Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

slunicko552
17. nov 2008

Tak nevím,jestli by se Tvůj manžel takhle choval,kdyby jsi nebyla těhotná.Takhle si myslí,že Tě má jistou.Jedno malé doma a druhé na cestě.

zabka78
17. nov 2008

Lini, si dost ovplyvnena nasimi nazormi. Hlavne si poriadne premysli, ci este stojis o manzela. Ci si schopna, ak to vsetko prehrmi, povzniest sa a rozvijat vztah aby smeroval pozitivne, hlavne voci sebe a dietatu.
Mne to teraz pripada ako keby sa bal buducnosti, ako keby sa snazil vymanit z reality a zit pri nej. Myslis, ze to tak moze byt?

emilyz
17. nov 2008

Pravdou je aj to, ze niektori ludia maju velke vysielanie negativnej energie, a to vidim u tej milenky. Je v nej vela nedobreho a nestastia, a to potrebuje preniest na niekoho ineho, pomstit sa. Kedze linin manzel bol vtedy slaby, podarilo sa jej ovplyvnit ho touto energiou. Teraz sa uz len treba vela modlit a odputat ho od nej. Mozno si poviete - blbost - ale myslim, ze to je mozne. Viem, ze niekedy neprajnost druhych ludi vie byt velmi silna. o tom som sa rozpravala aj s knazom, apovedal, ze jedina ucinna zbran je modlit sa a davat na omse. Clovek, kt. je v spojeni s Bohom, tak lahko nepodlahne tymto vplyvom.

lini
18. nov 2008

emilyz no myslim ze mas aj pravdu.
Dnes idem k velmi dobrej vestkyni drzte palce citim to ze chcem vediet preco sa toto deje a on mi sam vcera povedal ze nieco na tom bude to co si teraz na nej to zle nevsimal citi ze mohla chciet ublizit.Vcera videl nieco a otvorilo mu to oci chce ist so mnou potrebuje pomoc.Jedine co povedal ked je v jej blizkosti nevie co sa s nim deje a vtedy je uplne mimo a nepoznava sam seba.Uvidime nehovorim ze nam pomoze ale verim tomu ze ma zmysel tam ist a vybrat tu spravnu cestu aspon sa mozeme rozhodnut a je to iba na nas.Drzte palce

halienka
18. nov 2008

Lini, moc držím palce dnes, ak už sa tvojmu mužovi otvárajú oči, tak je to dobre. Toto s tou veštkyňou je síce zvláštna metóda, ale ak ide s tebou, tak snáď má záujem aby sa to vyriešilo a snáď to pomôže. Držkaj sa 🙂

slunicko552
18. nov 2008

Taky držím pěsti,snad to pomůže.Hlavně,že má zájem 🙂 .

katkaajurko
18. nov 2008

lini drz sa, snad je na dobrej ceste..a ak vam ma pomoct vestkyna...tak ok... i ked ja osobne im neverim,je to podla mna len podvedome ovplyvnovanie, hovoria bezne priemerne veci ktore pasnu na vacsinu ludi 😝 😀 a tiez su to ludia ,co potrebuju z niecoho zit...

skor by som isla ku psychologicke.alebo do manzelskej poradne....ta by lepsie vedela pomoct podla mna..a urcite by bola prospesnejsia...

majcik
18. nov 2008

Katkajurko - presne to iste si aj ja myslim ...

Ale Lini, aj tak Ti/Vam drzim palce a ozvi sa ...

olinka6226
18. nov 2008

baby ale krok smerom k lini je uz to ze sa chce podielat na rieseni... ak sa vestica riesenim nazyvat da. ale v kazdom pripade je to pozitivny krok, tak drzim palce aby to coskoro skoncilo malo dobry koniec.

emilyz
18. nov 2008

lini aj ja Ti drzim palce. Pokial si manzel uvedomuje, ze je s nim zle, tak to je velmi dobry krok k zlepseniu. Ano, tie vplyvy su veci medzi nebom a zemou. Tvoj manzel potrebuje zacat zit duchovne, duchovne sa posilnit, aby dokazal odolavat. Viem, ze pisem teraz duchovne a nie kazdemu to musi byt prijemne, ale je to proste tak. Treba sa zanho vela modlit. Sama viem zo skusenosti z mojho okolia, ako niekedy zlo dokaze nevysvetlitelne ovladnut cloveka, aj ked je dovtedy vsetko ok. Preto ta modlitba a omse, aby sme mali silu.

erikas
18. nov 2008

lini moja babka by Ti povedala,že tá ženská mu "porobila"tak sa kedysi nazývali ženy,ktoré vedeli všelijakými spôsobmi aj mágiou opantať muža (väčšinou cudzieho),takouto mocou disponovali poväčšine Rómky,ale nie len tie..

želám Ti veľa veľa síl a energie 🙂

kitty68
18. nov 2008

jezis holky tak to je neco 😨

jabber
18. nov 2008

Holky, nedělejte z tý ženský kdovíco, je to normální zlomyslná a závistivá mrcha, pochybuju, že ho nějak začarovala 😀 😝 😀

kitty68
18. nov 2008

jabber ty taky musis vsecko zkazit 😀 jak tu zahadu s tema krevnima skupinama 😀 😀 😀

ale myslim si ze emily ma pravdu v tom ze verici clovek nepodlehne tak snadno

jabber
18. nov 2008

kitty - jéééé, tak já už mlčím 😀 😀 😀
no, neměl by 😒

jabber
18. nov 2008

kitty - no jo, když já záhady nesnáším 😝 😀

kitty68
18. nov 2008

taky si myslim ze je to "jen" svine 😠 ale nikdy nevis

jabber
18. nov 2008

kitty - přesně, neřeknu kdyby to byla nějaká normální a třeba bezdětná ženská co se 'jen' zapletla s ženatým....ale ona to sama zažila, ví jaký to bylo....takže u mně je to obyčejná bestie 🙄

jabber
18. nov 2008

a jestli ho začarovala tak ještě korunovaná 😝

zabka78
18. nov 2008

lini, ako to u vas vyzera? ako bolo u vestice?

kitty68
18. nov 2008

taky cekam 😕

kveta
18. nov 2008

Aj Vy ste 😨 čo je nové?

emilyz
18. nov 2008

kitty jo, to je prave o tej sile a slabosti, a na tom stoji a pada vsetko, proste duch. zivot je niekedy dolezitejsi ako ten telesny. Vela som zacala chapat a rozmyslat po rozhovore s jednym knazom tu, v Prahe, prave on mi vysvetlil odpovede na moje otazky, pretoze som nechapala, ako sa mozu diat niektore veci, ktore sa diali 😢 a kedze som veriaca, nesla som za vesticou. Napr. mi aj povedal, ze ak v rodine umrie niekto nevysporiadane, tak je potrebne zanho dat na omsu. Dala som a odvtedy sa mi prestali tak casto snivat priserne zive sny s istou osobou. Alebo ak niekedy v minulosti spachal ten clovek velky hriech (vrazda a pod.), tak sa to moze prenasat z pokolenia na pokolenie a vtedy tiez treba dat sluzit na omsu za toho cloveka.
Ja som nechcela urobit z tej milenky carodejku 😀 😔 , len som chcela poukazat na to, ze zlo existuje a dokaze vplyvat, a preto sa treba obrnit dobrom a laskou a vierou. Len tak sa da bojovat.
Ved to musite citit aj vy, ze su ludia, z kt. nic dobre neide.

emilyz
18. nov 2008

jo holky, na odlahcenie vam pridavam link:
😉 http://revue.idnes.cz/vanoce/vanoce.asp?c=A0811...

trochu mimo temu, ale rozveseli 😀 😉

kitty68
18. nov 2008

no ja teda v mezi case jen hodim do placu historku s ex co se stala me 😅

chodili js spolu asi 2 roky, taky js zadna svetice nebyla 😀 a sem tam js u nich prespavala. a proste se z niceho nic zacal chovat podivne, jednou js si sli vecer sednout, a kdyz me pak odprovodil domu, tak mi najednou prisla sms :cepuj uz idu 😀 😀 😀 , no a tak js na nej pristi den uhodila jestli je takovy blby ze si nemuze davat pozor a nerekla js presne co mam na mysli. uz js ho totiz nejakou dobu podezirala a lidi mi taky sem tam neco donesli, ale nemela js dukaz a nechtela js vypadat jako debil 😔 .
no a pochopitelne se priznal chlapec ke vsemu a ze si ji nasel proto ze ja js mu doma neuklizela a jeho mati je stara a nemocna na srdce a ja js ji nepomahala ( jeho mati napsala na klavir co mel v pokoji do prachu miluji te 😅 ) na to ja js mu rekla ze pokud jeho mati potrebovala pomoct s necim, ze mi mela rict, ja jednak neumim cist myslenky a jednak on je dost stary na to aby si u sebe v pokoji uklidil sam 😠 .

no tim chci rict ze ti chlapi maji trosku divne uvazovani, jak potrestat zenskou. nepocitaji s tim ze ta zenska se taky muze otocit a opustit je, me to prislo kdyz mi o ni rekl, ze se mu taky ulevilo a ze je to moje vina 😅 pze js mu doma nedelala sluzku.

kitty68
18. nov 2008

a jeste kdyz sel odprovodit tu svoji novou tajnou lasku na autobus, tak ho videl segrin pritel a on ten vul se schoval za krovi 😀 a ten segrin mu rika no jestli si myslis ze za tim krakem te nejde videt tak to se pletes 😀 😀 😀

lini
19. nov 2008

Ahojte babule prisli sme vecer neskoro s BA a bola som unavena verte neverte je to vsetko tak a je to neuveritelne tak aspon v skratke:

tak najskor ma poslal aby som sa jej opytala ci zoberie aj jeho tak som isla a ona ze potebuje pomoc ja ze mozno viac ako ja pozrela sa na neho a povedala zoberie ho.
Tak isla som prva je to velmi prijemna usmievava pani vestila mi z kariet a vela ,vela videla takze najskor mi povedala z 2 kariet ze mam velky strach ze preco nemusim ho mat.Potom nasla dieta tak som jej povedala ze cakam a ona ale jedno uz mate ja ze ano takze ze cakam dievcatko to som uz vedela od Dr.
Nic som naozaj nehovorila a ona ze je tu problem z manzelom ale stale tam mala mna ako problem ze mam strach a ze je to na mne ze som silna a ci viem o nevere alebo este nie ja ze viem ona ze ja som silna dokazem to iba ja davat mu vela lasky ze jeho mamina mu dala a aj do ich rodini dava vela lasky a on to odomna ocakaval a ze kde je to co som k nemu citila predtym,preco som si ho nevazila ze mi dal vsetko a ja som videla len seba baby neuverite ja som revala a revala lebo to o com tu mesiac pisem mi povedala aj ona.
Potom som sa pytala na milenku vybrala som karty a ona videla velke zlo ze nieco sa jej v zivote stalo a potrbuje to vratit a tym padom sa chce ocistit.A to viete ze zazila to ze ju muz nechal tehotnu.A neviem ci trosku rozumiete numerologii tak si rozpisala cislice narodenie a muzovi povedala ved vi si vyberate rovnaku osobu a este ovela horsiu podla datumu narodenia mate 1111,8, a ja mam 4 navyse a to je dobre povedala.Takze ona je ako ja a neujde pred nicim iba znici sam seba ze ona ma v sebe velke zlo to mu povedala a ze s nim velmi manipuluje.Nedala mu rady co ma urobit len mu to vysvetlila je to viacmenej na mne lebo ja mam tu silu a ja dokazem byt ta milujuca matka ktora caka jeho 2 babetko ze to nam boh poslal ze babo vidi jednu nadhernu dusicku a vo vsetkom bude ako on.Ze do buducej stredy nema robit ziadne rozhodnutia a ze v utorok ho bude boliet strasne hlava a ze ona bude ta co ho posle prec a jej ma niekto cez vikend pomoct od ich vstahu a vizera to na jej muza.
Baby bolo to zaujimave nebanujem ze sme boli.A este nieco na konci sa ma pytala mali stze problem s krvou ja ze ano a naozaj som mala velmi som bola po porode na tom zle strata krvy a povedala mi ze ma to caka znova a mozno horsie ale ze dobre to dopadne.
A ked vysiel muz nic mi nehovoril a nemal otazky iba mi hovori ci mi povedala o porode ja ze nie iba o krvy tak jemu v kartach vyslo ze to bude tazky porod bude hranicit s smrtou bude to koli tej krvy a pol roka sa budem davat dokopy.Velmi ho to vystrasilo viem ze sa o mna boji.Ale ma strach aj o nu lebo zevraj toto co sa stalo muselo prist ze aj ona potrebuje pomoc ale on nevie aku ale uz dlhsie si mysli ze ju muz neako tíra.Ze o nom nehovori ale ze sa ho asi boji preto si mysli ze sa boji od neho odist neviem uvidime.Ale mi povedala ty vestkyna ze ona potrebuje pocit bezpecia ze tak ho neakymi recami typu boli ma toto,ja som unavena,mam to tazke v zivote.... a to som ja nerobila a ona si ho takto ziskala.
Takze nevidela tam rozvod ani samotu ale videla tam novy zaciatok a ze nam ho prinesie hlavne babetko a ja nasej rodine dam velku lasku ktoru on strasne potrebuje.
Tkaze aj jemu ujasnila aka je a ze aj ked sa rozhodne pre nas ona ho bude dlho neviem to slovo co mi povedal ako kedy namotavat a ovblbovat ho.

dzein
19. nov 2008

Ahoj, tak jsem to tady ve zkratce přeletěla.
Lini: to je fakt hodně zajímavé, co jsi dnes napsala, akorát mám trošku problém s tou slovenštinou.Níkdy jsem u kartářky nebyla, tak nevím, zda tomu věřit, však uvidíš sama. Ale obdivuji tě, asi to pro tebe musí být opravdu moc těžké období. Čekat mimčo a mít takové starosti, já bych to nezvládla.

kveta
19. nov 2008

Lini, odcitujem Ťa: "Ale ma strach aj o nu lebo zevraj toto co sa stalo muselo prist ze aj ona potrebuje pomoc ale on nevie aku ale uz dlhsie si mysli ze ju muz neako tíra.Ze o nom nehovori ale ze sa ho asi boji preto si mysli ze sa boji od neho odist neviem uvidime."

Nepôsobí to na mňa dobre.On má zase ochraniteľské inštinkty k milenke a ak jej pomôže proti zlému manželovi, tak milenka už viac nebude vydatá. Sakra, on vylezie od veštice a milenku zase vníma ako obeť, ktorej treba pomáhať a nie ako zlého človeka. Netrápi sa o manželstvo, trápi ho len Tvoj pôrod a úbohá milenka.

lini
19. nov 2008

kveta aj ja som si to myslela ale on pi povedal ze chape ked nam bolo povedane ze chcela ublizit a ma v sebe zlo.To si myslel este vcera ked sme tam neboli ze ju tyra ale nebolo tam povedane nic take a ja osobne si iba myslim ze ona aj muza lubi ,boji sa o neho prist a chce mat istotu u oby dvoch.neviem uvidime co bude.
Zabudla som vam napisat ze z jej mobilu pisal jej muz mojmu ze nech ju necha na pokoji ze co im rozbija manzelstvo a ze oni chceju mat babo atd... mus nechapal a ona zevraj o tom nevedela ze mu pisal je to znova na zamyslenie ci to naozaj pisal on alebo ona.Baby radte 🙂