Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

hrisnazena
16. okt 2009

Přesně tak,ono nic není černobílé a ne každý nevěrník či nevěrnice musí být nutně hajzl 😝
tím samozřejmě nevěru neobhajuji- ale co si budeme povídat-tenhle jev tady prostě byl,je a bude a týká se naprosté většiny lidí, včetně těch, kteří se dušují, že zrovna jim nebo jejich partnerovi by se tohle stát nemohlo. (tolik znám lidí ve svém okolí, kteří by za svého partnera dali ruku do ohně a přitom jsou vesele podváděni).

zdenka26
16. okt 2009

Ono je lehké rychle odsuzovat,nikdy nemůžete vědět v jaké situaci se ocitnete a v jakém citivém rozpoložení zrovna budete 😉

zdenka26
16. okt 2009

každému se to může stát,neporučíš si do koho se zamiluješ

astrane
16. okt 2009

tak nějak...a nejhorší na tom je,že se tím nakonec trápí všichni...a neví jak z toho ven a co s tím....a teď nemyslím,že musíte mít nutně s někým poměr...opravdu stačí se ,,jen" zamilovat do jinýho-jiné...a už se v tom vezete...můžete si to zakázat,vysvětlovat rozumně,ale klid a štěstí vám to stejně nepřinese....časem možná zapomenete,ale i tak to asi svědčí o tom,že manželství,které máte není v pořádku... 😒 ...a pak řešíte svoje city a pocity a nevíte,co dál....a máte-li děti,je to úplná katastrofa...většina z vás by asi řekla že prioritou je zachránit manželství....ale má to pak vůbec cenu-zachraňovat něco,co už dlouho nefunguje jak má a v čem se necítí nevěrník-ice dobře?....co pak teda dál?
Teď teda nemám na mysli jednorázový odskok od partnera,kdy člověk třeba na chvíli uklouzne,např když má popito a pak ho to mrzí....ale citové pouto....

zdenka26
16. okt 2009

Astrane mluvíš mi uplně z duše.perfektně napsané 😉

hrisnazena
16. okt 2009

Astrane- napsala jsi to trefně-přesně takhle nějak jsem to cítila já- jako bys mi mluvila z duše
😉

astrane
16. okt 2009

bohužel je to vlastní zkušenost....kdo nezažil...asi nepochopí... ☹

daniela1983
16. okt 2009

zamilovat sa moze kazdy, ale dotiahnut neveru do konca, rozbit rodinu atd. to uz je ine.... 😔

astrane
16. okt 2009

na tom už pak nezáleží...jestli z toho něco je nebo ne...jak se do toho zamotáš,je to v háji...celej tvůj život se dostane úplně jinam-někam,kams určitě nechtěla....ať se snažíš sebevíc...nejde to vrátit zpátky...před tu jiskru,co přeskočila,i když to měla zakázaný...
rodinu jsem zatím nerozbila....nevím co dál a nesouvisí to s tím,jestli to bude nebo může klapat s tím druhým...jde jen o to,že se to stalo...a ty seš prostě nešťastná,ať uděláš cokoliv
pochybuju,že tohle by někdo chtěl a šel do toho dobrovolně...schválně se zamilovat přece nejde...
asi je trochu zmatený...ty pocity se popisují strašně těžko...ale pokud si někdo myslí,že je to lehký a má to jasný řešení,pak se mýlí....jediný,co vám zbyde je strach....úplně ze všeho,o vše i ze sebe samé...

astrane
16. okt 2009

moc vám přeju to nikdy nezažít...

zdenka26
16. okt 2009

Víš co je nejhorší at uděláš co uděláš,at se rozhodneš jak se rozhodneš,stejně někomu ublížíš a štastná nebudeš.Je to zamotaný kruh 😢

astrane
16. okt 2009

já vím....jen zatím nevím kudy z něj vykročit....

teodorka
16. okt 2009

astrane tych ciest zase az tak vela nie je ...bud odides alebo ostanes

zdenka26
16. okt 2009

jenže rozhodnout se není tak lehké i když ktomu druhému cítíš daleko víc

sue
16. okt 2009

...a pravdepodobne ani tak ani tak nebudeš šťastná...ani ak ostaneš,ani ak odídeš...

sue
16. okt 2009

...kdesi som raz čítala, že milenci sú najviac za to čo robia potrestaní tým, že to robia... a je to svätá pravda...

zdenka26
16. okt 2009

suie tak to je uplně trefné 😉

astrane
16. okt 2009

je to strašně těžký rozhodnutí...odejítxzůstat...je to totiž na celej život -a nejen můj....

daniela1983
16. okt 2009

lenze nejde iba o to, ci ja budem stastna. ide aj o to ci budu stastni moji najblizsi. to by mi malo byt prednejsie ako moje stastie

astrane
16. okt 2009

a budou šťastní i tam,kde já ne?když se na mě budou muset leta dívat a vědět,že je to jen kvůli nim,pro jejich štěstí a spokojenost?....

astrane
16. okt 2009

tak jako tak je to prostě všechno špatně....

hrisnazena
16. okt 2009

Můj názor je takový, že pokud je člověk ve vztahu spokojený, tak se prostě jinde nezamiluje- to, že se to stane, je známkou toho, že ten stávající vztah nefunguje tak, jak má a že v něm ta láska chybí.
Já už bych takou situaci zažít nechtěla, je to opravdu hodně bolestné- a jsem moc ráda, že jsem to dokázala s ex dotáhnout do konce. V nefungujícím vztahu už bych prostě nikdy žít nechtěla- ale přestože je vztah nefunkční, tak je hrozně těžké se z něho vymanit, obzvlášť jsou-li v tom děti. (ale stálo to za to, alespoň pro mě-bylo pro mě naprosto ubíjející a vyčerpávající žít v manželství vedle někoho, ke komu nic necítím, nevážím si ho,nepřitahuje mě... a udělala bych to bez ohledu na milence,ten v rozhodování roli nesehrál-stejně spolu do budoucna s největší pravděpodobností nebudeme- ale udělala jsem to kvůli sobě a kvůli malému, a fakt toho nelituji ).

daniela1983
16. okt 2009

ale nefunkcny vztah v mnohych pripadoch moze byt zase funkcny ak vsetci zucasteni chcu

sue
16. okt 2009

Dani,len je trošku naivné si myslieť, že napríklad deti budú šťastné,ak budú žiť s otcom a matkou,ktorí sa neľúbia. Deti vycítia častokrát aj to,čo my sami nie sme schopní vycítiť.

Moji rodičia raz boli na prahu rozvodu...a ja som jeden večer plakala, nech sa preboha konečne rozvedú,že už nechcem zažívať a počúvať ich hádky, žýe už nechcem žiť na prahu toho,že oni sami nevedia čo chcú, že už chcem mať istotu a vedieťna čom sme...na druhý večer som zas plakala nech spolu ostanú...že predsa sme zažili toľko krásnych vecí...aže láskaa zamilovanie nie sú všetko...

Faktom je,že ak sa človek raz zamiluje mimo vzťah...a ak to neudrží len v snovej rovine, tak už nemôže byť šťastný...a už nikdy sa nebude dať jednoznačne rozhodnúť...

astrane
16. okt 2009

daniela-může,ale dlouho mu to nevydrží...bohužel...otázku zůstává,zda to chceme podstupovat stále dokola,protože žijeme v manželství,v němž něco není v pořádku(a dřív nebo později se to opět projeví),nebo zda z něj raději odejdeme a pak se uvidí co dál....

astrane
16. okt 2009

sue-i ta snová rovina ti dá ale pěkně zabrat....

lucaska
16. okt 2009

astrana,tak ako tak citam mas to pekne tazke..................veru veru clovek si nenavybera do koho sa zamiluje, a mozeme si milion krat povedat ze ja by som nespravila to alebo ona a potom pride niekto alebo nieco co nam cely zivot obraty hore nohami a ako pises ty astrana je tazke to vyriesit a spravit to co je spravne, ked niekedy ani nevieme co je spravne.................daniela ako vieme ci naozaj budu stastni ak sa rozhodneme tak ci onak???? treba to len zazit............... 😝

sue
16. okt 2009

Astrane, dá...ale aspoň sa môžeš partnerovi pozrieť do očí...

daniela1983
16. okt 2009

som presvedcena, kde obaja chcu a zacnu na tom pracovat je to mozne. nie lahke, ani jednoduche, ale mozne to je. a moze to byt dlhodobe

sue
16. okt 2009

Dani...a potom je tam ešte jeden faktor...život je len jeden...chceme ho určite stráviť s tým,kto je pre nás vrabec v hrsti,keď holub sedí na streche? Chcem život stráviť s niekým s kým som začala dávnejšie...sľúbili sme si lásku,vernosť,v dobrom i zlom...bolo nám na začiatku dobre...ale teraz sa proste priplietol do cesty niekto,s kým je to proste to pravé orechové? Naozaj ho chcem "obetovať" kvôli životu na 90%?

Žijem tak,aby som si na smrteľnej posteli mohla povedať, áno,spravila som všetko pre to,aby som bola šťastná a aby som život ostatným okolo seba viac skrášlila ako zničila... tak to treba zvážiť...