Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

m.a.r.t.i.n.a
29. jan 2009

Hup, to fakt?

A jak to dopadlo?

hupcza
29. jan 2009

martina: no tak jsem se ráno poptala, pro kohože tam šušní ten dáreček .... po chvíli to vyklopil ..ale že to je jen kamaádka (ha ha 🙂).... takže jsme se nějak domluvili na tom, že to ukončí
no a ono to mělo ještě veselou dohru asi půl roku poté (já jsme to uzavřela a neřešila)
na mé narozeniny jsem dostala od slečny srdceryvný dopis, kde mě nazývala chladnou pragmatičkou a sebe lesní vílou a vysvětlovala mi, jak jsou spolu šťsatní a já jim bráním ve štěstí .... krve by se věmě nedořezal ..dneska už se tomu směju - lesní víla totiž fakt nejsem 😀
no a pak jsme to ještě chvíli patlali, ale de facto byl tohle konec (přece mu nebudu bránit ve štěstí 😀 )
jako nevěra - může být - jsme lidi a stát se může každému
ale blbce ze mě dělat nebudou, že 😅

kveta
29. jan 2009

Hupcza, Ty si dala manželovi kopačky kvôli listu od exmilenky, ktorá sa nazýva lesnou vílou? To si nepoznala, že tá ženská nemá v hlave všetko v poriadku? 😲

m.a.r.t.i.n.a
29. jan 2009

Kveta a čo je na tom divného? To bol dokaz, že spolu stále mali vzťah a že Hupczu vodil za nos, nie?!?

jabber
29. jan 2009

hupcza 😀 😀 lesní víla 😀 asi dryáda 😝

kveta
29. jan 2009

M.a.r.t.i.n.a, podľa mňa je to len dôkaz, že ex/milenka vie písať. Však to, že by dnes Lewinska napísala Clintonovej neznamená, že je ešte stále milenkou Clintona. Naopak. Víla začína byť vo vzťahu tak neistá, že sa snaží prinútiť manželku k akcii priamou výzvou. Čosi také robila aj Marylin /sorry, nechce sa mi hľadať jej presné meno/ Monroe - telefonovala Jackie Kenedyovej, že sa vydá za Kennedyho. A Jackie sa nerozvádzala, lebo vedela, že je to len také zúfalstvo neistej milenky...

hupcza
29. jan 2009

kveta: tak zaprvé - nebyl to manže, ale přítel, za druhé - nebyla to exmilenka - ale trvající vztah
měl na to půl roku se s tím vypořádat 😉
a kdo ví jak dlouho před tím, než to prasklo 😉

pokud čteš dobře, já jsem tady zastánce toho názoru, že nevěra se dá zpracovat a odpustit ...
ale po dvoletém vztahu, kdy vícenež půl roku má paralelní vztah je půlroční "orcharnná lhůta" na uspořádání vztahu až dost 😉

no a v neposlední řadě - nevěra nebyla primárním důvodem rozchodu - spíše jen katalyzátorem

alanis85
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kveta
29. jan 2009

Hupcza, tak to dáva logiku. Máš pravdu.

hupcza
29. jan 2009

kveta:´já jsem příznivcem klidových řešení - jsem sice rapl - ale zásadní věci řeším v klidu a s odstupem

a jako třešnička na dortu - čas od času si onen dotyčný písne o radu ve vztazích 🙂 ...dostalo se mi od něj omluvy (byť s několikaletou prodlevou) ...takže to řešení bylo ok

lucianka
29. jan 2009

Hupcza, a je s onou vílou nebo si našel jinou? 😀

zanett
29. jan 2009

hupcza - no ja uplne koukam s tim snem, ale je fakt, ze mne se stalo neco podobneho (i kdyz pozitivnejsiho)...kdysi jsem mela sen, ve kterym mi uplne zive nadbihal jeden sympaticky chlapik, uplne presne jsem videla, jak vypada, jak se chova atd...no a krve by se ve mne nedorezal, kdyz jsem pozdeji zjistila, ze se vlastne zname z prace (jenom jsem si ho tenkrat nestihla vsimnout) a on se mi pote priznal, ze mi opravdu snazil nadbihat - presne jako v tom snu. ..ale nebyt toho snu, tak bych na to fakt neprisla... 😅

hupcza
29. jan 2009

luci: oni spolu po tom našem rozchodu ani nezačali chodit 😀
ona bylafakt moc hezká holka ...ale v hlavě to měla kapku vybrané

no a od té doby (cca 7 let) se tak trošku plácá ve vztazích
já mu to říkala, že nic lepšího nž já nenajde 😀 😀 😀 😀 😀

zanet: intuice je potvora a sny to samé ....občas se mi to děje ....jen když jsem byla mladší nepřikládala jsem tomu takový význam ...ale když to všechno zapadá, je to až děsivé 😅

lucianka
29. jan 2009

🙂 Tak aspoň pochopila, že tou překážkou jsi nebyla ty 😉 Já jsem si to myslela, protože kdyby s ní chtěl být, tak by se s Tebou rozešel hned a netrvalo by to půl roku 🙂

hupcza
29. jan 2009

luci: no ...jasně ...v tomhle jsou chlapi slaboši ....nejraději by nějak obojo ...
taky aby ne, měl navařeni, naklizeno, postaráno jako od maminky ... a to víly nedělají 😀

v podstatě to dělal z určitého komplexu méněcenosti - pak jsme to po letech probírali
já ho totiž nepotřebovala - prostě jsme spolu byli, ale já jsme mohla být stejně dobře i bez něj ale víla se na něj pověsila a uděla si trošku závislost - a to mu dělalo dobře ...
soběstačná ženská ho tenkrát děsila, dnes by ji chtěl 🙂

lucianka
29. jan 2009

No, ono taky když má chlap doma navařeno, naklizeno, upečeno... tak má někdy prostě roupy 😉
Co si budeme povídat - spousta lidí (nejen chlapů) přijde na to, jak je věc či člověk báječný až ve chvíli, kdy o to přijdou 😒

hupcza
29. jan 2009

luci: jj...však od té doby ze sbe občas cíleně dělám trošku bezradné jelítko 😀

babatko88
29. jan 2009

belasykonik neviem, ako ti poradiť, ale dúfam, že všetko dobre dopadne a ty budeš šťastná, či už s ním, alebo s niekym iným 😉 veľa šťastia

bora8
29. jan 2009

no čo kočky pomohlo?

dia2006
29. jan 2009

Tak ja uz nie som velmi v obraze. Je tu niekto v obraze? Takze vobec neviem, co je s belasykonik /om/ a co ma este viacej zaujima, co sa tu dlho preberalo, co je s lini a s jej manzelstvom? Viete niektora?? Asi sa to uz nedozvieme. A bora - co malo pomoct?? Ten program, lebo ja fakt neviem.

bora8
29. jan 2009

áno ten program.... pýtam sa, lebo mne fungoval a už som ho vypla a vymazala.... lebo som kľudnejšia.... 😉

kitty68
29. jan 2009

no tak uprimne receno taky bych nebranila manzelovi aby byl stastny s lesni vilou 😀 😀 😀 to da prece rozum

nalka
29. jan 2009

Holky,co napsala alanis 85 divnýho,že ji pokárali?

kitty68
29. jan 2009

nalka posilala dotaznik za nejakou anketu o nadvaze a gynekologii co ma pro diplomku v nekterych hubnoucich tematech to je

nalka
29. jan 2009

Kitty,to jsem nebyla já 😀

nalka
29. jan 2009

Ježiš,já jsem blbka 😀 Ty mě odpovídáš na moji otázku,vid kitty 😀 No mě už hrabe,asi bych měla jít spát 😀

mendyka
31. jan 2009

Belasykonik, nie si jedina...no ja mam trochu drsnejsiu skusenost...plavala som vo vztahu zo zadanym, nie zenatym 5 rokov. Na zaciatku mi to akosi nevadilo, ze ma priatelku 10 rokov, samozrejme nefunguje to 🙂 ako inac...No postupne som sa do toho zamotala viac nez som chcela. Prve roky priatelka bola tabu, ja som sa nevypytovala, vsetko riadil on. No ked sme zacali byt spolu castejsie bolo vidiet ze sa zamotava do toho aj on. Vtedy som videla skvelu prilezitost na to, aby som mu dala moznost vyberu. Ona alebo ja. No zavladli vyhovorky typu "nemozem ju nechat kvoli bytu". Trapne na dnesnu dobu 😒 No nejako ma natahoval, ze aj snad, ja som to ukoncit razantne nedokazala, no a asi po mesiaci mi oznamil ze je tehotna,vraj ked som mu dala moznost vyberu a nasledne nechala, tak asi zo zialu urobil decko, ale ze svadba nebude - wau, aka vyhra 😒 akosi som si to tak zrovnala v hlave a myslela som si ze sa dokazem preniest aj cez malu. No prislo na rad stahovanie. Pokus o podnajom z jeho strany trval rok a pol....preslo pat rokov a ja som pochopila urcite veci...teraz je uz prestahovany...len ma to jeden hacik, ze ja uz nechcem...prisla som o najkrajsie roky, mala som prilezitosti aj ine, ale ja som nikoho ineho nevidela, resp. nechcela vidiet...tu nepomozu ziadne rady, aj ja som si vravela pred piatimi rokmi ze mne sa to stat nemoze...a predsa stalo!!!...mohli mi ludia radit kolko chceli, chce to cas ale hlavne musi to docvaknut v hlave...nikdy som sama nebola, no prisiel cas naucit sa to 🙂

kalu
2. feb 2009

Ahoj holky,tak se hlásím po delší odmlce.Manžel mi totiž odvezl počítač, abych si nemohla s nikým dopisovat, tak jsem si pořídila ( dostala jsem starší od sousedů) svůj vlastní a mám klid.
Květo: Můj manžel samo neprochází dámská fóra, ale já jsem stránky koníka měla v Oblíbených, takže to bohužel neměl nikterakk složité
Jinak situace u nás je momentálně taková, že můj manžel, který si našel ženskou a kvůli ní se rozvádíme ( ona je vdaná se třemi dětmi a se svým manželem se kvůli tomu mému taky rozvádí) bydlí v podnájmu a se svou novou plánují si udělat byt v domě jejích rodičů.o mě ani o malou až donedávna nejevil téměř žádný zájem .
Nedávno se ale můj manžel náhodou dozvěděl, že si píšu se svým starým známým, který se momenálně taky rozvádí . Začal se objevovat častěji (jako za malou) a stále se snaží mě vyslýchat, jestli spolu něco máme, kde jsem byla , jestli tu někdo nebyl atd. Já mu na všechno odpovídám , že mu do toho nic není, nic mu nevyvracím ani nepotvrzuji.
Se svým známým samo nic nemám, občas si napíšeme ,zavoláme, občas zajdem na oběd, ale nic víc.
Manžel je najednou jako vyměněný a řekl mi, že se kvůli mě moc pohádaly, protože jí řekl, že na mě žárlí.Jednou sem přijel navečer a byl na mě sprostý, že jsem ku...a, co...a a podobně, že mám určitě jiné chlapy a kdesi cosi...tak jsem mu řekla, že vyhrožovat si nenechám ( křičel, že nás všechny pozabíjí atd) a budu to řešit přes policii - on se uklidnil a řekl mi, že by to chtěl všechno vrátit, že až teď pochopil, že chce být s námi.
Já jsem mu řekla,že už je pozdě, že se mi svým chováním úplně zhnusil a už bych s ním být nemohla.On odjel a dnes se tu stavoval za malou a byl jako beránek (řekla jsem totiž o jeho chování jeho rodičům a on dostal sodu asi i od nich). Za tři týdny máme první stání........

majacska
3. feb 2009

kalu, daj mu este jednu sancu... 😉 rozviest sa mozes aj potom

sue
3. feb 2009

Keby mi niekto povedal,že som kurva a že nás všetkých pozabíja, tak by som veľmi intenzívne hnala rozvodové konanie 🤐