby ju urazal,ponizoval,nebola tu ani jedna veta zmazana a keby sa tak dialo tak jeho manzelka by vobec nereagovala normalne.Sme na fore ak si si nevsimla a vsetci sa dozadovali detailov tak ich odhalili lebo chceli,urcite sa to jeho manzelke zle cita ale urcite sem napisal len to co uz jej davno povedal.
Ked tu zeny osocuju muzov a naozaj drzo to je akoze dobre?ved vsetky ostatne temy su o zlych manzeloch a tam sa nesetria ani vulgarizmy

p.j.jacky
5. jan 2013

@mojika no svojim sposbom mas pravdu!

kykka
13. jan 2013

@mojika A kto je tu manzelka, milenka a udajny manzel? Maju tu normalne kazdy sam svoje nicky? Teda mne ta tema pripada ako fake...

kykka
13. jan 2013

Som si to tu teraz pozrela a nech sa na mna nikto nehneva, ale aurorag a broken arrow je jedna a ta ista osoba. Bud sa tu niekto nudi a zabava sa, alebo tato osoba trpi tazkou schyzofreniou, ale to by uz potrebovala fakt lekarske vysetrenie...

nela82
13. jan 2013

@kykka nechce sa mi spat-tak trocha to tu citam....ten prispevok od dotycneho by si mala precitat ta co tuzi mat doma najlepsieho priatela 😅 😀 😀 😀

kykka
13. jan 2013

@nela82 🙂 🙂 HA HA HA 100 bodov!!!!

kykka
13. jan 2013

@nela82 Pockaj, pockaj. Ja si teraz idem najst najlepsieho priatela a poviem manzelovi, ze moj najlepsi priatel pride ku nam na tyzden na navstevu, tak nech sa manzel posunie v posteli trosku nabok, lebo bude spat medzi nami v posteli... 😀

aurorag
13. jan 2013

@kykka no to som rada, ze sme ta pobavili..... aspon tu ta debata mala nejaky zmysel!

kykka
13. jan 2013

@aurorag Toto sa netykalo teraz teba, to iba my s Nelou vieme, o com piseme...

kykka
13. jan 2013

@aurorag A ked mi uz pises... Tak uprimne? Ja si myslim, ze cela tato tema je fake. Nieje mozne, aby do jednej temy pisala manzelka manzel a milenka. To by nemali ine prolemy, len tu vypisovat na koniku? takze niekto je bud schyzofrenik, alebo si krati cas...

aurorag
13. jan 2013

@kykka bohuzial to nie je fake, ale fakt neviem ako by som ta presvedcila.....
preco sem zacal pisat mm to fakt neviem, kto je tu na fore jeho milenka som si vydedukovala sama.....

kveta
13. jan 2013

@kykka Manzel sa obom zenam s touto temou pochvalil. A tak sa tu zisli..

nela82
13. jan 2013

@kykka 😀 😀 😀 😀 daj vediet manzelovu reakciu-urcite dovoli...ved najlepsi priatel je uplne neskodný 😅 😅 😅 😅 😉

kykka
13. jan 2013

@nela82 😀 😀 😀 Urcite by mu to nevadilo, ved navstevu si treba uctit a ponuknut, co sa da...

nela82
13. jan 2013

@kykka si zabila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅

aamina
14. jan 2013

A ko sa ti dari AURORAG? Ako to u Vas vyzera?