Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

yvetta
24. nov 2008

s tymto poslednym prispevkom od zanett musim uprimne suhlasit 🙂

maximiliana
24. nov 2008

Ja som neveru doteraz neriesila, ale prave u nas sa potvrdilo pravidlo: nikdy nehovor nikdy... Myslela som si, ze rodicia hoci nemali rozpravkovy vztah si jeden druheho aspon vazia...no bol to omyl. Uplnou nahodou som odhalila, ze moj otec ma nejaku zensku. A nato mi moja mama povedala, ze ju podvadza celych 30 rokov!!! Nikdy som si nic nevsimla a ona sa to dozvedela tiez az nedavno, ked sa jej priznal. Keby s tym aspon skoncil. Ale on pokracuje... Viem kto je ta zena, pozname jej syna.. a on asi o nicom nevie. Neviem ako sa mam k otcovi spravat. Nenavidim ho za to, co robi, ale je moj otec a potrebujem ho. Nerozvedu sa, ale co je toto za zivot.

pd900bo
24. nov 2008

viete baby ono sa to starsne lahko radi aby bola na neho tvrda a odisla ale ona to spravi az ked bude o tom presvedcena a nebude vidiet ine vychodisko. Viem to z vlastnej skusenosti mne ,,doplo,, asi az po dvoch rokoch ze s tym chlapom predsa nemozem zit ked mi robi zle veci, dovtedy som si chcela rodinu zachranit.

Zena ma na rozdiel od vacsiny muzov velku zodpovednost za rodinu a ja som si nechcela proste dopustit aby mi to stroskotalo. Myslim ze aj Lini to tak citi, ved ma male babo a je tehotna-co som ja nebola. Proste som to zachranovala a tym sa aj ponizovala az kym sa dalo.. a ked sa uz nedalo a ja som zaziadala o rozvod vtedy ma zacal prosit aby sme to skusili a ze on sa rozide s milenkou.. 😝 😀 .. no ale to som ja uz bola natolko presvedcena ze je to hajzel ze uz sa mohol aj na hlavu postavit.. ale dovtedy mi to proste nedoslo no co..

Preto aj lini by som najprv radila nech sa neunahli.. ked sama bude citit ze ho nemiluje rozhodne sa zo dna na den.. to ze jej tu napiseme ako sa ponizuje jej vela sil nedoda..

vanusak
24. nov 2008

Bejbypd - nehnevam sa, ale na nič si nehram...
Já si totiž opravdu dovolím tvrdit, že odžito vztahově toho mám požehnaně, kdekdo nestihne to, co já ani za celý svůj život a snad ani není co závidět, nechlubím se tím, prostě konstatuji. Jak už jsem výše řekla, nejsem na to hrdá, ale přesto to byla zkušenost k nezaplacení, člověk dost pozná sebe, vlastně i druhé, hlavně v těch krizovkách, když reje držkou v zemi... Dříve to bylo asi spíš tápání, věčně nahoru, dolů, opakovaná nevěra z jedné, druhé strany, bezmezná důvěra a najednou ztracená důvěra, otázky proč, pomsta, samota, hledání, tápání, lži, boj s vlastními pocity i morálkou, ústupky, nátlaky, ultimáta, beznaděj, prohra, rozvod, nenávist... Mohla bych pokračovat, citový tobogán byl fakt dost točitý.
Ale v dnešním oboustranně věrném vztahu jsem bezmezně spokojená, neměnila bych už, můžu si jen přát a doufat, že to tak zůstane. Ovšem, že to tak opravdu bude, vědět nemůžu, to mi nezaručí nikdo... Ve vztahu s mým nynějším manželem jsem dostala jakoby pilulku uzdravení směrem k touze po něvěře. Dříve i přes mé oficiální vztahy jsem si táhla své vztahy vedlejší, nic na to nemělo vliv, ani začátek mého vztahu s ex-manželem, první svatba... Teď to vnímám jinak, zopakuji, co jsem již jednou výše napsala - "Prostě nechci. A o tom to je, kdo nechce, neudělá to, ani když je příležitost... Ale přesto stejně vždy můžeme mluvit v přítomném čase a co víc - jen za sebe samé... " Ale - je tu zase stejně to ale... Nikdo z nás nemůže vědět, jaké životní situace na nás ještě v našich životech číhají, aniž bysme za ně mohli my, a od toho se zase bude odvíjet i to vše ostatní...

kitty68
24. nov 2008

tak js konecne docetla 😅

takze ja bych se ztotoznila nejvice s nazorem vanusak 😉 ze vcerejska 19.38, ja nedokazu byt neverna manzelovi ani ve snu 😀 kdyz se schylovalo k akce 😅 tak js proste nebyla schopna

monogamie - urcite js tady lide co meli jen jednoho partnera, ale hadam ze vetsina z nas mela tech chlapu vic takze monogamni nejsme. a v koranu se pise ze je optimalni aby mel muz 4zeny 😉 ale chlapum to nerikejte.

lini kdybych byla v tvoji kuzi, na jednu stranu bych toho jejiho manzela videt chtela, ale na druhou stranu ono se tim asi fakt nic nevyresi

zanett
24. nov 2008

pd - ale ono nejde bohuzel o to, ze lini sveho manzela stale miluje. On ji uz nemiluje a o jeji lasku nestoji. Bohuzel. Ona ho muze milovat do konce jejiho zivota, ale kdyz on ji proste nechce (at uz kvuli milence, nebo kvuli necemu jinemu), tak s ni proste nebude. Nebo by bylo lepsi, kdyby ho mela fyzicky u sebe, ale on byl v myslenkach u jine? Bylo by to tak lepsi? Nebylo. Lini muze trvat na tom, at se k ni jeji manzel chova slusne a s respektem, ale laska jako takova proste nikdy nejde vynutit. 😒

kitty68
24. nov 2008

no zanett, ale podle toho co bylo napsane, tak lini manzel chce zustat s ni (asi kvuli detem), ale porad si chodit sustit s tou druhou pani x

pd900bo
24. nov 2008

ale ja som nikde nanapisala ze s nim ma byt do konca zivota a zobronit o lasku..
len sa mi zdalo z poslednych prispevkov pre nu ze jej vsetci pisete ako sa ponizuje a nech odide..

ona urcite citi ze sa ponizuje ale este nechce od neho odist, ja ju proste chapem ze to este neurobila

je to este pomerne cerstve/zalezi od povahy kolko znesie/ a ona si zachranuje pristav, ved ma deti.. a verim ze je tam este sanca ze sa ten trulo spamata a hlavne ze to olutuje a bude super otec a manzel. To teraz nikto nevie

slnieckova
24. nov 2008

kitty ale to je jasne, ze kazdy z nas mal viacero partnerov... za slobodna 🙂 Hovorim o monogamii v manzelstve 😎

a Lini neviem poradit.... pretoze musi konat podla toho, ako to citi ona... ja len mozem napisat, ako by som to riesila ja.... neostala by som s chlapom, ktory mi povie, ze ma uz nemiluje, aj keby som bola tehotna... nie je to pokrytectvo voci rodine, zachovaniu vztahu, ci dietatu... je to proste moj pocit, s ktorym by som sa nedokazala vyrovnat...ak by som v tom vztahu ostala. Mozno jej tymto unikne pomedzi prsty clovek, ktory by o jej lasku skutocne stal a ktory by ju aj opatoval..... tot moj nazor 🙂

kitty68
24. nov 2008

jo a jeste js chtela jednu vec - lini nespolehej se az tak na to co vam rekla kartarka, ony jsou velice dobre psycholozky, reknou ti to co chces slyset, az tak bezmezne bych neverila tomu co rikala

vanusak
24. nov 2008

Lini, že by měla odejít? Ať táhne ten chlap... Jestli se však chlapem on dá vůbec nazvat! Sorry. 😒

Lini - jednostranný vztah, ve kterém budeš milovat pouze ty a on zůstane "jen" kvůli dětem dle mého nemá smysl a nebude plnohodnotný a kdoví jak dlouhého by měl vůbec trvání...

pd900bo
24. nov 2008

ale aj ja som si vzdy vravela kym sa mi to nestalo ze takeho chlapa by som opustila.. no ale ked sa mi to stalo spustil sa nejaky program na zachranu a neslo to ..

to iste sa stalo mojej kamoske ktopra sa ma snazila podrzat ked ma ten moj podvadzal a ja som jej chodila plakavat, ze mam byt silna ze muj nesmiem ukazat slabost nemam sa pred nim zrutit mam sa na neho vys..t atd.

o 5 rokov sa to stalo jej mali syna ostala 2krat tehotna ale co cert nechcel tehotna ostala aj milenka. Teraz ma ten jej chlap dve dcery rovnakeho veku s dvoma zenami. No ale pointa je v tom ze ta jejho zena moja kamoska od neho nedokazala odist a zrutila sa, presny opak toho co mi radila kym to nezazila

zanett
24. nov 2008

kitty - aha, ja jsem vychazela ze vcerejsiho prispevku lini, kde psala, ze on ji rekl, ze ji uz nemiluje 😝 Tak nechapu, proc s ni chce byt, kdyz uz ji nemiluje? Kvuli domacimu servisu? Nikdo (a uz vubec ne jesitnej, nevernej chlap) nebude zit s nekym, koho nemiluje, k tomu bude mit asi jine zistnejsi duvody - kbyby se ke mne vratil chlap, kterej mi rikal, ze me uz nemiluje, tak nevim, jestli bych ho chtela, vzdyt jaky vztah to potom je? Kvuli detem? Na to vzdycky doplati nejvic ta zenska...Kdyz uz me nemiluje a jeste ojizdi jinou, tak bych s nim nemela slitovani ani omylem (a neverila bych mu, kdyz by rikal, ze se me zase znovu miluje. Laska se nemeni ze dne na den, je to dlouhodoba zalezitost...)...

pd900bo
24. nov 2008

nikde netvrdim ze s nim ma ostavat a koli detom uz vobec nie len tvrdim ze to v nej musi DOZRIET a kazdi ma tu dobu dozrievania pocitov inu..

slnieckova
24. nov 2008

pd900bo ked tak citam tvoj posledny prispevok.... asi mas pravdu. Mozno sa mi to lahko hovori kvoli tomu, ze som nic podobne zatial neriesila... ale ked sa tak nad tym zamyslim, svojho manzela momentalne milujem tak bezbozne 😀 ze neviem, ako by som zniesla jeho slova: nelubim.... mozno by som mu tiez klacala pri kolenach a napriek vsetkemu lubila..... neviem.....

ale ako som pisala: mozme lini radit, aby od neho odisla, aby mala hrdost... aby sa nanho vykaslala, popripade, nech to nerobi, ak to tak neciti.... to je ono.... musi urobit tak, ako to ona citi.... toto je len forum, len diskutujeme, konat musi Lini....

snad to dobre dopadne, vela stastia a sil Lini...

kitty68
24. nov 2008

slni tak to je potom vernost v manzelstvi, pze bigamie neni u nas zakonem povolena 😀

kveta
24. nov 2008

Zanett, ja si myslím, že Lini okrem lásky má aj vážne finančné dôvody prečo nejde okamžite do rozvodu, veď ešte pred štyrmi mesiacmi mali vážne finančné problémy... A to sa ako tehotnej naozaj ťažko odchádza, veď si nemusíme vysvetľovať, že z materskej s dvoma deťmi neprežije... ☹

zanett
24. nov 2008

pd - to uz byla takova moje uvaha (ne reakce na tebe 😉 ) - uz driv tady nekdo radil, ze lini by mela zustat s JM hlavne kvuli detem, coz ja myslim, by byla pekna kravina! Ani jeden z nich by se neumel dlouhodobe pretvarovat (pred detmi) a decka by to stejne vycitily, ze se neco deje a v dusledku by tim trpely. Nehlede na to, ze jednou by se takovy umele udrzovany vztah stejne rozpadl a deti by odesly z domova, osamostatnily se, chlap by taky odesel (rikal by si, ze konecne muze) a zenska (lini) by zustala sama a nestastna, ze nikdo neoceni jeji obetovani 😝 ...zname takovych pripadu dost, ze jo....

pd900bo
24. nov 2008

zanett no ja takych pripadov moc nepoznam ale to je jedno. Poznam hlavne ten svoj pribeh ktory sa skoncil stastnym rozvodom. Ja som sa len chcela podelit s tym ze lini chapem pretoze nevera so mnou zamietla tak ako som to necakala.. som totiz dost hrda, no ale vypalilo to inak..

beriem to tak ze to bola lekcia od zivota za ktoru s odstupom casu dakujem

lakme
24. nov 2008

Myslím si, že ten vztah lininýmu manželovy vyhovuje.
Maželka se nehroutí, má doma servis včetně sexu, navíc může svojí ženě o milence říci, aniž ta by před ním plakala. Tak proč by vůbec měl takovou sitauaci nějak řešit ?
Má manželku se servisem, milenku ke které cítí zamilovanost. Zkus te se zaptat sami sebe a nebo i svých maželů, jestli by něco na takovém stavu měnili, když se vše zdá vpořádku.

Stále si myslím, že pokud by mu Lini o svých pocitech řekla a ukázala mu, že ji může ztratit, tak by se mu mohlo celkem i rozvítit a ještě by mohli mít šanci na záchranu vztahu, než se jí manžel definitivně svých chováním zprotivý a pak už nebude cesty zpět. Je možné, že když Lini bude ta trpělivá, tak až manžela zamilovanost pustí tak se k ní zas vrátí, protože si zatím jistý, že ho Lini neodmítne. A když se vrátí a bude to podle něj oki - stálý servis sex a žádné výčitky, tak proč by nemohl někdy zas svůj výlet za poblouzněním zopakovat s nějakou jinou, že.

zanett
24. nov 2008

pd - ja znam takovych pripadu z okoli dost (ze sirsi rodiny ci od znamych); proste zenska zjisti, ze se ji hrouti manzelstvi (at uz kvuli nevere, nebo treba kvuli alkoholismu manzela ci tyrani z jeho strany atd) a rekne si, ze zatne zuby a kvuli detem (aby prece 'nerozbijela rodinu' 😝 ) s tim chlapem vydrzi (a nechce si pripustit, ze rodinu uz davno rozbil ten chlap svym nevybiravym chovanim)...tak to s nim pretrpi az do doby, kdy deti vyrostou a odejdou z domu a zaridi si vlastni zivot, ten chlap pak stejne odejde (nebo se upije k smrti atd) a zenska je pak sama a vycita si, ze s nim ztratila pul zivota a nikdo to neoceni. Protoze takovou obet fakt nikdo neoceni. Deti ji pak reknou, ze se s nim mela radsi rozvest, protoze stejne tusily, ze tam neco neklape a zenska pak konci sama a nestastna... 😝 Ja si proste myslim, ze v tomhle neni na skodu byt trochu sobec...

kitty68
24. nov 2008

lini me to nekdy tak prijde ze ty sji jeho prvni baba a on se proste potrebuje nekde "vyradit"

kdyby to dopadlo tak ze spolu zustanete,jak to budete resit s jeho praci??? uvazovala jsi o tom?

lakme a kdybys to tak mela doma ty - chlapa co by se staral o decko a barak a milence na romantiku neco bys menila? 😀 to se snad ani neni treba chlapu ptat

zanett
24. nov 2008

...jak tady nekdo psal, ze kdyz se rozejdou, tak to pro lini bude strasne tezky (navic s dvema detma) - no lehky to nebude, ale kdyz spolu zustanou, tak to taky nebude med, protoze Lini bude mit nervy v kyblu a stresovat se, jestli jeji chlap zase nekde nejakou neojizdi a tezko jejich vztah bude o hrdlickach a oblaccich, ze jo...ono to asi nebude lehky, ani kdyz se rozejdou, ale ani kdyz spolu zustanou, proste budou jen v kazde situaci resit jiny problemy 😝

lakme
24. nov 2008

A jinak si myslím, že s tou SMS kde milenčin manžel píše ať dá od ní Linin manžel ruce pryč, je pěkný blbost.

Pokud je to chlap, co svojí ženu opustil, když byla těhotná a nečinilo mu to nějaký výrazný problém, tak si nemyslím, že najednou o ní žačne bojovat, tak že svému sokovi, který s ní spí, bude psát aby ji nechal na pokoji, že chtějí další dítě. Dle mého to milenčin manžel ani neví, a nebo možná, že mu žena doma vypráví jak ji kolega v práci uhání a ona chudinka neví jak z toho ven. Mám dojem, že pokud by milenčin manžel věděl, že mu někde "zanáší" tak ji pošle k šípku ještě rychleji než, když byla těhotná.

slnieckova
24. nov 2008

neviem, ci prave takato rodinna atmosfera bude pre deti tou pravou....

zanett
24. nov 2008

presne tak, lakme, protoze malokterej chlap snese neveru manzelky a narozdil od zenskych, chlapi nemaji problem manzelku nevernici poslat do haje...Chlap by se nestresoval tim, ze mu zenska zahyba, proste by si rekl, ze je to krava a hodil by ji kufry z okna, zadny zachranovani vztahu... to jen zensky maji pocit, ze se musej pokusit zachranit vztah, kterej ten chlap rozbil... 😝 😝 😝 😝

kitty68
24. nov 2008

no lakme to uz js tu probiraly, dokonce js se sazeli jestli to psala ona nebo jeji muz 😅

lakme
24. nov 2008

Zanett pokud ji opustil těhotnou, tak si taky myslím, že to nějak řešit moc nebude.
ALE pokud by neopustil a do té doby by měl pocit, že jejich vztah byl dobrý a měli děti, tak by se taky o záchranu pokusil. Myslím, že je přeci jen rozdíl, když je nevěra ve vztahu, kde společné děti mají a kde ne. Právě proto si myslím, že kdyby Lini dala svému manželovi jasně najevo, že sice je trpělivá, ale její trpělivost není nekonečná a on by o svoji rodinu a děti mohl přijít, tak by byla šance, že se vrátí domu a budou moci spolu něco se vztahem provést, větší než je teď.

lakme
24. nov 2008

Kitty jsem to jsem nějak zaregistrovala, dle mého to její muž nepsal. Tohle bych řekla, že by nemohl napsat žádný chlap, snad jen velmi submisivní jedinec a u toho bych se taky celkem hádala. Možná by napsal větu, ať nechá jeho ženu na pokoji, ale ten dovětek "že chtěj další dítě", to člověk s penisem mezi nohama prostě nemohl napsat.

emilyz
24. nov 2008

holky je to hnus, mne prave jedna osoba zahlasila, ze ide na navstevu k svojmu priatelovi, kt. ma 3 deti a zenu, s kt. zije v jednom byte, ale uz na papieri akoze nie ako manzelia (zahranicie). A ja ze kde bude byvat? No unho. Ako, ked je tam jeho zena? Ona ide k sestre. No hnus, nachomitnut sa, ked tam nie je zena, tak tam ide ona.. je mi z toho zle... podla mna to je uz fakt hnus
Takisto si myslim, ze tomu lininmu muzovi treba jednu vytat, ale poriadnu, taku, zeby mu stena dala druhu, potom by sa mozno spamatal. A ked nie, tak nech ide kade lahsie
ale zit s niekym a podvadzat ho je svinstvo