Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

sandrika
7. jan 2008

a miluješ ho?

nguyen
7. jan 2008

uz sa tu nieco podobne riesilo v teme byt ta druha alebo tak dako sa to volalo, ja totiz asi nikdy nepochopim ako funguje ten vyhladavac 😀 v kazdom pripade popisalo sa tam toho dost, tak ak tu temu najdes, mozno si tam precitas nieco co by ti mohlo pomoct. Kazdopadne vela stastia 😉

tatiana82
7. jan 2008

ahoj, ak si nemas o tom s kym pokecat tu si spravne 🙂
nikto ta nebude odsudzovat, nie si prva ani posledna a je to predsa tvoj zivot.

ja osobne si myslim ze ho musis asi velmi lubit ked mu dovolis byt stale na druhom mieste. ja by som sa s tym napr. nikdy neuspokojila, ale podla toho co si pisala tak sa ti asi uz otvorili oci a vidis aky je...
preco vlastne skoncilo jeho manzelstvo? si si ista, ze chces takeho partnera na cely zivot?

hana033
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lu777
7. jan 2008

Belasykonik: tohle mi zní jako typická výmluva, co chlapi používají.. už jsem několikrát okolo sebe zažila, že muž tvrdil, že manželství nefunguje a zůstává jen kvůli dětem nebo protože manželka je nemocná apod. a už spolu ani nežijí a pak byla najednou manželka těhotná.... takže s prominutím kecy a obava věci řešit, nechat si nabourat pohodlný život..
však co ho nutí.. doma má navařeno, uklizeno, asi i děti.. a po straně mladší milenku.. to je supr, proč by to měnil?

držím Ti pěsti, ale fakt v téhle situaci nezůstávej dlouho, už tři roky je hodně... buď s ním ztrácíš drahocenný čas a nebo o Tebe fakt stojí a to Ti může lehce dokázat 😉

belasykonik
autor
7. jan 2008

Ja ho velmi milujem! Az tak, ze aj ked si uvedomujem, ze ma pravdepodobne klame, necham sa klamat. Na jednej strane si pripadam ponizena, moje vnutro sa buri, a na druhej strane s tym nedokazem nic urobit, nie som dost silna, aby som to ukoncila. Vcera som mu povedala, ze nech si to vyriesi a potom mi zavola a zlozila som telefon. Dobry pocit z toho trval ubohych par minut. Odvtedy sa neozval a ja mam pocit, ze sa zrutim. A pritom som si ista, ze sa nikdy NEROZVEDIE!!!! Mna len vyuziva, lu777, hana033 presne ste to pomenovali, ja to viem, ale stale si nahovaram, ze mozno to tak nie je. Som naivna a pritom uz nie nejaka poblaznena dvadsiatka. Nechcem o neho prist, ale uz nevladzem bojovat.

tatiana82
7. jan 2008

tak to je dovod preco s tebou manipuluje. vie ze vzdy budes pri nom a nemas sil ho opustit. tak preco by menil svoju situaciu?
nemaj vycitky z toho ze si mu zlozila telefon, skus si zacat vazit samu seba a poobzerat sa okolo, mozno to prave na teba caka a ty to nevidis!
ak ho tak velmi chces, skus byt na neho tvrdsia, lebo to bude este horsie a budes sa iba viac trapit a kvoli takemu chlapovi sa to neoplati.
vela stastia!

vesi
7. jan 2008

kamarátka bola v podobnej situácii a skončilo to tak, že ostala tehotná a sama s dieťaťom, on sa nerozviedol a občas prišiel pozrieť malú...
sama sa musíš rozhodnúť, či to necháš tak ako to je, že sa mu prispôsobiš, len si uvedom, že to takto môžete spolu ťahať dalších x rokov a nakoniec sa môže stať, že ty ostaneš sama. ako si predstavuješ budúcnosť? chceš mať rodinu?
ja ťa neodsudzujem, ved aj on má vedieť čo robí a nie si v tomto vzťahu sama. a on by sa mal rozhodnúť, táto situácia nie je fer ani voči jeho manželke ani voči tebe...
prajem ti veľa šťastia a pevné nervy 😉

luzzie
7. jan 2008

ahojky belasýkoník, tak asi som tu iba druhá, ktorá je v podobne situ. Sme spolu len 5 mesiacov, ale.... 😅 no, som ešte v tom období, ked tomu verím, že naozaj odíde od ženy....ale stále mám otvorene oči a radia mi to aj kamošky, nikdy totiž nevieš....neverím ničomu. Ja skôr bojujem s tým, že rozbíjam rodinu. Tebe to nevadí? no jasne....ked ich tak milujeme 🙂 alebo skôr ☹

petruci6
7. jan 2008

on stale zije so svojou manzelkou?ako casto sa s tebou stretava?jeho manzelka to este nezistila?

certica
7. jan 2008

konik, nie je ti co zavidiet. ako baby pisu... zial, ty si v tej slabsej znevyhodnenej pozicii, kedze on uz niekoho (svoju rodinu) ma a ty bez zavazkov si naviazana len na neho. jasne, ze tu situaciu vyuziva, ved preco aj nie, bol by hlupy. a uplne chapem, ake mas pocity - tam je sice lahko radit (jednoznacne ukoncit a najst si iny novy perspektivnejsi vztah, resp. trosku inak zariadit zivot), lenze omnoho tazsie je sa tym aj riadit a podla toho konat. je to vsetko len na tebe, ci najdes v sebe potrebnu silu...
a ver tomu, ze aj ked sa bude snazit ta prehovarat, hrat ti na city a pod., v konecnom dosledku - ak by ste sa rozisli - skor ci neskor si najde dalsiu z rady mileniek.
zas na druhej strane mas v tom, ze si bez zavazkov aj vyhodu, a to, ze v pripade komplikacii nemusis riesit svoju neveru

petruci6
7. jan 2008

konik skus si kupit knihu byt ta druha od tej Lucie neviem akej,tiez bola dlho milenkou,ale podarilo sa jej to ukoncit,aj ked to nebolo lahke.Musis sa mat viac rada a byt na seba hrda a potom to dokazes skoncit!ten chlap ti za to nestoji.

terezzka11
7. jan 2008

Tiez som bola milenkou zenateho muza. Ale vedela som /aj ked som bola este veelmi mlada, mala som tolko rozumu/, ze budem len milenkou. To ma zachranilo. Chalan to bol mily, pekny, vo vsetkom sme si vyhovovali, ale po roku prisiel nevyhnutny rozchod. Nevera mu zachutila, ja som sa zunovala. A s tymi dalsimi to dopadlo rovnako. Ked som o nom pocula naposledy, bol uz druhykrat zenaty a hrozil mu rozvod. 😒 Myslim, ze tu ziadne rady co s nim a ako dalej velmi nepomozu. Kazda zena raz dospeje k bodu, v ktorom si sama povie "A dost! Uz nachcem byt ponizovana...". Ale ak by som Ti mohla predsa len poradit, skus sa vybrat s nejakou slobodnou kamaratkou niekam na dovolenku. Je sice blby cas na dovolenku, ale staci, ked vypadnes na predlzeny vikend. Trochu si to nehaj vsetko ulezat v hlave a skus si vyjst von a zabavit sa. Uvidis ze Zit sa da aj bez neho.

digysa
7. jan 2008

Krasne..........ach ti chlapi, aki sviniari, aki klamari, podliaci a podvadzaci a co ja viem co este.....len muzi su zli vsak?

Mile damy, co ste sem prispeli a radite belasemukoniku a davate ju do pozicie chudatka, nevinniatka, trpitelky...predstavte si, ze ten muz, ktoreho tak miluje uz 3 roky je VAS MANZEL...
TERAZ JEJ DAVAJTE RADY A LUTUJTE JU!!! 😒

Taky sviniar, aky je jej milenec, tak tak by som klasifikovala aj ju.....belasykonik nehnevaj sa na mna, ale ked vidim, ze zeny su "posadnute, ba priam saleju" ked sa dozvedia, ze manzel ich podvadza...ruti sa im cely zivot pred nohami, nevedia co skor....rozpadava sa im rodina..... a ja mam pomahat TEBE riesit problem?

Nerob to, co neches aby ini robili tebe! Nevera nie je iba o muzoch....na neveru treba dvoch. Neznesiem zeny, ktore rozbijaju manzelstva, aj ked uz rozbite, tak su tam este deti....
Vzdy si prestavim situaciu milenky z mojej pozicie...nikdy by som sa nedokazala zamilovat do zenateho muza s rodinou. Mala som tu cest si to vyskusat na vlastnej kozi- ked som zistila, po mesiaci, ze je otec a manzel, tak som ho skoro zabila! Ponizil nie len jeho manzelku, ale aj mna! 😠

Ze nikto ta tu nebude odsudzovat....omyl, uz sa stalo. Taky je zivot....Rada: nenechaj sa ponizovat. 3 roky? Zabudni na to,ze budete jedneho dna rodinka....uz jeho 3-rocne vahanie vravi same za seba. Sama tvrdis, ze si uvedomujes, ze ta klame. Myslis, ze Ti tu niekto moze poradit alebo pomoct? Jedina osoba, ktora Ti moze pomoct si TY. Cim skor to vyriesis, tym lepsie. 😨

luzzie: tebe davam aspon velke plus, ze sa zamyslas nad tym, ze mu rozbijas rodinu.....

hana033
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hana033
7. jan 2008

a ešte som zabudla, rodinu nerozbíja ona, ale manžel, ktorý tak ľahkovážne ráňa city toľkých ľudí. Ak by nemal ju, mal by inú. Alebo sa mýlim?

krikri27
7. jan 2008

Ahoj holky, když si představím tu chuděru manželku, o ketré máte jako milenka představu, kterou vám vykreslil váš miláček- jak je strašná, jak ho dusí...a ona zatím doma lítá sama kolem děcek, vyvařuje mu véču, dělá služku a pokud něco tuší, děsně se trápí.. Je to stejně dobrá ženská jak vy, ale vy ho omrzíte až za čas 😝
Co provedl jí, provede i vám, jestli mají problémy, měl si je NEJDŘÍV vyřešit a opak nabrnknout vás 😅 a pohádky o tom, že vás prostě potkal- slušný ženatý chlap nepotkává, bud je štastně ženatý, nebo si to vyřeší a je volný 😅

kili
7. jan 2008

belasykonik, skús si ho zošliviť, buť protivná, náladová, aby aj on bol protivný na teba. Skús si zistiť pravdu o jeho druhom živote, uvidíš, že ťa klame na vlastné oči nie len z tušenia, potom mu to vyhodíš na oči a pohádate sa. Vovolávaj hádky, keď ti len trošku niečo vadí. Partnerský život je veľa o kompromisoch, určite ich robíš aj ty, tak to teraz prestať. Postupom času sa odcudzíte a rozchod bude jednoduchší.

belasykonik
autor
7. jan 2008

Mate pravdu, kazda. Ja sa tiez kolkokrat na to pozeram ocami jeho manzelky, ktora, ale podla mojho nazoru nic netusi. Neviem, nepytam sa, nevyzvedam, nerobim mu problemy. To on sam od seba tvrdi, ze ma miluje - a tomu sa tak uzasne veri a dobre sa pocuva... A na druhy den na to odide s nou na dovolenku... To sa stalo toto leto. Nekomunikovala som s nim, to bola pre mna taka rana (aj ked vlastne je normalne, ked ide s vlastnou manzelkou na dovolenku), ze som to vtedy ukoncila. Dopadlo to tak, ze mi den co den volaval z dovolenky a hovoril, ako sa vsetko zmeni, ked sa vrati. A ja hlupa, zase som naletela... a uz je dalsi rok. Viem, ze to mam ukoncit, vobec najväcsia chyba bola zacat si so zadanym muzom, ale... Clovek sa uci z vlastnych chyb. Dakujem aj tym, co ma odsudzuju, vlastne to uplne chapem... Aj ja by som chcela byt raz manzelka, a nie podvadzana...

nguyen
7. jan 2008

digysa, nehovor co sa ti moze co nemoze stat, to sama nevies a ak si to myslis, tak sa mylis...
a ako som to uz v x diskusiach napisala, nemyslim si ze tretia osoba moze rozbit fungujuci vztah, ten si rozbijaju dvojice same (pripadne jeden z dvojice), lebo keby to nebola belasykonik tak je tam druha, pripadne tretia ...
a co sa tyka podvedenych manzeliek/partneriek, mas pravdu ze na mieste podvedenej by sa mi urcite zrutil cely svet ale potom ked uz to preboli a dokazala by som sa vec pozerat triezvejsie asi by som bola rada ze sa to prevalilo a ze este stale mozem byt stastna bud sama, alebo s niekym kto ma nebude klamat ako s nekym, kto bol schopny ma podviest.

susik77
7. jan 2008

ahoj, vies, pre zenateho chlapa je pohodlnejsie si najst milenku a zostat pri manzelke a pri detoch...je to pre neho taka istota a ty si prijemne osviezenie 😎 ak chces byt viac, tak sa s nim rozid.ja som mala predtym, nez som sa vydala same vztahy so zadanymi a som stastna, ze som vyviazla 😉 uz ich mam prekuknutych.vsetci hovoria to iste 😉
to, co ti radila kili je dobry napad: skus mu oponovat, hadat sa, uvidis, ze zrazu precitnes aj ty aj on 😉

monkula
7. jan 2008

krikri, presne, povedala si to, čo som v podstate chcela povedať aj ja...
Belasy koník, ak by ťa tak miloval, ako Ti iste tvrdí, rozviedol by sa... Pviem Ti to natvrdo, ale si hlúpa, nevidíš, že Teba má na sex a manželku na domáce práce? Myslíš si, že je ozaj taká, akou ju opisuje? Prepáč, ale neznášam ženy, ktoré "chodia" so ženatými... Mohla by som byť zaľúbená neviem ako, ale iste by som nerozbíjala rodinu...
Tak pozbieraj tie zvyšky hrdosti, a opusti ho... Možno má ešte ďaľšiu milenku a vodí vás za nos obe...
A po svete iste chodí muž, ktorý si Ťa zaslúži viac, než tento chrapúň...

krikri27
7. jan 2008

Belasykonik, tři roky 😕 to je víc než dlouhá doba, aby si to vyřešil...Těžko můžou mít pořád stejnou krizovku, to už by se asi nějak vykrystalizovalo, někam posunulo....

krikri27
7. jan 2008

Držím pěsti, najdi sílu, na dně už jsi, už ti o moc hůř nebude a pak už to půjde jen nahoru 🙂 napsalas to přesně- taky bys chtěla jednou být manželka a ne podváděná..

tilly
7. jan 2008

ja ťa neodsudzujem, ale veľmi veľmi ľutujem

digysa
7. jan 2008

belasykonik: tvoj prispevok ma presvedcuje o tom, ze este nie je nic stratene.....vies co robis zle a vies aj ako to mas zmenit. Treba len zacat konat! 😉

susik77
7. jan 2008

nespravaj sa submisivne, prave to mu vyhovuje,mysli v tom vztahu viac na seba 😉
inak, ja by som nemohla mat radost ani keby sa kvoli mne chlap rozvedie a opusti zenu a deti.mozno len vtedy, keby bola ta zena skutocne nejaka hrozna-alkoholicka al. neco podobne, ze by mu nezostav.nic ine, len ju opustit...

vasi
7. jan 2008

Belasykonik,nic si z toho nedělej.Já v takovým vztahu plavala přes dva roky.Jen s tím rozdílem,že nebyl ženatý,ale už pár let byl s jednou paní kvůli které se i rozvedl a naopak.A i přesto jsem byla ochotná bejt ta druhá,tak moc to bylo silnější než já a co jsem se natrápila a kolik nocí proplakala.A pak najednou... poznala jsem někoho jiného,ted spolu čekáme miminko a jsem strašně moc štastná a už bych to nikdy nechtěla vrátit zpátky.Za to trápení žádnej chlap stejně nestojí,i když....?

m311293
7. jan 2008

krikri 27, jak ti rozumím.... 😨 já jsem taky taková jedna semetrika, co vaří, pere, stará se, 😀