Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

sisstin
20. nov 2008

czechzuzna: čím netvrdim, že by mě to nebolelo a podobně...ale pokud nechce, držet ho nebudu..v tomhle jsem hrdá..navíc, já ho nepotřebuju k životu..kdyby mě už nemiloval... 😉 jak jsem psala, nejsem na něm zavislá v ničem....horší to maj ženský, co by neměly kde bydlet a neměly peníze 😉

sisstin
20. nov 2008

czechzuzana: jo..já tě chápu, já to brala ze svýho hlediska..jak to máme my dva... 😉 chápu, že někdo jinej může být na tom hůř...takže prostě na tohle univerzální rada není 😉

sisstin
20. nov 2008

katkajurko: jinak, já bych na tu kávu šla..nikde se nepíše, že spolu skončíme v posteli..a vídat se s opačným pohlavím..na tom nevidim nic špatnýho 😉

katkaajurko
20. nov 2008

na vidani s opacnym pohlavim nevidim nic zle..starych kamaratov predsa ma kazdy..len "spoznavanie" novych a kavickovanie...myslim,ze mojho muza by som tym asi dost vytocila... a on mna tiez... na rozpravanie ma mna a kopec kamaratov...a aj kamaratok...nevidim najmensi dovod aby chodil s cudzou osobou po kavickach 😀

emilyz
20. nov 2008

sisstin a lucenek, nemajte mi to za zle, ale hovori z vas zle svedomie a snazite sa ospravedlnit svoj zivot. Ja vas nesudim. Len nechapem sistin, ako mozes napisat, ze ked pride laska, tak rozum a moralka idu bokom. Najma ta moralka mi nejde do hlavy. Potom je pre teba tato tema zbytocna, pretoze tu ide NAJMA o moralku. Na tej chvalabohu este stoji mnoho podstatnych veci v zivote - od manzelstva cez vztah k rodicom po spravanie sa v praci a neviem co. Keby sme cely zivot zili len tak, ako NAM vyhovuje a nebrali ohlad na nic a nikoho, ako pises, tak to by teda dopadlo.

sisstin
20. nov 2008

katkaajurko: MP ma taky spoustu kamarádek..a hlavně je ode mě 292km daleko..tak co já vim, co tam dělá že 😅

sisstin
20. nov 2008

emilyz: ze mě nehovoří svědomí....já sice milenka byla..ale nebyl to ženatej chlap, byl dávno rozvedenej..a měl jenom přítelkyni...a dítě neměli 😎

já jsem prostě emotivní člověk, a nebudu někde, jen kvůli tomu, že se to má 😝

slnieckova
20. nov 2008

emilyz 😅 suhlasim s vacsinou tvojho prispevku 🙂

kveta
20. nov 2008

Katkaajurko: Tak na pozvania na kávu, kde cítim, že by to mohlo byť o zvádzaní, tiež zásadne nechodím. Práve preto, že si nemám chuť komplikovať život a ublížiť manželovi.

sisstin
20. nov 2008

emilyz: a mluvila jsem o morálce ve vztahu mezi partnery, tak to laskavě nezobecnuj na rodiče a práci..a nevim co 😉

sisstin
20. nov 2008

a i kdybych byla milenka ženatého muže..tak se za to nestydim....je to každýho věc, a ostatním je do toho šumák 😎

sisstin
20. nov 2008

na nevěru jsou vždycky 2 😎

j.a.n.u.s.
20. nov 2008

Holky, zacina to tu smrdet hadkou!

Zkusme si rict, ze kazda ma proste jiny nazor na to a to...ne lepsi...JINY!!! 🙂

czechzuzana
20. nov 2008

Ach jo, to je smutny co tu pisete.... 😔

slnieckova
20. nov 2008

sisstin: lenze keby nebolo takych ako si ty, s takym postojom a nazorom... tak by tej nevery bolo menej 🙂 a mozno by ten chlap utekal za inou, ktora mu da, ale ty by si teda mohla aspon spavat s cistym svedomim... aj ked neviem, ci ti na tom zalezi 😅 asi ani nie

sisstin
20. nov 2008

janus: já se nehadám..mně je to fakt jedno, co si myslí jiný lidi 😎 já nevim, proč bych se měla ohlížet na manželku chlapa, kterýho chci....stejně tak toho mýho může odtáhnout jiná..takovej je prostě život...jsme lidi..a nejsme dokonalý....já si teda nenamlouvám, že si budeme celej život věrný a podobný kraviny 😝

emilyz
20. nov 2008

moralka je len jedna a bud ju clovek v sebe ma, alebo nie
a pri rozbijani rodiny sa ta miera moralky v cloveku ukaze velmi jasne
neda sa z toho nijak vykrutit

sisstin
20. nov 2008

vy furt píšete o rozbíjení rodiny..ale ta rodina už dávno rozbita je 😉 páč když je chlap nevěrnej, či se dokonce zamiluje..tak to prostě v tom vztahu už nefunguje 😅 já nevim..se furt píše o ženskejch, že odtáhnou chlapa..ale on v tom má naprosto stejnej podíl vinny..není to žádnej nesvéprávnej chudáček 😅

czechzuzana
20. nov 2008

No jo no, kdo v dnesni dobe veri ve vernost a a cistou lasku, je povazovany za naivni kravu....A pak je par takovych, ktere uz jsou dal a sou na to pripravene a prizpusobily se....A my naivni kravy v koutku duse doufame, ze zrovna ten nas vztah bude takovy, jaky sme si ho vysnily 🙂 A treba bude 😅

sisstin
20. nov 2008

jinak já např. nikdy nevěrna nebyla..ale netvrdim, že se to nestane 😝 člověk nikdy neví, co ho potká...a nikdy nemůže vědět dopředu, jak by se zachoval...a kdo tvrdí opak, tak pěkně kecá 😝

sisstin
20. nov 2008

czechzuzana: hele..já v pubertě taky věřila na takovou lásku, kde se nikde nic nestane a budeme spolu celej život...ale jak tak poznávam chlapy..a i ženský..tak prostě vidim, že je to blbost 😉 a ten, co je nejsvatější doma..a tváří se jak andílek..tak někde za rohem ohejbá kolegyně 😝

katkaajurko
20. nov 2008

sis... neber to osobne...ale tuto vetu som pocula u osoby mne kedysi velmi blizkej...mojej mamy :citujem ta

"
já jsem prostě emotivní člověk, a nebudu někde, jen kvůli tomu, že se to má"

a aj sa tak zachovala... vies aky je vysledok...nevazim si ju a uz nikdy nebudem,lebo len koli svojim pocitom rozbila celu rodinu,lebo jednoducho si nevedela dat rady a isla len po svojich pocitoch..lebo sa asi nudila... tak pozor na to - ake ma tvoje konanie na okolie.... to je len dobre mienena rada... podotykam - ze v tomto pripade islo cisto o to - naplnenie tohoto nazoru,ktory prezentujes- ze nebude niekde kde nechce byt...lebo akoze nie je spokojna ale ani nevie preco a proste ide dalej... mala muza ktory by jej modre z neba zniesol...a postaral sa o nu aj o mna - ked nas moj vlastny otec opustil a staral sa skoro 20 rokov...a potom urobila toto - presne podla tvojich slov... uz nikdy nebudeme mat dobry vztah a o tom ze si ju vobec nevazim ako cloveka...to ani nehovorim... tak to je...

emilyz
20. nov 2008

sisstin tu vetu: já nevim, proč bych se měla ohlížet na manželku chlapa, kterýho chci
si si asi nepremyslela

lebo potom fakt nedavaj ziadne rady lini. Ty totiz stojis na tej druhej strane.

a raz sa ani na teba nikto nebude ohlizet, aj ked to budes velmi potrebovat...

sisstin
20. nov 2008

emilyz: však jsem psala, že si nedělám iluze, že toho mýho může odvést jiná 😉 a já jsem žadné rady nikomu nedávala 😅

sisstin
20. nov 2008

to si každej musí srovnat sám podle své povahy, vědomí a svědomí..a 100lidí do něj může hučet..a já si to stejně udělám podle sebe 🙂

sisstin
20. nov 2008

katkajurko: pokud se zamiluju, tak proto, že mi v mém vztahu něco chybí..něco vážného...z nudy bych od chlapa neodcházela 😉

slnieckova
20. nov 2008

sisstin ale verit v cistu a vernu lasku nie je otazkou toho, ci je clovek v pubertalnom veku, ci ma 30 alebo 40 🙂

a o tom, ci doverujem alebo nedoverujem (mozno podla niektorych hlupo a slepo 🙂) manzelovi a o tom, ci si myslim 😉 ze by som niekedy bola alebo nebola schopna nevery... o tom pisat nebudem 🙂 pretoze tieto nazory len vyvolavaju hadky, kazdy ma na to totiz iny nazor... ja si ten svoj nedam nikdy vziat 😀 aj keby som bola zan upalena 😀

sisstin
20. nov 2008

katkajurko: jinak ty to vidíš z pohledu dítěte..pro tebe mohl být otec dokonalý, ale co bylo mezi tvými rodiči skutečně vědět nemůžeš 😉

karot
20. nov 2008

Kdybych přišla manželovi na nevěru,nikdy bych ho nepovažovala za chudáčka a jí za potvoru.Kdyby něchtěl,tak se s ní nespustí,nebo ne?! 😉
A už vůbec bych si jí nezvala domů(jako jedna z mých dávných kamarádek,která se mi s tím hrdě chlubila 😀 )kvůli tomu,aby se nad sebou zamyslela a nerozbíjela rodinu.Ona s tím třeba přestane,ale ten chlap ne a bude to pořád dokola. 😖
Co se týče mě,já bych si osobně nic nerozdala se ženáčem(nebo i jo,ale nesměl by mít dítě/děti).
Měla bych z toho špatný svědomí a za to mi to nestojí. 😎
U mě spíš převažuje zdravý rozum,než sexuální pudy.

sisstin
20. nov 2008

slničekova: já to nikomu neberu..tu víru..já jsem z toho prostě vyrostla..a nevěřim v dokonalé lidské vztahy 😉