Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

martija
16. nov 2008

ja mam jednu znamu,a ta je toho nazoru ako katkaajurko spominala,takze ziju spolu - nie su zosobaseni - maju syna,cakaju druhe,on obhana vsetko co neutecie, ona to hlboko vo vnutri vie,takze aj ona ma milenca a takto si kraaasne ziju........kazdy s "kludnym" svedomim.Ziadne hadky vycitky,nic!!!ked som sa jej pytala,ze ci jej to fakt nevadi a ci by ju to nenastvalo,tak povedala,ze by ju nastvalo jedine,keby ten jej chlop spal s nejakou v ich spolocnej posteli 😲 .Inak dievca dobre,mam ju velmi rada,ako osobu,len v tomto jej nerozumiem,ale je to jej zivot, takze sa nestaram

majacska
16. nov 2008

martija take krasne spolužitie......no koment.ale ich zivot, ako pišeš. Ja by som na to nemala žaludok.

katkaajurko
16. nov 2008

majcik, pd900bo - tiez si myslim,ze je to kravina... ja teda vo svojom okoli takych nemam..netvrdim - kazdy si so sebou nieco nesie..ale dvojity zivot neziju... aj sa rozvedu alebo tak...ale tvrdit ze 90% ludi ma dvojity zivot..neviem akych ludi ma okolo seba - ak z nich 90% je takych -ako tvrdi - tak to ich lutujem.... mozno je to 90% u urcitej vrstvy - takej tej -co ma vsetko a sa nudia a nevedia co od dobroty... 😒

Lini drz sa!!! uprimne ale dufam,ze uz ti ziadne fotky nebude ukazovat ani zvazovat pozvania nakavu.. i tak ta obdivujem..keby mi muz povedal -ze chcel doniest milenku tak sfleku by asi dostal 😅 a ona tiez..... 😅 😔 🤐

jabber
16. nov 2008

lini - já po tom co píšeš mám dojem, že ta ženská o tvého manžela nestojí, ona vám jen potřebovala rozbít rodinu a vztah, protože jí se to rozpadlo taky 🙄 Připadá mi, že podle těch sms co mu poslala to s ním nemyslí nijak vážně, takže ho stejně časem odkopne a manžel tě se sklopenýma ušima bude žádat o odpuštění. Tak to vidím já.

martija
16. nov 2008

katkaajurko naozaj sa to nezda,ale clovek niekedy ked nahodou zisti,co sa v tych slusnych rodinach ohladom neveri zisti,tak nechape.Mame jednych velmi dobrych znamych.Slusi ludia,chodili sme rok,co rok na stretavky,az o niekolko rokov sa prevalilo,ze ten chlap ma 5 rocneho mimomanzelskeho syna.Inak mal dve deti,o ktore sa staral aj stara a velmi lubi.Hold bola tam jedna prevadzkarka u neho v praci, a sup a bolo to.Naozaj clovek by nepovedal,ale deje sa to moc......

majcik
16. nov 2008

Katkajurko - nechcem byt naivna a tvrdit, ze v mojom okoli tak fakt nikto nezije alebo vynimky, ale za niektorych ludi by som sa naozaj zarucila.

Martija - tak Tvoju kamosku v tomto tiez nechapem ... ja tiez nemam zaludok na taketo veci ... moj manzel je pre mna prvym muzom v intimnom zivote a ja pre neho takisto, proste ja si to neviem predstavit s niekym inym ... a dufam, ze to tak ostane este veeeelmi dlho.... mozno to niekomu pripada naivne a hlupe, vsak ano, nikto z nas svoju buducnost nepozna, ale myslim, ze do istej miery ju mozme ovplyvnit.

katkaajurko
16. nov 2008

majcik...je mi jasne..ze niekto tak zije..ale 90% ??? sak mat dvojity zivot je psychicky aj fyzicky brutalne narocne..ved clovek ledva stiha jeden... a nie to dva.. 😖

jabber
16. nov 2008

Holky, to mi připomíná - nečetla jste některá 'Hostující profesoři'? 🙂

martija
16. nov 2008

majcik,myslim,ze byt takto naivny a hlupy je krasne,nech vam to vydrzi,teda aj nam.Moj partner neni sice moj prvy,ale odkedy sa pozname,tak ineho nechcem.....

katkaajurko mylsim,ze 90 % nie dvojity zivot,ale nejaka ta nevera,mozno jednorazovka,alebo tak nejak.....

a len tak pre zaujimavost.......je podla vas flirt nevera???alebo bozk????

martija
16. nov 2008

a hlavne, ide sice u mojej priatelky len o sex,ale tym sa straca cela ta jedninecnost zo vztahu.Ako si potom mozem vazit toho cloveka??? ved prave tym,ze som prenho jedina,to mi dava istotu a pocit bezpecia vo vztahu,podla mna na tom to predsa cele stoji....alebo pada....

majcik
16. nov 2008

Katkajurko - urcite ... a podla mna to nie je ani zivot na dlhe roky ... to sa asi dlho neda vydrzat.

Martija - dik ...

A k Tvojej otazke - to je asi dost tazke jednoznacne povedat ... nie je flirt ako flirt a bozk ako bozk...

martija
16. nov 2008

no majcik ved prave,ale ked to zovseobecnime,napriklad ide len o "obycajny" flirt??? alebo bozk bez pokracovania....

majcik
16. nov 2008

Martija - uplne suhlasim ... sex bez lasky? To si neviem predstavit ... ani nechcem ... ja to neviem oddelit ... to fyzicke od psychickeho.. vsak to asi poznate, ked nie sme v dobrej dusevnej pohode, tak ani to milovanie nie je to prave orechove ..

majcik
16. nov 2008

Martija - ja taaaak nemam rada zovseobecnovania ... co je to "obycajny" flirt? Pod tym moze kazda z nas chapat nieco ine ..

martija
16. nov 2008

no problem je v tom,ze nic konkretne nemam na svedomi 😀 ,tak preto.Nuz neviem,ako to upresnit,napriklad,paci sa ti nejaky muz a ty sa nanho usmievas,ides s nim na kavu,usmievas sa na jeho komplimenty,take nieco....akoze flirt.....neviem....pretoze tvojmu muzovi by sa to urcite napacilo,ale popritom ty nerobis nic az take zle....

majcik
16. nov 2008

Martija - tak to je dobre, ked nevies uviezt priklad svoj vlastny, no nie?

Nooo, poviem uprimne, ze taku skusenost nemam, ako pises ... Ked som bola este free, tak som sa obzerala sem-tam za peknymi chlapmi, aj ... ale ako som sa vydala, vlastne uz aj predtym, tak si az tak inych muzov nevsimam v tomto smere ... jasne, ze clovek stretne muza, ktory ho zaujme, ktory je veeelmi sympaticky, ale nerozvijam to dalej.

majcik
16. nov 2008

Teraz ma napadlo, ze som mala kolegu, ktory mal obcas take recicky ... bolo to vacsinou v ramci srandy, ale parkrat to bolo aj neprijemne, tak som proste nereagovala ... a ked som otehotnela a uz to kolegovia vedeli, zacal sa ku mne spravat az prehnane milo, no neskor som zistila, ze jemu veeelmi tikaju biologocke hodiny 😀 Chudak, az mi ho bolo luto ... velmi tuzil po detickach, len akosi mu chybala zienka, ktora by mu ich porodila 😒 Neviem, ako je to teraz s nim, nie sme v kontakte ...

martija
16. nov 2008

.....tak ja sa rada pozrem za peknym chlapom, a minule som pisala so sestrou a napisala som je,ze kordiak (z panelaku) by stal za hriech 😀 ,a nasiel to moj muz,to si mala vidiet to rosambo!!!!...ale ako pises,tam to zacina aj konci....

juj,ale je hodin,asi mame dobre deticky,ked tu takto strasime do noci,tak dobru,idem dobrovolne,lebo pojdem nasilu,ked maly zaplace

zuz11
16. nov 2008

nerada sa pletiem, nastastie dufa ze mne nieco podobne nehrozi 🤐 🤐 🤐 a neprajem to nikomu tak dufam ze sa vsetko coskoro poriesi a vyriesi v dobre len musim zareagovat ze aj ja poznam jeden pripad co som nepochopila 🤐
brasko mal kolegu a kamosa u ktoreho byval v 4izbovom byte, mali cca 3 rocneho syna a jedneho dna ku nim prisiel chlapik ( moj brat najskor nechapal kto je to ) aj zo psom ktory kade chodil po byte tade stal a sral ( kedze nemal ziadnu vychovu) a ten bratov kamos to po tom psovi vzdy upratoval.. a povedal mu ze je to zmany ktory nema kde byvat tak ze bude docasne u nich 🤐 a raz vecer si brat vsimol ze vlastne manzel tej zeny siel spat do izby k synovy a ten akoze rodinny priatel siel k tej jeho manzelke, ked nabral bracho odvahu a spytal sa ho co je to za znameho a tak ze co videl tak sa priznal ze aj ten syn nie je jeho ale ma ho ta jeho zena s tym akoze znamym 🤐 a to vam poviem bol vysokoskolsky vzdelany chalan a ten byt zdedil on a strpale nieco take 🤐 nastahoval si tam chlapa bez prace, penazi, z nechutnym psom a este ich aj vsetkych zivil a dokonca mu uvolnil aj izbu, 2 dni po tomto priznani sa ku nam brasko nastahoval co to akosi nevedel stravit 🤐 🤐 🤐 netusim ako to skoncilo to bolo pred cca 5 rokmi ale brasko mi zomrel a akosi netusim aky je end 🤐 aj ked viem meno toho kamosa a niekde mame na neho aj cislo........ a vsimam si ze stale prispieva do zahradkara ako zahradnik ( teda je redaktorom)

majcik
16. nov 2008

Martija - asi tak ... tiez nemam problem povedat pred mojim manzelom, ze nejaky chlap je sympaticky, ale nic viac ... a nerobim to casto, jasna vec 🙂

Idem aj ja spat, maly uz teda prespi vacsinou celu noc, ale niekedy ho napadne zurkovat, ako dnes rano o stvrtej, nebol ani hladny, len sa mu zachcelo sa zabavat.

Tak vsetkym dobru noc a krasne vztahy zelam ... hlavne LINI - aby sa to vyriesilo co najlepsie ...

katkaajurko
16. nov 2008

zuz - to je sila 😲 😖

emilyz
16. nov 2008

ludia z niektorych veci sa mi zaludok dviha 😖
tak, ako spomenula jabber, ze ta milenka od lininho manzela chce ukradnut niekomu to, co sama nema...hej, su take typy, strasne podrazacke a zlomyselne... len aj ich Pan Boh vytresta, a riadne...

jabber
17. nov 2008

zuz - 😕 to je vážně hustý 😅 a nebyl ten bráchův kamarád třeba impotentní? Já si to jinak nedokážu vysvětlit 😅 ale i tak si jeho žena mohla vybrat někoho jinýho než bezdomovce 🙄 se bráchovi ani nedivím - já bych to s bezdomovcem v bytě nestrávila taky 🤐

lini
17. nov 2008

emilyz,jabber prave toto si ja myslim odvtedy ked mi povedal ze ju muz nechal ked bola tehotna a povedal mi vies ona je ina ona nechcela aby si sa to dozvedela lebo vie ako sa trapila ona 😀 😀 😀 on nevie co rozprava lebo deti miluje a on sa riadi podla nej strasne jej veri aj my sme boli takto na seba navizany strasne dlho a nebolo to dobre urobil by vsetko co som chcela len ja som mu nechcela ublizit a ja citim ze ona mu ublizuje on to proste nevidi.Toto som sa snazila vam vysvetlit ze tie sms od nej su nasilu a chladne.
Idem dnes jednej znamej chodi na neaku skolu do BA take nieco ako vestenie ona je taka ina ako my cie mi o tomto vstahu povedat vela pouziva kyvadlo su to neake energie co mame verim tomu lebo co mi vtedy hovorila neako saa mi to plny.Ak by aj pravdu nemala co si nemyslim tak ma to ale aj psych.dava dokopy.A mozno aj preto to beriem tak dobre lebo mna vzdy zlozilo hodci co aj malickost.
Povedala mi vtedy ze ta zena je silna osobnost a riadi mu teraz zivot ona a chce sa niekomu pomstit a to som este vtedy nevedela ze jej takto isto muz ublizil tak az teraz ked to viem mala aj v tomto pravdu.Ze moj muz je teraz z nej mimo ale ze nie je to jeho zivotna partnerka ze ma stale miluje ale na javo mi to neda ze on ju casom zacne vnimat a zisti aka je a ze nebudem to mat lahke ale ak chcem mozem to zmenit iba ja a to som si uvedomila ze mala pravdu.

To ze mi povedal ze ju volal na kavu urcite chcel vediet co povie ona a odomna chcel vediet co by som jej viviedla tak som to citila ze chcel vediet co poviem a ja ze neviem ale opytaj sa jej co by urobila vtedy ked ju muz podvadzal keby ju doviedol na kavu no a bol ticho.
Ja neviem ja s nej citim strasne zlo prave preto bojujem ale stale neiem ako sa zachovam keby ho okaslala ci mu to potom odpustim lebo teraz som ja ta chuderka co by mu odpustila ,ale ak by sa situacia zmenila ze by ho nechala tak budem ja na koni a on ubohy chapete ma nevbiem ci potom nebudem silnejsia a neukoncim to potom ja.To nechcem urobit len ci to so mna tak samo nepojde chapete?

jabber
17. nov 2008

lini - no jo, s ní si bude muset manžel hubu nabít sám 😅 a nepochybuju o tom, že si jí taky nabije 😀

Náhodou, kdyby dokázal být člověk dostatečně nad věcí, tak by to bylo zajímavé pozvat jí k vám na kafíčko. Já si totiž myslím, že by nepřišla a dostala by z tebe asi pěkný strach 🙂 pokud to teda manžel s tím kafem vůbec myslel vážně a netestoval si opravdu jen tvojí reakci

kalu
17. nov 2008

Lini, já myslím,že je pro tebe naprosto zbytečný přemýšlet o NÍ. Jí bych vůbec neřešila (ta má svoji rodinu a svoje problémy)- důležité je,jak se chová tvůj manžel -
pravda je ,že mě by se asi můj muž,kdyby se takhle choval totálně zhnusil- a i když bych ho milovala, tak život po boku takového člověka bych určitě nechtěla. Psychicky úmyslně týrá svou těhotnou manželku- to je prostě hnus !!! To dokáže jenom absolutní slaboch !!! Kdyby to byl solidní člověk,tak by se,ač zamilovaný, měl snažit situaci řešit jako chlap a neubližovat ti víc,než je bezpodmínečně nutno. Za takovýho chlapa já bych teda nebojovala - a jestli by ho chtěla ta jeho kolegyně (o čemž dost pochybuju,pokud není úplně blbá), tak dobře jí tak!

lini
17. nov 2008

Kalu mas pravdu vobec by som ju riesit nemala a sama zvazujem ze chybu som spravila na zaciatku ked som sa to dozvedela len to som vtedy brala tak ze ona sa rozvadza a nepomozem si a tak sme sa dohodli ze zostane pomoze mi ale pravdepodobne to neukonci tak som len koli malej a koli psych. ze som tehotna na to suhlasila.To som nemala mala som razne povedat dobre rozhodol si sa tak chod mozno by nevedel a zacal by premyslat ale takto som mu dala sancu cakat ci sa spamata.Lebo az potom to chcela ona ukoncit a on bol urcite rad ze som takto suhlasila.
No nic dam muu na javo ze takto to zmysel nema nedam mu presní termin ale naznacim ze to takto neide a nech uz zo sebou nieco robi pretoze trpime vsedci a to nema zmysel.Mala som to hned navrhnut ale bol to riadni sok a nedalo sa inak zrutila by som sa keby som ho vyhodila chapete ma takto ze zostal som nabrala silu a teraz sa spamatavam a rozmyslam takze uvidime.

tutifruti
17. nov 2008

Lini ako dlho o tom vlastne vieš?

kveta
17. nov 2008

Ak to myslíš vážne, že si pripravená akceptovať aj to, že sa manžel rozhodne pre rozvod, tak nebolo by múdrejšie nenechávať ho nasadať na koňa "Ty si vyber, ja tu čakám na Tvoje rozhodnutie" a jednoducho mu oznámiť, že Ty zvažuješ rozvod? Lebo je úplne iná situácia, keď on dostane na výber a úplne iná, keď mu oznámiš, že Tvoje city a úcta k nemu tak blednú, že si pripravená pomaly ale iste na rozvod... A zváž načasovanie takého oznamu, či nebude rozumnejšie pred víkendom než pred týždňom v práci s milenkou... Aby si jej nedala výhodu, že vzápätí po vážnom rozhovore s Tebou ho bude mať štyri dni za sebou osem hodín denne k dispozícii.

Dúfam, že si si ošetrila a zvážila financie. Na rozvod potrebuješ Váš sobášny list a rodné listy detí - tak si občas skontroluj, či nezmizli z domu a či ich manžel nepoužil na to, aby podal o rozvod prvý.

Veľa šťastia.

kveta
17. nov 2008

Veď realita je taká, že jedna s ním žiť nechce a druhá zvažuje rozvod, tak medzi kým si má vyberať? 😉