Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

digysa
19. apr 2013

@petkaa28 Nesuhlasim......prepac. Muz nie je jediny, ktory ma niest vinu.

Kazda slobodna zena ma predsa "hubu" a pred tym, ako vlezie s niekym do postele si zisti informacie o danom partnerovi.

Mozno par krat jej zaklame a pravda vyjde najavo az neskor....s tym sa neda nic robit iba ukoncit vztah....ale ak v nom ta slobodna kocka stale pokracuje, tak nie je o nic lepsia ako ten CHUJO.

Mimochodom, ak by mi priatel hned od zaciatku vztahu klamal o takychto zavaznych veciach....tak je jasne, ze toto nie je "clovek na dlhodoby vztah"....kazda rozumna zena by dala ruky prec od neho.

kikaba44
19. apr 2013

"@lucyvivien vieš ja si myslím, že táto debata je hlavne o milenkách, ktoré su milenkami vedome, iné je ked napr. nevieš, že muž je zadaný alebo ženaty, to je nevedomost"

Áno, v nevedomosti je sila a preto všetkým "NEVEDOMÍM" s vedomím odporúčam 😀

Stiahni si nohavice, sadni si na mňa a vychutnaj si to, ako to len ide.
Tvoje WC.

cawes
19. apr 2013

@lucyvivien citat mozno vies ale vobec nechapes. Pousmiala som sa preto lebo akoze ked som napr neveriaca tak to znamena ze budem milenkou a ta co je veriacou tak tej sa to nikdy nestane??? Jednoducho si myslim ze nezalezi na tom cia v co clobek veri/neveri ale su veci ktore sa jednoducho stavaju ci chceme ci nie

lucyvivien
19. apr 2013

@cawes ja si myslím, že na tom záleží velmi

cawes
20. apr 2013

@lucyvivien takze veriaci su cestni nemaju milenky a milencov a neveriaci su ludia ktorym je jedno ci he chlap/zena zadany/a.
Prosim ta kolko mas rokov? Co hovoris je uplna blbost. Clovek je len clovek ci veriaci ci nie a to ze niekto veri neznamena ze je extra pocestny. Kolko veriacich ide von z kostola a hresi alebo kradne klame atd. Co su veriaci uplne uzasni ludia a neveriaci hriesnici???

lucyvivien
20. apr 2013

@cawes asi stále nechápeš : nepíšem o veriacich ,ale o sebe ako veriacej. Vieš kolko je veriacich ludí a su naozaj ako si to ty nazvala extra počestní? To, že takých nepoznáš, neznamená že niesu. Miešaš tu hrušky s jablkami. Ja píšem o sebe a absolutne už nechápem tvoju otázku o mojom veku

cawes
20. apr 2013

@lucyvivien no oraveze si nepochopila ty mna lebo ja som nehovorila na nikoho konkretne a ani na twba. Ale vo vseobecnosti to ze ty si veriaca pocestna ok to je super ale je x takych co su veriaci a robia plno zlych veci o tom tu hovorim ja. O tom ze to ze niekto veri neznamenna ze je uplny anjel aj veriaca zena sa moze stat milenkou

lucyvivien
20. apr 2013

@cawes ja netvrdím, že nie ,ale ako som už spomenula vyššie , netýka sa ma to

kikaba44
21. apr 2013

@lucyvivien máš na mysli take čo veľmi veria a tiež sú stetky ?

terezka1947
22. apr 2013

@kikaba44 otazka je,ze v co veria take zeny 😀 lebo zase je viera a viera....co napr. viera v peniaze,pohodlie,urcity luxus a co ja viem, co este 😀 😀
a najzaujimavejsie je(aspon,co sledujem svoje okolie),ze taky baby si vzdy vedia svoje "slapkovstvo a stetkovstvo"neskutocne dobre obhajit- dokonca ta, ze ich clovek zacne az lutovat 😀 😀

trish31
22. apr 2013

@terezka1947 a co tak,ze ho tie zeny miluju?Co ak sa milenka proste do toho chlapa zamiluje?Ci to sa neda?

terezka1947
22. apr 2013

@trish31 jasne,ze sa da....ale ja som mala na mysli iba skupinu,kt. ma z toho nejaky profit 😉
samozrejme,keby sme uplne rozoberali uuuuplne vsetky mozne situacie,tak prideme aj na to,ze naozaj sa aj zadani ludia zalubia a aj to stastne skonci,nie len pre nich,ale trebars aj pre ich povodnych partnerov(neublizia si a najdu este v zivote obe strany naplnenie lasky)
ale vzdy by mala svietit kontrolka,kt. nam poviem..stop,je zenaty,vydata...ma deti.....lebo casto z pociatocny osial a pobluznenie znici rodiny...aj ked tu by sa dalo polemizovat,ze ked su stastne,tak urcite nebudu hladat statie a lasku inde.
lenze casto drobne problemy ludia riesia "utekom"od reality do narucia niekoho ineho a tym inym to nakoniec tiez nie je ono.

bebe87
22. apr 2013

asi potrebujem prebrat zo sna...

sirinka
22. apr 2013

@trish31 som sa zasmiala... Proste sa milenka zamiluje do svojho zenateho milenca a proste je tym vsetko ospravedlnene a vsetko vyriesene a vsetci im budeme tlieskat ako sa krasne nasli.... 😉 a najme manzelka a deticky....

trish31
22. apr 2013

@sirinka ja som nepovedala ze je tym vsetko ospravedlnene..kdeze....len som napisala ze aj takato moznost tu je

bebe87
22. apr 2013

@trish31 kto nezazil, nepochopi,,,, ked svedomie vrieska: toto nemozes ale srdce krici: chod si za svoji snom,,,

trish31
22. apr 2013

@bebe87 presne tak...Teraz si uz dovolim povedat:Bohuzial

sirinka
22. apr 2013

@bebe87 no a presne takto sa ludom stava, ze sa zrazu ocitnu vo velkom prusery... Srdce krici a krici a rozum ignorujeme... Nezmyselne vztahy, pozicky, rozhodnutia.... Kym sa tebe nerozpada cely svet, tak si len mozno obcas povzdychnes nad "malym" preslapom a mozno ani nie....ty si bola len milenka, milujuca a najme slobodna....co tam po ostatnych....

terezka1947
22. apr 2013

stastie postavene na nestasti ineho nikdy nie je skutocnym stastim 😒 ...a maaalokedy dobre dopadne,stava sa,ze muzi sa vratia k detom,manzelke....a uuuplne zbytocne stresy,sklamania a smutok na oboch stranach...jasne,ze si srdce nevybera...aaale,niekedy si musi dat povedat aj od hlavy 😀

bebe87
22. apr 2013

@trish31 @sirinka nie baby, moje si bude kricat dalej a dalej a ja ako cestny clovek pozrim ociskami velkymi na tie jeho dve nadherne deti a poviem si, ze toto im urobit nemozem,,, len chcem povedat, ze nie sme semetriky, my sme sa len zamilovali,,, nespravny chlap, vie tie spravne slova...

seraa
22. apr 2013

srdce si nevybera a hlavne nie vzdy dobre , preto ale mame mozog ktory rozlisi (mal by) co je dobre co nie
a co ake nasledky ma, co je zakazane a co ne atd

weronicacica
30. dec 2013

@belasykonik
chcela by som iba vedieť ako po rokoch skončil tvoj príbeh...
Ďakujem

lucka1912
30. dec 2013

@belasykonik sialena otazka..aj ked uz 5 rokov stara.....ale neda mi nereagovat.....pred 8 rokmi som to riesila sama...je to nieco sialene, ked mate rodinu, dieta a zrazu pride ona....milenka.....lebo je len obcas...nevari, neperie, nezehli, nestara sa o deti,pripadne o choreho manzela, o byt, o poriadok o vsetko.....vsetkym milenkam v dobrom odporucam, aby ak sa im to podari, sa presunuli o par rokov dopredu a predstavili si toto vsetko.....zhodou okolnosti som dnes hovorila s priatelkou..ma dve deti...manzel ju podvadzal, klamal, neplati na tie dve krasne decka..a oni vcera, ked sa vratili z vikendu od tatka, oznamili mamicke, ved ta teta povedala, ze mi sme aj jej deti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mamicka nahradna len pre informaciu je milenkou cca 2 mesiace a deti pozna cca 3 tyzdne.......ale uz im rozprava ako bude im mamou......toto pochopi milenka????????????matku, ktora porodila decka , starala sa o deti, o vsetko a potom manzel, vacsinou z rozkose a nedostatku moralky a vsetkych tych otrasnych vianocnych, mikulaskych vecierkov jednoducho odide?????????pomoooooc....

kveta
31. dec 2013

@weronicacica On to ukoncil. Rozhodol sa ostat s manzelkou.

weronicacica
1. jan 2014

@kveta Ďakujem za odpoved Kvetka...

weronicacica
1. jan 2014

@lucka1912 Milá Lucka, náhodou som sa dostala na tieto stránky a zaujalo ma ako belasykonik trpezlivo z nejakeho dovodu čakala na den, kedy sa situacia zmeni a bude moct byt s mužom ktorého miluje....mohlo tam byť neskutocne mnozstvo prekazok, prečo sa to roky natahovalo.....a niekam sa mi ten príbeh stratil.... iba som sa spýtala.... nikoho neodsudzujem ... neviem prečo sa ti moja otázka zdá šialená?

sarlotapagi
1. jan 2014

Ahoj holky,našla jsem tuhle diskuzi zcela náhodně a mužu se přidat.Take chodím s ženatým mužem jsme spolu už tri roky,ktere byly plne starostí,nervu a depek nebylo to jednoduche ale vydržely jsme to.Přítele jsem potkala,když jim to v manželství už nefungovalo a byly spolu už spíše jen ze zvyku s jeho ženou jsem se seznamila asi po dvou letech a jsme kamarádky s přítelem ted kupujeme byt a budem bydlet spolu rozvádí se.Miluji ho a on mě,proto jsme to všechno zvládly a dočkaly se toho co si už dlouho přejeme.Je hezké vědět,že nejsem jediná kdo má takovej osud 🙂

kveta
1. jan 2014

@sarlotapagi Ty si tuto diskusiu asi necitala, ze? 🙂

macamac
1. jan 2014

@weronicacica ale lucka sa nepytala teba a ani na teba nereagovala
Ona pise zakladatelke 😉
Asi si si nevsimla 🙂

machovalucka
1. jan 2014

@lucka1912 perfektne napísané,pochopí len tá čo to prežila...klobúk dole...