Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

sirinka
19. dec 2012

@kacenka1111 preco potrebujes veci prehanat?

fallingstars
19. dec 2012

@sirinka Tak když už se chceš odvolávat na téma této diskuse, tak je určená pro milenky 😝

I proto jsem napsala do téhle diskuse, myslíš, že se tu musím před někým obhajovat? A před kým? Před Tebou rozhodně ne 😉 Baví mě diskutovat a třeba si i vyměňovat názory, to je celé, třeba si tím utřídit i vlastní myšlenky, podívat se na dolišné postoje, proto sem chodím. A to, že jeho ženu neznám a nic jsem jí neslíbila, je holý fakt, žádná táranina 🙂

kacenka1111
19. dec 2012

@sirinka proc potrebujes fanaticky obhajovat svuj nazor?

sirinka
19. dec 2012

@fallingstars a uz sme pri vyhadzovani z temy a o urazani (teraz nemam na mysli teba, ale urcite si si precitala). Moje vyjadrenie, ze aj slobodne milenky svojim konanim niekomu ublizuju som nezmenila. Kludne zi dalej s tym, ze mas ciste svedomie....

sirinka
19. dec 2012

@kacenka1111 a ty preco obhajujes svoj? Peco robis to iste, co mne vycitas ako fanatizmus?

kacenka1111
19. dec 2012

@sirinka ja mam rozdilne nazory....nektere milenky jsou coury, nektere se zamilovaly...nektery chlap je svi*ne, nektery je zamilovany, nektery loveny....myslim ale, ze podle toho, co pise tazatelka, neni na ni co kamenovat a ty ji hazes do spatneho pytle.

fallingstars
19. dec 2012

@sirinka Já jsem s názvem tématu nezačala a rozhodně jsem to moje popíchnutí na to konto nemyslela jako vyhazování 😉

Já svůj názor také nezměním, a - ač jsem k tomu Tvé požehnání tedy nepotřebovala, ale děkuji - budu žít s čistým svědomím dál 😉

sirinka
19. dec 2012

@fallingstars ja som reagovala na tvoju vycitku voci mne, preco neriesim nevernych muzov ale iba milenky... Tvoja reakcia mala skryty podton 😉

zdenkajan
19. dec 2012

@kacenka1111 Myslím že chlap nese větší vinu.Náhodou vím o čem mluvím.Seznámila jsem se s příjemným chlapem.Prý rozvedený 😎 .No tak sem se zamilovala pak se stalo že jsem se dozvěděla o jeho ženě.Bohajeho ty keci jakože to nefunguje atd.Já koza blbá mu to uvěřila.Snad proto že jsem sama byla chvilku po rozvodu.Rozvedl se začali jsme žít spolu a najednou chodil pozdě atd.No a ted vím že jakmile chlap podvádí svou ženu tak bude podvádět i milenku.Je to jejich zářez do pažby.
Nechápu ženy které odsuzují jen ženy.Jsou asi zamindrákovaný.Třeba to jsou putky které si za to můžou sami.

sirinka
19. dec 2012

@kacenka1111 v poriadku, tak si to ujasnime, ze mame rozdielne nazory, to je to spravne pomenovanie, nie fanatizmus 😉

fallingstars
19. dec 2012

@racerunner Tak kauza Kokta je úděs...Jedna věc je, že se nechala milenka nechá zbouchnout, tady pravděpodobně s vidinou nějakýho zisku nebo bůhvíjak pohádkového života...pochybuju 😒 Ale Partyška je taky kapitola sama pro sebe...mohla to zvládnout s mnohem větší grácií, ale tak věřím, že si z toho taky chce vytřískat svoje... 😉

kacenka1111
19. dec 2012

@sirinka jasne🙂 ty svuj, ja svuj🙂

fallingstars
19. dec 2012

@sirinka OK, už se v tom ztrácím 😉

kacenka1111
19. dec 2012

@zdenkajan No ja taky🙂 Muj soucasny manzel mi zapiral svoji zenu a dve deti. Dokonce si pry zapomnel OP, tenkrat, kdyz jsem vyzvidala😀 Pak jsem to z nej vytahla. Bla, bla. No a nedavno mi ho jedna slecna v 7 rano v sobotu privezla az pred dum. Asi aby nezabloudil. A takyneodsuzuju vsechny milenky. Mam realnej pohled. Jasne, ze kdyby se ted prede mnou objevila, hodim ji po cuni, ale nehazu vsechny do jednoho pytle.

racerunner
19. dec 2012

@kacenka1111 A zase se mi otvírá kudlička v kapse- na takového chlapa 😀 Nakopnout, ať letí až do vesmíru!

fallingstars
19. dec 2012

@kacenka1111 Tak to klobouk ještě více dolů před Tvým nadhledem, bylo by asi snazší být nas... na všechny flundry světa...

zdenkajan
19. dec 2012

@kacenka1111 Jedna známá se zase nechtěla po rozvodu vázat.Tak vyhledávala jen ženáče.Prý má to výhodu nikdy neuslyšíš že by si chlap stěžoval manželce jak je milenka neschopná. 😀 Ted je zamilovaná a má před svatbou.Když sem se jí ptala jestli by něco změnila na svým životě řekla že nic.Prý si ty roky co byla milenkou užívala.Zajímavý je že jakmile jí ženáč řekl ,že se chce rozvést poslala ho k šípku.

kacenka1111
19. dec 2012

@fallingstars a k cemu bych si pomohla? tim spis by prisla dalsi hodna teta🙂

fallingstars
19. dec 2012

@kacenka1111 To máš pravdu...ale stejně jsi obdivuhodná, spoustu ženských na Tvém místě by se asi teď spíše na stranu milenek nepřiklánělo...

@zdenkajan To s tím rozvodem byl přesně důvod, proč jsem to skončila i já...takže známou chápu 🙂

emily76
19. dec 2012

podla mna sa je tu zbytocne hadat, kto nezazil, nepochopi. Ja som bola na strane podvadzanej manzelky.. a aj vtedy som hovorila, ze ona je slobodna, nema voci nikomu zavazky, to ten moj lumen sluboval lasku a vernost az kym nas smrt nerozdeli.. on mal mat tolko slusnosti, ze mal najskor ukoncit normalne vztah so mnou a az potom si zacinat nieco nove.. ale jasne, ze mu vyhovovalo mat doma full servis od manzelky a po veceroch slobodna pipka,ktorej doma decko neplace. 😒 Lenze neratal s tym, ze ked sa to manzelka dozvie.. a ona sa to dozvie skoro vzdy.. tak ho pobali a vyhodi z domu. 🙂 Takze mila slecna zrazu mala doma chlapa nie len na zabavu, ale bolo mu treba aj varit, aj prat, aj sa starat... a cuduj sa svete, manzelka sa onho nebila, nevyvolavala... a slecna casom zistila, ze to asi nebola taka vyhra, ako to spociatku vyzeralo, hlavne, ked prisli deti a moj byvaly manzel to co robil mne, zacal robit aj jej.. ale to je uz iny pribeh. 😉 Takze niekedy mile milenky pozor, aby sa vam nesplnilo to, po com tuzite. 😉

zdenkajan
19. dec 2012

@emily76 Jak říkám když chlap začne podvádět ženu.Bude podvádět i milenku.Takže pokud mi řekne chlap že je ženatej,ale nefunguje to tak ho pošlu domů a at koupí kytku a řekne ženě že ji miluje.

emily76
19. dec 2012

@zdenkajan hm, lenze ja som casom zacala byt celkom vdacna za to, ze nejaka milenka prisla.... 😀 😀

zdenkajan
19. dec 2012

@emily76 Tak to jsi asi jedna z mnoha.Ale žádná si to nepřizná.Každá si toho svýho chlapa brání.

kacenka1111
19. dec 2012

@fallingstars No me uz podvadelo dost chlapu🙂 Hnusny, jeste to priznat tady...Asi jsem se otrkala...Nebo nevim, rezignovala? Ale proste mi zustal realny pohled na svet. Nevera je hnusna. Ale vzdycky to neni jen cerna a bila.

j.cien
19. dec 2012

Pred 14lety jsem byla ja v teto situaci-milenka zenateho muze.Dodnes jsme spolu 🙂 -davno uz jako manzele,mame 2vytouzene krasne holcicky a jsme stastni,ze jsme tehdy jeden druheho potkali a ze jsme do toho vztahu sli 🙂
Takze nic na svete neni jen cerne ci bile a nekdy i ty nejkrasnejsi vztahy vzniknou az na ten "druhy pokus" a myslim,ze je nesmyslne soudit kohokoliv za cokoliv 😉 Hodnotit muzeme jen kazdy sam sebe a svuj zivot 🙂 ,sva rozhodnuti..

fallingstars
19. dec 2012

@kacenka1111 Já jsem na tom stejně. Zkušenosti s nevěrou na straně podváděné taky jsou, a taky co vidím kolem...prostě myslím, že to s tou monogamií asi nebude tak růžové 😔 ...ale to už jsem tu taky psala...

kacenka1111
19. dec 2012

@j.cien Presne, kdo rekl, ze to musi vyjit napoprve.

fallingstars
19. dec 2012

@j.cien A to je další stránka věci...každý případ nevěry je prostě jiný, sto lidí, sto příběhů...A ta poslední věta, v tom je obrovský kousek pravdy...

snehulienka_mrazova
19. dec 2012

Áno, v prvom rade mi nie je ľúto teba, ale jeho ženy. Ale to pochopíš asi až vtedy, keď budeš vydatá a budeš mať dieťa/deti. Máme s manželom krásny a spokojný vzťah, takéto ničo neočakávam, ale keby sa to náhodou stalo (čo teda verím, že nie🙂, zrútil by sa mi svet. Takže hlavne ľutujem jeho manželku ☹
Na druhej strane trošku ľutujem aj teba. Snažím sa tvoje správanie ospravedlniť tým, že pravdepodobne, nakoľko ešte nie si vydatá a nemáš deti, je tvoj cit pre rodinu mizerný a nevieš sa vžiť do pocitu podvádzanej ženy a detí. Milenka som nikdy nebola, na to nemám žalúdok, ale mala som partnera, ktorý so mnou podobným štýlom zametal. Je to trošku iné, ale pointa je v tom, že sme sa rozchádzali pomerne často (on so mnou), potom sa hocikedy vrátil ku mne a do bytu (kľúče stále mal) a ja som mu za to padala k nohám..stále som čakala na jeho telefonát ako blbá..a vždy, keď som bola rozhodnutá, že je koniec, tak stačila jeho smska, jeho bozk a bolo po rozhodnutí.nerobila som si žiadne plány, nikde som nechodila, pretože čo ak by on mal so mnou náhodou nejaký program..(to sme spolu žili!!! ale on mal program väčšinou pomimo)..rozchádzal sa so mnou, potom si išiel na dofču s kámošmi, vrátil sa po mesiaci, že zlatko chýbala si mi..a ja som mu za návrat ďakovala, že ma neopustil...a vedela som, že ma podviedol (podvádzal??), ale nikdy som mu to nepovedala..aby sa so mnou nerozišiel !!! :D Jaaaaj viem, že to znie katastroficky. Viem, že to znie ako by som mala IQ hupacieho koňa :D A vtedy som asi aj mala :D Od zúfalstva som vtedy dokonca začala veľa piť..bola so mňa troska. Milovala som ho, ale seba vôbec. Bola som na ňom závislá.. Trvala to asi 3 roky. A potom sa to proste stalo. Všetko mi došlo. Pohár pretiekol..A urobila som to. Rozišla som sa, definitívne, navždy. A necítila som bolesť, ale prvýkraát som cítila, ako by mi spadol kameň zo srdce. Vedela som, že tá neistota skončila..zavolá, nezavolá? opustí ma, neopustí? bude večer spať doma, nebude? Bol síce koniec, ale mala som istú pôdu pod nohami. Nemusela som sa báť. A to bol skvelý pocit🙂 Teraz som vydatá, mám 1,5 ročnú dcérku. Mám úuuuužasného manžela, veľmi sa milujeme , mám nádhernú a úžasnú dcérku a som dokonale šťastná. A teraz len krútim hlavou, ako som sa mohla nechať tak ponižovať. Chvalabohu, je to za mnou. Takže sa viem vcítiť do tvojich pocitov, manipulovanej ženy. Viem ako to bolí. Poznám tú neistotu, ten strach a tu chvíľkovú radosť keď je s tebou. Ale ver mi, že nikdy s tebou nebude NAOZAJ. Neplánuje to. chce ťa len na sex, na odreagovanie sa. Je to chrapúň (už len vzhľadom na to, čo robí svojej žene). Ukonč to. Čím skôr, tým lepšie.Začni si organizovať svoj čas inak..choď von s kámoškami, nebuď na ňho taká upnutá. A určite stretneš muža s veľkým M. A raz určite pochopíš, aký to je už len pocit, počuť slovo milenka.. .-)

snehulienka_mrazova
19. dec 2012

Sorry baby, kus som sa rozpísala 😅