Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

gabrielad
5. jan 2009

Ahoj Kalu, diskuzi tady na koníku už čtu delší dobu a v tuto chvíli mi to nedá než reagovat. Trošku se mi nelíbí, že tvůj manžel si našel tuto diskuzi. Co ho k tomu vedlo? Že by tě najednou měl potřebu kontrolovat, přemýšlí co je za tvým rozhodnutím? Osobně by se mi to nelíbilo. Ale i přesto bych se asi v tuto chvíli rozhodla pro odluku, ne rozvod. Chtěla bych si asi dát čas a vše si v klidu srovnat v hlavě. Mám pocit, že nevíš jestli ho máš ještě stále ráda anebo ne. Uklouznout může každý a nikdo z nás neví jak by se sám v této situaci zachoval dokud v ní není. Takže si myslím, že odluka na nějakou dobu by mohla pomoci vyjasnit některé otázky. A v případě, že by jsi se nakonec rozhodla manželství dát dohromady, tak by se vám i lepší začínalo. Ale pro co se nakonec rozhodneš je stejně jen na tobě. Přeji ti, aby to co nakonec vybereš jako řešení bylo pro tebe a pro tvojí malou to nejlepší. A ať se brzy uzdraví 😉

tannawe
5. jan 2009

kalu...doufam, ze male bude brzy lip! Vzdyt oni jsou tak nevinni, ti mrnousci nasi, ze?
Nejak mi unika smysl toho proc si manzel nasel Konika, vy jste se o tom bavili nebo jak by vedel, ze sem chodis? Ale jestli uz jsi vsechno zvazila s chladnou hlavou /jak je ta cestina fakt krasna a vystizna/ tak asi vis co budes delat...a s tim zauverovanim a dluhama mas pravdu! To je obrovska past na svobodu, takze na to pozor.
Myslim na vas! Bud silna! 😉

lajla
5. jan 2009

takze...byla jsem milenkou zenateho muze..uz jednou byl zenaty a rozvedeny kdyz jsem ho poznala..ale ty ruzove bryle co jsem mela na ocich🙂 byla jsem uplne zblazena..jo kdyz to chlap s zenskou umi, tak to proste umi...ted jsou mi ty recicky co mi povidal, sms co psal a basnicky k smichu..poznala jsem ho kdyz uz byl cca 3roky s dalsi pritelkyni, vztah utnul a byli jsme spolu..po mesici mi oznamil ze jeho ex pritelkyne je tehotna, takze konec se mnou..za dalsi cca dva mesice se ozval, pritelkyne bohuzel potratila..a vratil se ke me..a ja blahova jsem byla stestim bez sebe, rikala jsem si, neni lepsi chlap na svete, boze, jak ja ho milovala..byla bych ochotna mu snest modre z nebe...co jsem nenapsala, opustila jsem kvuli nemu i sveho partnera se kterym jsem byla cca 3roky, byla jsem mu s nim poprve v zivote neverna..behem tech dvou mesicu co byl s byvalou, me muj byvaly vzal k sobe zpatky..ale ja si toho stejne nevazila a zase ho opustila kvuli tomu druhemu...a jak to bylo dal? pan dokonaly nadale stridal me a svou byvalou pritelkyni, nebo ani nevim jestli byvalou..a obe jsme ho pokazde vzaly na milost..proste jsme obe byly totalne blbe☹ nakonec si ji vzal..coz byl pro me uplne totalni konec☹ pull roku po svatbe se mi zacal znovu ozyvat..zase jsme byli spolu a tim se ze me stala milenka...otehotnela jsem...za pul roku je rozvedli a my spolu zili cca doted..kdy jsem uz musela odejit..ano opustila jsem ho..protoze s takovou minulosti se neda zit, porad me pronasledovalo co jsem udelala, domu chodily dopisy pro jeho byvalou zenu, prestal se mi uplne venovat..odcizili jsme se uplne totalne, ja se uz nezasmala ani nepamatuju..jsem porad jenom nastvana, unavena..mala je komplikovane dite, cca do roka skoro v noci nespala..porad plakala..na vsechno jsem byla sama....ted nevim co dal...opustila jsem chlapa, ktery byl kdysi muj ideal, proste chlap snu a vim, ze uz nikdy ale opravdu nikdy nebudu nikomu duverovat..opustila jsem vsechen blahobyt..byl opravdu bohaty, ale necitila jsem od neho ani kousek lasky proste nic,.. a takto se zit neda..porad jsem cekala, jestli si me vezme nebo ne..vzal si kazdou prede mnou, ale matku sveho ditete ne...proste se spatnym zacatkem se proste spatne tvori☹ a je mi to hrozne lito..vzdycky jsem si prala rodinu, deti a manzela a hrozne me mrzi, ze jsem tak male dite pripravila o tatu...

ajka83
5. jan 2009

taky prihodim moji zkusenost...pred rokem a pul jsem potkala v praci muze .. blaznive se zamilovala .. ani jsem v to nedoufala ( a do ted nevim jak to vubec zacalo ) a sedeli jsme u vinka .. prislo druhe rande.. v praci to bylo krasny .. byl milej .. a ja si rikala ze jsem konecne potkala toho praveho .. pak prislo treti rande a s tim i sok .. oznamil mi ze ma pritelkyni a ze se s ni nerozjede jvuli tomu ze jsme byli dvakrat na rande 😖 nevedela jsem co rict .. co delat .. a on se i presto choval tak hezky .. tak jsme se zacali tak nejak vidat .. prochazky,drinky , a pak odjel na tri tydny do hor na dovolenou s partou pratel a ja si uvedomila ze mi stoji za to abych o nej bojovala .. vydrzela jsem to .. a 9.12. mi oznamil ze to s ni ukoncil .. musim rict ze do te doby jsme spolu sice parkrat spali v jedne posteli ale sex nebyl .. nyni kdy se tesim ze se snad vezmeme si rikam jaky stesti me potkalo .. jsem stastna ze jsem to ustala i kdyz to bylo nejhorsich 6 mesicu ktery jsem kdy v zivote zazila .. ale vyplatilo se 😀 a ted jsem moc stastna

evvva
5. jan 2009

Presne tak, žiadny chlap nestojí za tvoje slzy a trápenie. Klame na každej strane, keby chcel, už dávno sa rozhodne. Ale on nechce, pretože mu to tak vyhovuje. Je to pre neho komfort a pohodlie. Doma navarené a opraté, u Teba veď vieč čo. Prepáč mi moju otvorenosť, ale otvor oči dievča. Jedine, že mu dáš možnosť výberu a to definitívnu. Pretieklo už veľa vody. Veľa šťastia...

kalu
10. jan 2009

Ahoj všichni, tak co je u vás nového ? Co ty, Modrá vílo, jak to zvládáš ?
Já už celkem fajn, z toho nejhoršího už jsem se vyplakala a teď už se soustředím na budoucnost a na malou.Mám to ztížené v tom, že manžel tady zatím bydlí s námi, ale už pro mě není ani bolestné se na něj dívat.Prostě jsem tu kapitolu v sobě uzavřela a nemyslím na něj. Začíná mi být opravdu volný.
Měl by se v únoru odstěhovat, tak uvidíme, až odejde, tak nám začnou těžkosti po finanční stránce, ale musíme to nějak překlenout- jsme přece silný ženský !!!

modravila
10. jan 2009

Ahojte dievcata...a ahoj Kalu!
No ako to zvladam? Nic moc....Tento tyzden som bola na sude podat o rozvod. Ja som uz definitivne rozhodnuta, ze s nim dalej nemôzem zit...Manzel uz doma ani nespava, ani neje...on je takmer stale u frajerky, momentalne ma skuskove obdobie, tak je doma. Nerozumiem, ze jej rodicom to vobec nevadi, ze on u nich spava, kedze ona byva v dome so svojimi rodicmi. Ved este nie je ani rozvedeny...Ja sa na rozdiel od kalu vobec neviem s muzom normalne rozpravat....stale vo mne vrie, ked si predstavim, ze je s nou...

majacska
10. jan 2009

modravila nie je ti to jedno, lebo ho este lubis..
kalu tak ty mas dobru povahu, lahsie to zvladas..
vsetky milenky, ktore rozvracaju rodiny by som najradsej hodila do pekla 😠

majacska
18. jan 2009

tak to nie je možne! milenky v novom roku sa stratili. alebo chvalabohu? .... 😀

kveta
19. jan 2009

Nie, len niektoré milenky chodia na túto tému a informovali svojich miláčikov o tom, že sem chodia ich manželky a tak ich svojim milencom nabondzovali. To je moja predstava reality, lebo si nedokážem predstaviť, že aktuálne neverný manžel chodí na ženské stránky a náhodou objaví manželku v téme Milenka...

rebekax
19. jan 2009

Ahojte babenky.
So záujmom som si prečítala túto diskusiu a chcela by som pridať aj ja svoj príbeh.
Môj manželíček mi je tiež neverný a tiež svoju milenečku tají a tají a tají. Trvá to už hodne dlho, možno aj 5 rokov. Keď sa pozerám tak späť, asi od vtedy som vycítila zmenu v jeho chovaní. Mrzutý, nepríjemný, podráždený. Rozčertila hoho hocijaká moja poznámka atď. Žena také niečo vycíti, aj keď ešte o tom nevie. Potom som začala mať od známych kadejaké narážky, že bol s niekým videný....
A potom som našla náhodou SMS v jeho mobile. A už mi to nedalo pokoj, možno som sa nezachovala správne, ale nevedela som sa ovládnuť a mobil som mu začala kontrolovať. Možno niečo tušil tak SMSky si z opatrnosti mazal, sem tam mu nejaká však ostala- ako dobrú noc ty môj jediný 😉 a pod., telefonujú si každodenne.
V kontaktoch ju má uloženú v pravidelných intervaloch pod iným menom - mužským, ale je to stále ona, jej číslo.
Keď som sa ho na ňu pýtala, tvári sa ako mrtvy brouk a zapiera a zapiera... Časom som si o nej dosť vecí zistila, viem kto to je, kde býva, kde pracuje. Je to stará dievka a mám taký dojem, že čaká, kedy sa jej ho podarí odlákať od rodiny.
Neviem ako ďalej, je to veľmi deprimujúce.Žijeme vedľa seba, hráme divadielko, hráme sa že sa nič nedeje a pritom nič nie je v poriadku. Neviem ako dlho vydržím, stojí ma to dosť úsilia, tváriť sa, že je všetko OK. Rozviesť sa bojím, bojím sa, že ostanem sama a z holým zadkom, že situáciu nezvládnem finančne atď... Máme dve už dospelé deti, študujú VŠ, ešte sú doma a potrebujú peniažky. .

binki
20. jan 2009

kveta: tvůj muž tě tady našel?

mimka54
20. jan 2009

baby, tak ja som bola milenka tiez, a bolo to strasne... Ked som ho potrebovala, nebol so mnou, ale s rodinou... Viem ze mnohe beru milenky ako mrchy, ale ja som tiez potrebovala lasku a nehu, a zrovna to vypalilo tak ze bol zenaty... Este to trochu trva ale nie v takej intenzite ☹ ☹ ☹

skurinka
20. jan 2009

ja jsem byla milenka nevedomky.chodila jsem asi rok s panem byl starsi nez ja .ja mela tenkrat 22let a on kolem40.vsechno bylo krasny,mel porad cas takze jsem usuzovala ze nebude mit rodinu ani jsme se nejak na toto tema nebavili.travili jsme noci ,dny spolecne vyletky atd.No a po skoro 10 mesicich zacal byt divny,nervozni ,tak jsem se ptala co je a ze ma problemy v praci.O.K to je jasny ze clovek je podrazdeny.No a pak jsem byla jednou s kamaradkou ve meste a tam jsem ho potkala ...z manzelkou a dvouma detmy jsem myslela ze omdlim.byla jsem strasne ranena a pak jsem si to promitala v hlave jak to mohl zvladat me i domov.pak jsem mu volala a hadali jsme se.jsem se ho ptallaproc se mnou chodila aon na to ze mel doma problemy aze se potreboval odreagovat.tak jsem mu rekla ze je hnusny prase zachazet se mnou jak s kusem hadru a kdybych vedela ze ma deti a manzelku ze by se tohle vsechno.dodnes je my to lito kvuli jeho detem a manzelce.ale ja nemela ani tuseni ,po letech se rozvedl a je to dobre co delat s takovym chlapewm co nevi co chce.

mikalove
20. jan 2009

skurinka,ešte že si ho vymákla,bohvie dokedy by ťa naťahoval a klamal...fakt hnusné prasa 😠

skurinka
20. jan 2009

no mikal bylo to strasny ja az po usi zamilovana a pak tohle.sem tam ho potkam kdyz jedu domu ale to je vse.a on byl i muj duvod ze jsem odesla s mesta.mela jsem pocit ze to kazdy vi a kouka na me jak na tu nejvetsi kurvu.

mimka54
20. jan 2009

skurinka a ako si sa odlubila?

kveta
20. jan 2009

Skurinka, ale ak to každý v meste vedel, tak je divné, že Ti nikto ani slovko nepovedal...

Binki, nie, ale Kaluin manžel tvrdí taký nezmysel, že v čase keď nevie kde mu zamilovaná hlava stojí a mení partnerku, bývanie a tak, tak ešte aj chodí na ženské fóra... 🙄

skurinka
20. jan 2009

zacala jsem chodit cvicit tam jsem ten vztek jsem tam celej dala ze sebe pryc .zacala jsem opet navazovat kontakty s mima kamaradkama ,protoze ja husa blba uplne kazdyho odkopla a by la jsem jen pro neho tady.no a pak jsem jela za mamkou do nemec a zustala jsem tady.s mym muzem jsem se znala uz driv kdyz jsem jezdivala za mati.skoro hned jsem zacala u manzela bydlet ,ale asi az po 4mesicich jsem se do neho zamilovala,

mikalove
20. jan 2009

mimka pri takom šoku sa musíš odlubiť hned

mimka54
20. jan 2009

no ja som vedela ze je zenaty.......

skurinka
20. jan 2009

kveta-psala ksem ze jsem mela ten pocit ze to kazdy vi .urcite to vedeli jeho kamaradi ale chlapi drzi po spolu.ale nikdo my nic nerekl ale asi bych jim to neverila nevim. 😒

mallorry
20. jan 2009

rebeko, obdivuju te, ze to takhle trpis tolik let!!! ja bych od neho odesla, nebo bych to resila...jako ty mu budes prat, zehlit, varit a tvorit prijemny domov a on se bude kurvit?!!! dekuji, nechci...natoz s nim spat!!! fuj...takze j bych odesla a nebo kdyz nechces kvuli penezum, tak si taky nekoho najdi... 😉 to by mozna pak na manzela taky zabralo, ze nejsi putka, ktera doma sedi a ceka s veceri...tak se hod do gala, zmen uces, cvic a tak, a uvidis, jestli se manzel nebude vic zajimat...a kdyz ne, tk nekdo jiny!!! 😵 😉

rebekax
20. jan 2009

mallory, ako putka urcite nechcem byt, uces je uz zmeneny, snaziim sa aj pekne obliekat a cvicit a tak, ale nezabera. Snazila som sa dlho, ale bez uspechu, potom to cloveka prestane bavit. Na zachranu vztahu musia byt dvaja. Musi byt do nej veeeelmi zamilovany, a chudacik musi zit so mnou, no hrozne, normalne clovek by ho az polutoval, ze? 😀 A presne tak ako pises, ked nie on, taj niekto iny.....

mallorry
20. jan 2009

rebeka nooooo 😀 chudacek jeden...copak je chlap, kdyz se k tomu neumi postavit celem??? to sou srabi ti chlapy fakt....je te pro neho skoda...ja vedet, ze ma milenku, tak by bylo coromoro, jsem impulsivni povaha...ale nemam dve deti, tak tezko rict, zda bych to resila jinak...ale rozhodne bych mu to mlcky netrpela, to ne...vsichni to okolo urcite vi..je to takovy vuci tobe nefer vis 😒

majacska
21. jan 2009

ahojte.rebecax prepac, smiem sa spytat a tvoje dve dospele deti vedia o manzelovych ,,aktivitach"? a ked ano, ako sa k tomu stavaju?

kveta
21. jan 2009

Rebekax, ja mám pocit, že Tvoj manžel s Tebou až tak netrpí. Veď čo mu bráni, aby sa zbalil a odsťahoval sa k slečne? Nuž, vzťah k Tebe a Vašej rodine. 🙂 Keby veľmi trpel s Tebou, tak už je dávno preč.

rebekax
21. jan 2009

majacska, mladsi syn mal tu cest ich vidiet spolu v elektricke, vysmiatych a dobre sa baviacich, samozrejme, ze to hned natlacil aj starsiemu, takze ano, deti vedia o tom... a taktne mlcia

kveta, urcite so mnou netrpi, ma sa fajn, myslim, si ze tu zohrava ulohu aj jeho vychova, neviem ako by som to nazvala, skratka je vychovany a presvedceny, ze ma dat svojim detom kompletnu rodinu, vsetko co potrebuju, nalezitu vychovu a hlavne vzdelanie... a mysli si, ze ja sama by som chalanov nezvladla. Preto som aj presvedcena, ze az decka dostuduju, milacik sa bali a papa... raz to aj povedal, sice v zlobe, ale povedal

bora8
22. jan 2009

ahojte kočky, ak máte problém, že podozrievate manžela a nie ste si isté.... je tu jedno riešenie.... nie je moc etické - ale ak máte záujem tak mi napíšte - poradím vám ako monitorovať to čo píše na počítači a zistiť jeho heslá..... 😉

womenne
22. jan 2009

neviete ako dopadla lini a jej manželstvo? 😕