Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

adri266
2. jan 2014

@sisstin tie farby sa tu uz rozoberali 😝 A mysliim, ze je to len vyhovorka. Aj mne sa rozbusi srdce, ked vidim diamantovy naramok, ale nekupim si ho. Aj mne sa rozbusi srdce, ked vidim cokoladovo slahackovu tortu, ale celu ju nezozeriem...aj ja mam z casu na cas svojho manzela po krk, ale v zivote by mi nenapadlo si zahravat s ohnom a hladat si milenca...proste, je mi proti srsti, som slusne vychovana, mam vysoke mravne zabrany, a toto by som nikdy nespravila. Ze sa clovek zalubi??? OK, tomu clovek nezabrani...ale vojst do postele s niekym inym??? Vsak nie som zviera, mam volu a sebazaprenie...ale moje je asi ciernobiele, a niektori ho maju inej farby 😀 😀 😀 😝

adri266
2. jan 2014

@barulina a si si na 100 percent ista, ze si bola jedina vtedy a ze si jedina teraz???

wyerka
2. jan 2014

@barulina takze ked strieda baby to uz neni akceptovatelne ? A co ked sa do vsetkych strasne zalubi ? By si mu nedopriala viacnasobnu lasku?

sisstin
2. jan 2014

@adri266 tak já nemluvím o posteli čistě, mně je třeba sex úplně ukradenej, pro mě je to nutný zlo. Ale potkat někoho, s kým si budu hrozně moc rozumět prostě po lidský stránce, tak nezaručuju, že ve svým vztahu, kde spokojená nejsem, ale normoš v něm funguju, zůstanu 😉 Ale to je co by kdyby prostě 😉

barulina
2. jan 2014

í, @adri266 jj, a pokud te zajima proc to vim, tak tenkrát protoze jsme spolu byli na tonm rocním školeni a to jak ve tride,to znamena ze jsme byli celou prac. dobu spolu, byli jsme spolu na intru na stejnem patre, a v podstate od zacatku bydlem u em na pokoji, a pote, jsme hned spolu zacli bydlet. a vzhledem k tomu, že oba delame pro stejnou "firmu" tak opravdu vím kdy a jak a s kym je v práci. a ted to vím také právě proto, a kdyz je muj nekdevenku coz chodí tak jednou za mesíc tak vím kde a s kým je. a nehlede na to, jak jsem psala jsem si stopro jista, ze kdyby uz senejaka nova laska nasla, tak mi to řekne, a treba mi oponuj, ale moc dobre vim jak to tenkrat reil, a vim zeby byto neudelal. prestoze si tenkrát "dovolil" se zamilovat z neho nedela hajzla co mysli jen ocasem

barulina
2. jan 2014

@adri266 tak prosim es nesnizuj na mou uroven kdyz jsem tak neslusne vvychovana a zvire, kterne neovladne pudy.

barulina
2. jan 2014

@wyerka zachazis nekam co se tady neresi. ale znova pokavad by to strirdal jjako ponozky je evidentni o co mu jde. jemu šlo ale o me. a taky o me bojoval, co jsem ho poamlu pul roku odmitala,ale to je fuk, kdo chce psabit hul si najde,ze

eeffka
2. jan 2014

@barulina vies co ... tak ti prajem aby ste si spolu pracovali co najdlhsie, aby si nikam nemusal odist, aby jeho neprelozili a mala si dokonaly prehlad o jeho pohybe... kkso ja byt v tvojej kozi tak v noci nespim a kontrolujem. ty mas teda fakt istotu.... snad si mala cele tehu bezproblemove a trt...li ste ako kraliky az do 9,5teho mesiaca aby mu nahodou niekde nieco nechybalo a nezachcelo sa mu lasky inde.
Fakt chlap s velkym "CH" . Ale ved to nevadi ty si chapava, tebe to ani vadit nebude tak co, ved srdcu a riti nerozkazes.

adri266
2. jan 2014

@barulina nehnevaj sa, ale neodpustim si to:
takze teraz si ho strazis, lebo vies, co spravil byvalej? 😎

a nic v zlom, chapem, ze ludia sa zamiluju a odmiluju sa, je to normalne, tomu sa neda zabranit. Nechapem ale, ze skacu do inej postele, kym su vo vztahu s niekym inym 🙄 🙄 🙄 A kriza vo vztahu nie je ospravedlnenie...

sisstin
2. jan 2014

holky, já nevim, ale nemuselo jít o sex, prostě se moh zamilovat...já znám páry, kde chlap taky opustil přítelkyni (manželku) a s milenkou, pak už manželkou, žijou dalších 30let spokojeně. Prostě každej někdy může udělat chybu ne? Nemluvím o nějakých záletnících, co si tím honěj pravidelně ego, ale tak panebože ne každej rozvedenej je totální debil ne 😕

Jako žádná z vás nemá jistotu, že to chlap nikdy neudělá, to by jste je musely kontrolovat neustále.

wyerka
2. jan 2014

@barulina ako z rozpravky ... Zbadal ta na skoleni, ovalilo ho po hlave a vedel ze uz ziadna okrem teba neexistuje... Nebud smiesna sama si napisala ze hned skoncil medzi tvojimi nohami .. Takze bolo jasne cim rozmysla

barulina
2. jan 2014

@eeffka boze muj, jeste ze vim jaky muj je a verim mu. a vis o spim klidne a to velice 🙂 a k memu sex. zivotuu se vyjadrovat dnemusim, co ? 😀 a hlidat neoho je pod mou uroven, tomu se rika laska, ze si dva rikaji co delaji a davaji o sobe vedet, to ale asi neznas

trend270
2. jan 2014

@sarlotapagi @barulina keby chlapi namiesto hľadania inde investovali energiu do práce na existujucom vzťahu, tak by si milenky neskrtli. Ale kedže riešiť to novou chrumkavou je taaake jednoduché, tak si to chlapci pri problémoch v ďalšom vzťahu, ktoré patria ku každému vzťahu, zopakuju. Takze dievčatá nie je Vám čo závidieť. Skôr možno gratulovat a držať palce ich bývalým.

barulina
2. jan 2014

@wyerka a kde jsem to prosim napsalal ????? to by me opravdu zajimalo 😀 znova snazil se o me pul roku, tak mi prosim posli tu vetu kde jsem napsala, ze mem videl a hned jsme na sebe vlezli 😀

barulina
2. jan 2014

@adri266 jak pisu nehlidam, proc bych mela, protoze se jednou zamiloval a miluje stale ? fakt nemam potrmebu dospeleho chlapa hlidat

sisstin
2. jan 2014

každá musí počítat s tím, že je možnost, že vztah nevydrží, že se rozjedou. Jako určitě to není tak, že to bude v pohodě, bez emocí, ale počítat se s tím musí. Já třeba na vztahy na celej život absolutně nevěřim, a vím, že vždycky je možnost, že to nevyjde.

barulina
2. jan 2014

@trend270 jo urcite bych chtela byt zenou muze o kterem vim ze se ve vztahu trapi a je jen z povinnosti se mnou ,ale sdce ma jinde, ne dekuji

jahodnicka
2. jan 2014

Baby,to uz se fakt neda cist. @barulina vykasli se na to,nemusis se nikomu prece ospravedlnovat.

gretta22
2. jan 2014

Obzri sa po niekom inom, ľúb ho a buď šťastná. Bude to tvoja budúcnosť a nebudeš myslieť na stratenú prítomnosť.

sisstin
2. jan 2014

Prostě těžko se dobrat k nějakýmu výsledku, někdo má na nevěru vyhraněnej názor, někdo věří, že vztah mu vydrží celej život a že partner nikdy nevěrný nebude atd. Každej jsme jinej no 😕

wyerka
2. jan 2014

@barulina nech sa paci tu si to napisala "barulina : jsme byli celou prac. dobu spolu, byli jsme spolu na intru na stejnem patre, a v podstate od zacatku bydlem u em na pokoji, a pote, jsme hned spolu zacli bydlet. " ci to ste uz boli v polrocilom vztahu? Lebo mne to vyznelo presne tak ako som napisala.. Inak tebe fakt nevadilo ze caka dieta s inou zenou? Ci ona nebola dolezita, hlavne ze ty si bola stastna? 😕

barulina
2. jan 2014

@jahodnicka ja to neresim, jen me bavi jak je kazda chytra, ale co cekam ja zvire 😀

trend270
2. jan 2014

@sisstin @barulina Prepacte, ale to že nie je spokojný pred otehotnenim svojej manželky nevedel? Ona nemusela vedieť, čo mu beha hlavou, ale on jej nemal urobiť dieťa, keď ju nemiloval a nebol si istý. Takto urobil ju aj jej dieťa minimálne na dobu, kým si neuspriadala život dosť nestastnou. A to, že ich dieťa je spokojne, ze ma 2 otcov? Viete si seba ako dieťa predstaviť v takejto schizofrenickej situácii? Veď dieťa musí vydržať, lebo musí. Ale čo cíti?

marukm
2. jan 2014

Není to ideální. Ale panebože, nemoralizujte. Zaprvé do toho nikdo z nás nevidí a zadruhé je to jejich věc. Nemyslím si, že by se tím @barulina chlubila. Stalo se. Ale maj se rádi a jsou spolu šťastný. Na svou bývalou a své dítě se chlap nevykašlal, tak co byste ještě chtěly? Být s někým, i když k němu třeba nic necítím? @barulina ať vám to klape a nikdy se neocitneš na té druhé straně..teď to člověk bere tak, že by s tím stejně asi nic neudělal..ale když v té situaci je, bolí to jak čert..

wyerka
2. jan 2014

@sisstin verim, ze nas s partnerom spajaju aj ine veci ako sex a ze tie nas drzia spolu... A dokazem pochopit ked vztah nefunguje a najde si milenku/milenca, ale podvadzat tehotnu partnerku?? To dokazu len totalny bezchrbtaci...

sisstin
2. jan 2014

@trend270 no já třeba ve vztahu kvůli dítěti např. jsem a věř, že to taky žádnej med není a dítě to cítí taky 😉 v takových případech prostě není správný řešení, je jen horší a ještě horší 😉

kajacz
2. jan 2014

Pred rokom som sa dozvedela, že moj manžel prežil románik so svojou koleginou...vtedy sa mi zrútil svet...naštastie to bolo len vo forme vypisovania si...robil jej bútlavú vrbu chudinke... 😒
Manžel rýchlo vytriezvel a ukončil to, ale milá kolegina sa chcela rozvádzať a žit nový život...bez ohladu na mna, na naše deti a svojho manžela...ked videla, že s mojím manželom nepochodí, tak rýchlo vychladla aj jej velká láska k nemu...Aby si udobrila toho svojho, tak otehotnela..
A na záver niečo o tých Božích mlynoch: porodila predčasne presne o rok po tom, čo som sa o tom romániku dozvedela ja... 😝 takže presne po roku zažila tiež svoju najhoršiu noc života...a naozaj som jej takýto trest nepriala...

barulina
2. jan 2014

@wyerka jo, od zacatku co jme spolu zacli , tedy po pul roce toho co jsme e znali, ted uz to chapes ? zeptam se ja tebe, ty pri kadem svem rozhodnuti myslis na ostatnI? neresis svuj zivot, ale to aby to bylo pro okoli akceptovatelne a aby lidi okolo byli stastni i na tvuj ukor ? pochybuju, doufam, že ti to dalo odpoved na tvou otazku

barulina
2. jan 2014

@trend270 k malemu, ten je tak stastne a v poode decko,ze je takovych malo. a k tomu jak otehotnela es tady vyjadrovat dnebudu, zenske preci chlapum urcite nelzou, ze ?

wyerka
2. jan 2014

@barulina keby sa jednalo o chlapa tak ano myslim aj na tu zenu, co musi prezivat a minimalne ak by ma to netrapilo za slobodna tak by ma to ubijalo cele moje tehotenstvo, lebo verim v karmu a stavat svoje stastie na nestasti ineho neni moja parketa