Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

irriss
28. dec 2012

@maca_p
...Mozna ze je to tim, ze ten "pravy" se nehleda..proste se objevi, kdyz ho nejmene cekas..vetsinou si ho ani nevsimnes a ani o jeho pritomnosti nevis..

kdyz potkas takoveho, ktereho "nevidis, neslysis a nebo ani nechces"..je to s nejvetsi pravdepodobnosti prave "ON", na ktereho vlastne (ne)cekas 😉

maca_p
28. dec 2012

@irriss ono vyber partnera je vzdy zalozeny na hypotetickej baze, ze bud to vyjde, alebo to nevyjde. ak to vyjde je to parada, mat doma vsetko pod jednou strechou - manzela, dobreho otca deti, milenca, handymana... ak to nevyjde, jedna skupina zien zotrvava v bezutesnom vztahu, lebo manzelskym slubom pred oltarom si slubili vernost, lasku v chorobe v zdravi... druha skupina posle chruna kade lahsie a pokusi sa najst si noveho partaka. ale obe skupiny maju na pociatku spolocnu vec, ze sa spoznali s naj chlapom na svete, kdekolvek ho spoznali...

irriss
28. dec 2012

@maca_p
nejhorsi je, kdyz se myslenka o "naj chlap" rozplyne prilis brzy.. 😉

no rekla bych, ze ten,komu se sny o "naj-chlap" nevydarili..uz naj-chlapa nehleda...a naopak si vazi aspon kousky z hypotetickeho naj-chlapa.. 😉
Je lepsi ,kdyz se sny o naj-chlapovi rozplynou hned a zena je schopna sen rozlozit do nekolika snu..s tim, ze nektere sny nejsou az tak dulezite.. 😉

Napr. "nejlepsi"😉 je spojeni "osklivy ale hodny"..a jak rika moje kamaradka..
Tvuj manzel neni "krasny",ale dela krasne deti.. 😉

sirinka
29. dec 2012

@maca_p ale prosim, ake vacsinou? To mas tolko skusenosti s pokecom? Neboj sa, ked sa nenechas zaslepit "laskou" tak zistis, ze na panovi bez zavazkov cosi nesedi 😉

sirinka
29. dec 2012

@irriss ten pravy sa nehlada, no... Skatulkovanie nie je to prave orechove, ale k veci, moj prispevok o hladani chlapa na pokeci smeroval k babam, ktore sa vyjadrili, ze zenacov maju kvoli nezavaznemu sexu, lebo si myslia, ze on prave kvoli zavazkom ich nebude v nicom obmedzovat a nebude mat zaujem o blizsi vztah.... Co je ale uplna sprostost... Lebo je jedno, ci chlap je zenaty alebo nie. Ked mu raz zena vyhovuje iba na sex, tak z nej nikdy neurobia skutocnu partnerku a ked sa raz do nej buchnu, tak prekazku ako je rozvod, hravo zvladnu....

laurano
29. dec 2012

Ahoj, nebudem ťa odsudzovať napriek tomu, že som už rok a pol rozvedená práve kvoli nevere. Keby som na to neprišla, tak asi dodnes mám kompletnú rodinu a môj ex len milenku. Po prevalení aféry sa môj bývalý nedokázal postaviť k problému ako chlap a radšej zdrhol. Nie rovno k milenke....tá však mala voľné pole a urobila všetko preto, aby dosiahla, čo chcela. Dnes žijú spolu, ale podľa toho čo viem, žiadne veľké šťastie tam nie je. Jednoducho sú spolu, lebo ani nemajú byť s kým iným. A čo sa týka rečí o tom, že doma to nefunguje, never týmto chlapským oblbovačkám. Presne toto som sa časom dozvedela aj o svojom manželstve a pritom sme fungovali, ako normálna rodina a zaspávali spolu často v náručí. Chlapi vedia hrať na rôzne strany a niekedy aj na viacerých, ako dvoch ihriskách. Keby ťa skutočne miloval, zbalil by sa a odišiel a ver, že ak sa ti raz podarí dosiahnuť to, že odíde od ženy, vždy budeš podvedome čakať a báť sa, aby ti neurobil to, čo teraz vy spoločne robíte jeho manželke. Možno by si si mala zistiť niečo o jeho manželke. Dozvedieť sa od niekoho iného, aká v skutočnosti je, lebo šťastie postavené na nešťastí iného má vždy len krátku životnosť. Držím palce, aby si urobila len to, čo je správne!

kykka
29. dec 2012

@maca_p No ved ako hovorim. Ked dievca zisti, ze je zenaty a on ju klamal, tak by mu prinajmensom mala strelit poriadnu facku, otocit sa mu chrbtom a uz nikdy ho nekontaktovat. Radsej by v sebe mala potlacit tu zamilovanost a sexualny chtic, aj keby ju to stalo vela preplakanych a prebolenych vecerov, ako ostavat v moci zenateho muza a nechat sa nim manipulovat ako kus nabytku. To je uz potom zodpovednost tej zeny, ked vie, ze je zenaty a jej klamal, tak naco s nim zostava?

kykka
29. dec 2012

@laurano Neboj sa, tvoj manzel si sam zaobstaral listok do pekla. S tebou mal urcite spokojny zivot na urovni. Ale v prvom sexualnom osiali zabudol na vase rodinne stastie a zacal si uhybat. Inac ta zamilovanost ho prejde rychle a zrazu zisti realistickymi ocami, aka zena v skutocnosti ta jeho milenka je. A napisem ti teraz, aj ked som ju v zivote nevidela, ze je len kus spiny a spodina, lebo kazda zena, ktora dokaze odlakat detom otca je len maso okolo vag*ny. Prepacte mi za to nechutne vyjadrovanie, ale radsej nazyvat veci pravymi slovami. Tvoj manzel precitne, rozidu sa a on ostane sam a v koncoch. Ano, mas pravdu, vsetko sa raz v zivote vracia.

laurano
29. dec 2012

@kykka Ani nevieš, ako ma tvoje slová potešili 🙂 Už necítim tú strašnú bolesť a poníženie, v podstate som vyrovnaná so situáciou, neriešim, nesúdim, ale dobre mi to padlo. Kus masa okolo vagíny ma rozosmialo a zaraďujem do slovníka 😉 Ono u nás to bolo ešte horšie tým, že tá "svätá" nás celé roky poznala a tvárila sa ako rodinná priateľka, až kým to neprasklo 😖

barushkaaam
29. dec 2012

Sice ja som nikdy nebola milenka zenateho muza, ale chcem sa pripojit k babam, co pisu ze milenka casom tiez dopadne zle. Matka mojho exa tiez spavala so zenatym muzom, urobila si s nim dieta (mojho ex), sama neviem ci to bola nehoda, ci otehotnela schvalne, aby opustil zenu a bol s nou. No kazdopadne to dopadlo tak, ze ona ostala sama s dietatom a muz sa vratil s prosikom k manzelke, ktora ho vzala spat. Ziju spolu dodnes, aka je kvalita ich vztahu, to uz netusim.....holt bozie mlyny melu pomaly, ale isto a kazdemu sa raz vrati kazde svinstvo, co urobil!

kykka
29. dec 2012

@laurano Je mi luto, cim vsetkym si si musela prejst. Ale si silna zena a prajem ti, aby sa ti v zivote uz len darilo, a aby si bola uz len stastna!!!!

laurano
29. dec 2012

@kykka Ďakujem! Človeku vždy dobre padne, keď vie, že niekto pri ňom stojí. Ja som mala to šťastie, že som mala pri sebe úžasné priateľky a mám skvelú dcéru, ktorá to znáša veľmi statočne, a tým mi to pomáha zvládnuť ľahšie. Beriem to ako niečo, čo sa stalo a treba žiť ďalej. Bola by som však rada, keby aspoň jedna jediná adeptka na post milenky si toto tu čítala a uvedomila si, že nejde len o vzťah medzi ňou a pánom "úžasným", ale že mení život aj nevinným.

luissa233
29. dec 2012
cica99
29. dec 2012

@luissa233 precitala som si ten tvoj uvodny prispevok 2 krat , neviem , ci si uvedomujes, ze tvrdis protichodne veci. Pises, ze si vztahy s muzmi brala ako zabavku, nikdy si sa do nich nezamilovala, až raz sa ti vzťah rozpadol , čo ťa veľmi zobralo, lebo si ho "strašne ľúbila". Ďalším vzťah si začala , aby si zabudla na predchádzajúci (zrejme nevieš byť ani chvíľu sama) píšeš, že si si iba "jatrila rany" z predchádzajúceho vzťahu, mimochodom - " jatriť rany " znamená pravý opak toho, čo si zrejme chcela povedať.
Prežila si intenzívne 3 mesiace, bez toho, aby ťa zaujímali nejaké súvislosti okolo... a chodila si s ním na všetky tie luxusne večere a vikendove pobyty a spoločenské akcie...až si sa opäť zamilovala, a zrejme je to dosť silné, keď si za celý čas nezozbierala odvahu spýtať sa niečo osobné z jeho života a dokonca so sebou necháš zametať, pribehneš na prvé zapísknutie kedykoľvek si zmyslí muž, o kom nevieš v podstate nič, len to, že má chuť si práve teraz s tebou nezáväzne zašu***... Bojíš sa, že ho otázkami stratíš???Prepáč, ale na mňa pôsobíš ako osoba, čo má vážny problém s vlastnou sebahodnotou, zrejme vyhľadávaš vzťahy, v ktorých sa opakuje ten istý scenár tvojho opakovaného psychického a fyzického poníženia a využívania. Viem, teraz píšeš, že máš ďaľší vzťah, ale zároveň nevieš za seba zaručiť, že pribehneš za tým predtým, keď sa ti ozve, že po tebe (po dlhom čase) opať "zatúžil". A ja si myslím , že pri tomto tvojom uvažovaní to aj nepochybne spravíš. Vykresľuješ sa ako osobu, čo sa nechá ľahučko unášať životom , bez toho, aby spravila čo len jedno iniciativne tempo, ako niekoho , čo si bezstarostne užíva bez následkov (lebo veď za všetko si môžu muži) ale je to presne naopak . Ty si osoba so sklonom k patologickej závislosti , ktorá vyhľadáva vzťahy, ktoré sú nejakým spôsobom choré a v ktorých opakovane prichádza k pošliapaniu tvojho ega, v ktorom sa pre toho druhého zámerne redukuješ zo subjektu na púhy objekt použitý na uspokojenie fyzických potrieb. Fakt mi to príde ako nejaká forma masochizmu a mohla by si pouvažovať o psychoterapii. A možno ti imponuje štrngot peniažkov.

cica99
29. dec 2012

fiffinkaa
29. dec 2012

A aký máte názor na to, keď podľahne manželka a zapletie sa s nezadaným slobodným milencom? Ako by reagoval manžel? ..myslíte že by hádzal vinu na manželku, alebo na milenca?
Čo sa týka mužskej nevery, môj názor je že vinný je jednoznačne chlap a to od tej chvíle ako strčí svoj penis do inej ženy.

irriss
29. dec 2012

@sirinka

Ja se k teto otazce stavim dost primo... 😉
"neodsuzuju" vztahy se zenatym muzem ci vdanou zenou..
Jsem dite POZDE rozvedenych rodicu..kdyby muj otec ci matka odesli a zalozili si novou rodinu,fungujici a s laskou..netrpeli by ONI a tudiz ani MY deti.. 😔
Mne se libi varianta tzv. ROZSIRENYCH rodin..

Pokud vztah nefunguje, je dobre zit tak, abych nejen ja osobne "byl stastny"..ale ale i me okoli bylo stastne....kazdemu je jasne, ze dokud JA jsem nestastny, okoli nemuzu ucinit stastnym...

Ja jsem typicke:
Nestastne dite svych nestastnych rodicu

osemsmerovka
29. dec 2012

@fiffinkaa to je na dlho a takych tém je tu xy 😉

vadimka
29. dec 2012

@fiffinkaa

ako by reagoval manzel? kazda mame ineho, tak kazdy asi rozne....ale bolo by spravne obvinit vzdy svojho partnera a nie toho tretieho.....tomu to moze byt sum a fuk....moj mm by mi to asi nikdy neodpustil....a ani ja jemu....a vinny???? su vsetci.....manzelka,milenec a urcite aj manzel....hlavne ak sa nejedna o jednorazovku...

ellahop
29. dec 2012

@digysa tak spravne sedliackym rozumom napisane... ale.................. a velke ale.
sme vo veku okolo 30 rokov, plus, minus. a teraz kde hladat priatela alebo manzela? vsetko normalne je zadane alebo zenate, a to co nieje, by sa nam asi nepacilo. jednej mojej kamosky svagor povedal, ze naozaj tridsatrocna zena a viac, si muza najde asi len takymto sposobom. bohuzial. a nie vsetky manzelstva su funkce a stastne. teraz je len na tom dotycnom nech si da veci do poriaku.

irriss
29. dec 2012

Podle meho "nevera" nezacina u sexu...ALE .konci sexem..
Pro mne SEX neni hlavnim bodem "nevery"..
O mnoho bolestivejsi nez predstava sexu Tveho partnera s jinou zenou je primy styk se ZRADOU..
v podobe ZRADY, HADEK, Chybejici uprimnosti i duvery..LEZ..podlost a HRA

To jsou fakta, ktera boli, protoze je to PRIPRAVA na zradu a odehrava se pred Tvyma ocima.., ktera konci neverou....kterou na 99 procent nevidis, ale predstavujes si ji.. 😎
A zrada, ktere jsi pritomna,telem i dusi...v podobe predstirani a hrani si na nevinneho..(nevinnou) spokojenou a milujici..ta zustava v mysli....predstavy se rozplynou.. 😉

Nevera zacina pripravou na ni...

maca_p
29. dec 2012

@sirinka neboj, ja posobim na chlapov dost antikoncepcne s dvomi malymi detmi vo veku do 4 rokov 😀 . to by som aj s krpcami musela chodit na pokecovske stretka 😀 . alebo, ze necham vartovat ich tatu a ja si vybehnem 😀 ?

vadimka
29. dec 2012

@ellahop

kde hladat priatela, alebo manzela????
a to ho treba hladat?
nema nahodou tuto ulohu hladania vo svojom repertuari muz????
ak zenu neoslovi muz a nevyvija iniciativu v prvom rade on, tak asi tej zene nie je sudene mat rodinu a deti....
na cudzom nestasti ked si tridsiatka a viac omotava okolo prsta zenateho sa to vlastne stastie postavit nikdy ale nikdy neda....
..a ked zena ma balit a postavit pred oltar ona muza...no dakujem pekne..co to len moze byt za chlapa....

maca_p
29. dec 2012

@irriss tento tvoj nazor uplne beriem. tiez si myslim, ze si clovek u cloveka nemoze uzurpovat vztah na cely zivot. zivot je plny prekvapeni, zazuzleni, nastrah a narocnych zivotnych situacii.
osobne sa riadim dvomi heslami. nic netrva vecne a to druhe je vsetko so vsetkym suvisi. takze ak u nas doma prepukne nejaka ta nevera, panickovi zbalim kufre a poprajem mu dolce vita... nebudem mu davat ultimata, ze vyber si! to nema v dnesnom svete obdoby. preco by som mu mala branit? ved ked si mysli, ze je mu u nas dusno, nech ide... ved ked si mysli, ze sex bude mat niekde lepsi, nech si ide... ked si mysli, ze bude mat niekde lepsie oprate, uvarene, vyluxovane, nech si ide... drzat ho nebudem.

irriss
29. dec 2012

@maca_p

Kdyz odejde chlap kvuli sexu..je to jine....,
nez kdyz chlap odejde kvuli " spatnemu chodu domacnosti"...nerespektovani a ponizovani...
V takovych pripadech bych zalozila "Seznamku pro nestastne zenate" 😉

p.s. Neplytvej kuframa..staci krabice od televizoru..vlastne ted uz mozna ne 😒 ..televizory jsou prilis uzke..ale kdysi krabice od TV stacila.. 😀 😉

ellahop
29. dec 2012

@vadimka jaj, nebolo to tak myslene, ze ona ho ma hladat, ale ze si ho najde ona a on ju. a co je zle na tom, ze si zena niekoho najde... ach jaj, konzervativne slovensko. keby bolo vsetko tak ako ma. to by bol svet krasny, ale ono to tak nieje, a uz sme dost velke a vieme to. a este jedna rada.. obujte si na den niekoho topanky,, a potom sudte jeho zivot. nikdy nevieme preco sa ten clovek chova tak ako sa chova. a este jedna vec, ak si muz bude chciet niekoho najst tak si najde.. a milenku by som z toho nevinila. lebo ona je len sloboda baba, ktora hlada stastie. to ze sa zamotala so zenatym,,, ??? nieje nic prijemne a moze z toho vyjst najhorsie, ale my nevieme vobec ako to je.

sirinka
29. dec 2012

@maca_p a ty konkretne hladasmuza na nezavazny sex?

maca_p
29. dec 2012

@irriss neboj, mame iba jeden spolocny kufor a ten nedostane 😀 . myslim, ze z 5 posch to bude pekne lietat, sak nech maju aj susedia showku a ako sa hovori, kazdy skandal trva 3 dni, tak nech si uzije 😀 .

ja si naopak myslim, ze aj sexualna necinnost ci na jednej alebo na druhej strane je padny dovod ci uz na neveru, podvod, rozchod a rozvod... sex vztah utuzuje, aspon ja to tak citim. fyzicky a intimny nezaujem prechadza do totalneho nezaujmu, ignoracie az lahostajnosti. teda aspon podla mna... nemam patent na vztahy 😎

maca_p
29. dec 2012

@sirinka ja nehladam nikoho, inak by som bola na inom portali ako je MK 😀
ale o par rokov, ktovie.... co bude?

sirinka
29. dec 2012

@irriss no vidis, pozeras na vec iba z jednej strany. Ja som naopak dieta "prilis skoro" rozvedenych rodicov a tiez som to nemala ruzove.... 😉 a teraz, sa mozeme dohadovat o tom, kto tomal tazsie ci lahsie. To, ci dokazes bytstastna a spokojna so svojim zivotom ti nezaruci ani rozchod, ani zotrvanie vo vztahu, pokial ty sama v sebe nenajdes rovnovahu...ludia ostavaju o vztahoch, lebo sa castokrat boja samoty, ci velkej zmeny, financnych problemov, ludia prilis rychlo ziadaju o rozvod, lebo citia ibaa velke ponizenie, ci nenavist, ktore nedokazu spracovat, ludia sa nestitia vstupovat do cudzieho vztahu, lebo im zavidia ich kusok stastia a potrebuju si z neho trosku uchmatnut aj pre seba.... Zivot je komplikovany a my ludia mame uzasnu vlastnost, komplikovat si ho este o trosku viac....