Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

lini
7. dec 2008

Viem ze tam nebol u nej pretoze mala je stale doma a muz tiez povedal ze nie je mozne ze bol u nich.Neviem este pockam co mi napise dnes maju mat rozhovor.A uz to neako cudne vyzera vobec muzovi neodpisuje a uz asi moj chape ze sa u nich nieco deje.A najnovsia sms asi vcera pisana.

Ze ach to tehotenstvo a nice zmotavala a moj muz ze ake tehotenstvo a ona cosi o sestre ale idem napisat jej muzovi ci je jeho sestre tehotna.No a potom on odpisal jaaaj som sa zlakol.A ona coho ze som tehotna?on ze ano.
Proste take divne sms.
Idem to zistit asi chcela vidiet jeho reakciu co poviete na to?????

erikas
7. dec 2008

lini,neviem ako by zareagoval,keby čakala jeho dieťa aj ona.....aj tak Ťa obdivujem kde berieš tú silu,všetko toto riešiť a byť trpezlivá,napriek tomu,že je s ňou ešte stále v kontakte,ja by som ho vypraštila ani by dvere nestihol otvoriť 😠

zabka78
7. dec 2008

To je zaujimave s tym strachom z tehotenstva. Moze to znacit, ze uz konecne to chladne na manzelovej strane. Rozmyslam, kde mozu mat tie sex-stretka. Lini trvam na tom, co som napisala. Ukaz mu nenapadne cast osobnosti milenky, ktoru nepozna. Hlavne nenapadne a hlavne nie vsetko. Asi by si sa nemala priznavat k tomu, ze komunikujes s jej manzelom. Je to tvoj tromf. Pockaj este. No zatial ma nenapada akym sposobom by si to spravila. Baby radte.

lini
7. dec 2008

Teraz mi napisal jej muz ze mu povedala :nechcem sa s nim stretavat,nechcem s nim zit ze ma ho v srdci a tazko zabudne.Mam ten mail a mozem ho pouzit 😉
A on si mysli stale ze ho klame ale sme stale doma nikam nechodi ani jej nepise tak neviem nieco sa deje a on to tusi asi.A stretavali sa iba v aute je to hrozne ale viem to.

sue
7. dec 2008

Lini, podľa môjho názoru nesmieš na milenku povedať absolútne nič zlé a už vôbec nie to,žesa stretávaš s jej manželom - to potom milenka vyznie ako chúďatko úbohé, ktoré každý ohovára poza chrbát, nik ju nemá ráda nik jej nepomáha... a bla bla la... proste celý svet je proti nej... skôr treba využiť to, čo o milenke vieš a ešte viac zdôrazniť svoje prednosti - starostlivosť o vaše dieťa, o bábo ktoré čakáš, o rodinu, o seba, o domácnosť... proste nenápadnými drobnými činmi podpichnúť to, aby si uvedomil,že milenka nie je zrovna tip top baba... asi by som ťukla aj na to,že necháva dcéru doma, kým ona si chodí užívať... a tak... však toho je veľa...

erikas
7. dec 2008

lini myslím si,že to medzi nimi už doznieva a je len na tebe ako bude váš vzťah s manželom pokračovať....či sa naučíš mu ešte po tom všetkom čo Ti spravil dôverovať,alebo budeš vždy tŕpnuť a žiť v neistote,ak mu zapípa mobil,alebo pôjde niekam von...či nie je zase s nejakou...ako sa k tebe teraz po tom všetkom správa? a on Ti dáva čítať sms čo si s ňou píše?

jasom
7. dec 2008

ja by som manzelovi nieco naznacila ze viem o jeho milenke. Urcite by som nevyckavala, aj s tym tehotenstvom, pochybujem ze by chcel s nou dieta, tym by vznikol medzi nimi konflikt a to je iba dobre. Ale mam pocit ze ten vztah ani nie je vztah milenecky, mne to pride ako by ho milenka vyuzivala a asi to nema v hlave dvakrat v poriadku 😠

pd900bo
7. dec 2008

tak ta milenka to iste nema v hlave v poriadku ked chce dieta s milencom .. 😠 ach jo Lini ona teda tvojho muza riadne vyuziva .. ja by som isla na muza s otazkami aj o veciach o ktorych vies a tak sa dozvies aky ma on o nej obraz.. a este by som asi chvilku pockala s tym ze si pises s jej muzom lebo by sa to mohlo zvrtnut proti tebe

kitty68
7. dec 2008

jako lini ja te fakt obdivuju ze s nim chces porad jeste byt, ja uz bych ho kopla do prdele takovou silou ze by odletel na mars

no taky bych mu nic nerikala, jen bych se tak zlehka optala jestli nahodou neni tehotna, mozna by mu trklo 😅

lini
7. dec 2008

Viem musim este pockat a par veci si este overit ci ma aj jej muz neklamal atd...
Hlavne si to premysliet.
A ako pisala SUE ze ukazat mu ako sa staram o domacnost,o malu o neho ved to on vidi len skoda ze o nej nevie nic.Vidim ze ho vyuziva ale co chcel to ma.Chce sa poriadne popalit aby zistil kto je pre neho v zivote dolezitejsi.No potom budem riesit preco som to vydrzala a ci s nim este dokazem zit aj dalej,samozrejme ak by od nas neodisiel.

suki
7. dec 2008

lini moc ti držím pěsti, jsi strašně silná a já tě obdivuju. Jen aby ta hnusná ženská s tvým manželem neotěhotněla, to u by jistě nebyla cesta zpět 😔 😔 Doufám, tedy, že už se spolu nescházejí a že to nějak vyřešíte, i když já vůbec nevím, co by pro tebe bylo lepší, jestli s ním zůstat nebo ne 😔

zabka78
7. dec 2008

lini, co ho podla teba na nej pritahuje? co mu dava, co ty si nie?

lini
7. dec 2008

podla toho co mi pise jej muz isla k sestre cez vikend a on jej v piatok povedal ze sa rozvadza ze uz nema zmysel takto to tahat.No a ona mu od sestry pisala ze sa chce s ni porozpravat ze ak nie rozvod ze musia vela veci zmenit.
Tak dnes mi napisal ze mu povedala ze sa uz nechce s nim stretavat(s mojim muzom),ze ani s nim zit a ze k sestre isla aby zachranila rodinu no neviem asi ho zase namotava aby jej uveril a zasa ho bude klamat len aby sa nerozvadzal s nou.

kitty68
7. dec 2008

zabka slysela jsi nekdy o feromonech? ja si m yslim ze oni si proste "voni" po nejakem case ale prijdou na to ze jako partneri spolu byt nemuzou, nebo na to prijde jeden z nich a bude po lasce 😔

zabka78
7. dec 2008

kitty68- keby to bolo iba o feromonoch, tak vela ludi by sa spravalo ako zvieratka 😀

zabka78
7. dec 2008

som si ista, ze nie iba koli feromonom je k nej pritahovany

majacska
7. dec 2008

niekedy zeny vyhladavaju skaredsie zeny, aby vynikli ony samy. potom sa citia sebavedomejšie....a ta milenka ani pekna, ani poriadkumilovna...

suki
7. dec 2008

majacska to je taky možný, na tom něco bude 😒

majacska
7. dec 2008

napisala som zle! oprava: niekedy muži vyhladavaju skaredsie zeny...... 😀

kitty68
7. dec 2008

no zabi ono to je potom o tom na kolik se ten clovek umi ovladat

majacska ale on s tou milenkou snad po kavickach a venku nechodi, tak kdo by ho videl ze je se skaredou?

suki
7. dec 2008

kitty o to nejde spíš jde možná o to, že se chce on cítit lépe, zvýšit si sebevědomí a na to mu stačí, když má pocit, že je lepší než ta žena, že ho ta žena potřebuje a je na něm závislá...

kitty68
7. dec 2008

no to je fakt lini takova sobestacna a on jako pravy rytir potrebuje nekoho ochranovat 😝

majacska
7. dec 2008

Jasne kitty no niekedy je to pre muzov lepsie, poznam taky pripad. na druhej strane, nemusi byt pekna, a v posteli moze byt lepsia, a hlavne je ina.... 😎

kitty68
7. dec 2008

no majacska to je taky fakt s tou posteli, co s barbinou co lezi v posteli s roztahnutyma nohama a ceka az to skonci 😖

majacska
7. dec 2008

kitty no presne na to som myslela 😀

kalu
8. dec 2008

Lini,
není to o tom jestli jsi v něčem horší či lepší,ale o tom ,že každý z nás potřebuje občas "nějakou " změnu.Stereotyp ubíjí a unavuje. Záleží ale na každém z nás,jakou formu té změny zvolíme . Ona není v ničem lepší (troufám si napsat že asi ani v tom sexu ne) ale je to pro něj prostě něco jiného,svěžího,neokoukaného....

To,že je ta dotyčná lhářka a bordelářka, to tvého muže momentálně absolutně nezajímá, to by ho trklo, až když by spolu žili. On o ní ví jen to,že je taková či maková v posteli ( teda pardon- v autě 😀 ) a to,že je hrozná světice a chudinka a celý svět se spiknul proti ní. To jsou jediné info,které on o ní má. Idealizuje si jí, zrovna tak jako si Lini idealizuje svého muže.

lini
8. dec 2008

Kalu mas pravdu 😉

no dnes mi jej muz napisal ze sa vcera pohadali ze odisiel a volala mu prosim ta pridi domou potrebujem sa s tebou porozpravat nakoniec prisiel a celu coc spala pri nom co doteraz nebolo rano mu davala take pusy ze nechapal a uz mu krat do prace volala to sa davno nestalo.No a strasne je to ze som pochopila ze az ked on zacal hrozit s rozvodom vtedy sa zlakla a zacina o muza bojovat.no uvidime ako toto dopadne.Napisal mi ze po dlhom ,dlhom case s nou spal.....

emilyz
8. dec 2008

no len aby sa potom vedelo, kto je otec 😖

katkaajurko
8. dec 2008

emily...presne... ale oficialne je otcom jej muz..zo zakona 😉

lini a tvoj muz sa k tebe ako chova doma?

lucxy
8. dec 2008

no ako vidno je to fakt tava 😠 predtym asi vedela, ze co si moze vsetko dovolit k svojmu muzovi ,,,mal by jej dat prirucku aj on, nemyslite?