Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

sisstin
20. nov 2008

anza: nejhorší je, že mě to furt nedá..a stokrát si říkám, že už sem nebudu psat nic, co není líbívého..ale pak nad tim stejně musim přemejšlet..bych to potřebovala mít na háku jako zanett..k tomu jsem ještě bohužel nedospěla 😅

anza
20. nov 2008

siss: jasně. Asi moc dobře víš, o čem mluvím, žejo, člověk, pokud ji (víš, kterou myslím) má prořízlou, tak to prostě švihá a tak, je to efektní, často, ale k podstatě to jde jenom někdy 🙂

katynaa
20. nov 2008

ja jsem byla milenkou zenace - mel i rodinu, ale jeho zena pry byla "chladna".

sisstin
20. nov 2008

anza: dobrý 😅

sisstin
20. nov 2008

holky..tak na slova: moje žena mi nerozumí.....BACHA 😅

anza
20. nov 2008

Siss: no, já nevím, jestli mít něco na háku je úplně to nejlepší - ale asi ty věci, s kterejma se nedá hnout (pitomci a pitomky), je potřeba na hák zavěsit. Ale teď už mě zaručeně někdo nahlásí 🙂

sisstin
20. nov 2008

anza: ale co když jsi za pitomce ty? To je pak blbý 😅

anza
20. nov 2008

ano, na slova: moje žena je chladná bych odpovídala: a čí je to chyba? Klišé nee. Tak nějak z romantickýho dělaj béčkově romantický... 😉

anza
20. nov 2008

siss: to si člověk nesmí tak brát 🙂 Občas se ale na háku cejtím, ty ne? 😉

sisstin
20. nov 2008

anza: díky za vzpruhu 😝

agnesska
20. nov 2008

holky nechcete si jít povídat na icq-jako vy dvě spolu-jste už dost OT

katynaa
20. nov 2008

anza: souhlas

sisstin
20. nov 2008

jj..už odcházim, je to fakt off topic 😉

katynaa
20. nov 2008

mi to bylo docela fuk, ale to jsem byla jeste naivni mladice a duvody neresila

anza
20. nov 2008

agness: máš recht, zrovna jsem si říkala, jak do toho tu nevěru vrátit 😉

katynaa
20. nov 2008

prispevek siss 17:38 fakt dobre napsane, to odhadla

anza
20. nov 2008

katy: no, ono to není tak jednoduché. Rozepsala bych se, ale je to OT, opravdu, nechci z toho tady dělat kůlnu na dříví.

czechzuzana
20. nov 2008

Ja sem se teda puvodne nechtela do teto temy uz vubec zapojovat, a je to uplne OT...ale siss, ty mas 35323 prispevku 😕

sisstin
20. nov 2008

czech: jj..jsem druhá na konovi, nejvíc má krista(admin)..ta má přes 45tis..nebo tak nějak..a kristi s 29tis. 😉

sisstin
20. nov 2008

tak přes 41tis. bych jí křivdila 😝

sisstin
20. nov 2008

no nif..už fakt jdu..a zejtra mě tu nevidíte..a o víku též ne 😝

zanett
20. nov 2008

a proc ne, sis?

lini
20. nov 2008

vetka napisala toto

Linin muž mal možnosť milenke povedať: Rozveď sa, aj ja sa rozvediem, budeme spolu. Ale on to neurobil! On povedal: Rozhodni sa sama bezohľadu na mňa.

Ja si myslím, že to je dobré znamenie. Dostal milenku k dispozícii ako na tácke a aj tak sa za ňou neponáhľal, nevyplňuje rozvodové papiere, ostal u rodiny.

K tomu stretnutiu: ja by som sa s milenkou tohto typu nestretávala. Opäť spomeniem moju kamarátku, ktorá bola v podobnej situácii ako Lini. Stretla sa s milenkou a manžel ju ešte v ten deň opustil. Dôvod: milenka si vymyslela aká bola na ňu manželka zlá a ako ona chúďatko trpí. Tak ju manžel šiel ofukovať a opustil manželku. Táto milenka Lininho manžela si zjavne niektoré veci vymýšľa a snaží sa vzbudzovať ochranárske inštinkty. Takže by som sa bála, aby to stretnutie nevyužila na takúto nejakú "hru".

Lini, moja rada je: vydrž s pevnými nervami. Teraz sa láme chlieb, tak nepoľav v robení tepla domáceho krbu. Teraz na manžela netlač a nehádaj sa s ním. Lebo naozaj až teraz začne byť na neho milenka hnusná a bude mu robiť výčitky. A to je moment, keď mu bude lepšie s Tebou než s milenkou. Tak vydrž, Lini.





A naozaj je to pravda povedal jej a chcel jej len pomoct aby netrpela ale nepovedal jej rozved sa a aj ja idem s tebou.Dnes mi povedal ze uz aj ona na neho neako tak ze urob podla svojeho cize mozno mu chcela naznacit bud odide alebo zostane.Zevraj je teraz nestastna lebo sa z muzom dohodli ze do vianoc nikomu nec nepovedia a on to vitrubil aj jej aj jeho rodine a ona je asi nestastna a preco?Zda sa mi ze este chcela pockat ako sa rozhodne moj muz nemyslite?????
Rada od teba jasne drzim sa s nervami netlacim na neho proste sme stale doma v pohode davam lasku dcerke robim si svoje povinnosti a snazim sa velmi lebo ho milujem.

Radsej sa s nou nestretnem ale s nim by som rada mozna sa nieco udeje bud to posilnim alebo pokazim mozna aj treba riskovat

lini
20. nov 2008

Myslela som Kvetka napisala

kopcik
20. nov 2008

jsem si vzpomněla na jeden případ - obě holky - manželku i milenku jsem osobně znala, toho chlapa taky. tím to bylo pro mě hrozně těžké zůstat nezaujatá - on byl jiná národnost, musel si vzít holku stejné národnosti jako on sám. okamžitě po svatbě otěhotněla, měli krásnou holčičku. ještě před tou svatbou si začal s mou kámoškou, jako že to je jen takový úlet. jenže to přerostlo v něco víc a oni s tím pokračovali i po jeho svatbě. on poznal, že jeho manželka není tak skvělá, jako milenka, ale rozvod nepřípadal v úvahu. takže byl tak frustrovaný, že začal manželku doma urážet, bít až se jednou dokonce CHLUBIL, že jí namočil hlavu v záchodě!!!!!!!!
nutno podotknout, že jako výmluvu používal to, že vážně je velice nespokojený v manželství, že má na manželku zlost, že s ní musí zůstat, proto dělá to, co dělá.
milenka s ním i přesto všechno zůstavala. v tu chvíi už jsem nedokázala být nezaujatá, snažila se jí ho vymluvit - že když je toto schopen udělat manželce, proč by to jednou neudlal i jí. kdyby se náhodou chudák zase cítil frustrovaný a musel to někde ventilovat...
(podotýkám, že to není příběh z 15. století. a taky už ani s jedním nejsem v kontaktu, protože to lidský mozek nechápal... )

pd900bo
20. nov 2008

lini ako to tak citam tak si myslim ze ta milenka sa vobec nechce rozvadzat a povedala to len preto aby videla reakciu tvojho manzela

vyplyva mi to z toho ze to chcela utajit pred rodinou a ked to jej manzel vytrubil je nestastna.. no jasne ze je nastvana ved teraz je v tej rodine za zlu nie?

podla mna je to u vas na dobrej ceste drzim palce lebo viem co prezivas..

a kveta tvoje prispevky nemaju chybu.. kde si bola pred 7 rokmi som si nevedela rady s debilom 😀

nobody
20. nov 2008

no já se dostal na 20.stranu, tak budu psát nmázor z těch několika příspěvků

Lini, tak tvůj manžel trošku zblbnul (ale to my děláme) .. asi nový prostředí, jiný pocity
je to nějaký komplikovaný ---- "ta druhá" (jo, nevím, co znamená : zalubil sa do obyčejnej ženy ... to fakt nechápu, co tím bylo myšleno) prošla něčím takovým, co ty ... spíš mi přijde, že to taky chtěla zkusit, ať už na vztek..anebo zkusit, co to udělá s jinou (tj. s tebou)
nevím, jak to dál pokračuje, nemám čas to pročítat, ale tak když má tvůj muž evidentně rád dcerku a prostě děti, tak asi nebude tak špatný ... jen mu frnglo něco přes nos .. možná taky, že bylas nějaká chladnější
tak nemá smysl radit, to nikdo ani nemůže.. no uvidíš
já ti přeju, ať to dopadne co nejlíp pro tebe

katkaajurko
20. nov 2008

Pd : ta posledna veta je super 🙂

Lini - tiez mam pocit - ze ta milenka to s rozvodom nemyslela az tak vazne..skor skusala reakcie..ako svojho muza,tak aj tvojho... a to ze ten to vykvakal rodine jej nehra do karat...

ale zase otazka moja - ked on to vykvakal rodine - myslite po a/-ze chce aby rodina jej dohovorila a zostala s nim, alebo po B/ on chce nech to vsetci vedia aby bola za zlu - ak sa rozvedu - pretoze on ju nechce a dala mu dovod....?

lini
20. nov 2008

Dnes ste toho popisali tedaaaaaaaaaaaa

Katka no mne sa zda ze po A skor chce aby bola zla onaa dohovorili jej myslim si neviem preco ale chlap uz musel byt zufali ked sa dohodli a on to aj tak povedal a divne ze do vianoc to nechcela hovorit asi chcela este aby o nu bojoval.Viete ake jej pise on neuveritelne listy krasne ktore maju hlavu aj petu no bojuje o nu.Ale kolegyni sa priznala ze trpela pri nom a ze preco neodisla zevraj ona si na to zvykla.
Naozaj treba len cakat vcera som muzovi pisala mail taky co si o tom myslim a on je tak neak stale ze nevie co ma robit napisal ved sa neda na to zabudnut a tvarit sa ze sa nic nestalo ,keby som vas nemal rad uz som tu s vami neni.

Nobody velmi pekne dakujem za nazor 😉 😉 😉

emilyz
20. nov 2008

no niektore damy tu maju dost nechutne nazory.
zanett mne vlastne z tvojich slov vyslo, ze ten, kto nepodviedol, je vlastne neatraktivny blbec, a je divne, ak mlada krasna zena odolava navrhom a je verna 😅 je toto normalne? 😔 to by uz bolo vela manzelstiev rozbitych, pretoze poznam krasne, inteligentne sebavedome zeny, ktore nemaju potrebu manzela podvadzat, ani keby im to niekto navrhol
zivot ako samozrejmost prinasa pokusenia, ale v tom je sila cloveka, ze im odola a ma silu vytrvat v tom, co si predsavzal. Keby sme vsetci robili vsetko, na co mame chut, tak by sme boli nie ludia s dusou, ale iba prasiatka alebo iny druh zveri 😖