Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

barulina
2. jan 2014

@synovial to neni ani sportovni pristup, ani pohodovy. jen velmi racionalni pohled na tuto problematiku. kazdy(a) z nas se muze zamilovat, a hold kazdy rozchod pokud ruyh tsale miluje boli, ale to prejde a pak je dulezite se umet domluvit v pripade, ze je spol majetek, deti a pod. ne neco vycitat a patlat cse v tom, tak to vidima a vimam

synovial
2. jan 2014

@barulina sorry, ale nevidim nic racionalne, ked si niekto zacne so zenatym muzom, navyse s tehotnou manzelkou. toto je podla mna vrchol iracionality, lebo to znamena len problemy, problemy, problemy.....

kveta
2. jan 2014

@synovial Hej, a ta hlaska "dali sme jej k dispozicii priatelov byt na neobmedzenu dobu"... Mali jej ho prinajmensom darovat pri takomto podraze..

barulina
2. jan 2014

@synovial pokud vim, my dve jsme doted psaly o tom, že ja mou byt podvadena, ne ? tak enprekrucuj. a k tematu ja a muj pritel a jeho byvala jsem to anpsala uz vyse. a jen pripisu, za lasku, byt zacatek je v nevhodnou dobu se v zivote nikomu neomluvim 🙂

barulina
2. jan 2014

@kveta 😀 taky jsme sena ni mohli uplne vysrat, ze

barulina
2. jan 2014

@kveta a jde videt, ze jsi pekne na prachy, kdyz si ze vseho vezmes jen totto

synovial
2. jan 2014

@barulina a to je ake jednoduche, povedat, ze sa v tom netreba patlat. no neviem, keby tebe niekto obratil zivot naruby, ci by ti stacilo taketo vysvetlenie.

eeffka
2. jan 2014

@barulina zenska ty si neskutocna 😀 ale ved nevadi, aky pozic taky vrat, ked sa ti potom zaiskri medzi ocami az ti oznami, ze si nasiel 3tiu namiesto teba to uz len bude farebny svet 😀
a mozno sa na teba ani nevyserie a nechaju ta laskavo v jeho byte tyzden dva kym sa vyplaces.

synovial
2. jan 2014

@barulina preco to jednoducho nepovies narovinu? chcela si ho, zobrala si si ho a ohlady na nejaku tehotnu manzelku si nebrala. ona sa uz musela len prisposobit.

kveta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barulina
2. jan 2014

@kveta jasne a ja jsem uplnedebil, kdyz jsi napsala vetu z meho prispevku 😀 nic, mej se hezky 🙂

barulina
2. jan 2014

@synovial protoze to tak nebylo 😀

barulina
2. jan 2014

@eeffka nevis o cem pises, ale pobavila jsi

laurital
2. jan 2014

Já si myslím, že poskytnout dítěti a jeho matce, kterou chlap zanechá v tak složité situaci, bydlení a finanční podporu by měla být samozřejmost a ne prezentovat to jako ohromnou laskavost a dobrotivost.

barulina
2. jan 2014

@kveta az ted to vidim, ano nevsimla jsem si, ale tak to je jedno, pises o me mohu reaovat 🙂ú

kveta
2. jan 2014

@barulina Nebolo to tak? Aha.. asi si Synovial nepochoplila, tak Ti to prelozim do Tvojej reci>
Chcela si ho, oprela si ho a nebrala si ohlady na nejakiu gravidnu manzelku. Ona sa uz musela len prisposobit.

barulina
2. jan 2014

@laurital a ja nekde psala, ze jsme byli tak laskavi ? nepsala, ale vysrat jsme se na to mohli a to je holy fakt

barulina
2. jan 2014

@kveta mila Kveto, ty jsi asi nepochopila me - nebylo to tak, ale tobe a ani nikomu jinemu vazne nemam potrebu se obhajovat. pro me je dulizty muj realny zivot, lide ktere mam rada, a tady se bavim.
protoze nejvic moralizujou ty zhrzene, nebo ty, ktere to samy svemu milujicimu muzi delaji 😀 tak a uz vazne mej pekny den 😀

kveta
2. jan 2014

@barulina Ja som moralizovala este som ani nebola ohrdnuta... To je zrejme dobrou vychovou.. Tieto postoje sa formuju uz v puberte.. Ty si zrejme pubertu stravila formovanim inych postojov..

laurital
2. jan 2014

@barulina Myslím si, že spíš než to, co píšeš, mnohé odrazuje forma a nezlob se na mě, určitá bohorovnost.Mně by té ženské bylo minimálně líto a cítila bych větší pokoru.
A zhrzená ani rozvedená nejsem 😉 , jen mi nechybí soucit s někým, kdo se ne vlastní vinou ocitl v tak těžké situaci.

macamac
2. jan 2014

@barulina to akože,keď ste boli tak milosrdní a nechali jej ten luxus, to píšeš na margo toho, že ste boli féroví? a akési uľahčenie situácie to má priniesť?
vieš, čo by bolo férové?
nechať jej s tým, čo patrilo aj jej, jej muža!
vieš, pre mňa by bolo fér, keby si to ty-ako slobodná zrejme, nezobrala tak hrrrr, lebo ty si nemala čo stratiť, on áno
bola si vlastne nefér aj voči partnerovi
samozrejme, mladá žaba, komu by sa lýtka nezapaľovali...preč od ženy, sexu,....
láska nie je len o tom,čo ja chcem
ak by si ho naozaj milovala, bola by si schopná aj keď dočasnej malej obety
a to - dať mu príležitosť "donosiť" jeho dieťa výlučne v spoločnosti jeho a jeho manželky, lebo ty tam nepatríš
nechať ho po narodení so svojou rodinou....možno by zmenil pohľad
ale ty si z tej LÁSKY nebola ochotná toto riskovať, lebo si bola sebec a jeho si v sebectve len podporovala

akože to, čo tu píšeš, čo ste jej akože veľkodušne dali....to si jej dala SVOJE peniaze?
alebo ten tvoj jej dal vlastne ICH peniaze, na ktoré mala nárok?
prepáč, vnímam to ako kupovanie nejakých odpustkov, resp. vykúpenie si vašej LÁSKY 😝
a to,že ste teraz JEDNA VEĽKÁ šťastná RODINA vnímam dosť tragikomicky 😅 😝

barulina
2. jan 2014

@kveta evidente budes odbornik pres psychologii, mezilidske vztahy a taky vidi miulost cizic lidi. prosim te, uz se ezesmesnuj. ahoj

macamac
2. jan 2014

@barulina inak, vôbec nemám pocit, že @kveta je tá, ktorá sa tu zosmiešnila 😉

ale tak, život ešte ani tebe neskončil
a vieš, Boh nie je náhlivý, ale pamätlivý 😉
a nie som ohrdnutá a ani na opačnej strane 😀 😉
to len aby si ma zle nezaradila 😉

barulina
2. jan 2014

@macamac aha, takze ty vis jakt o mezi nami od zacatku bylo, ze ? kdybys to vedela v zivote to cos napsala nenapises. ale to je fuk, ja to vim, mi blizci to vi, a to je dulezite. my vsichni jsme stastni a jestli to nekdo ze soc. site kdo nas vubecnezna aznat nebude vnima jakkoliv, je mi i nam uplne jedno. ale pokd nevis vse i u ostatnich veci, ktere te v zivote potkaji, tak nepis stoporocentne jake to urcite je, protoze konkretne v mem pripade ses totalne sekla. a k penezu, nebyli manzele, zila u nej v byte jim vybavenym uz z doby pred, penize rozdeleny, mela zakonyn narok, tak mozna na svych 5 svestek 🙂 pekny den

czechzuzanaba
2. jan 2014

Baby nemrhejte energii...Nekdo je zly a ani si to neuvedomuje a nekdo si to i uvedomuje, ale je mu to jedno.

hoblinka13
2. jan 2014

Vsetkym milenkam by som dopriala ocitnut sa v kozi podvedenej zeny.Nevravim,ze milenka nena city,netrapi sa,ale je to o inom.Moj odisiel bez vysvetlenia.jednoducho povedal,ze je koniec a isiel za milenkou.nakoniec ho odkopla a nemal ani jednu 🙂

macamac
2. jan 2014

@barulina ok, ja viem, že neviem,ako to u vás bolo 😉
napísala som len svoj názor, ktorý vychádzal z pocitu, ktorý som mala po tvojom príspevku 😉
toť vsjo 🙂
máš pravdu
možno z toho nakoniec vyťažila aj ona, ktovie 🙂
pekný deň aj tebe 🙂

barulina
2. jan 2014

@laurital takze je to vzyd chyab jen na strane chlapa a milenky, aha, proboha holky, konkretnne o nasem pripadu vite ani ne petinu a uz jste nejchytrejsi. az budete všechny vedet vše, pak moralizujte, ale kleply byste si na celo.
ale urcite tady doporobna nebuu rozepisovat cely svuj zivot, vztah pocity, vnimani a pod. na to nemam hut a ani cas,mam lepsi veci na praci a to jit si hrat s detmi

barulina
2. jan 2014

@macamac mimochoem, muj nesel za mnou ani jako z amladsi. jsme s jeho ex stejen stare. jo psane slovo je na prd, kdo nas zna,vi, a to je dulezite

macamac
2. jan 2014

@barulina inak, nemusíš odpovedať, len tak ma zaujíma, koľko má rokov tvoj chlap? 😉