Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

trend270
2. jan 2014

@barulina mal sa chrániť on. Ona asi o jeho romaniku nevedela, či? Ktovie, čo rozprával doma jej.

barulina
2. jan 2014

@marukm dekuju, vím a věřím že to bolí, zažila jsem to byt jsem byla tou milenkou, ale zazila.

chris_n
2. jan 2014

musím říct, že po zkušenosti i jen s chozením se zadaným, už bych si se zadaným chlapem nezačala...

barulina
2. jan 2014

@trend270 yse poznali az kdyz byla tehotna. jo a takze to je v poradku, ze mu tvrdila ze bere prasky, to je v pohode ze mu lhala aha 😀

barulina
2. jan 2014

@trend270 a nevykladal ji nic. za ten rok, byl kvuli prac. povinnotem doma jen parkrat, a hlavne jakmile se o nas dozvedela komunikovaly jsme i my mdve denne spolu

trend270
2. jan 2014

@barulina A toto Vam povedal on? Vám asi uniklo ze boli manželia. Naozaj veľa šťastia, budete ho potrebovať.

barulina
2. jan 2014

@wyerka jo ja to delam vlastne porad a jedinen co jsem chtela bylo ublizit at uz komukoliv 😀 nevis o cem mluvis

barulina
2. jan 2014

@trend270 manzele nebyli, a rekla mi to ona sama, kdyz jsem se ji nato zeptala. muj muz s ni dite nechtel, ale stalo se a syna miluje

barulina
2. jan 2014

@trend270 a k cemu tak komkrenimu to stesti budu podle tebe potrebovat. ja si preju jedinne at ma dcera vyrusta zdrava a stastna.a stesti ve chlapovi jsem uz nasla

trend270
2. jan 2014

@barulina mal sa chrániť on alebo s ňou vôbec nespavat, ked ju nemiloval. Mali spoločnú domácnosť, využil ju iba na sex. Čo dodať. Chrapun.

barulina
2. jan 2014
wyerka
2. jan 2014

@barulina inak vies co je zaujimave ? Vsetky milenky tocia dookola to iste : nechapava manzelka, nestara sa o seba, nanutila mu dieta (zrejme ho znasilnila v spanku aby otehotnela ze ano), nerozumie si s nou a do milenky sa okamzite osudovo zalubi a ona je ta jedina co mu rozumie...

barulina
2. jan 2014

@wyerka kdyz nevis po jakem podvodu otehotnela, tak mlc. a ja nekde rekla, ze si nerozumeli ? kdyz te to tak zajima muj chlap, za celou dobu co jsme spolu na ni nerekl jedinne krive slovo. a hezka holka to je a byla, tak co dal ?

wyerka
2. jan 2014

@barulina hovorim vseobecne nielen o tebe .. Toto trepe totiz kazda z vas co nie ste schopne si najst slobodneho chlapa 😉 otehotnela podvodom? Co mu slohla pouzity kondom a nastrkala si spermie rucne ? 😅

barulina
2. jan 2014

@wyerka jo tak dalsi vec, uz jsem vlasne na tom byla tak zle ze jsem musela jen an zadane cumet, aha. no kazda vime jak se nektere snazi k sobe chlapa pripoutat a jakymi podvody to jde, ale ty ne ty jsi citsi nez panna Marie 😀

krista23
2. jan 2014

Ja som tiez zamilovana do muza, ktory ma partnerku, no nie su manzelia. Spolocne dieta nemaju. Dvakrat sme sa aj bozkavali , ale to bolo vsetko, dalej sme neisli. To bolo uz pred pol rokom. No ja stale nanho myslim, neviem co mam robit, jednoducho chcem ho.

wyerka
2. jan 2014

@barulina no ocividne ano ked si si so zadanym zacala ... A podvod nepodvod keby s nou nespaval tak tehotna neostane... Pannu Mariu sem tahat nemusis, to ja o sebe netvrdim , ale rodicia mi stihli vstepit nieco co zial tebe a tebe podobnym asi nestihli : moralne zasady medzi ktore jasne patri to ze so zadanymi si nezacinam a keby som to aj nevedela ze je zadany a zistim ze je a navyse ma tehotnu partnerku tak ho asi oplujem od hnusu..

wyerka
2. jan 2014

@krista23 keby ta ten muz miloval tak je uz s tebou kedze ho nic nedrzi...

pupickova
2. jan 2014

@wyerka v podstatě s tebou souhlasím...ale na druhou stranu mám tak trochu pocit, že na to musí být dva a milostpán je teda asi taky pěknej ****** když má partnerku a chodí si užívat jinam! 😖 A nemluvím o nějakém konkrétním, mluvím všeobecně o všech!

krista23
2. jan 2014

Ja viem ze ma nemiluje, ani nemal cas sa do mna zamilovat. Stretli sme sa asi sedemkrat, no ja som sa zamilovala donho na prvy pohlad

barulina
2. jan 2014

@wyerka doufam, ze jsi domluvila pani moralna, bezchybna a dokonala 😀 a mou rodinu vynech .-D

wyerka
2. jan 2014

@pupickova to je jasna vec ze milostpan je riadny ... Ale to som aj napisala ze takeho chlapa oplut

barulina
2. jan 2014

@wyerka ZA myho chlapa by vetsina bab dekovala cely zivot. vite prd a jen kvuli tomu, ze jsme se zamilovali v nevhodne dobe urazite. zamette si nejdriv u sebe krasavice

wyerka
2. jan 2014

@barulina az pride jeho dalsia "osudova laska" tak potom tu budes vyplakavat .. A znova opakujem mohol by to byt aj milionar s tvarou Toma Cruisa - o chudaka co potrebuje podvadzat tehotnu zenu by som zaujem nemala

barulina
2. jan 2014

@wyerka ja ale neargumentuji, pouze pisi jak to je.

barulina
2. jan 2014

@wyerka aby tady brzo nebrecela ty.

j.kriv
2. jan 2014

Teda tady je to napínavé 😀 Moc teda nechápu @wyerka proč pořád rozebíráš a utočíš na @barulina , myslím, že v jejich případě to dopadlo v rámci možností velmi dobře 🙂
Jsem toho názoru, že pokud je mezi dvěma všechno v pořádku a milují se, těžko se stane, že by se jeden z nich najednou zamiloval jinde. Pokud některý z nich nemiluje, nevidím důvod, proč držet za každou cenu spolu, dobří rodiče můžou být, i když spolu nebudou bydlet a každý má šanci najít si plnohodnotný vztah, ve kterém bude šťastný.

wyerka
2. jan 2014

@barulina 😀 fakt ubohe ...

barulina
2. jan 2014

@j.kriv me to spis prijde jako komedie. a at utoci, asi doma musi polouchat tak je potreba si to vybit jinde 🙂

wyerka
2. jan 2014

@j.kriv hmm vysledok je super tak by som jej vlastne mala zagratulovat nie ? 😅 a ked si vsimnes pisem vecne , utoci ona na mna ... Podstatne je to, ze nik nevie ako mohol ten vztah dopadnut keby sa tam nepridala milenka.. Mozno by dieta spojilo partnerov ako sa to uz neraz stalo (mozmo by to urychlilo koniec to je tiez druha strana) ale takto tomu dopomohla ona a este tu bude vykladat aky su chrakterny vsetci a maju sa radi ... Vysmech pojmu "rodina" fakt..