Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

laurital
2. jan 2014

@barulina Pozor, já jsem nikdy nenapsala, že vina je jen na straně muže nebo milenky.Nikdo nevíme, co bylo spouštěčem....těch možností je spousta a rozhodně bych si to nedovolila posoudit.Spíš mě zarazilo to, jak o tom píšeš, jako o něčem naprosto běžném.Já bych fakt čekala trochu lítosti a soucitu.Konečně jsi přece už také máma a měla bys to vidět právě z tohoto úhlu.

ilovebaby
2. jan 2014

Teda je mi z toho zle, Jemu bych uřízla koule a tu milenku bych nakopala taky někam. Vědět, že má chlap doma ženu a nabíc těhotnou, tak to je vrchol nechuťárny a těžko by se tenhle člověk mohl někde hájit. I kdyby ten chlap chtěl, za což by sám o sobě zasloužil, tak ONA i ON jsou pro mě odpad společnosti! Copak jste zvířata? Takové kecy o pudech a lásce! Bože můj a z čeho se asi ti dva brali? Z nenávisti?! Myslet bože můj! Jednou se to vrátí a můžete vy být na druhé straně....nebudu jmenovat ( ona ví ) 🙄

hoblinka13
2. jan 2014

@barulina su rozne druhy nevery.clovek by mal vediet zachovat svoje sex.pudy.slobodna zena nikdy nepochopi vydatu,ktora sa musi uhanat za detmi,starat o domacnost a potom,ked nie je vecer naladena na sex s muzom,tak si chlap vrzne inde.ine je,ked manzelstvo dlhodobo nefunguje.ale su aj zeny,muzi,pre ktorych je nevera akoby sportom.

dejnas
2. jan 2014

nebudem moralizovať, ani hodnotiť životné kroky a postoje iných ... bolo tu aj tak popísané dosť

ale "chváliť" sa na sociálnej sieti tým, ako si sa dala s partnerom dokopy v čase, keď jeho žena / priateľka čakala jeho dieťa, tehotenstvo musela zrejme kvôli jeho práci prežívať sama a ešte tu tvrdiť, ako fér ste sa zachovali, a viac krát zdôrazniť, že ste sa mohli na ňu vysrať ... tak to už je ozaj moc 🙄

hoblinka13
2. jan 2014

@laurital vsak nevera je dnes moderna.kto nepodvadza je out 😀

barulina
2. jan 2014

@macamac bude mu 38

macamac
2. jan 2014

@barulina fíha, tak to už nebol nejaký mladý chalan, ktorým mávajú hormóny, resp. nevyšiel mu mladícky - teenagerský vzťah
som myslela, že to bol nejaký čerstvý dvadsiatnik
ok, dík za odpoveď 😉

barulina
2. jan 2014

@laurital a kdo kde anpsal ze me to enmrzelo, nebo ze to bylo lehke ? jak jte k tomu dospely ? ale to je fuk, ja e tady obhajovat enmam potrebu, tot vše, jak pisu, vite o tom minimalne, nelze hodnotit, a to ze nerikam aenzverejnuji veci ktere opravdu vnimam tak ze jsou jen nase. to je take normalni

barulina
2. jan 2014

@macamac ne je to velmi hody,dosely muz. a ze es zamiloval ve velmi nevhodnou dobu neprozival lehce, ale to tady rozebirat nebudu

barulina
2. jan 2014

@dejnas a nemohli ? mohli, udelali jsme to, neudelali, tak co ?

dejnas
2. jan 2014

@barulina ok, velice šľachetné... najmä to nezabudni ešte 3 x zdôrazniť 😒

macamac
2. jan 2014

@barulina ok, beriem
môj prvý príspevok bol písaný naozaj pod vplyvom toho, ako píšu kočky vyššie- necítila som z toho nejaké pochopenie druhej strany
písala si to tak racionálne, akože ste ju nechali zabezpečenú, odrodili ste spolu, ste jedna veľká rodina,...
fakt mi to prišlo moc neemočné, také chladné, nad vecou,..
ale to je tá nevýhoda internetu

takže už nebudem mudrovať 😉 🤐

barulina
2. jan 2014

@ilovebaby klide njmenuj, no, tak ti preju at se nidy jako zadana do podobne situace, ze se zamilujes, nebo i jako svobodna ze se zamilujes do zadaneho nedostala. a ze se to stat muze kazdemu. a pro nas laska neni kec -)

ilovebaby
2. jan 2014

@barulina Když nemáte potřebu se obhajovat, tak proč sem píšete??? nemůžete čekat chválu 😀 😀 😀

barulina
2. jan 2014

@ilovebaby ja reaGovala na prvotNi otazku, proto jsem sem napsala, jak jednoduche, ja rozHreseni Nepotrebuji kor ne tady od lidi co ani neznam .-D

laurital
2. jan 2014

@macamac Přesně to jsem také chtěla napsat a napsala.Důvody a jednotlivé aspekty neznáme, nemůžeme hodnotit.Jen ten popis mi nepřišel nejšťastnější 😉 .

memollka
2. jan 2014

@barulina tady jsou fakt všechny chytrý, jak autobus 😀 ..každá ví nejlíp co by a jak by, oni by nikdy...no, nestačim se divit 🙂

barulina
2. jan 2014

@laurital nepopiram muj popis muze znit necitlive, nezaujate, ale to je psae nslovo, do ktereho ja emoce nerada taham, je to zbytecne. nepisu ani smajliky, nic. a zverejnovat tady jak jsme veci resily, prozivali nebo neprozivali, nemam ani chut. a jsem rada ze me ma prace naucila to,ze lide z minima informaci jsou nej a umi odsoudit, takze tady reakce em fakt nektere neprekvapuji, ale je to pro e mnepodsttatne a jednostranne uvazovani, nekteryh dam zde. v realnem zivote zi muzu samozrejme

barulina
2. jan 2014

@memollka tak tak 🙂 ale ja je resit nehodlam. ja se do te situace dostala, prezila, vyresila a jsem stastna za to jak vsichni fungujeme. jen by me zajimalo, ktera by opravdu mohla hoit kamenem, aby nedotaly jestse vetsi pecku nez ja

memollka
2. jan 2014

@barulina ono hlavně ať tam dáš smajly nebo ne, tak tomu dá každej svůj tón, když to čte a nikdo neví s jakým pocitem jsi to psala..

sarlotapagi
2. jan 2014

@barulina tak to jsme na tom uplně stejně jen teda s přítelem ještě nemám mimčo =) už jsme také od začátku věděly,že chceme být spolu a opravdu budeme kupujeme byt a jsme oba štastný navíc s manželkou si rozumím a ví kdo jsem,když jsem se s ním seznamila už si oba moc nerozuměly a chtěly jít od sebe.Kdyby chlapy nechtěli a byli doma se svou manželkou štastní,tak by nehledali jinde 🙂

barulina
2. jan 2014

@sarlotapagi jj, my i taky koupili bytecek, zarizovali, a ke stesti uz nam pak chybela jen nase malinka. hodne stesti

sarlotapagi
2. jan 2014

@barulina děkuji i nám už chybí jen mrnous a určitě se ho časem take dočkáme 🙂

adri266
2. jan 2014

@sarlotapagi ak by manzelia neboli so svojimi manzelkami stastni, tak by sa asi rozviedli, nie??? A vsimli ste si este nieco ine?? Vacsina chlapov sa rozvedie az na naliehanie milenky, bud ja, alebo ona...takze je to somarina, co si napisala...chlapi si nehladaju milenky, lebo su doma nestastni, ale pre nieco uplne ine...aj ked, vela sa pri tom naklamu, aj milenke, aj manzelke..

sisstin
2. jan 2014

@adri266 nezapomínej, že spousta lidí má tzv." opičí syndrom", čili sice vědí, že vztah není ok, ale poměrně funguje, dost často jsou v tom děti, peníze atd, tak proč to měnit. Problém nastává, když přijde někdo, z koho se rozbuší srdce. A to nemusí být jen nevěra u chlapů, ale i u žen. A proto dost často ten druhej bývá šokovaný, páč ani netuší, že polovička je třeba ve vztahu nespokojená. 😉

sisstin
2. jan 2014

@adri266 tím jsem teda chtěla říct, že ne každej, kdo není v manželství štastnej se hned automaticky rozvádí. Důvodu, proč být ve vztahu je xy, a nemusí to být nutně láska. Jenže pak se objeví někdo, ke komu ta láska najednou je a vše jde stranou.

Tím neomlouvám ani milenky, milence, záletníky ani záletnice, jen prostě svět není černobílej že a nikdy nebude. Stokrát si můžete říkat, že se něco nestane, že vy by jste nikdy atd, a pak to přijde a je to 😉

07veronika
2. jan 2014

Mily belasy konik. Precitala som si len nieco z tych mnohych prispevkov a som v rozpakoch. Ja som totiz ta klamana. Manzel ma uz dva roky podvadza a ja som bola ta ktora sa tu spomina. Chodim do prace, varim, ulratujem, staram sa o dietaa tiez som sa dozvedela aka som vraj bestia a veci podobne. Tiez som sa s onou osobou stretla a viedlo to k tomu ze moj muz jasne priznal aj pred nou ze sa nehodla rozviest. Teraz su spolu rozideni dva mesiace a ja cakam co bude. Nie je lahke byt ani na jednej zo stran. Ale skus sa spravat tak aby si sa ty vedela pozriet na seba do zrkadla. A nehanbila sa za svoje ciny. Lebo pravda vzdy vyjde na povrch... a niebude to prijemne. Nikto ta nebude sudit ale skus si polozit otazku kolko si toho uz mohla mat za tie 3 roky co si stratila cakanim?
Napriek mojej negativnej skusenosti s "tou druhou" ti drzim palce aby si sa spravne rozhodla.

macamac
2. jan 2014

@07veronika 😕 tvoj príbeh je tu na MK? kde?

wyerka
2. jan 2014

@barulina napadla ma jedna otazka : ked si cakala tvoju vytuzenu dcerku s milovanym muzom a napr. V 8 mesiaci tehu by si zistila ze chodi opierat nejaku inu to by si tiez brala tak ze no co uz stalo sa, zalubil sa ?? Pochybujem ...

barulina
2. jan 2014

@wyerka a jak jinak to člověk má brát ? můžeš mi to prozradit ? kdyby se tahal každý týden s jinou, je to jiná, ale toto jinak brát nelze