Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

vadimka
3. jan 2013

@broken_arrow

ked mas nazor, ze si este mlady aby travit cas v nefunkcom manzelstve, tak CO TU ESTE ROBIS?????

HAJDE, ZBALIT KUFRE, ZA ZENOU SVOJHO SRDCA.....a nie sediet doma pozerat na manzelku, ktora ta nemoze pochopit a naplnit tvoje tuzby tak ako ani ty nemozes jej....ries to....nesed za pc ako chudacik....postav sa k tomu ako chlap....tym, ze sa stale ponevieras niekde medzi zenou a milenkou, no prepac.......posobi to minimalne slabošsky....
mas otazku a co deti???
neboj, poradia si aj bez teba....a velmi dobre....pre deti je najdolezitejsie= šťastny rodic...a to ty so svojou novou priatelkou urcite budes....

broken_arrow
3. jan 2013

@vadimka jj máš pravdu naozaj To pôsobí slabošsky, lebo správny chlap sa vždy pobalí a odíde 😒

bets
3. jan 2013

@broken_arrow
ani mna by nanaplnalo, keby muz len plne financne zabezpecil rodinu... kedze som v situacii, kedy muz nasu rodinu dostatocne zabezpecuje, tak viem povedat aj to, ze len to nestaci... a kedze takto pises, tak predpokladam ze pohnutky milenky su v prvom rade financne. takze ked pominie zamilovanie a uzivanie si bezstarostneho zivota, ak bude mat naplnene vsetky financne potreby, mozes sa lahko znova ocitnut na krizovatke na akej si teraz. uz len slova, ze zene nestaci, ze muz donesie vela penazi znamena, ze zene ide o hlbsi vztah ako o nosica penazi. a zjavne ten vztah si nevedel zene poskytnut, lebo ked ten funguje, tak by neboli velke problemy aj v sexualnej oblasti, ktore by sa nedali riesit vzajomnou otvorenou komunikaciou

monda17
3. jan 2013

@broken_arrow keby si sedel pri nej doma na zadku, zas by bol problem... financny... ani z voza ani na voz 😖

mojika
3. jan 2013

tak taketo nieco zaziva moja svagrina,stale odmietala sex,ked otehu prvy krat tak mu tvrdila ze vtedy nemoze a potom sa cudovala ze je nervozny,potom sa to nejako utriaslo rozhodla sa pre druhe dieta lebo nechcela velky odstup a ta ista pesnicka len s tym ze v tehu nie a ani potom,ze mala nejaku cystu,potom ju to bolelo,bolelo ju to aj po porode(rodila cisarskym tak neviem preco) a takto sa to tahalo skoro rok,ked aj ten sex po straaasne dlhej dobe bol tak mal pocit ze ju znasilnuje,samozrejme ze vsetko ochladlo a ona ma na prvom mieste poriadok ano na prvom mieste az potom su deti lebo jej je jedno ze dieta cely den pozera tv hlavne ze ona moze okna umyvat.Pre toto mi bolo cudne ze ona je vecer unavena na sex a cely den si vyraba robotu navyse,ona nechapala ze ked ho odmieta ze je unavena on to neberie ako ze je unavena ale ze ho odmieta ako muza,je ponizijuce aj pre chlapa sa vlastnej zene prosit o sex.On sa aj snazil aj mna prosil nech sa s nou porozpravam ze od zeny to inak zoberie a ona to zakazdym ukoncila ze ju to boli a ze je unavena a ze maly sa zobudi(maju 5izbovy dom) tak som na nu netlacila iba som jej povedala svoj nazor a ona ze mu veri,moje argumenty boli ze je mlady ,zdravy chlap a este aj atraktivny nezabrali...Uz sa ani nemali o com rozpravat a vsetko to islo dolu vodou len deti riesili a on nahodou musel vycestovat a stalo sa,dostal to co nemal a najhorsie ze sa aj namotal,presne ako broken_arrow pise citovo aj fyzicky vyprahnuty chlap.Postavil sa k tomu tak ze jej to oznamil (sex zatajil) porozpravali sa a aka bola vzdy hrdinka zeby takeho chlapa vyhodila tak si len uvedomila ze na vine boli obaja a urobil to preto lebo rok je dlha doba.Pointa je v tom ze zmobilizovala vsetky sily a bojuje o zachranu,potom mi hovorila ze ona sa citi teraz taka nepritazliva a ze ju odmieta tak som jej povedala ze a ako sa mal citit on ked si ho ty roky odmietala,ty to mas prvy krat a si z toho hotova.Vzdy som jej hovorila ze nech nepodcenuje sex a naozaj na to doslo...zaver je asi taky ze on sa s tou dotycnou nechce stretnut,ukoncil na manzelkin natlak kontakt s nou a zostavaju spolu,sexuju ked aj nechce 🙂 zrazu ju nic neboli a nic nie je problem len neviem ci to ustanu lebo hlavny dovod preco spolu zostali su deti.Ja niekedy nechapem tu naivitu zien ze ked uz sa vydala a ma muza na papieri tak to je akoze vsetko?ona mi aj hovorila ze ako mohla ta dotycna po nom ist ked vedela ze je zenaty a ma deti,no preco by to malo milenku zaujimat ved ona je slobodna,bolo by to super keby to tak fungovalo ale sex je silna zbran a milenky sa maju cim ohanat.Netvrdim ze som za neveru ja som len ze nefungujuce vztahy by sa mali naozaj ukoncit a deti nic nezachrania lebo raz odidu z domu a rodicia zistia ze vlastne s nimi odislo vsetko a aj tak sa rozvedu.
broken_arrow a aurorag davno vedia co chcu len sa to boja urobit lebo.....deti

monda17
3. jan 2013

@mojika SUHLAS, konecne normalny prispevok!!!
@broken_arrow mam pocit ze vie co chce a ma jasno, manzelka sa tu vzdy vyjadrila ze ona nevie, ona hento, ona tamto 😒

maminuska
3. jan 2013

@mojika mňa by len zaujímalo prečo ten sex zatajil ?

broken_arrow
3. jan 2013

Chodím sem len krátko, ale za ten čas som tu našiel veľa príspevkov keď ženy prestali milovať svojich mužov hľadajú oporu v mileneckých vzťahoch, z roznych dôvodov, agresia, nezáujem o sex, ponižovanie, svokra, osobná hygiena ale môj príspevok spôsobil doslova spŕšku útokov na milenky hádzanie do jedného vreca a poukazovanie že im ide o IBA majetok a tak, len minimum Vás sa venuje nejakým citovým väzbám medzi partnermi, väčšina z Vás ako prvý útok poukazuje na prachy, biologické hodiny a robí z nás mužov chudáčikov ktorý sú riadený iba malým mozgom ktorý ovláda erekciu. To si naozaj o nás myslíte ? ... Neodzrkadluje to tak trochu Vaše čudné ponímanie sveta ? A ešte ma doslova fascinuje ako píšete o sexe .. akoby to bola nejaká povinnosť alebo fyzická aktivita ale ani jedna z Vás nepoužíva slovo napr. MILOVANIE ! Je to veľmi znepokojujúce zistenie nakoľko toto fórum zaručuje anonymitu a teda predpokladám že píšete naozaj to čo si myslíte. Väčšina z Vašich príspevkov mi príde strašne povrchná ....( samozrejme česť výnimkám ! )

aamina
3. jan 2013

Tá milenka má nick cecilka 10, však?????????

broken_arrow
3. jan 2013

@mojika až ma zalial studený pot ... len potom som si uvedomil že nemôžeš byť moja švagrina keď si švagrina tej ženy ...

monda17
3. jan 2013

Velice podstatne veci vas zaujimaju... 😅

broken_arrow
3. jan 2013

@monda17 moja manželka vie presne čo chce. Chce aby sme to zasa skúsili , veľmi sa zmenila a naozaj na tom pracuje, teraz je rad na mne či to dokážem ustáť ona prvý krok urobila ! je to veľmi veľká a tvrdohlavá bojovníčka !

@mojika veľmi výstižné !

ginger_fox
3. jan 2013

ja len nechapem, preco milenky zenatych muzov musia byt vylucne slobodne. To s vydatymi zenami uz nikto nerata? 😀

eeffka
3. jan 2013

@broken_arrow nic v zlom, ale "sex" je kratsie ako "milovanie", len tolko ze preco sa pouziva dany vyraz. No a k vasemu problemu... iste ze nedas ty da iny, casom sa to stane ale to ze niekto kyda na manzelku a vyzdvihuje milenku mi pride take naivne. Aj ta herecka je len zena, by si mal vidiet mna ako vyzeram rano a ako ked sa niekam vyfiknem , pani a vy ste kto? 😀
Takze tazko porovnavat zenu co je v pracovnom nasadeni, rozumej rodina, domacnost a herecku co ide na postriezku.

Ja osobne by som manzelovi najviac zazlievala ani nie tak milenku ale to ze ma verejne ponizuje kecymi o tom aka je herecka dokonala a ja chudera.

mojika
3. jan 2013

@maminuska sex zatajil(nechapem ze mu uverila) lebo asi nechce odist a necakal ze sa zalubi a su tam tie deti ako asi v kazdom manzelstve,povedal mi ze si nevie predstavit zeby odisiel zeby sa im nevedel do oci pozriet a ked ona sa zmenila a robi vsetko pre zachranu tak citi ze sa rozhodol spravne len to sa neda dokopy za jeden den.Paci sa mi ze sa snazia obaja ,su k sebe ovela milsi,on jej kupil len tak kvety jednoducho to skusaju obaja,ten pomer bola taka trojrazovka ale zasiahlo ho to lebo dostal to po com tuzil.

eeffka
3. jan 2013

@ginger_fox ale coby nie ale "vydata milenka" si v 99% uzije a pada domov varit veceru a tvarit sa ako je narobena a usmieva sa nad hrncami a chlapom co sedi na gauci, jaaaaaaaaaaaaaaj to su tie idealne manzelky :D

aurorag
3. jan 2013

@monda17 no ja som hlavne povazovala za dolezite povedat to doma muzovi, a nie to zverejnovat tu...

mojika
3. jan 2013

@broken_arrow no ja ma len jednu svagrinu 🙂 a o tebe by som vedela 🙂

stanislava2
3. jan 2013

@mojika broken a aurobag konečne ste to tu už rozuzlovali.Kedže ma velmi telka nebavi a v Panelaku im už dochadzaju herci prečitala som si rada tuto telenovelu.Hned na začiatku som pisala nech ide broken za frajerkou len to by bol už koniec tohto pribehu tak sa objavila manželka ktora tu trošku zahrala do karát a manžel ju podvadzal hned po 600-nedeli z ich spoločnou priatelkou.Broken aurobag 🙂 bol to zaujimavy pribeh. 🙂 a mnoho zaujimavych možnosti ako riešit fiktivnu krizu v manželstve.

broken_arrow
3. jan 2013

@ginger_fox 😀 😀 😀 , lebo tie vydaté milenky majú manžela rodinu aj milenca všetko si to pekne užívajú a nepotrebujú nič riešiť na MK 😀 😀 😀

monda17
3. jan 2013

@broken_arrow z jej prispevkov to nieje vobec jasne... Tak ti drzim palce!

aliza
3. jan 2013

@broken_arrow vies, preco si to o milenkach myslime? lebo je to zial, statisticky pravda. velmi malo takychto vztahov vydrzi a skor ci neskor tento svoj krok muz olutuje. Muzi maju jeden problem, ze si myslia, ze milenka je a bude ina, ako manzelka. NEBUDE! Pre milenku je to tiez vzrusujuce, takto kvazi potajomky sa stretavat. Milenkami su vacsinou zeny, ktore sa boja lasky a pevnych vztahov. V pozicii milenky citia istotu, su jedinecne, muz po nej stale tuzi, su neodolatelne, etericke, dokonale....stretavaju sa len ked maju na seba chut, neriesia vazne partnerske a rodinne problemy....nemusia riesit stereotyp, zlozvyky a nalady toho druheho....ale ver mi, akonahle sa muz rozvedie a zostane zit s milenkou, ta sa zakonite zmeni presne na taku, aku opustil. Lebo utek od problemu nie je riesenie. A rozvod kvoli milenke je utek! na tom, co sa deje u vas doma, mate podiel obaja a pokial to nespracujes, budes mat skor ci neskor podobny problem aj v novom vztahu.

sissmiss
3. jan 2013

@aamina cecilka,monda,aurorag,broken arrow, bojovnicka...co si len vyberies...

fallingstars
3. jan 2013

@mojika Souhlas...spoustu mých kamarádek přestalo být po narození dětí partnerkami, a to ne jen nějak částečně, ale absolutně, až je mi těch chlapů dost líto...Ruku na srdce, asi nikdo z nás nechce žít x let na druhé či bůhvíjaké koleji, pár týdnů si to asi omluvíme, ale třeba rok a víc? To by musel být světec... 😖 Ale pro spoustu ženských je to strašné a pro mě nepochopitelné zaklínadlo, nechápu takové to "porodila jsem Ti dítě, tak máš právo tak max. na to, držet h... a krok, protože tím je ze mě nedotknutelná bohyně"... 🙄 Nechci tím nějak paušalizovat, není to všude a určitě jsou asi chlapi, kteří nemají extra objektivní důvod podvádět a dělají to jen z nudy/sukničkářství/čechrání ega, co já vím...
Jedna moje známá se ovšem dokonce nechala slyšet, že po celým dni nemá na to, ještě někomu roztahovat nohy (= manželovi) 😕 Kromě toho, že mi to připadá zvláštní takhle sevyjádřit o sexu s životním partnerem, je zarážející, že dotyčná každý večer neváhá vařit kachnu a podobné časově náročnější specialitky, protože pak může vykládat, jak se tím z ní z jejího pohledu stává úžasná superžena, která zvládá péči o domácnost i o dítě. Ještě se pohoršuje, že si manžel stěžuje, že s ním nespí. Já znám i jeho a jednou mi řekl, že už to trvá skoro rok a že i přesto, že ji miluje, neví, jak to zvládne, jestli to bude dál...A já mu naprosto rozumím, nebyla bych s ní schopná žít ani jako žena 😅 Ono upřímně si myslím, že spoustu chlapů by pak dalo přednost stravování v restauracích, jen kdyby to znamenalo pravidelný sex a návrat (alespoň částečný) jejich žen tak, jak ji znali předtím... 😉

monda17
3. jan 2013

@aurorag ja sa len drzim toho co tu citam, konecne mame jasno, aj ked to napisal manzel... Myslim ze na tom nic nieje, keby si to napisala ty, ze mu davas este sanu a nechces ho stratit. Keby som to ja tak citila, zle by sa mi veru citala vacsina prispevkov, kde na neho len kydaju a vyhanaju ho z domu.

aliza
3. jan 2013

@fallingstars mas pravdu, ale vies, v com je problem? v KOMUNIKACII! muz ma chut na sex, manzelka ho odmietne, tak si nieco zamrmle popod nos a skusi to znova a znova, skusa to rok-dva a potom si najde milenku, namiesto toho, aby sa so zenou porozpraval. Muzi proste o probleme nekomunikuju, oni si hned hladaju lahsiu cestu a tou je naruc inej.

fallingstars
3. jan 2013

@aliza Upřímně, já bych neměla náladu rok dva do někoho hučet a každý večer přemýšlet, jestli je opravdu unavený, ustaraný nebo už ho nepřitahuju...nebo proč se mnou vlastně nespí...Pár měsíců snad, to se dá pochopit, stres v práci, atd. ale...o čem vlastně mluvit ROKY? Buď mám nějaký zdravotní problém a tam je to samozřejmě časově dané, anebo je to jinak a mluvit o tom dokola nemá smysl...my ženy rády mluvíme o věcech pořád dokola, ale jsou záležitosti, které se tím nevyřeší... 😖

aurorag
3. jan 2013

@aliza presne, nas problem bol v komunikacii! keby sme si to vydiskutovali skor, nemuseli sme teraz pisat sem....

aliza
3. jan 2013

@fallingstars ja som to myslela tak, ze muz sa len ofuci a hotovo. Nerozprava o tom. nerozprava o tom, ze naozaj by bol radsej bez tej kacky na veceru , ale mal by ten sex namiesto nej. On to len drzi a drzi, zena si mysli, ze vsak sa nic nedeje, muzovi to az tak nevadi, kedze nic nehovori a z mesiacov je odrazu rok, ved pri detoch to tak strasne leti a odrazu to v muzovi praskne a vyriesi si to po svojom. Cize ja nepisem o siahodlhych rozhovoroch, ale o tom, ze sa nerozprava vobec. Neverim, ze keby prisiel za manzelkou a povedal jej, vies co, kaslem na tu tvoju kacku, chyba mi dotyk, intimita, milovanie....bud s tym obaja! nieco urobime alebo teda si budem hladat ine riesenie....neverim, ze by zena len tak mavla rukou, ze nech...ale podla toho, co som citala na takychto forach, ako je MK, zeny si fakt myslia, ze ked odopru muzom sex na par rokov, ze sa nic nedeje, ze muzovi to nevadi, ved si ich brali v dobrom aj v zlom, dali si slub vernosti, tak co sa moze stat....a este, ked sa muz ani nestazuje

ruzickaruzova
3. jan 2013

Nesledovala som príbeh @broken_arrow ani netuším či je to niekoho výplod alebo realita ale do prdele ženské , niektoré si o to fakt koledujete 😝 jediný problém je že to chlap a tu je vela "mrzutých" ženských. nie som za podvod, nehovorím že nie su svine ktoré maju zalubu v sexe kde sa len pohnu ale naozaj su pripady ked je jeden vztahu potlačaný do uzadia a dlho sa to vydržať neda. ale všetko sa dá riešiť ale hlavne je dôležité otvoriť oči a trošku zabojovať. o čo, to už je každého vec.

a ešte k tomu vyváraniu a upratovaniu. som len človek a ked sa na to spätne pozriem tak som naposledy varila pred štyrmi dňami. jesť máme čo, existuju aj reštiky a babka 😝