Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

mamavera
2. jan 2014

@barulina ja ťa na rozdiel od ostatných žien, čo tu na teba útočia, obdivujem. Prezentovať verejne na tomto fóre, že si dobrovoľne znížila svoju hodnotu až natoľko, že si si začala so ženatým mužom, ktorý naviac čakal s manželkou dieťa - to chce odvahu....

barulina
2. jan 2014

@mamavera to se jako mam stydet za lasku ? milovat,je snizit se ? vase hodnoty byc naopak ja mit nechtela

finezuza
2. jan 2014

@barulina že tě baví se s nima dohadovat a něco jim vysvětlovat 😀

j.kriv
2. jan 2014

@wyerka Neříkám gratulovat, ale nechat být 😉 Když to vezmu z druhé strany, proč nešla manželka s ním na ten rok? třeba by pak taky bylo všechno jinak. Takových kdyby tady může každý vymyslet deset, ale v životě "kdyby" neplatí 😅

wyerka
2. jan 2014

@j.kriv to je zial tak ... Ked je svet plny bezcharakternych ludi tak to inak ani nebude 😖

barulina
2. jan 2014

@finezuza zuzi, bavim se, nektere ty moralistky jsou fajn 😀 vi prd ale vlstne vse .-D

mamavera
2. jan 2014

@barulina si chúďa, je mi ťa v podstate ľúto, máš tak nízke sebavedomie, že si si nedokázala nájsť iného partnera, ako takého, ktorého by väčšina žien, čo tu píše, poslala do čerta, lebo by sa jej hnusil. O mojich morálnych zásadách nič nevieš, tak ich láskavo nechaj na pokoji, ja sa ráno môžem pozrieť do zrkadla, bez toho, aby som ho musela opľuť. Snažíš sa za každú cenu obhajovať, opisuješ, aká ste úžasná rodina, len zabúdaš ne jedno, že prezentuješ len svoje pocity. Keby tu bývalá manželka tvojo partnera opisovala ie svoje v čase, keď čakala dieťatko a zistila, že má doma takého primitíva, ktorý si našiel milenku v pre ňu najzraniteľnejšom období, asi by sme čítali niečo úplne iné.....
A ešte niečo, ja tiež milujem, celou svojou bytosťou, ale nikto v okolí tým netrpí....

finezuza
2. jan 2014

@barulina hele ale třeba tady vyřeší "její" život 😀

barulina
2. jan 2014

@mamavera konec ?

finezuza
2. jan 2014

@barulina já se odtud klidím, jsem si teď vzpomněla, že vlastně taky nejsem bez viny a byla jsem v podobné situaci, tak aby mě tu psychicky nezadupaly, přece jen mám z psychologie v pondělí zkoušku 😀

mamavera
2. jan 2014

@barulina hej, koniec, nestojíš mi viac za to, aby som drala klávesnicu

barulina
2. jan 2014

@finezuza zuzi, tady tyd holky jak tak koukam vyresi na dalku evidentne ves. bych neverila kolik oborniku na zivot jinych se tady najde 😀 nechces tez neco rozebrat ? 😀

barulina
2. jan 2014

@finezuza tez jdu za tim svojim chlipnikem

zuzi.111
2. jan 2014

Tak tady jsem se dobre pobavila. Barulina ma muj obdiv za bravurni diskutovani temer bez zaujeti 🙂 a na moralistkach je krasne videt, jak v nich vre zluc 😀

denise.v
2. jan 2014

vždy je to tak :kto druhému ubližuje ,vráti sa mu to @barulina ,inak mimochodom ,ty by si sa ako cítila v opačnom prípade?

123beruska
2. jan 2014

Každý at si žije takový život, ve kterém je štastný. 😉
@barulina neodsuzuji Tě, nikdo nevíme do jaké situace se někdo může dostat. Žádný příběh není stejný, žádný není černo-bílý, a ty co jsou tady tak přesvědčené o své "dokonalosti", aby se nedivili, a ten jejich partner neměl také milenku. A opravdu nikdy neříkej NIKDY. Jeden příklad za všechny z mého okolí. Muž byl ve vztahu neštastný, našel si milenku, zamilovali se - ona vdaná. Ona později otěhotněla, ale nevěděla zda je to milence, či manžela. On ji tvrdil, jak ji bude milovat i když to nebude jeho atd. detaily tady nechci zahlcovat .... no každopádně on který v podstatě s manželkou nespal, tak krátce před porodem se milenka dozvěděla, že jeho manželka čeká dítě s ním, a budou od sebe děti 7 měsíců ...... a ted k tomu nikdy neříkej Nikdy, manželka která vždy říkala že by nikdy nevěru neodpustila, a kopla by ho někam ..... tak uvěřila jeho pohádkám, o tom jak ho milenka uháněla, jak ona za ním jezdila .... a zůstala s ním. A ještě mu věřila, jak ten její chudák byl ve všem skoro nevinně. TAkže opravdu maminky, které tu tak kážete o morálce .... opravdu nikdy neříkejte nikdy, dokud se do té situace nedostanete. Proto i já říkám, nevím jak bych reagovala v situaci, ve které jsem nebyla.

dilino
2. jan 2014

ked si milenkou ženateho muža to vždy zo sebou nesie určite riziko a ešte ked čakal zo svojou manželkou dieťa prva moja otazka je prečo ked čakal s ňou dieťa tak si našiel inu ženu tak ak tu ktoru mal by nemiloval nema s ňou dieťa a rozvedie sa ale on to tak neurobi lebo chce hrať dve strany pytam sa dokedy to chceš tak ťahať jasne nerozvedie sa nikdy lebo už keby chcel tak by to urobil už davno a asi ti je pri ňom dobre a nič ti nechyba podľa toho čo pišeš ak ta to mrzi tak to ukonči aj tak by to nemalo žiadnu perspektivu ale otazka znie drži ťa pri ňom niečo ma peniaze, vplyv, alebo čo zaľubenosť časom pominie vôbec ti nieje ľuto že oberaš to dieťa o otca mal by si vstupiť do svedomia z manželkou sa nerozvedie a s tebou sa stretava tak čo dokedy chce sedieť na dvoch stoličkach bud chce jedno alebo druhe opytaj sa ho to na rovinu a budeš vedieť na čom si čim dlhšie bude čas plynuť a vy sa budeťe stretavať tym to bude horšie lebo nedokažeš si najsť niekoho perspektivnejšieho ktory by bol partner pre teba jednoznačne pohovor si s nim o tom a uvydiš aby si zbytočne nečakala roky čas ide a nebudeš mať s toho nič a ešte taka vec nikdy by som si nedokazala ľahnuť do postele s chlapom ked viem že ma ženu a dieťa no ale ty vieš čo robiš je to môj osobny nazor. držim ti palce aby si sa spravne rozhodla.

barulina
2. jan 2014

@denise.v nekde uz jsem to psala

barulina
2. jan 2014

@123beruska tak tak, dokud nezazijes, vse si muzes malovat v ajsnych barvach, pak ale ta ituace prijde a vse je jinak.

kveta
2. jan 2014

Ludia bez empatie dokazu lahko ublizovat. Chyba im totiz sucit s obetami.

denise.v
2. jan 2014

@barulina o.k hladat to nebudem,kedže nie si v tej situácii tak ťa to ani nezaujíma....moja najlepšia kamarátka podvádzala svojho muža dokonca so svojim švagrom/s mužom sestry svojho manžela/ on na nu velmi tlačil,až tak že sa to stalo,samozrejme nebola štastná so svojim.... po dvoch rokoch to vyšlo najavo,dovtedy to tajili,ani ja som nevedela,len som tušila,samozrejme manžel ju hned vyhodil/nemali deti spolu/a švagrina sa tiež rozviedla so svojim mužom,majú spolu 2 deti,takže to išlo tažšie.Kamoška sa rozišla so švagrom,nevedela s ním dalej zostat.Strašne sa hanbila zato čo urobila .Ja svoju kamošku neodsudzujem,poznáme sa 19rokov,bola som pri nej v jej najtažších chvílach,viem čo prežívala a napriek tomu čo urobila som sa jej neotočila chrbtom, je to jej život,ona si ho do.... velmi to olutovala,presne viem čo preživala ,práve preto by som to neurobila aj ked nehovor nikdy aj tak ,po tomto duplom nie! Ženatých obchádza na kilometer,povedala nikdy viac.

lucy1983
2. jan 2014

nečítala som všetky komenty.... ale ja som z druhej strany... jeden chlap sa kvôli mne rozviedol, nemali chválabohu deti.... kolega. ked k nam prišiel do práce, vôbec ma nezaujal, ja jeho vraj hned. on bez problémov mal stretká s inymi ženami počas manželstva, ja som vraj bola v inej kategorii. zamiloval sa. trvalo to asi pol roka, stretnutia, len bozky, neskôr sex a nakoniec dovolenka s manželkou. potom rozvod a ticho. chcel si užívať slobodu. ked sme si to neskôr vysvetlovali, vraj vo mne necítil istotu, lásku a nič. že on dal do nášho vzťahu všetko, zahodil manželstvo a ja som mu nevedela vyjadriť čo cítim. našiel si priatelku,ja priateľa, bolo občas pár telefonátov z jeho strany ale nič z toho.aj napriek tomu že spolu robíme, nevieme niekedy spolu najst reč.
zhrniem to, on má syna, ja dceru. ked boli prvýkrát tehotní, spali sme spolu... ona potratila. ja s mojim priatelom sme sa snažili o bábo, oni súčasne s nami... ked som mu povedala že som tehotna, povedal, že som mohla ešte počkat... neviem na čo. o mesiac otěhotněla tá jeho...
a tak si žijeme, každý v inej domácnosti, myslíme na seba, sem tam nejaky dotyk, bozky, a niekedy hovoříme čo by bolo keby...

teeerez
2. jan 2014

Me se vazne libi ta "objektivnost" v teto diskuzi. Vsichni hanme milenky, jsou za kazdou cenu zle a chranme manzelky. Ty se staraji, pecuji, maji pravo na manzela. To, ze sem tam zenska chlapa ke svatbe donuti se nepocita. K tehotenstvi taky, ale to se taky nepocita. Nejvic me bavi prispevek o stranku dal od kajacz o manzelovi a milence, vdane. Kdyz u milence nepochodila, rychle si poridila u manzela dite na "pojistku" Aha, a co kdyz jejim manzelem byl treba zrovna manzel barulinky? Tam najednou je manzelka a navic tehotna, takze ji zacnete zaryte chranit ze byla tehotna a zautocila nova milenka?
Nehajim nijak milenky, nejsem nici milenkou a manzela bych za neveru vykopala do vesmiru, ale takova cernobilost mi tedy neprijde spravna.

xsenova
2. jan 2014

@barulina keby si ty a tvoj partner porozpravali vas osobny pribeh na psychoterapii tak doktor by nevedel ktoremu z vas sa treba venovat skor.

Tvojho partnera povazujem za mentalne infantilnu bytost ktora nie je schopna riesit situaciu primerane k svojmu veku. A podla tvojich prispevkov si myslim ze nemas dostocne vyvinutu schopnost empatie - budes mat velmi nizke emocne citenie voci druhym osobam. Nie je mozne aby mentalne zdrava zena/matka pisala vesele prispevky o tom aky ma krasny vztah s muzom kedy s nim otehotnela v case ked on cakal dieta so svojou manzelkou. Vy dvaja ste priam odstrasujuci pripad - mentalne nedozrety par - a pravdepodobne bez nadeje zlepsenia.

xsenova
3. jan 2014

@teeerez to je tym na akej si stranke. 99% zien na MK vnima svet ocami matky od levelu - tuzim po dietati az po mame uz tretie vlastne/adoptovane. Ak chces pozitivne komenty o milenkach tak chod na promuze.cz alebo aj na lide.cz - tam najdes vela ludi ktori maju pre milenecky vztah pochopenie. Ale na MK sa budu milenky obhajovat az ked peklo zamrzne 😎

teeerez
3. jan 2014

@xsenova Ja je rozhodne nechci obhajovat, to ne! Jen se mi uplne nelibi, kdyz se z kazke manzelky automaticky dela obet, protoze si myslim, ze to tak nemusi byt vzdycky (viz ten pripad vyse, kdy manzelka byla zaroven i milenka nekoho jineho a pak si s manzelem jen udelala dite pro sichr. Jak se ten chudak musel citit kdyz to zjistil? :( ) A dal si myslim, ze vinnen je zejmena manzel. To on neco zene sliboval a nemam rada, kdyz se vse hodi na milenku a ve vysledku je obeti div ne ten podvadejici chlap.
Tak jsem mela potrebu pridat ten prispevek, ale (radej jeste jednou, obcas se nejaka veta prehledne 🙂 ) nehajim milenky! a nechci byt ukamenovana :D

barulina
3. jan 2014

@xsenova diky za psycholoicky rozbor. ale jako psycholog by ess neuzivila 😀

adri266
3. jan 2014

@zuzi.111 ak sme my moralistky, vy ste pocom co? jeden nazov mi napada 😎 😎 😎
@teeerez ked pocujes o opitom vodicovi, ktory zabil styroch ludi, neodsudis ho? Ked pocujes o politikovi, ktory podvodom pripravil stat o miliony eur, necitis krivdu? Ak pocujes o malom dievcatku, ktore znasilnil jeho otec, nechce sa Ti plakat? Alebo aj to je farebne a nie ciernobiele??? Ti ludia nemali co zavadzat na chodniku, tie miliony sa nemali povalovat v statnej kase a to dievcatko nemalo nosit kratke sukienky...ci??? 😔 😔 😔
@barulina takze si este aj sebec. Lebo mne naozaj viac zalezi na stasti ludi, ktorych mam naokolo ako na vlastnom stasti. Ak mam posledny kusok kolaca, ktory zboznujem, ale chce ho dcerka, tak jej ho dam, ak mama potrebuje pomoc, hoc mne sa nechce, idem...ale Tebe to asi budem tazko vysvetlovat. Som len uboha ciernobiela moralistka.

A este pre ostatne. Ano, manzelka a manzel sa tu nepreberaju. Aj ked uz viac x bolo povedane, ze on je riadne hovado, ak to spravil tehotnej manzelke /pre mna je nevera rovnaka, ci je tehotna, ci nie/ a aj o nej bolo spomenute, ze ich vztah nemusel byt idealny. No a??? Ak su problemy vo vztahu, maju sa riesit spolocne. Ak je jeden nespokojny, tu teda manzel, tak sa ma najprv snazit udrzat vztah, ktory ma. Ak to nejde, rozchod.

Dalsia vec, ktosi tu spominal, ze keby sa mali radi, tak sa to nestane. Obrovsky omyl. Viac ako polovica ludi podvadza, aj ked nemaju vo vztahu ziadne problemy. Je k tomu len prilezitost, chut, niekto iny prejavi zaujem, ovlpyvnovanie kolegami, priatelmi, a pod. Takze nie, aj ked si myslite, ze ten vas vztah je idealny, ze muza sexualne unavujete kazdu noc, ze chodite upravene ako modelky, nic vam nezaruci, ze jedneho dna nebudete v pozicii tej podvedenej. A ze ziaden vztah nema istotu, ze bude stastny az do smrti??? To je jasne, nie som padnuta na hlavu. Ale robim vsetko preto, aby to tak bolo...ale ak by bol moj partner slaboch, idiot, sebec, nezabranim mu nijak, aby to spravil...

juliana77
3. jan 2014

@teeerez Zlá je milenka, muž má milenku, lebo zlá je manželka, len muži nám v tomto trojuholníku zostali priehľadný. Je úplne zbytočné tu ukazovať prstom na vinníka, pretože je vždy rozdiel ked si muž hľadá milenku z nudy, z vypočítavosti, alebo zo zúfalstva. A niekedy je tento prelietavec taký potrestaný, že ľubi obidve.

Väčšinou dvaja z troch vedia čo sa deje, niekedy aj traja sú v obraze a nik s tým neurobí nič, pretože to nejde alebo ani s tým nič nechcú robiť a ak dotyčným dámam nevadí, že muž skáče z postele do postele, tak to už vypoveda o odolnosti žalúdka.

barulina
3. jan 2014

@adri266 jo tak v tom pripade sobec jsem. a ty se rozdej, ja jedu pro sebe, svou rodinu a blizke