Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

mateson
8. máj 2012

@fidka79 vieš, všetci sa berú z lásky /teda vačšinou/. V každom prípade držím palce ,nech Vám to vydrží.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
srdcko81
8. máj 2012

@fidka79 -nie nastastie nemame....ja so o.k....v podstate som bez neho zacala zit....dovtedy som len prezívala...nikam nechcel ist...najlepsie doma pri telke....Ja si teraz idem kam chcem mam kopec novych kamaratiek,kamaratov a aspon nepocuvam na ich adresu to je debil,to je krava a podobne...On lutuje....len uz je neskoro-ja toto nikdy nezabudnem a este tie urazky ktore som si vsetky vypocula na svoju adresu a ako stale vyzdvihoval to ,,trdlo,,...pritom kazdy kto pozna mna a ju tak nechape...,.,ale to je uz jeho problem....ma co chcel...Dakujem za povzbudenie....a Verím ze Tebe sa to nikdy nestane a nebudes to musiet prezit 😵 😵 😵

ivus80
17. máj 2012

clovek nikdy nevie co sa stane. pred 10 rokmi sa mi zrutil cely svet ked som zistila, ze moj, teraz uz exmanzel mal milenku. vtedy som bola mlada a on bol moj prvy a ja jeho tiez. obaja sme vsetko prezivali emotivne, ja som pekne slova na jeho novu nenachadzala, mala som pocit, ze mi kradne dieta apodobne...zo dna na den sa mi rodina a vztah po 7rokoch rozpadli a s nimi aj vsetky sny. velmi dlho, niekolko rokov, mi trvalo kym som sa z toho pozbierala a naozaj som tu bolest nepriala ani najhorsiemu nepriatelovi. nejake pokusy o vztahy sice boli, ale nic sa v mojom vnutri nedialo. az zrazu po 8rokoch to prislo..a paradox, teraz som v pozicii milenky ja a priznavam, ze mam s tym obrovsky problem. sme spolu viac ako 2 roky. neviem si predstavit byt zodpovedna za to, ze jeho rodina by kvoli nam trpela, ale neviem si predstavit zivot bez neho. vzdy je tu hrozba, ze sa to prevali. ak by sa tak stalo a zena cislo jedna odide, ja tym nevyhram. moj nazor je, ze ludia sa mozu naozaj zamilovat 2, mozno 3x za zivot, aj to len v urcitych zivotnych obdobiach.kedze som zvyknuta zit sama, je mi takto fajn a mam svoj priestor, slobodu, moje dieta svojho otca ma /hoci on uz ma novu rodinu/, dohodla som s sama so sebou, ze si tieto roky lasky s nim budem uzivat, pretoze je to muz mojho zivota.

omnia23
18. máj 2012

@ivus80 ja ti drzim palce

mimiza
18. máj 2012

takýto vzťah má okrem iných rizík, aj - rob iným to čo chceš aby robili tebe- v žiadnom prípade nikoho neodsudzujem. len je tu vždy riziko, ked to ten chlap robí teraz tvojej žene s tebou, neskôr to možno bude robiť tebe s inou.... bohužiaľ niektorí chlapi nemajú chrbtovú kosť. som presvedčená, že si nemáš čo vyčítať, že kvôli tebe nie je s rodinou, keby si to nebola ty, bola by to iná. žiadna milenka neťahá násilím muža od jeho ženy 😉 ako to niektorí dobrodruhovia tvrdia, že ja nič ja muzikant.... 🙂

nikol1231
21. máj 2012

@fidka79 to je super, ze to vies s takou istotou

strelicia
26. máj 2012

ako mozete mat na toto zaludok, rozbijat rodinu. dufam, ze sa vam to tiez raz stane ze budete na strane tej manzelky vy.

mimiza
12. jún 2012

@strelicia ja osobne na to žalúdok nemám, ale neodsudzujem, nikdy nemôžeš vedieť čo ti život prinesie....

fallingstars
9. júl 2012

@nikol1231
Naprosto s Tebou souhlasím, jsem ve stejné pozici a beru to stejně. Proč by to taky bylo nemožné? Od začátku vím, na čem jsem, nic mi neslibuje, nevykládá, nevěší bulíky na nos a to je pro mě mnohem lepší, než s mužem, který je svobodný, ale neví, co chce - zde jsou alespoň rovnou vyložené karty na stůl a toho si cením.Baví mě to, momentálně i jeho, a až nás to přestane bavit, tak nebude důvod se stýkat. Nechci, aby to ovlivnilo jeho rodinu a rozhodně si nepřeji, aby od nich odešel a myslím si, že to ani není v plánu. Beru to tak, že si oba poskytneme to, co nám pravděpodobně schází - já jsem sama a sex ocením 😉, navíc mě nikdo neomezuje a žiju si stále svůj život; na jeho důvody jsem se sice neptala, nezajímám se o to, jak co má a jak co vidí, ale asi to bude podobné, že 😎 .Pokud mě někdo odsuzuje, tak ať, ono kdyby pánové opravdu nechtěli, tak my, ošklivé a bezohledné milenky, bychom ostrouhaly, i kdybychom se v negližé a podvazcích stavěly na drdol, a jsou to oni, kdo má závazky, na které by se daly brát ohledy.
Manželství pro mě osobně posvátné nebylo nikdy, krom toho, že jsem realistka, jsem zažila ve svém okolí dost zvratů a překvapení na to, abych věděla, že sebeposvěcenější papír ani sebeprověřenější vztah vám štěstí nezaručí a upřímně si ani nemyslím, že věrnost by byla absolutním klíčem ke štěstí. Ani si nemyslím, že k nevěře je třeba, aby ve vztahu něco neklapalo. Znám muže, kteří jsou perfektními partnery a otci i přesto (anebo možná právě proto), že se stýkají s jinámi ženami.
A to, že některé tady jsou opravdu schopné napsat, že "se s manželem nikdy nepodvedli" nebo "já bych nikdy..." je dost úsměvné a dětinské. Byli jste s nimi každou vteřinu vašeho společného života? Vážně za sebe dáte ruku do ohně? Život není černobílý 😉

miriam11
11. júl 2012

@fallingstars ahoj, Tvoja veta - znám muže, kteří jsou perfektními partnery a otci i přesto (anebo možná právě proto), že se stýkají s jinámi ženami - ma vytocila. Perfektný partner a otec je podla mna ten, kto nerobi poza chrbat svojej manzelke veci, ktore ona nevie a nikdy by s tym nesuhlasila. Perfektny otec nikdy nezhadzuje touto neverou ich matku!!! To nie su perfektni ludia, ale chrapuni. Prepac, ale mala som potrebu to napisat. Najviac, co moze OTEC urobit pre svoje DETi je, ze miluje ich MATKU! To, ze ju podvadza laska nie je a nie je to ani perfektne. Taky clovek, co podvadza je bez chrbtovej kosti a slaboch najhrubsieho zrna. Pokial sa stane, ze sa zamiluje do niekoho ineho, tak nech na rovinu vyjde s tym, na to uz nemaju taki ludia zaludok, ze?

jancip
11. júl 2012

@fallingstars Myslíš, že by jsi měla stejný postoj, kdyby jsi byla na místě jeho ženy?

sue
12. júl 2012

@fallingstars pokiaľ nežiješ s nimi v domácnosti, nemôžeš vedieť, že sú perfektnými otcami a manželmi 😔 to, že chlap v náručí milenky povie, že ľúbi svoje deti a obdivuje svoju manželku neznamená, že je perfektný otec a manžel - paradoxne ani keď s nimi trávi pol dňa na ihrisku, na luxusnej dovolenke a manželku zahŕňa darčekmi 😔 a ani manželka, ktorá na párty povie, že jej manžel je skvelý to nemusí hovoriť úprimne - možno to hovorí práve preto, že vie, že v jej spoločnosti je žena, ktorá kradne mužov... vieš, som mama, pracujem, mám priateľa a viem, že ten deň je tak šialene krátky, že by nehrozilo, aby som ho mohla rozdeliť medzi milenca a priateľa bez toho, aby som priateľa o niečo okradla = žiadny otec a manžel nemôže mať milenku bez toho, aby svoju manželku a svoje deti o niečo neokrádal 😔 to je matematika, za tým nie je nič emocionálne 😔
...a prajem ti, aby si nikdy nemusela bojovať so svojou terajšou bohorovnosťou, keď budeš mať v náručí vytúžené dieťa a v manželovom mobile roztúžené sms pre inú ženu 😔 tam totiž tento egoismus mileniek a milencov končí 😔

kveta
12. júl 2012

@sue Si na nu prilis mila.. ja jej prajem opak. ;)

trish31
12. júl 2012

@fallingstars pamataj si,ze VSETKO o v zivote urobis sa ti vrati.Ako sa budes citit ty,ked raz budes lezat v posteli a tvoj manzel si to bude rozdavat s inou?No ako sa budes citit?Stale sa budes obhajovat slovami ze ZIVOT NIE JE CIERNOBIELY?Vies co chyba vsetkym milenkam?POKORA.A nedristam,sama som milenkou bola az kym som nepochopila par veci vo svojom zivote.

janinah
12. júl 2012

@fallingstars ty a tebe podobné sú obyčajné chudery,boja sa skutočne zaľúbiť a mať skutočný vzťah,nahovárajú si,že sex im stačí a je im dobre,budujú si svoje "šťastie" na nešťastí inej ženy a to sa im raz vráti 😒

sissmiss
12. júl 2012

ak niekto je len smotanu, pokazi si zaludok 😉

ddankaa2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbora01
12. júl 2012

@janinah mam kamosku, co so svojim manzelom nemala sex 7 rokov, jej to nechyba a nema na to chut. Svojmu muzovi povedala, ze si moze najst na tieto veci inu zenu. Ostatne veci im funguju, su zohraty par, aspon navonok a podla toho co rozprava ona. Tak ked si jej muz najde milenku len na sex, preco by bola ta milenka chudera a budovala by si stastie na nestasti inej zeny? Ja som bola podvadzana manzelka, takze som ta posledna co by obhajovala milenky, len ma zarazilo ako hned niekoho odsudis a nevies podrobnosti.

blahova_andrea
12. júl 2012

ahoj holky, taky jsem milenka ženatého muže...letos to bude tři roky. pokrokem je podaná žádost o rozvod a náš syn 😀 kterého ale jeho rodina nezná, jen ví, že existuje. že je nezajímám já, to chápu. ale že je nezajímá vlastní krev...no asi je to pro ně prostě nemanželskej spratek....je to děsný si to takhle přiznat. já jsem z rodiny, kde se adoptoval vždy každý, kdo to potřeboval a neřešilo se, odkud pochází nebo čí je.

lili_mia
12. júl 2012

nechápem ženy, ktoré neveru ženatého muža obhajujú tým, že ona vie, na čom je, má vyložené karty, než u slobodného muža, ktorý nevie čo so sebou ... tak potom načo vyhľadávate mužov, ktorí nevedia, čo chcú??? vysielajte sugnály, že chcete muža, ktorý je už pripravený na zrelý vzťah, na manželstvo a aj na rodinu

že mu žena nerozumie?? v čom? nadáva mu, že po práci ide na pivo? pardón, ale tie deti sú aj jeho, ona tiež má právo na jeden deň vypnúť a nech sa o deti stará aj on, či on dokáže iba vypustiť spermie a zjesť jedlo? a uráža sa, ak žena chce, aby povysával? a vy ste ešte hrdé, že robíte milenky takýmto mužom

nepoviem, že sa stane, priveľa alkoholu a stane sa .. ale permanentne, cieľavedome podvádzať svoju ženu .. dievčatá, vám to nevadí, že ten chlap dal svojej manželke záväzok, že podvádza ženu, ktorá mu porodila deti .. kde máte úctu voči sebe samej, že sa ponížite na .... predstavte si vlastnú svadbu, pôjdete do manželstva s tým, že vám niečo sľúbi, k niečomu sa zaviaže a potom len myknete plecom, ak sa s ním budete deliť o slobodnú asistentku z práce?

bola som s chlapom, ktorého priateľka nechala v 5tom mesiaci tehu, ľutovala som ho a teraz mi je z neho zle, ako ju on uráža, žiadna úcta, stará sa mu o dcérku a on o nej povie, že je kvargľa? porodila mu dieťa, tie kilá sú na nej vďaka nemu, má zdravotné problémy, pri ktorých sa chudne pomalšie a on o nej povie, že je tlustá krava .. kokos, fakt som sa začala báť, že ako bude reagovať na mňa po pôrode .. teraz má ex nejakú cicušku vychrtlinu, ale aj ona raz priberie, ak pri ňom, ta sa cica dlho neohreje .. ak má toto byť vzťah s vyloženými kartami, s chlapom, ktorý si neváži svoju manželku a podvádza ju a vy mu leziete do postele .. podľa mňa milenky nemajú úctu voči sebe samej

kveta
12. júl 2012

Ako napisat "Si obycajna stetka bez moralky" tak, aby to neporusovalo pravidla fora?

hehena
12. júl 2012

@blahova_andrea no když si představím, že prarodiče tvojeho syna (ze strany otce tvojeho dítěte) mají 8 a 3 letý vnouče, tak chápu, jak je to pro ně těžký! samozřejmě, že je zajímá jejich vlastní vnuk, ale jejich syn není ještě ani rozvedenej, jak se k tomu mají postavit? teď jsou pro ně prioritnější ty první vnoučata, neb ty teda budou potřebovat pomoc.

nechci moralizovat, jen to chápu. a mě samotný je smutno z představy, že chlapovi porodím druhý dítě a on si najde snad ještě v šestinedělí milenku... :( ach ach.... samozřejmě neznám pozadí, ale i kdyby jsme měli s mužem mezi sebou rozpory, což se v tak vypjatým období může stát, byla by to pro mě hodně velká rána. stejně tak pro naše rodiny, nejen pro mojí, ale samozřejmě i jeho. rodiče sjou šťastný, když provdají, či ožení svoje děti, mají pocit, že teď už bude všechno fajn, že se usadili a budou mít rodinu, že tedy jako rodiče odvedli dobře svojí práci a teď jen budou sklízet ovoce a těšit se z vnoučat..... a vím moc dobře (neb v naší rodině se to odehrálo) jaký to pro ně je, když se to takhle zvrtne, ani jim se taková obrovnská změna nelíbí, zvláště pokud měli snachu, či zetě rádi... a když jsou ještě děti tak malý...... tak je to vůbec pro většinu rodiny nepochopitelný!

já to chápu. a tobě můžu jen říct, že to chce čas. ono všechno přebolí, bouře utichne a všichni to přijmou..... ale prostě to trvá....

jancip
12. júl 2012

@blahova_andrea Ty se jim divíš? Ať byl důvod rozvodu jakýkoliv, Ty pro ně budeš pravděpodobně důvodem, proč ten vtah ztroskotal.

vejula
12. júl 2012

@fallingstars vidno, že maš skutočne velmi dobre prebrane všetky veci tykajuce sa manželstiev a vernosti v nich. Zrejme maš racionalne zdôvodnene všetko čo robiš a všetko čo robi ženaty chlap ktorý podvadza svoju manželku a tym aj svoje deti.
LEn zrejme ešte nechapeš čo je to skutočna laska... Nie zalubenie ale laska, ktora so sebou nesie aj zodpovednosť obetu a sebazapieranie... Stratu egoizmu na ukor šťastia toho druheho. To sa naučiť neda ani rozumovo vysvetliť tak ako si ty vysvetlila svoje konanie. To vychadza zo srdca, ked ho najdeš, ak ho najdeš, tak pochopiš

hehena
12. júl 2012

osobně bych nevěřila ženatýmu chlapovi, kterej by ze mě chtěl mít svojí milenku. sama jsem žila tři roky s chlapem, kterej mě podváděl. indicií jsem měla spoustu, ale je to už 10 let zpět, tak se dá říct, že jsem byla mladá a hodně naivní a milovanýmu muži jsem jednoduše CHTĚLA věřit. ale když jsem si pak zpětně přehrávala čeho všeho byl schopen, o čem všem lhal a s takovou přesvědčivostí, že tomu snad i sám věřil, zůstával mi rozum stát.....

to pro mě mluví za všechno! chlap, kterej by mi stál za to, se problému postaví čelem, né že z jedný ženy udělá nechápavou semetriku a z druhý na X-let doufající milenku...... navíc si myslím, že vést dlouhodobě dvojí život, to chce fakt zvrácenej charakter....

blahova_andrea
12. júl 2012

@jancip já tím důvodem rozhodně nejsem. přítel měl přede mnou už jinou milenku, takže já mám svědomí čisté.

jancip
12. júl 2012

@blahova_andrea Já neříkám, že jsi tím důvodem, ale že pro ně možná budeš...A většinou to tak prostě je, pro ně bude pořád tím prvnějším dítě předchozí než to z vedlejšího vztahu, i když ono za to vůbec nemůže....

afrika
12. júl 2012

@jancip myslím, že to nieje pravda. jasné, že nieje správne zapliesť sa so ženatím, no to neznamená, že z takého chlapa už nikdy nebude dobrý manžel......... 😉

blahova_andrea
12. júl 2012

@hehena ty první vnoučátka já mám jako své vlastní děti, s jejich maminkou komunikujeme rozumně cokoliv je potřeba a jejich prarodiče jim velmi pomáhají. oni u nich totiž stále bydlí. to ale přece neznamená, že se nemohou zeptat na jiné vnouče. pro mě jsou to všechny tři naše děti. jen ti první mají spoustu babiček a dědečků a jednu maminku navíc. na rozdíl od toho třetího. ne, že by nám nějak chyběli. ale občas se zamyslím a přijde mi to divný...že mám s jejich synem dítě a nikdy jsem je ani neviděla.
jinak k tomu pozadí...snachu nikdy rádi neměli a sofinka už jaksi nebyla plánovaná. tou dobou už měl jinou...tu přede mnou...takže já nejsem důvod rozchodu...prostě přišla jedna slabá chvilka, alkohol a manželka chtěla prostě holčičku...no není fér, že někomu stačí jeden pokus na splnění přání (když ho má jen jeden) a jiní jsou na to dva a tolik se snaží a nic. každopádně jsem ráda, že to bylo jak bylo...bez sofinky by byl svět smutnější.