Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

kalu
26. nov 2008

No,Lini vypadá to,že tvůj muž začíná pomalounku dostávat rozum, snad.
Ale teď ,když už je nalomený, bych si s ním vážně promluvila o tom, že pokud zůstane s vámi, tak milenka je pro něj TABU- žádné tebe doma a jí v posteli !
A také bych se ho zeptala,jestli s ní při sexu vždy používal ochranu- to je důležité,aby nenakazil tebe , ale hlavně vaše miminko, protože jestli se rozhodne pro vás a tím pádem to s ní ukončí, tak předpokládám, že nějaký sex mezi vámi znovu začne.

lini
26. nov 2008

Zabka ano jasne davam mu najavo ze upada ked ma takto nicil postupne a vidi ze viac ma zaujimaju deti lebo naozaj to nie je sranda.

zabka78
26. nov 2008

Ja si vobec nemyslim, ze to co zazivas je smiesne. Je to urcite moc tazke... Je spravne, ze sustredujes pozornost na deti.Skus mu ukazovat napriklad aj takymto sustredovanim pozornosti na deti, co je spravne a aka je zodpovednost v manzelstve. Pomaly ho tahaj spat do vztahu tak, ze budes vymyslat spolocne akcie. Nieco nenutene iba tak nadhod napr. v nedelu kolacik v cukrarni spolu s ockom, kino, prechadzka v prirode. Rob to tak nenutene a vzdy sa snaz mu nepriamo, nenapadne ukazovat to co mal kedysi rad. Malo by to vyzerat tak spontanne, neplanovane, nahodne... Teraz skus vyuzit situaciu Lini.

lini
26. nov 2008

zabka skusim aj to tak podobne je on ide s nami vsade len ked necitim tu lasku ako kedysi je to tazke.

zabka78
26. nov 2008

Lini, vydrz to je to normalne. Zatial ma hlave tu zensku. Chvilu to potrvat kym ju dostanes z jeho hlavy von. Drzim prsty.

lini
27. nov 2008

Dnes mu volala od rana asi 5 krat lebo musi ist k pravnicke a samozrejme ze isiel pre nu asi tam nemoze ist sama.tak som sa uz nasrala a povedala svoje ked si mysli ze ona potrebuje pomoc a mi nie nech si rychlo rozmysli co chce lebo takto to uz dalej neide.Takze uz zacina byt dusno a nenecham to uz len tak.

nanyka
27. nov 2008

lini a neskúšala si mu dať najavo, že oňho nestojíš? veď on musí byť na seba veľmi
pyšný, že sa oňho bijú dve ženské 😖

kveta
27. nov 2008

Lini, Tvoj manžel je teraz s milenkou u rozvodového právnika? Ak áno, uváž, či by nebolo dobré obrátiť sa na právničku o radu ako chrániť svoje záujmy /zverenie detí, výživné, rozdelenie majetku/.

slnieckova
27. nov 2008

lini: rozhodne ukazat zensku hrdost... nepodlizovat sa, neprosit (aj ked viem, ze je to tazke, ked clovek lubi a boji sa toho, ze dotycneho cloveka strati...) A mozno tu hrdost preukazat v tom zmysle, ze mu dat najavo: ano, stale ta lubim, aj napriek tomu, ako sa ku mne spravas... no ak to bude takto pokracovat, tak aj napriek mojej laske sa spolu rozlucime a takto to dalej nemoze fungovat... a potom je uz len na nom, ako zareaguje... ak odide za tou druhou, tak... aj ked sa to asi tazko cita... nestoji za to, aby si sa prenho trapila, pretoze ja viem, ze je tazke opustit manzela, najma ak cakas dieta (dufam, ze uz si ta nepletiem s niekym inym a si tehotna 😅 ), ale ani zivot po boku neverneho a nemilujuceho manzela nie je med lizat.....

nanyka
27. nov 2008

teda - nemyslím to v zlom, ale ja by som sa nikdy neponížila, aby som chlapa prosila o lásku a "vťahovala ho naspäť do vzťahu" - z jednoduchého dôvodu: kde máš istotu, že to nespraví zase? keď ti to teraz spravil a to si ešte aj tehotná 😒
veď podľa všetkého z jeho strany nejde len o nejaký flirt, on ju má rád..a to sa nedá len tak také odpustiť..to otrasie základom celého vzťahu..ako potom chcete ísť ďalej?

wxx
27. nov 2008

Taky dobrý rozebírání co a jak:
http://www.ctusi.info/zpravodajstvi/kultura/51/...

kitty68
27. nov 2008

no tak to si delas srandu ze s ni sel k pravnicce, nehlede na to co na to rika plzak, bych mu uz fakt asi zabalila kufry ☹

emilyz
27. nov 2008

no ja takisto hovorim, ze toto je nonsens. Mna by uz asi o zem hodilo. Ty si tehotna + mas dalsie dieta, a on sa ju chuderku vyberie zachranovat ku pravnicke? To co su za moresy. podla mna si spravila dobre, ze si mu povedala, ze to takto dalej nejde. On asi nema chrbtovu kost ten chlap.
Asi aj ja by som mu zbalila kufre 😒

agnesska
27. nov 2008

Lini-to je dobře,že ses ozvala-opravdu to tak dál nepůjde...
a jinak souhlasím s Kvetou 😉

binki
27. nov 2008

lini: už je to síla, nevím, co bych dělala, ale je to dost nevkusné z jeho strany, prostě on ji bere jako chuděru a asi je, protože to je mrcha mstivá, no nic, drž se...

certica
27. nov 2008

on sa proste pohybuje momentalne v inej dimenzii... 3 mesiace - to je este prilis cerstva, svieza faza vo vztahu. otazka, co bude, az sa brebudi a vrati na zem. lini mu to vlastne velmi ulahcuje a viac menej svojim postojom "odobruje" (aspon doposial)

zabka78
27. nov 2008

Je to chemia, ktora mu zahmlieva mozog. Niekde som citala, ze toto hormonalne ocarenie ma trvanie jeden rok. Potom sa zacne rozjasnievat. Lini ako dlho sa pred tym poznali? Uz je to asi iba o silnych nervoch. Teraz je to vo faze riesenia a vlastne aj tie ich problemy ich spajaju. Lini ak mas silne nervy skus este vydrzat.

kitty68
27. nov 2008

no tak to ja js zas cetla ze po 3 mes se hormony zacinaji klidnit, tak baby radte 😖

zabi, pochybuju o tom ze ji to stoji za to vydrzet 😖

lini
27. nov 2008

Bol pre nu domou nebyva tu a viezol ju pravnicke a prisiel domou.
Pekne ho teraz vyuziva a asi vie ako na neho.
Dnes som mu napisala list volala mu mamina a bol s toho listu hotovy to mi mamina jeho povedala ona sa tiez snazi ho usmernit a zda sa ze si dnes nieco aspon malinko uvedomil.Hned mi volal po precitani listu bolo tam take nieco.Ze nemienim cakat ci sa spamata potrebujem si zariadit zivot lebo ja tu este mam pre koho zit,ze niekomu beha okolo riti a ja tu trpim to ho netrapi chcem aby sa rozhodol ja chcem mat pekne vianoce a nie cakat ci pride od nej alebo nie.Ze uz dost bolo cakania moja skuska bola kruta ale zvladla som to a zvladnem zit aj bez neho nie som ani prva ani posledna.Ja sa nemam za co hanbit a co si zacal nech si dokonci a aby necakal ze ak nahodou sa popali ja budem doma ho cakat s otvorenim narucim.
No volal mi hned a neaky bol divny ze uz to zaslo daleko a ja ze HA a ze teraz tlaci na teba aby si sa rozviedol a on naznacil take nieco ze ano a je s toho v soku a pravdepodobne vidi ze ten rozvot a tu historku o zmlateni urobila len preto aby sa veci pohli a mohli byt spolu.A povedal vecer sa porozpravame no tak uvidim ale myslim ze on nie je ten typ ze urobi nieco bez uvazenia a necha ju teraz v tom a bude cakat ako na neho bude tlacit a to on nema rad.Uvidim ale citim ze chce pekne znicit zivot nam a je to zatial vo hviezdach ci sa jej to podari.A ci on sa spamata.....

womenne
27. nov 2008

lini držim ti palce aby sa to dobre skončilo 😉

verner81
27. nov 2008

hezky dopis lini, ted ho jeste nazen k notari at prepise vsecko na tebe a decka 😉

lini
27. nov 2008

Nic nemame take co by napisal a k nej by prisiel s holou ritou.Mame auto co splacame,byt novy ale od obce v podnajme na 20rokov zariadenie co platime uver 😉 Takze ak mi necha alebo nenecha je mi jedno ked si to chce sam vsetko platit a zivit aj jej decko nech sa paci ale to by musel najst este jednu robotu 😀

lini
27. nov 2008

niekto sa pytal raz na vek kolko ma ja som zabudla napisat 28r.

kitty68
27. nov 2008

to js byla ja 😉

no a uz jste se bavili o pripadnych alimentech 😕

lini
27. nov 2008

Nie ved hovorim ze on nechcel odist a teraz je to na nom co mu je prednejsie dnes mame rozhovor ked pride z prace bojim sa ale musim sa pripravit na vsetko.Zajtra vam napisem co a ako lebo naozaj uz cakat nebudem ci sa spamata.

zabka78
27. nov 2008

Lini dovodom toho, ze sa takto snazis je to, ze sa bojis buducnosti? Myslim tym pokrytie nakladov na rodinu.

zabka78
27. nov 2008

Podla mna je vhodny cas na to aby si ho pritlacila. Neboj sa Lini, chod do toho.

lini
27. nov 2008

Mozna aj to ale poviem ti ze viac toho ze ho lubim keby mi aspon city oslabli k nemu ale stale si predstavujem co sme za tie roky zazili naozaj len to krasne boli to pre mna najkrajsie roky v zivote a tazko sa na take pekne zabudne.
Ale jasne ze sa bojim aj buducnosti ale len koli detom ja sama by som to urcite zvladla.Alebo s malinkou ale s dvoma financne velmi tazko.

zabka78
27. nov 2008

Lini neboj zvladnes to. A hlavne si zisti na ake vyzivne mas narok a aku vysku by si mohla dosiahnut. Je tu nejaka pravnicka? Haloooo.

lini
27. nov 2008

Ja neviem ani neak na to este nechcem mysliet lebo v tomto viem ze keby mu aj dali na deti 1000 on da viac to uz ho poznam on ked nikto potreboval pomoc bol prvy co pomahal ci financne ci hodci ako.Ja mam zivnost este aj po pol roku materskej musim platit odvody to je krute.Mala pojde do skolky a druhe babenko by mi mamina postrazila aja by som na par hodin chodila do prace neako to zvladnem.Ja skor neviem ako zvladnem prestat lubit ☹