Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

kveta
19. nov 2008

Tu je to ako v stávkovej kancelárii. 😀 Ja tipujem, že to písal jej muž.

halienka
19. nov 2008

No Lini, je to velmi zaujímavé, možno to že tá pani nahnala tvojmu mužovi strach, že sa ti môže niečo stať, aj pomôže, trošku ináč začne uvažovať, keď ťa prestane brať ako samozrejmosť, ktorá je stále tu a čaká, kedy sa muž spamätá. Možno to tá pani jemu povedala aj zámerne tak trošku horšie ako tebe. Dúfam, že tvoj muž si teraz trochu zráta v hlave 2+2 a pomaly sa uvedomí. A Lini, nerozmýšlala si navrhnúť teraz tvojmu mužovi, že by ste zašli do manželskej poradne? S tým, že by bolo dobre keby sa na vaše problémy pozrel odborník a tiež by mohol poradiť ako postupovať. Veď keď muž súhlasil s vešticou, možno by súhlasil aj s týmto. Tam môžte tiež najskôr ísť na pohovor každý osobitne a potom trebars spolu. Veď aj jemu by to pomohlo vyznať sa lepšie vo svojich pocitoch.

kitty68
19. nov 2008

no lini hlavne si nemysli ze to je tvoje vina, ze si nasel zenskou, protoze sis nestsezovala 😉 , o tom porode, to by me asi pekne vynervovalo.

no kazdopadne mame tyden na to aby se to nejak vyresilo, aspon podle kartarky

kitty68
19. nov 2008

jej tak to ja tipuju na ni 😀

jabber
19. nov 2008

kitty - dobrá historka s tvým ex 😀

lini - s tím porodem, to bych ti teda přála, aby se kartářka sekla....to fakt vypadá hrůzostrašně, snad všechno proběhne dobře 😉
jinak já tipuju, že to psala ona 😖 možná třeba vycítila, že tvůj muž pořád váhá nebo ho ještě nemá tak úplně tam, kde by mít potřebovala, tak ho chce povídačkami o druhém dítěti nějak popohnat, aby o ní třeba začal s jejím mužem 'bojovat' 🙄 ještě by mě zajímalo - on psal z jejího telefonu vzkaz pro tvého muže na tvůj telefon?

agnesska
19. nov 2008

jabber-přesně tak,to že on psal z jejího telefonu je dost divný-myslim,že chlap,co by si chtěl udělat pořádek(a obzvlášť,jestli je to nějaký tyran-což jeho žena naznačuje)by asi zvolil jinou formu-minimálně by psal ze svého,nebo by rovnou zavolal,nebo dotyčného navštívil...

halienka
19. nov 2008

alebo aby to pôsobilo dôverihodne, tak to mala ona napísať z mužovho telefónu, no nie? Keby už ona chcela to takto falšovať...Ktovie ako to je, no ak to urobila ona, tak je to teda poriadna manipulátorka 😝

slnieckova
19. nov 2008

suhlasim s nazorom, ze ak by to chcel riesit jej manzel, urcite by to neriesil sms z jej mobilu, ale zo svojho, uz ked... a pochybujem, ze by to chlap riesil smskami... to skor baby... chlap bud telefonatom (nech soka pocuje 😀 a moze mu poriadne ponadavat) alebo z oci do oci...

emilyz
19. nov 2008

ja takisto suhlasim, to by musel byt velky posera, aby to riesil cez SMS-ku!!! Ked tak, tak uz poriadna bitka, no nie??? 😀 😉

kitty68
19. nov 2008

no a to ja js mela jeste jednoho, pred mym manzelem a ten po me chtel at mu naloupu pomeranc na mesicky ze mu to tak mamka doma delala 😅

psal na jeho telefon z jejiho ne?

kveta
19. nov 2008

Emilyz, a z toho ho bude budúci týždeň bolieť hlava...

halienka
19. nov 2008

Kitty, inak to človek žasne čo niektorí chlapi očakávajú ako samozrejmosť od ženy, niekedy ozaj akokeby boli aj v dospelosti nesvojprávne deti. Sa ti podarilo na dobré týpky naraziť 😀 Ale aspoň si už potom vedela akým sa máš vyhýbať 😉 😀

agnesska
19. nov 2008

kveta 😀 😀 😀
kitty-mě MP taky loupe pomeranče 😅

kitty68
19. nov 2008

kveta 😅

no kdyby je on loupal mi tak by mi to nevadilo toje jasne 😀

ja js fakt mela same takove typy co vyzadovali kompletni servis, js si pripadala jak matka batolete, kdyz js zacla chodit s mym manzelem a on si sam udelal veceri a po ni umyl nadobi spadla mi celist a uz js ho nepustila 😵

katkaajurko
19. nov 2008

Alebo to nepisal zo svojho mobilu - aby sok nemal jeho cislo.. i ked je to trochu divne..ale takto ho to skor odradi - nez zmanipuluje smerom k milenke..teda na mna to takto posobi....

slnieckova
19. nov 2008

aj mne manzel supe pomarance 😀 aj ja jemu 😕 😀 😀 na tom nie je nic zle, pokial vam chlap nepovie, ze to chce tak a tak, lebo to tak robila jeho maminka 🙄 😅

halienka
19. nov 2008

Kveti, že by to bolo takto 😀 😀 😀 no ale to by bol chlapský prístup, nie posielať smsky z manželkinho mobilu 😀
Kitty, dobre si urobila 😉 😎

agnesska
19. nov 2008

katka-myslíš,že by radši byl za blbce,co leze svý ženě do telefonu?
navíc sok má jeho ženu,proč né tedy číslo?
a taky se mi zdá divná ta formulace-že by jako chlap psal,ať jim nerozbíjí rodinu,že se snaží o druhý mimčo...to spíš vypadá na to,že to psala ona...

kitty68
19. nov 2008

ja si myslim ze linin manzel by sokovi urcite nevolal 🤐

jabber
19. nov 2008

mně taky manžel loupe pomeranče, protože bych je jinak nejedla, jelikož mě to nebaví 😀

agnesska - přesně, to jsou výrazy spíš ženský...chlap by napsal, když už by psal 'ruce pryč od mý ženy nebo ti rozbiju držku' - a ne nějaký dojemný řeči, kor když je to nějakej drsňák 😀
navíc si myslím, že luxování telefonu je spíš ženská doména, než že by chlap lovil v telefonu manželky nějaký podezřelý smsky 😅 a ještě na ně odpovídal.

slnieckova
19. nov 2008

jabber presne tak 🙂

urcite to nepisal chlap

agnesska
19. nov 2008

jabber-přesně tak 😉

jabber
19. nov 2008

anebo mě napadla druhá možnost - psala to ona, ale proto, že chce zůstat se svým mužem a neví jak se zbavit linina manžela - ale to se mi na takovou mrchu moc nezdá 😅

halienka
19. nov 2008

tiež si myslím že to asi nebol on. Ale tým pádom je ona riadna manipulatívna... 😠

katkaajurko
19. nov 2008

no ja by som povedala,ze to kludne ona mohla mysliet tak - aby sa lininho muza zbavila..sak povedala ze sa nerozvedie..mozno jej to uz prerasta cez hlavu a nevie ako sa ho zbavit..mozno jej vadi v praci ze ju otravuje...sak linin muz tu jednoznacne taha za kratsi koniec...ona ho od zaciatku az tak moc nechcela..

zabka78
19. nov 2008

a co ak to napisal pret aby to bolo vystraznejsie? mohol tym napriklad chciet naznacit, ze cita tie sms, co on posiela do telefonu jej manzelky a tym ma vlastne jej telefon pod kontrolou a vie o vsetkom.
ja poznam chlapa, ktory takto reagoval
aj moj manzel mi olupe niekedy pomaranc 😀

kitty68
19. nov 2008

jabber on chtel loupat i mandarinky a ty jdou loupat snaze 😀

me taky nebavi loupat proto si ho vytlacim 😉

zabka78
19. nov 2008

ja si myslim, ze to mohol byt on. a dokonca si mylsim, ze ona sa v tom moze aj vyzivat, ze sa o nu biju 2 chlapi, moze to voci manzelovi vyuzivat aj ako vydieranie. vlastne mu vracia to, co on jej kedysi urobil.

jabber
19. nov 2008

katka - no jo, ale kdyby se ho přece chtěla zbavit, tak mu to řekne normálně, ne? Vždyť se vidí každý den v práci, minimálně...

zabka - tak mu tím dá najevo, že všechno čte, všechno ví, telefon má pod kontrolou....a co jako dál?

kitty68
19. nov 2008

zabi to ja si nemyslim, ze on o tom vi, to by je podle me dobil oba dva, tak nejak si furt o nem myslim ze je nejaky alfa male 😀 , podle toho ze ona ho k sobe vzala zpet a je to takova svinka zla