Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

zabka78
15. nov 2008

Neviem Lini, ale mne by sa taky chlap / slaboch uplne sprotivil. Neviem, ake mas zazemie u rodicov, ake su tvoje moznosti v pripade odchodu od neho. Mlala by si ist kam, mal by ta kto financne podrzat? Niekto by mu mal asi otvorit oci, aby si to vsetko uvedomil, ved ten chlap nema absolutne ziadnu zodpovednost a zda sa mi, ze aj niektore veci chape trochu inak ako vacsina ludi. Ja by som sa s takym obdivnym pohladom na neho nepozerala 😝

ba111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slunicko552
15. nov 2008

ba zkus si to přečíst ještě jednou a pořádně.Kveta to vysvětlovala několikrát pro takové jako jsi Ty. 😒

katkaajurko
15. nov 2008

😲 😲 ba111...to kde sme? na trhu 😲 ? a ked si este raz precitas Kvetine..skus si aj to svoje.... 😖

zabka78
15. nov 2008

podla mna ma kveta uplne realny a triezvy pohlad na tu situaciu

zabka78
15. nov 2008

Este by som chcela pridat moj postreh pre lini. Nie ty mas pozerat obdivnym pohladom na svojho muza a vraviet si, ze az teraz si uvedomujes, o co si prisla a prichadzas, ale to skor on by si mal nieco take povedat a pomysliet pri pohlade na teba. To ako zvladas situaciu, ako sa ju snazis vyriesit. Klobuk dole lini pred tebou. 😉

kitty68
15. nov 2008

ba111 a me je na bliti z tebe 😝 , neprectes si poradne prispevek a pak tady velice moralizujes 😠

m311293
15. nov 2008

Lini, ty si ta silnější avždy budeš a ty si ta která vše zvládne.
On je jen slaboch a ubožák, který chce z manželky a milenky udělat kamarádky, je to neuvěřitelné co ho všechno nenapadne. Co bude příště, společná procházka, nebo že by si ji pozvala v neděli na oběd?

Plzák sice radí, že chytrá manželka se tváří že o ničem neví, ale co by dr. Plzák poradil v tomto případě. Myslím že těhotenství a dobu po porodu v takomto rozpoložení rok nevydržíš. Chvíli jo, ale rok? otázka je jestli ho po roku budeš chtít zpátky.

Já bevím co bych dělala, ale asi bach doma zavedla pravidlo že o milence se bavit prostě nebudete a dala bych mu nějaký čas, a pro sebe taky, v které by se musel rozhodnout co chce dál. A ty taky.

tutifruti
15. nov 2008

Lini, podľa mńa máš pravdu v tom, že tvojmu mužovi preplo a nepoznávaš ho... Je jednoduché byť vášnivo zamilovaný... čo on určite teraz je...
Ten stav sa nevyrovná ničomu... je ti super... si v "nálade", si pre niekoho super... krásna... sexi... veď si to hádam všetci pamätáme... Ale vzťah začne všednieť, prídu starosti a vášeň je preč... Nehovorím, že vzťah nie je dobrý, podľa mňa tá láska naberie na kvalite... ale ten "úžasný pocit" je preč... A tvoj manžel to má teraz stero... Vášeń a kvalitu...... ukázať tvojmu mužovi realitu nepomôže... Tu asi naozaj pomôže len čas, lebo každá vášeň /bohužiaľ... bouvďaka.../časom opadne...

majacska
15. nov 2008

Ahojte kočky.Náhodou som sa dostala do tejto témy, a doteraz som čítala vaše názory.Dovolte mi, aby som vyslovila tiež svoj názor.
lini nerozvádzaj príliš veci, nekomplikuj, neuvažuj, nefilozofuj, ako,a čo by si mala urobiť. Čo sa stalo, to sa už stalo,to už nezmeníš. Zapamataj si, že vždy je tá ,,žena", ktorá spája rodinu. Vždy! Muži majú inú ulohu. Tvoj manžel ti asi s tým svojim správaním chcel naznačiť, že vo vašom vzťahu niečo nie je v poriadku. Ostatné jeho čudné reakcie, ukázanie fotky, pozvanie na kávu sú len pokračovaním v bezradnej jeho situácií, kedže sa na vsetko prislo, a sám sa moze citit ver mi strašne trapne. Ostal teraz medzi dvomi stoličkami, a čaká......Sám nevie, čo by mohlo byť pre neho lepšie. Možno ti neverí, že mu dokážeš odpustiť, čo ti spravil. ..
Takže moja rada: staraj sa o seba. o tvoju dcérku. a bábenko, ktoré máš v brušku, a všetko rob tak keby sa nič nestalo. Nevyčítaj mu, a nerozprávaj sa s ním o milenke. Rozprávaj menej, nechaj jeho rozprávať!Čušať je zlato!
Sám nebude vedieť, na čom je s tebou. A ked ta nemiluje, tak sám odíde, čo si vobec nemyslím. Budete spolu, ale to potrvá nejaku chvilku.
lini.. jednu vec si ale spravila zle, že si išla za jeho rodičmi, to bola chyba. Ony za nič nemožu, a keby ich syn bol aj hocičím, stále by to bol ich milovaný. To už druhýkrát nerob, radšej sa posťažuj kamarátkam.Ahoj, a držím ti palce, aby ste spolu s rodinkou prežívali krásne Vianoce!!
P.S. Do Vianoc sa to určite vyrieši! Aj váčšie veci sa v živote odpúšťajú..

emilyz
15. nov 2008

Caute, najprv si neodpustim poznamku, ze potrat je vrazda a kazde dieta je Bozi dar, takze dajme priestor zivotu a dakujme zan a nechajme deti sa narodit
Lini mam taky pocit, ze tvoj manzel si uvedomuje, co spravil a snad tam vidim cestu k tomu, ze tu milenku necha. Len ty musis vytrvat. Osobne by som za tou zenskou sla a par veci jej vytmavila. Ale nie len jej, ale aj tvojmu manzelovi. To, ze sa zalubil, sa moze stat, ale to, ze tomu zalubeniu dal priestor a zacal si vztah, sa stat nesmie. on sa s tym nevysporiadala a podlahol. A tak sa problemy neriesia. To mu tiez vytmav. A povedz mu, ze ty si tiez nebehala za inym, ked ta on nastval. Proste v zivote pridu este krutejsie problemy, a od toho su dvaja, aby sa pozdrali.
Inac ta jeho milenka mi silne pripomina osobu v mojej kazdodennej blizkosti. Zacala si s muzom, otcom 3! deti. Bola sklamana po rozvode a podla mna to, co zazila, aj vraciala. Len si neuvedomila popri tom, ako jej on tlaci kaleraby do hlavy o neschopnosti a lenivost svojej manzelky, ci to je aj pravda, a ze ako tej rodine ublizuje. Osobne taketo nieco nedokaem pochopit, a kedze je ta osoba kazdy den pri mne, casto si kladiem otazku, ako moze pokojne spavat.

zabka78
16. nov 2008

Majacska, nechapem preco by mala v manzelstve preberat cele bremeno na chrbat zena? Preco by mala trpiet lini? On nie je podla mna zmeteny, on chce vela od zivota a popri tom tyra svoju zenu, ktora je este k tomu tehotna. Myslim, ze to nie je zmetenost.
"Tvoj manžel ti asi s tým svojim správaním chcel naznačiť, že vo vašom vzťahu niečo nie je v poriadku." - suhlasim

lini
16. nov 2008

babule dakujem moc moc moc.Ano som silna a soma neviem preco moc sa trapim a davam mu najavo ze o co prichadza a myslim ze sam nechape ako to vsetko psych.zvladam ved ja som vzdy bola strasny slaboch a to on vie.A vie aj to ze som ho vzdy potrebovala a teraz som samostatnejsia a beriem zivot inak.

A to s rodicmi co pisala MAJACSKA no on im teraz dost ublizil ze nevolal im ,kaslal na nich v poslednom case a oni sa trapili ze malu nevideli a nechapali co sa s nim deje preto som im to povedala mozno to bola chyba ale volaju mi chodia za malu a su radi ze som im to povedala miluju deti a nechapu ako toto moze robit ich syn.Aj im povedal nerieste to za nas bud nas toto posilny alebo uplne znici nasu lasku tak aj tomuto nechapu.
Citala som sms on milenke pise ze malinka prave buva,co robkas .... a ona mu neodpise napise iba dobru nocku lubim ta.A ona nema neak za potrebu pisat mu co robi.A on jej stale ze uz ide buvat nech sa im o nich sniva.Vidim v tom ze je viac namotani ako ona.A vcera mi povedal ze ona na mna strasne ziarli.Poviem vam mne to este viec dviha sebavedomie to co som doteraz asi ani nemala 😉
Ste strasne perfektne ze mate cas aj mi poradit,aj usmernit ma 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 dakujem moc

certica
16. nov 2008

velmi sa mi pacia triezve nazory kvety, ktore maju naozaj hlavu aj pätu a takisto zabka ma tiez celkom trefny ironicky pohlad na vec.

lini, naozaj ti fandim a som presvedcena, ze tato udalost posilni predovsetkym TEBA, ani nie tak vas vztah a uz vobec si nemyslim, ze tvojho muza, ci milenku. uz teraz mas jednoznacne navrch, napriek tomu, ze prechadzas mozno najtazsim obdobim, resp. rozpolozenim. nastastie vazne plati, ze vsetko zle je na niieco dobre... a paradoxne vdaka tomuto si v sebe objavila novy rozmer, co moze byt pre teba zaujimavy odrazovy mostik do blizkej buducnosti...

kveta
16. nov 2008

Lini, ten Tvoj muž musí byť z Tvojej sily a vyrovnanosti v riadnom šoku. 😉

Neviem ako správne vyjadriť to, čo ma napadlo k tomu, že ju pozval na kávu k Vám, lebo chcel vidieť jej a Tvoju reakciu. Mám pocit, ako keby Tvoj muž stále čakal, že dáš poriadne najavo, že Ťa celá tá situácia hnevá, že zúriš, že toto nedovolíš a už nevie ako z Teba takéto pocity vydolovať. Veď pozvanie na kávu k Vám nie je pocitoch milenky, ale súvisí veľmi silne s Tebou a on sám to formuloval, že bol zvedavý ako by si zareagovala. Jednoducho akokeby stále čakal na to, že kedy sa mu konečne hodíš okolo kolien a budeš ho prosiť, aby ostal, lebo ho miluješ a nikdy nebudeš milovať niekoho iného. Nie že by som Ti radila to urobiť, len mám taký pocit, že on robí všetko preto, aby si to urobila.

Už sa to tu dva krát spomínallo: nebolo by od veci ukázať mu, že aj Ty si slabá žena, ktorá potrebuje mužovu podporu a ochranu /že nielen milenka ho potrebuje, ktorá sa bojí, že ju vyfackáš, chúďa vystrašený anjelik/. Nerobiť scény, len požiadať o nejakú láskavosť, o vybavenie nejakej záležitosti, v ktorej si bezmocná...

Rozprávať Ti, že jej kúpil náušnice, je zbytočne kruté.

No a k Plzákovi: Plzák hovorí, že manželka by sa s manželom nemala o milenke rozprávať minimálne z dvoch dôvodov:
1/ príliš ju zraňuje, čo o nej počuje,
2/ manželka sa spravidla časom neudrží a začne na tú milenku pred manželom nadávať a manželova reakcia je, že obraňuje úbohú zidealizovanú milenku a vedie to k hádkam medzi manželmi a manželku to zraňuje, keď manžel obraňuje pred ňou milenku.

To, že milenka na Teba žiarli, Ti paradoxne hrá do karát. Ona mu bude robiť scény, vyčítať, dávať ultimáta a to je to, čo chceme: aby sa s ním hádala a tým rozbíjala ich vzťah, kým Ty budeš tým pokojným, milým prístavom, kde rád zakotví. Samozrejme, ak Tvoj prístav ešte bude v tom čase prijímať...

Veľa šťastia, pokoja a sily Ti prajem.

majacska
16. nov 2008

lini to je ale chlap, že píše sms-ky milenke, a ani nevymaže z telefonu? Vie veľmi dobre, že to prečitaš. Kveta fakt má pravdu, ten chlap robí všetko, aby si zurila. No asi by som takého muža nechcela,má čudne sposoby. Tie naušnice.. tak to je už prepáč ale primitivne od neho. Nechapem ho, aĺe to je už aj na mna vela.Prežila som za moje manželstvo vela veci, ale to by som nezniesla. prepáč.

lini
16. nov 2008

To je pravda ze chce aby som zurila a ja som kludna a to on nechape.Tie nausnic to by som nevedela len prvy tyzden sme sa o tom dost bavili a preto viem viac veci odvtedy sa o nej nechcem bavit a ked povie ze ziarli na mna tak som ticho a radsej si o tom len pomyslim.
To o tom plzakovi neviem co je ale rdai dobre a zatial asi aj tak robim.
Tie sms jemu sa nedaju z telefonu neako vymazat ma novy 😀

majacska
16. nov 2008

mam pocit, ze si sa ukludnila. je to na dobrej ceste a hlavne pre tvoje babo potrebujes byt teraz v pohode. materstvo je ta najkrajšia vec na svete, a to ti aj moze závidiet ta druha. spravodlivost si ta nakoniec najde...pekný vecer 🙂

lini
16. nov 2008

Dnes som mala oslavu fakt jeho rodina ma tiez drzi nad vodou behom tyzdna mam take velke brusko uz je to mesiac a az teraz sa citim lepsie nie ze ma to nestve ale ako pisala certica naozaj to posilnilo mna a naozaj je pravda ze vsetko zle je na nieco dobre.Modlim sa a verim tomu ze sa to na dobre obrati ale mam niekedy aj pocit ze ona je ta co mi nepraje ked si predstavim ze ona toto prezivala a ju muz opustil a ze uz dlhu dobu chcela 2 dieta a jej muz nechcel a zevraj teraz aj on o nu bojuje a asi aj preto od neho neodisla.
Naozaj je to krute ze som sa musela az po takejto veci spamatat ale keby sa toto nestalo vela veci by som si neuvedomila naozaj mi skakal okolo zadku a ja som si nic nevazila ☹

A aj rodina sa cuduje ze sa drzim ,ze dobre vyzeram a ze som kludna oni to tiez nechapu.Radia mi kaslat na neho a bud sa spamata alebo odide a to ste mi radili aj vy.
Pamatam si ked som sem pisala prvy krat bola som troska ziadne brusko biela ako stena kruhy pod ocami malo som jedla.A po par tyzdnoch aj tu s vami je mi dobre chcem byt silna a budem sa snazit aj vdaka vasim radam 😉 😉 😉

suki
16. nov 2008

lini drž se , moc na tebe myslím a držím pěsti 😉

katkaajurko
16. nov 2008

Lini, tak si typ ktoremu pomaha sa porozpravat a to je dobre..ak ti toto pomaha, dodava ti silu - ja som rada aj za teba aj za bejby 🙂 😉 len sa drz ...ak si prisla aj ty na svoje chyby...aj to je dobre.... tak uz len nech si tvoj muz uvedomi co doma ma 😉

zabka78
16. nov 2008

Vyborne lini, si jednotka. Vies, co je na tejto situacii pozitivne? Pomoze ti to v tvojom rozvijani osobnosti, vela veci si uvedomis, vela na sebe zmenis, posilni to tvojho ducha, lepsie sa naucis zvladat tazke zivotne situacie a stres. Je to pre teba v tomto smere velke pozitivum. Ked sa na to pozries aj takymto pohladom, tak si este mozes povedat, ze zlaty manzel, ze ti takto pomaha rozvijat tvoju osobnost 😀. Toto som myslela smrtelne vazne, nie je v tom ani stipka ironie. Si zober aka budes vdaka tomuto silna.
Vdaka manzelovej nevere si napisala do tejto temy a precitala si si nazory inych zien, mozno ti to pomohlo aj trocha zdvihnut sebavedomie vdaka objektivnemu pohladu nas 😉
Inak, ak ho tu mame podronejsie riesit, tak mozes rozpisovat aj jeho konkretnejsie reakcie.
Rozmyslam nad tym, ci su tie sms v telefone pisane aj pre to aby si si ich precitala, alebo iba z jeho nevedomosti ako ich vymazat...

certica
16. nov 2008

zabka, presne to ma napadlo, on tie sms schvalne nemaze. inak si myslim, ze jemu by sa celkom zisiel nejaky psycholog

zabka78
16. nov 2008

Dufam, ze ste pochopili tu poslednu vetu 😀 . Myslela som to tak, ze ci tam ostavaju tie sms preto lebo ich nevie vymatzat 😝

zabka78
16. nov 2008

To uz by mi potom pripadalo skor ako nejaky druh pomsty, za ktorym vidim ciel.

certica
16. nov 2008

je podla mna uplna s prepacenim debilina, aby v dnesnej dobe niekto mal problem vymazat sms a ked uz teda fakt ze nie 😅 , mimimalne si to zistit. takze jednoznacne sleduje nejaky ciel alebo chlapcovi svihlo 😅 a stratil pojem o realite

zabka78
16. nov 2008

lini nie je nieco vo vasom vztahu, co ma korene v minulosti, nieco co ste si nevyjasnili, nevyriesili? Hm?
Nevadi ak sa nevyjadris, ale toto moze byt aj cesta k poznaniu a rieseniu situacie.

certica
16. nov 2008

a viete aka alternativa ma este napadla? mozno zacinam mat prilis bujnu fantaziu 😀 , ale spavaju oni vobec spolu s tou milenkou? nemohla by to byt od nich len nejaka vzajomna fiktivna dohoda, mozno nejaky druh odplaty...prip. aby nieco zistili, resp. dosiahli u svojich terajsich partnerov? sposob, ako na seba upozornit, spravit rozruch, druh protestu voci niecomu, zivotnej situacii... (to podsuvanie fotky, sms-iek, nausnice atd. mi vnukli takuto myslienku).

kitty68
16. nov 2008

podle me ty sms nemaze schvalne, kazdy telefon i novy i stary ma mazani sms 😉

lini klobouk dolu 🙂

zabka78
16. nov 2008

ak vie obsluhovat PC, tak vie mazat aj sms 😎 alobo je schopny sa to naucit. ja keby som mala milenca a smskovala si s nim, tak sa urcite naucim mazat sms 😀. prinajmensom.