Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

broken_arrow
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
broken_arrow
2. jan 2013

@aurorag už jej daj prosím Ťa pokoj dosiahla si svoje tak čo od nej ešte chceš ?

broken_arrow
2. jan 2013

@kveta moja musíš do radu vieš je nával ! 😲

kveta
2. jan 2013

@broken_arrow Poviem Ti, co mne chyba od exmilenky manzela. Slusne ospravedlnenie a pokoj.

ginger_fox
2. jan 2013

@aurorag aj "milenka" chodí na MK? čistá telenovela 😀

kykka
2. jan 2013

@broken_arrow samozrejme, ze je to tvoja chyba. keby si nechcel, tak to nerobis, ved nikto ta do toho nenuti. Ved co si nesvojpravny, ze ta niekto nuti spat s inou zenou proti tvojej voli? Si dospely = si zodpovedny za svoje ciny. Chces, urobis, to, nechces, neurobis to, je to len na tebe. Tvoje zena nezodpoveda za tvopje ciny, za tie si zodpovedas sam. A ze ochladla? Preco asi?

kveta
2. jan 2013

@broken_arrow Hej, to okolo zabezpecenych muzov byva.. :P

aurorag
2. jan 2013

@ginger_fox tak, tak... prispela mu do temy.....

broken_arrow
2. jan 2013

@kykka musel som už sa to doma nedalo vydržať !!! strašne ma už boleli ruky a nikto ma nepohladkal a nepritúlil si ma .. ... vlastne dcérka ma vždy objala keď mi bolo smutno ...!

broken_arrow
2. jan 2013

@aurorag tomu sa hovorí paranoja ... 😅

maruska24
2. jan 2013

@ginger_fox ale aká pútavá 😀 veď to je aká zápletka. to ja také môžem. je aj nejaká indícia že kto by to tak mohol byť tu z fora? 😕 🙂 ale fakt, vážne, som normal zvedavá, veď len nick by stačil, osobne ju aj tak žiadna /teda skoro/ nepoznáme.

vianne
2. jan 2013

vyuzivam povianocny klud na sitie pre maleho 🙂 soft suprava, zatial bez reflexnych prvkov, lebo ich nemam kde kupit.

broken_arrow
2. jan 2013

@kveta no vidíš keby to bola Tvoja kamoška môžeš ju pozvať na kávu !

billam
2. jan 2013

Silní chlapi majú rodiny...slabí, milenky!!!

ellise
2. jan 2013

@brokem_arrow v této diskusi se obhajovat nemusíš, je to zbytečné, my sme tady holky, co to zažili, a jen my víme jak bolí, když nás manžel podvede, jak bolí, když víme že si užívá s jinou a nás při tom ponižuje, a taky víme, jak to bolí když se chce vrátit a my musíme/ chcema odpustit, a začít věřit, protože bohužel tady to musíme oddřít jedině my

obhaj si svůj skutek před sebou, před svým svědomí a rozhodni si to sám jestli se vrátíš k ženě nebo od ní odejdeš. tím že si se přiznal si se zbavil odpovědnosti a přesunul si ji na ni.

jen tak mimochodem, to jak mezi sebou diskutujete tady na MK bych usoudila že váš vztah moc šancí na budoucnost nemá

vianne
2. jan 2013

@vianne sorry, preskocilo mi okno, a hodila som do zleho fora, :P

monda17
2. jan 2013

@vianne ... že na čase zmenit tému ? 😀 😀

broken_arrow
2. jan 2013

@ellise v ktorom príspevku máš pocit že sa obhajujem ?

... ale o bolesti chlapov vieš asi dosť primálo mi to tak trochu skrývame ak sa dá vieš aby ste si nemysleli že sme slabosi ... sú dva druhy bolesí taká nárazová keď ťa niekto ovalí po hlave a potom taká tá pomalá ktorá ťa zožeria dlhodobo a ty o nej nevieš ... iba zrazu zisíš že je koniec čo je lepšie ? hm ?

monda17
2. jan 2013

@broken_arrow určite jedna aj dve po papuli ...

broken_arrow
2. jan 2013

@billam a čo Boris Kolár on je ktorý typ ?

monda17
2. jan 2013

@broken_arrow EXOT 😀

wifina
2. jan 2013

@broken_arrow nečítala som celú tvoju diskusiu, ale poviem ti, že aj pár príspevkov, v ktorých si sa chválil, aký super sexuálny život máš s milenkou mi stačilo. Ja sa tvojej manželke úprimne čudujem, že ti ešte dáva šancu a buď veľmi rád, lebo u väčšiny žien by si si po tvojom správaní ani neškrtol. Energiu, peniaze a čas, ktorý si strávil u milenky, ktorá sa tvárila ako vaša kamarátka, čím preukazuje nedostatok akýchkoľvek charakterových kvalít, si mal radšej investovať do tvojho existujúceho manželstva. Nemyslíš, že keby si doma pomáhal, že by sa tvojej žene chcelo mať viac sex? Keby si pripravil program, že by bola bestarostnejšia. Vybral si si jednoduchšiu cestu a čuduješ sa, keď niekto napíše pravdu? Asi ti ju niekto musí napísať, keď ju pre zalepené oči nevidíš...ľutovať milenku, prepáč, bola to jej voľba, nie je oklamaná žena, ktorej nikto nepovedal, že máš záväzky, takú by som ľutovala. Každé manželstvo má problémy a ver tomu, že nie som žiadna nešťastnica, ktorá si nevie udržať manžela. Naopak, ja som tá, ktorá musí odolávať pokusom chlapov, keďže som vydatá a vo svojich najlepších rokoch 😉 . Aj my máme svoje problémy v manželstve a ver mi, že by mi padlo dobre mať sexi milenca, ponuky som mala, ale ja som sa rozhodla inak, veci riešiť. V každom manželstve jeden chce viac, inému stačí menej, ale nie sme zvieratká, aby sme si utekali pudy uspokojovať mimo manželstva. Takže to čo tu píšeš o manželkách chuderkách si radšej nechaj pre seba, lebo skutočnými chuderami sú mielnky, ktoré nevedia, ako inak uloviť chlapa, tak sa zavesia na ženatého s deťmi, na chlapa, ktorý má doma práve unavenú ženu, ktorá musí 10x v noci kojiť a potom aj tak vezrá....taký je najľahšia korisť, ale to sa ti asi ťažko číta, že si vlastne naletel, však? mal by si sa hlavne hanbiť a padnúť pred svojou ženou na kolená a nie tu obhajovať svoju akože priateľku, no mielnka je to, aspoň nazývaj veci pravým menom, ako by tebe bolo, keby si mal rakovinu, vývod alebo malú mŕtvičku a tvoja žena by si zatiaľ našla milenca, lebo vieš, aj ona by mala svoje potreby, tak by mala na to právo alebo nie??????? 😉

vadimka
2. jan 2013

@broken_arrow
@aurorag
milenka-ktorej nick neviem

to vas vobec netrapi, ze ste tu na verejnom fore pre vsetkych jak pajaci, na ktorych sa dobre zabavaju?????
[pretoze v tv nic nedavaju prip. v praci je to nuda...]

to vas vobec netrapi, ze si to neviete vydiskutovat doma??????
to vas bavi, si takto pisat na urovni 15rocnych pubertiakov????? dokazovat si pismenami kto ma pravdu???? kto spravil chybu???? polozte si otazku, co nato vase deti, ked by to tu citali.....kam ste az klesli..... 😢

ak chcete nieco zmenit, MENTE TO TERAZ....ale nie tu, kde ste na smiech ludom, ktory vas nepoznaju....mente to skutkami a nie pismenami ci pusou....budte ludia a nie sasovia pre siroke publikum....ak nie pre seba tak aspon pre svoje deti o ktorych tvrdite, ze ich milujete najviac na svete.....

billam
2. jan 2013

@broken_arrow Boris Kollar ma v spermiach Red Bull.

kykka
2. jan 2013

@maruska24 Jeho milenka ma tu na fore nick Vadimka... Zrejme preto, lebo ked sa tu zastavala mileniek, tak si dklikla na jeho prispevok s tym, ze suhlasi s nim. 🙂 Pozrite si to, ten prvy dnesny prispevok jeho, kde pise "mudre matky vsech zemi"..

ellise
2. jan 2013

@broken_arrow no mám pocit že ve všech, akorát že tady zrovna plačeš na nesprávném hrobě.
Ne nevím nic o bolesti chlapů, chlapi se nesvěřují, ale to je jejich problém. A to že si chlap myslí že když přizná bolest že ho budeme mít za slabocha, je klišé. Možná kdyby chlapi zavčas řekli co je trápí, tak by se vyřešilo mnohé

Já už jsem ti v tvém tématu napsala, že bohužel problémy se řeší až když je konflikt

kveta
2. jan 2013

@vadimka Na smiech je to Tebe. Su ludia, ktorym je z toho smutno.

broken_arrow
2. jan 2013

@wifina nikde sa nechválim aké to bolo s priateľkou .. napísal som iba "sme kompatibilný" čítaj lepšie ak sa chceš vyjadrovať ku téme tak prosím do inej témy hm ? ... pravé meno je priateľka zvykni si na to ... !

PS: práve včera som pred ňou klačal na kolenách keď som jej zapínal lyžiarky :D

billam
2. jan 2013

@broken_arrow a že ťa niekto zo zadu nekopol do riti 🙂

kykka
2. jan 2013

@broken_arrow A deti tvojej priatelky ta ako beru? ze ten zenaty ujo je zase u nas? A kupujes im aj darceky, resp. okradas svoje deti o cas a peniaze pre ine? Si hnus. A je ti z toho do smiechu, ze si vcera pred nou klacal? Ty ked budes stary a sam, tak raz budes klacat pred svojimi detmi a zobrato odpustenie, ale uz bude neskoro. Si pre nich iba menejcennym prikladom do zivota. A ty co si myslis, ze deti nevnimaju take veci, akoze ty behas za inou a psychicky vydieras svoju zenu> Kazde dieta, aj male, dokaze vycitit situaciu a ti napisem, ze uz teraz si pre nich velka nula...