Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

broken_arrow
14. jan 2013

@aamina Ako na horskej dráhe ... raz sme hore raz sme dole 😒

elize
14. jan 2013

@broken_arrow nikdy to nebude len hore ... ale ak sa doba medzi padmi bude predlzovat, potom budete vediet, ze je to na dobrej ceste. Ak to skutocne chcete dat dokopy, tak drzim palce 😉 Da sa to, viem z vlastnej skusenosti. Ale musia chciet obaja 🙂

pavlala
20. jan 2013

chcem len pridat vlastnu skusenost a trochu sa vyrozpravat. Som skoro rozvedena zena, s manzelom uz dlhsiu dobu nezijeme, rozvod je len otazka pridelenia terminu. O rozvod podal moj manzel, mali sme hlboke problemy pocas manzelstva, nemala som milenca, o jeho milenke som sa dozvedela az po tom ako som sa odstahovala, takze ona nebola pricinou nasho rozchodu, aspon nie primarnou pricinou...odvtedy zijem sama s detmi, nemam priatela, chodim do prace, domov, obcas s detmi niekam na vylet, zabavit sa. Malokedy sa mi podari dostat sa von sama s kamaratkami, ked mi stari rodicia postrazia deti.
Nedavno som sa dostala na jednu akciu, kde som mala plno znamych, bavili sme sa, velmi dobre som sa citila, uplne som sa uvolnila, aj alkohol bol, ako to na takychto vecierkoch chodi. Ked uz bolo neskoro, chcela som ist domov, este som hladala peniaze na taxik, zastavil sa pri mne jeden muz z okruhu nasich znamych. Taky clovek, s ktorym sa roky poznate, zdravite sa, ale neviete o nom nic,lebo nie ste priatelia. No a jednoducho sme sa tam na ulici zacali bozkavat, neviem si to vysvetlit, ale prisudzujem to tomu alkoholu a tomu, ze som uz velmi dlho sama. Nakoniec sme nasadli do taxika a isli ku mne domov, kde sme spolu stravili uzasnu noc, plnu bozkov a dotykov. On rano sice odisiel, ked ja som este spala, ale po par dnoch sa mi ozval. Zistil si moje cislo, cez nasich spolocnych znamych a dohodli sme sa na stretnuti. Ked prisiel, moja prva otazka bola ci je zenaty, a ci zije so svojou zenou. Samozrejme, je zenaty a zije so svojou zenou a maju dve deti. Takze napriek vsetkemu som zacala cuvat, viem co to je ked sa rodina rozpadne a zacnu boje o deti a majetok. Nechcem sa stretavat potajomky a nechcem byt ta ktora berie detom otca, a zene muza. Este par dni ma kontaktoval, aj sme sa stretli, kde som mu vysvetlila, ze nech si predstavi, ako by sa citila jeho zena, keby vedela, ze sa stretava s nejakou inou....moje stastie si nemozem postavit na nestasti dalsich minimalne troch ludi. nebolo to jednoduche,lebo ten muz bol naozaj typ, ake sa mi velmi pacia. Ale som rada, ze to mam ukoncene za sebou a ze sa nikomu nestihlo ublizit, hlavne tym detom. Tuto temu som na MK obcas citavala, tak som sa vedela vcitit do podvadzanej manzelky, A chcem aj ostatnym milenkam poradit, ze to ide, da sa to ukoncit a nerozbijat rodinu.

stanislava2
20. jan 2013

@pavlala Prajem ti aby si bola štastna a našla toho pravého či už vdovca rozvedeného alebo kohokolvek kto za to stoji aby si bola spokojná.Zaslužiš si to a život je krátky aby sme ho prežili sami bezpartnera.Vela štastia.

danielahamar
20. jan 2013

@belasykonik mám "už len známu" lebo presne pre tie veci, čo píšeš prestala so mnou komunikovať, lebo sa bála, že čo ak práve vtedy zavolá, ak bude so mnou, čo ak, ona nevedela, či ju pustí, dovolí a čo ja viem čo..... odvtedy je to 10rokov, ona to s ním ťahala tuším cca 13rokov a nakoniec on odišiel od svojej družky, zadlžil celú rodinu, otca dostal na ulicu, milenku si zobral, majú spolu dieťa . Ona nechodí ani von medzi ľudí, nikdy ani nechodila, lebo všetci boli takí a onakí... 🤐 vôbec si neviem predstaviť, čo vyrastie z toho malého, ked už mama má problém sama so sebou, on obtiera kade môže, dlžný je komu môže, z nájmu ich vyhodili lebo on neplatil nájom a pred nou to tajil a čo ja viem čo ešte má za ušami, ale u nej je ten NAJ na svete, u mňa je to ten najväčší sebec, nechutný, hnusný chlap a čo ja viem čo ešte..... takže asi toľko k tomu a ešte som chcela, celé tie roky sa skrývali, v aute, vinice a iné mestá...

pavlala
20. jan 2013

@stanislava2 dakujem dievcata za podporu, sama sa citim dost mizerne, nie je to jednoducha situacia. Snad sa to po par tyzdnoch zahoji..

ma77
20. jan 2013

@pavlala Keby sa všetky ženy zachovali ako ty bolo by menej rozvodov 😉 urobila si spravne stavanie štastia na neštasti druhych nikdy štastie neprinesie prajem vela štastia 😉

miraska333
21. jan 2013

Ja som bola milenkou asi 3 roky, bolo to krute, niekedy sa za to hanbim, teraz uz ale oficialne 4roky spolu zijeme. S tym vtedy zenatym milencom. . .Ale viem sa totalne vcitit do koze milenky, zavrhovanej, odsudzovanej atd.Sama som si tym presla.

sirinka
21. jan 2013

@miraska333 no tak uz ti iba ostava vcitit sa do koze podvadzanej manzelky 😉 budes vediet porovnat, ktora rola je krutejsia...

aurorag
21. jan 2013

@sirinka dobre hovoris! hlavne nezabudajme, ze ked sa z milenky stane oficialna partnerka, miesto milenky je volne! 😎

miraska333
22. jan 2013

Bola som, je pravda, ze miesto milenky je volne, ale kde je povedane, ze chlap nema popri manzelke aj dve milenky. Takze keby som bola dodnes iba milenka, ako viem, ze nie som napr.az druha milenka?Nie su iba trojuholniky.Poznam, z kamaratkinych skusenosti, je vydata a manzel ma dve pipky.Manzelky, milenky, priatelky, nikdy nikdo vo vztahu nie je za vodou!!!

miraska333
22. jan 2013

Ona vydata zena, milenca mohla mat, jej manzel uz nie.Tak preto vtedy tie krute casy.Zena/typicky chlap-ja mozem, tajne, ty uz nie. Tazko rozoberat, kazda situacia ten isty namet, ale vzdy ine dejstvo

pavlala
22. jan 2013

No nie som taka hrdinka, ako som povodne myslela. Dotycny ma opat prisiel navstivit....doniesol mi dvdcko, zdrzal sa ani 15 minut, na chodbe, rozpravali sme sa. Ja uz som nespominala temu, ze nemozeme dalej pokracovat spolu, myslim, ze som mu to jasne povedala pred par dnami. Len sme sa bavili o praci, o detoch. Poviem vam, bolo mi to velmi prijemne sa bavit s prijemnym dospelym, hlavne potom, co som si uzila od mojho manzela v minulosti. Uz dlhsiu dobu su mojimi spolocnikmi hlavne deti, obcas s rodicmi, s kolegami v praci mam vacsinou pracovne vztahy a rozhovory. Rozpravat sa s nejakym normalnym dospelym je pre mna sviatok, hlavne, ked mam jeho pozornost.. ☹ som z toho nestastna, z celej tej situacie, nevyhladavam ho, snazim sa na to cele zabudnut, ale dnes, ked prisiel , bolo mi velmi prijemne sa s nim bavit. 😒

kveta
23. jan 2013

@pavlala Myslim si, ze je problem to, ze nie si uplne zvyknuta na samotu a citovu sebestacnost a tak Ta aj takyto prusvihovy vztah dostava, lebo Ti dava to, co tak velmi postradas. Skus si tieto potreby poriesit inak. Aj s detmi sa da spoznavat novych ludi, ist pokecat na kavu /do detskeho kutika/, pozvat k sebe navstevu, kym spia... Potom pre Teba muz inej zeny nebude pozehnanim dna, ale len zadanym blbcom, co to trapne skusa... ;)

didi44
23. jan 2013

@miraska333 ..ja osobne milenky nemám a nikdy som nemal...nie, že by nebola príležitosť, to nie, ale vždy zvíťazila zodpovednosť pred deťmi...manželkou a teraz aj priateľkou...Po skúsenosti prežitej na vlastnej koži musím len súhlasiť...a doplním, že keby nebolo neverných žien, nebolo by ani neverných mužov...lebo keď sestrička nedovolí, ani pán doktor si nepichne...len toľko..a dúfam, že som nikoho neurazil

pavlala
23. jan 2013

@kveta ved to, presne tak, mas pravdu. Uz som si myslela, ze som celkom vyrovnana, zmierena so samotou, bohuzial stacil mi najmensi impulz a rozum dostal dovolenku(na chvilku)
Dnes som odmietla stretnutie, idem na navstevu ku kamaratke a nestretnem sa s nim ani pred tym, ani potom.

ma77
23. jan 2013

@pavlala No vidim že dolieza kvalitne 😒 len by ma zaujmalo čo jeho manželka pytala si sa ho prečo nahana ine ženy? neverila by si čo chlapi dokažu narozpravat o svojich manželkach milenke doma milačik toto lubim ta a pred milenkou aku mam doma mrchu 😒

miraska333
24. jan 2013

didi44 Uplne suhlasim, tiet situacie, ktore sa tu preberaju, su dielom vzdy oboch stran. Je to hnusne, ale ked fena da, pes berie.Vacsinou. Ale smekam pred tebou, takeho chlapa akosi ty, mam doma. Je to o sile svojho svedomia, aj to vlastne v tom lepsom pripade.Su taki, co vycitkami vobec netrpia. Je to sila osobnosti, urcitu ulohu zohrava aj zdr.sebavedomie, nie je si co dokazovat, staci vediet, ze je moznost, ale nemsim ju hned hrr vyuzit.Ano, kedysi som bola mlada a blba, ale clovek to nevidel jad dnes, dnes by som sa tomu zdaleka vyhla, radsej. Ale vzdy je to o oboch, ked ani jeden nedokaze milen.vztah stopnut, uz je to zle.

80472
24. jan 2013

PAVLALA, ak ti je s tým mužom príjemne, tak nerozumiem, prečo sa mu vyhýbaš a same sebe sa snažíš nahovoriť že to nechceš? prečo sa brániš chvíľam, ktoré sú príjemné??? uži si! on predsa odchádza od manželky, nie ty, tak načo mať zbytočné obavy? keď to jemu nevadí malo by snáď tebe???? zober si, čo potrebuješ, z čoho sa potešíš a nerieš zbytočnosti. a už vôbec by som sa nezaoberala otázkou, či niekoho "beriem od rodiny". 🙂 však predpokladám, že ty ho nechodíš k nim domov ťahať za nohu, aby sa ti venoval 🙂))))))

80472
24. jan 2013

@ma77 áno, tak to funguje 🙂 v lepšom prípade sa serioózny muž o manželke ani nevyjadruje vôbec. 🙂

didi44
24. jan 2013

@80472 ..našťastie sa serióznosť muža nemeria mierkou, ktorá dokáže zmerať množstvo slov, ktorými sa vyjedruje o manželke...lebo serióznym môže byť práve ten, ktorému nálepku neserióznosti nalepil práve ten o ktorom sa vyjedrujeme..a to by akékoľvek vyjadrovanie sa o niekom bolo neseriózne....A neserióznym by bolo aj keď nadriadený hovorí o podriadenom v pracovnoprávnom pomere..kde rozdieľ od toho manželského je len v zákone.
A neserióznym nie je o tom hovoriť, ale mlčať...

broken_arrow
25. jan 2013

je zaujímavé že manželka sa zobudí až vtedy keď príde na to že muž má milenku dovtedy je hluchá slepá nemá ... ... uvedomte si že 90% mužov si nehľadá milenku ale spadne do toho pretože im niečo chýaba ... ! chýba im láska, nežnosť, sex porozumenie každému niečo iné ... možno 10% sú notorický kurevníci ktorý proste radi striedajú !
a ak si niekto myslí že to je super byť v manželskom trojuholníku tak nech si to kľudne vyskúša ! je to peklo pre všetky tri strany , áno zo začiatku je to fajn ale potom keď sa do toho zamiešajú aj city je to riadny masaker 😀

broken_arrow
25. jan 2013

@aurorag drahá moja manželka vieš že je to kravina už s týmto prestaň !!! len totálny magor by znova vpadol do niečoho takého sama to dobre vieš !!! "miesto milenky zostáva voľné !!!" sa pozri na mňa si myslíš že ešte niekedy v živote chcem niečo takéto zažiť ? BULSHIT !!!

kveta
25. jan 2013

@broken_arrow Mozno to bude chybajucou komunikaciou zo strany manzela. Preto ma zena pocit, ze to prislo ako blesk z jasneho neba. Mna napriklad ani nenapadlo, ze ked ma muz na operacnej sale drzi za ruku a hladi mi do oci, kym do mna lekar vkladal embria, znamena to, ze ma o dva tyzdne opusti..

broken_arrow
25. jan 2013

@kveta to je mi ľúto .. ☹

aurorag
25. jan 2013

@broken_arrow no to dufam, ze to nechces zopakovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

ma77
25. jan 2013

@broken_arrow možno je to zaujmave preto lebo ta žena si mysli že jej manžel nie je schopny ju podviest ma ružove okuliare alebo to nechce vidiet ajked ma podozrenie lebo sa boji rozpadu manželstva a všetko okolo toho tak radšej to nechce vidiet ☹ a jie každemu mužovi doma niečo chyba a hlada inde niekto ma doma všetko a nevie od rozkoše čo zo sebou tak sa nudi a hlada milenky 😒 keby ten muž nechcel tak do toho nespadne 😠 a suhlasim s tebou byt v trojuholniku je peklo a riadne 😝

ma77
25. jan 2013

@kveta Tak toto nikdy nepochopim ako môže muž suhlasit s UO ked ma už druhu a vie že nechce s tebou ostat mam tu istu skusenost 😔 ja po 2neuspešnych UO a moj manžel ma davno druhu ale veselo ma v tom podporuje čo by asi tak urobil keby že to vyšlo ? neviem 😒

kveta
25. jan 2013

@ma77 Ja som sa na to mojho mm spytala, ze co by robil, keby som vtedy otehotnela. Povedal, ze by ma opustil az po porode... Tomu hovorim plan... 😀

ma77
25. jan 2013

@kveta Tak to je ten lepši pripad mne povedal že aj tak by ma opustil aj keby to vyšlo a na otazku prečo ma v tom podporoval odpovedal lebo ty si chcela 😖