Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

sisstin
20. nov 2008

kveta: znova opakuju, chlap, který nechce být odveden nebude 😉

sisstin
20. nov 2008

květa: jinak si nemysli, člověk má šíleně černý svědomí...ale prostě, kdyby ses měla ohlížet na každého..tak se nedá normálně žít..kdo se bude ohlížet na tebe? Nikdo 😉

sisstin
20. nov 2008

jinak na tohle se žádná rada dát nedá, každej to vidí jinak...nedá se poradit, jestli v manželství zůstat, nebo nezůstat..to si prostě každej musí vyřešit sám 😕

kveta
20. nov 2008

Sisstin, fúha. A manžela/partnera si o tom informovala? Že keď sa zaľúbiš tak je rozum v prdeli a morálka ide stranou? 😀

lucenek
20. nov 2008

přesně řídit se citem nebo rozumem? to si každý sám v sobě musí vypořádat podle daných okolností, a rozhodnout se definitivně jelikož pak není cesty zpět

sisstin
20. nov 2008

kveta: my oba s přítelem souhlasíme s tím, že se to může stát..ale že k sobě budeme fér..a řekneme si to 😉

sisstin
20. nov 2008

kveta: já teda moc nevěřim, že bych zůstala s přítelem až do konce života...stát se to může..ale já na tohle prostě moc nevěřim 😕

slnieckova
20. nov 2008

kveta ja by som v nefungujucom vztahu (nevera, bitky, alkohol, fyzicky ci psychicky teror) urcite neostala len kvoli detom.

Ono deti v takychto manzelstvach su casto ovela nestastejsie, ako deti rozvedenych rodicov.

Etika rozhodne nie je o tom, ci ostanem alebo nie v manzelstve len kvoli detom 🙂

sisstin
20. nov 2008

jinak...známá věta z filmu: Chlapi jsou nevěrný, i když jsou ve vztahu spokojený 😝 a to samý je myslím i u ženských..ale prostě když jste s jedním člověkem hodně let..tak každej vztah trochu omrzí..a pak potkáte někoho, kdo je prostě novej, osvěžující..líbíte se mu...a průser je na světě 😉

j.a.n.u.s.
20. nov 2008

sis...souhlas!

sisstin
20. nov 2008

a pak je to už o tom, jestli toho svýho partnera máte rády..a je tohle takový zpestření...ale s tim, že máte černý svědomí..a trápíte se...nebo jestli se to rozhodnete říct, a ukončit jinak fungující vztah 😕

kveta
20. nov 2008

Sisstin, ľudí, ktorí na mňa nebrali ohľad som zrušila zo svojho života. A dokonca s čistým svedomím, teda bez zbytočného ubližovania. Ale to neznamená, že za to, že sa niekto ku mne správal kruto, tak sa začnem k ľuďom okolo seba správať kruto. Naopak, ešte využívam to, čo som sa naučila, aby som pomohla takéto situácie riešiť iným.

A k radeniu, či zotrvať alebo nezotrvať v manželstve: nikdy som Lini nepovedala, či má zotrvať alebo nezotrvať v manželstve. Keď si pozrieš moje rady dozadu, tak tam nájdeš radu, že sa má poriadne rozhodnúť a AK chce si manžela udržať, tak radím urobiť to a to. Linina objednávka v tejto diskusii bola: poraďte ako si zachrániť manželstvo - a tejto objednávky na rady sa držím. Ak by napísala, že -poraďte ako na neho zabudnúť- tak by som jej poradila zase iné rady. Takže rozhodovanie, či má Lini ostať s manželom je čiste na Lini.

sisstin
20. nov 2008

já jsem schopná odpustit úlet, i bych ho byla schopná provést..ale jak by v tom už byla láska...tak okamžitě od stávajícího partnera odchazim..jo..je to sobecký..ale prostě tak to je 😎

sisstin
20. nov 2008

květa: já nemluvim přimo o tvých příspěvcích..prostě všeobecně 😉

kveta
20. nov 2008

Slnieckova, pozri si prosím môj príspevok z dneška o 12.44. Nemyslím, že by som v ňom hovorila, že sa má žena nechať otlkať, práve naopak. Súhlasím s Tebou.

lucenek
20. nov 2008

lini do setkání s milenkou bych nešla....opravdu, víš ono asi bude nejlíp vyčkat pasivně, je to fakt jen na něm, i když tvého mažela neznám a třeba by bral jako důkaz tvé lásky spíš aktivní přístup, čili boj o zachování manželství, težko říct, ale fakt se s ní nescházej nedělalo by to dobrotu 😉

zanett
20. nov 2008

no jo, sis, je to pravda. Taky neverim na nejakou nekonecnou lasku az do smrti; proste ted tu jsme a mame (vice mene) fungujici vztah, ale za 10, 15 nebo 30 let to muze (a casto je) byt uplne jinak...zijeme jen jednou a nikdo neoceni, ze se pro nej ten druhy obetuje...

sisstin
20. nov 2008

jako setkání s milenkou je teda pro mě potupa největší..at z pozice milenky či manželky 😝

sisstin
20. nov 2008

z pozice milenky je to fakt velmi trapná situace, kdy vám neštastná dotyčná bud nadává, nebo ze sebe dělá chudinku 😅 a z pozice manželky jít prosit jinou babu, at toho mýho nechá..je snad ještě horší 😅

a pak chlap je asi ten debílek, co o sobě neumí rozhodnout..a musí to utnout jeho dvě "ženy" 😅

lucenek
20. nov 2008

tak tak zachovat si dekórum a být ta lepší, sistule 😉

katkaajurko
20. nov 2008

Sisstin a nebojis sa ked podlahnes "srdcu" pred rozumom,ze koli tomu ze vztahy su chvilu dole a chvilu hore - opustis cloveka ktory za to ozaj stoji - a pojdes k cloveku - s ktorym to opat po case bude "dolu" ale este horsie...a zostarnes..uz nebude si z coho vyberat a nakoniec tymto zostanes sama? to je len uvaha...(ale taky pripad poznam...) nehovorim ze je lepsie zostavat vo vyslovene nestastnych vztahoch..ale vediet rozlisit bezne utlmy vo vztahu bez toho aby som hned podliehala caru niekoho ineho... aj to vediet v zivote je hodnotne a dolezite...

a este k tomu zalubeniu sa.... neviem ako ostatni - ale ja sa nezalubim lahko...musim ho spoznat velmi dobre - aby ma svojim "ja" oslovil... a na to aby som muza takto spoznala nie je vobec priestor...lebo s cudzimi muzmi nestravim potrebne dlhy cas..cize nenastava priestor podlahnut pripadnemu ocareniu ci zalubeniu - nech si to kazdy nazyva ako potrebuje.... lebo u mna napriklad chodenie na kavicky s cudzimi muzmi neprichadza do uvahy... detto - taketo kavickovanie by som netrpela u manzela... a to som dost tolerantna manzelka...ale na co je dobre toto? ked ineho nehladam, kavickovat nebudem.... i ked pozvani by bolo 😉

a ak muz podlahne lebo ma "nestastny vztah" lebo nevie rozlisit to ze po case v kazdom vztahu vyprchaju motyle z brucha...ale laska tam je... i ked sa neciti zalubeny a riesi denne bezne problemy...tak taky si u mna pekne nabije cumacik 🙂 😉 - a aj taky pripad poznam.... uz je z neho stara troska..alkoholik... a druha zena je s nim "naaaramne stastna" .....

slnieckova
20. nov 2008

sisstin: je na cloveku, ci pruser pretiahne do vacsieho pruseru alebo nie 🙂

suhlasim s katkaajurko....

kveta
20. nov 2008

K tým kávičkám: ja mám zopár kamarátov, s ktorými si občas zájdem na kávu vo dvojici, ale to sú naozaj len kamaráti a nič spolu neriešime. Celkom obdivujem môjho muža, že nežiarli. Dokonca jeden z tých kamarátov je mi tak blízky, že som sa ho mohla bez rizika "posunutia vzťahu k nevere" opýtať, či mu pripadám viac sexy odkedy som si pichala ženské hormóny na umelé oplodnenie. Máme spolu tak dobrý nesexuálny vzťah ako s najlepšou kamarátkou. Keby stále nemal nejaké frajerky, tak by som povedala, že je homosexuál, lebo sa s ním tak dobre dá pokecať o nemužských témach.

Už som to tu písala - o mojom letnom pobyte, kde bol chalan zo Slovenska, ženatý, jedno dieťa. V manželstve je spokojný, rozvádzať sa neplánuje. A pri tom si zháňa milenky len tak na vyplnenie času a pobavenie sa. Manželka o ničom nevie, ale "je strašne žiarlivá". Nuž, nedivím sa jej. Čo tým chcem povedať: má fungujúce manželstvo, nič by na svojom manželstve nemenil a aj tak je neverný s každou, ktorá prikývne. Takže napríklad v tomto prípade si myslím, že za neveru môže v tom manželstve iba on.

czechzuzana
20. nov 2008

Tak sem si to taky vsechno precetla. Velmi se mi libi, jak Kveta Lini radi moznosti a zkousi prijit na priciny...Kveto, az budu mit problem, muzu ti napsat ? 😀

Lini, preju hodne stesti a silu.

Sisstin: Tebe bych chtela videt, kdybys s manzelem zila ve spolecnem byte, mela male dite a byla tehotna, jak by jsi hrde od nej odkracela a jeste bys byla rada, jaky jste meli super vztah, ze ti narovinu rekl, ze te podvadi a jeste bys ho i pochopila... 😅

sisstin
20. nov 2008

czechzuzana: ja nevěru odpustim 😉 a dokážu s tím chlapem žít dál 😉 pokud do ní není zamilovanej 😉 a pokud by chtěl odejít, tak bych ho nedržela 😉 co s chlapem, kterej tě už nechce a nemiluje 😉

sisstin
20. nov 2008

katkajurko: samozřejmě bych se toho bála..ale nedokázala bych žít s někym, koho už nemiluju....a milovat jinýho 😉

kveta
20. nov 2008

Áno, ale musí to byť problém vo vzťahu, s umelým oplodnením alebo týraním. Ak budeš potrebovať radu keď Ti potečie radiátor, v tom sa nevyznám. Dúfam ale, že sa mi neozveš. 😉

katkaajurko
20. nov 2008

Kveta na tie kavicky som to myslela skor smerom k novym muzom...lebo taky, s ktorym by som na kavu isla..ale uz sa pozname roky..a kedze nikdy ziadna iskra nepreskocila,ani nepreskoci..s takym kavu neratam 🙂

rovnako u manzela..vzdy boli velka partia a v nej ma aj vela kamaratok...(kedze je to partia vzniknuta z triedy spoluziakov a spoluziacok) zvyknu este od strednej skoly chodit si pokecat kludne aj na obed,alebo pivko...vacsinou chodim aj ja..ale niekedy aj nie..ale to tiez neratam - kedze sa poznaju uz mnoho rokov...

myslim ocarenie z novej osoby... keby ma pozval kolega na kavu mimo prace alebo tak nejak..ze je evidentne ze ma chce spoznavat blizsie...nesla by som...kedze nehladam..a pokecat si mozme dajme tomu aj v praci.... som asi staromodna 😒

sisstin
20. nov 2008

czechzuzana: u mě je to hodně dan tím, že já nejsem na příteli v ničem závislá..at jde o bydlení či o peníze..takže tak 😉

czechzuzana
20. nov 2008

sisstin: ale chapes, ze ne vzdycky je to co pises prakticky proveditelne? Pokud teda nemas financni nezavislost - tzn. kdyz se rozhodnes odejit, tak ze bude kam a pak ze na materske z dvouma detma budes mit odnekud takovy prijem, aby ses bez nej obesla....Jinak si to teda neumim dost dobre predstavit.