Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

myer
31. dec 2012
fallingstars
31. dec 2012

@sirinka Když se někteří chtějí rozvádět, tak se asi zamilovali, ale přece jen je spíš pravděpodobnější, že se nerozvedou, takže je tam primárně větší překážka než u svobodného chlapa a může to být snazší.
A já neklamu ani sebe a už vůbec nemám potřebu klamat vás 😀 . Na sex bych možná zajíčka brala, proč ne, ale zatím jsem žádného takového, co by mě fakt zaujal, fakt přitahoval a který by fakt věděl, co dělá a nebylo to jen namachrované kuře 😉, nepotkala. Pokud vím, nikde jsem nepsala, že bych si cíleně vybírala nějakou skupinu, je to vždycky o nějaké jiskře nebo co já vím, jak to nazvat. Možná jsem zatím neměla štěstí na toho správného zajíčka, určitě jsou tací...to jen Ty mermomocí ve všem hledáš rádoby potvrzení nějaké Tvé pseudopředstavy o tom, jak to jistojistě chodí 😉

fallingstars
31. dec 2012

@nalla Každý to máme jinak, já jsem vypadala vždycky hodně mladě, dřív mi to docela i vadilo (mladická blbost 😀 ), teď si toho začínám cenit 🙂 Občas se i teď musím třeba před vstupy do klubů prokazovat občankou, což mi teda už připadá lehce absurdní 😅

machovalucka
31. dec 2012

@sirinka no toto si super napísala,ja mám 3 roky po svadbe,2 ročné dieťa a muž sa odsťahoval kvôli 22 ročnej milenke,ja mám 32......išiel tam kde bude zase on na prvom mieste,čo na tom že nebude mať navarené,opraté,ožehlené...a dieťa???to je len hračka pre neho ☹

yennn
31. dec 2012

@kacenka1111 raz už v niektorej z tunajších diskusii bolo napísané:
"Ked sa milenka stane manželkou, miesto milenky ostane voľné... "

kacenka1111
31. dec 2012

@yennn Uzasne a pravdive🙂

majka1976
31. dec 2012

Holky, nečetla jsem všechno, ale jedno je jisté, když má ženatý muž milenku, tato milenka nemůže od něj časem čekat nic jiného, než to, že ji jednou bude taky podvádět, bo to pro něho evidentně není žádný problém. A výmluva, že to v manželství nefunguje - to je tak staré a ohrané, že už to není ani poslouchatelné .....

sirinka
1. jan 2013

@fallingstars nie, nehladam potvrdenie, ja len pisem, ze sa veci daju robit aj inac, ze netreba poskakovat po zenacoch, aby si mala dobry zivot 😉 to skor ty a tvoje suputnicky stale hladate dovody a ospravedlnenia, preco je dobre mat zenaca a preco vy vlastne mate ciste svedomie. A podla mna si len zbytocnym mrhanim svojej energie este oddialujete sancu stretnut toho spravneho chlapa 😉

yennn
1. jan 2013

baby dakujem ze mi lajkujete predchadzajuci prispevok, som poctená 🙂 ale je to naozaj tak. Od nás odišiel otec ked som bola malá, oženil sa so svojou milenkou, mal s ňou dalsie dve deti ..... a tuto zenu a deti opustil po presne takej istej dobe, ako moju mamu a nas. Takze z tohto mi vyplyva, ze ak raz niekto vzdá svoje manzelstvo pri prvych naznakoch problemov, tak to urobi znovu, lebo je to jeho sposob uvazovania a riešení.
Nevravim, mozno naozaj nejaky zenaty muz zisti pri stretnuti s inou zenou, ze si vzal tu nespravnu a ze toto je jeho zivotna laska. Mozno... ale tipujem ze to su tak 2% muzov, ktori podvadzaju.
A ich utvrdzovania svojich mileniek o tom, ako maju volny vztah, ako je manzelka chora, ako uz spolu roky nespavaju? Mam priatelku, ktoru zial opustil manzel kvoli milenke, a nadalej vsak chodi domov a tuzobne zvadza svoju vlastnu manzelku, cim vlastne podvadza milenku s ktorou žije, so svojou manzelkou, ktoru opustil. A milenka je mozno nadalej presvedcena, aku chuderu mal mužík doma, co sa o seba nestarala a mužovi nechcela dať. Pritom tato manzelka je krasna, vzdelana, pestovana, vtipna, inteligentna zena, ktora vie vyborne varit, stara sa o deti a domacnost, a je pre muza stale sexi, lebo stale po nej túži, aj napriek tomu ze je odstahovany za milenkou. Hm... ľudské osudy su nevyspytatelne... 😔

andrea2510
1. jan 2013

@belasykonik ja som bola predtym v podobnej situacii a jednoducho som od neho odisla a po niekolkych rokoch sa mi otvorili oci ze ako ma zneuzival a najlepsia vec aku som mohla urobit je odist od neho a teraz som stastne vydata a mam muza pre ktoreho som ta prva a snad len ta jedina. ja viem ze ho lubis a podobne ale najlepsie je odist a hotovo nejako sa z toho dostanes a aj zabudnes a bude ti lepsie uvidis

machovalucka
1. jan 2013

@yennn perfektne si to vystihla 😀

broken_arrow
2. jan 2013

.... najviac sa mi páči ako tu mudrujú tie ktoré o tom vedia makový prd alebo odkopnuté manželky ktoré namiesto toho aby sa starali viac o rodinu manželov nevynímajúc vypisujú 1000 príspevkov na modrý koník neomylné a presvedčené o svojej dokonalosti ..... ... 😖 😖 😖 !

Dokonalé matky všech zemí .... !

PS: napadlo niekoho že či už je to manželka alebo milenka tak je to žena a jej city sú rovnaké ? Píšete sem samé nezmyslelné definície to tom ako milenka bude manželkou prečo je vo Vás toľko nenávisti ? bojíte sa alebo vidíte rovnaké chyby ktoré robíte ? ...

... rovnako milujete a rovnako plačete a trápite sa keď ste zranené ...

.... choďte zasa vypalovať na ramená lalie a upalovať lebo ste posraté sa pozrieť pravde do očí ... ?

kykka
2. jan 2013

@broken_arrow Som zvedava, ze ak by mala tvoja zena milenca, ci by si sa ho tak isto zastaval, ako sa zastavas tu mileniek. 🙂 🙂 🙂 Asi by bolo lepsie, keby si si to sam vyskusal na vlastnej kozi vediet, ze svoj penis strka do tvojej zeny iny muz. Ako by si sa citil? VAZNE.... Ako by sis sa citil, keby si vedel, ze tvoja zena si uziva sexualne a intimne chvile s inym muzom, lebo by bol lepsi ako ty?.... Skus sa na to pozriet aj z druhej strany, nie len zo svojej egoistickej...

kveta
2. jan 2013

@broken_arrow Takze milenka zjavne zacala hrat na Tvoje city. Nechaj ma hadat... Nepovedal si jej, ze zacinate od nuly, ze? ;)

broken_arrow
2. jan 2013

@kveta zvláštne že trafená hus vždy zagága ...

kveta
2. jan 2013

@broken_arrow Moj muz mal v den, ked ma podviedol, zacat s hormonalnou liecbou znizeneho testosteronu laicky kriza stredneho veku alebo andropauza/. Sucastou priznakov tejto diagnozy je vyhladavanie mladsich partneriek a strata citovych vazieb k blizkym. Opustal ma so slovami, ze som bola dobrou manzelkou, miluje ma, len ju miluje viac. O navrat sa pokusil o styridsat dni.

Takze ja mam svedomie, co sa tyka mojho manzelstva, ciste.

Vratim sa teda k Tebe. Posudzuj ludi podla cinov, nie podla reci. To, ze Ti fnuka do uska, ze ona je ta dobra a ublizena, z nej nerobi lepsieho cloveka. Stale je to zena schopna podrazit kamaratku.

broken_arrow
2. jan 2013

@kveta je mi to ľúto ... ale ty môžeš posudzovať ludí ak ich spoznáš o mojej priateľke nevieš nič takže psssst 😉

kveta
2. jan 2013

@broken_arrow Napisal si o nej dost, aby som mala predstavu o jej schopnosti sucitu, empatie, respektovania cudzich rozhodnuti a o jej biologickych hodinach, vdaka ktorym sa tak snazi na Teba tlacit, aby si konecne zanevrel na manzelku a oplodnil ju. Len dufam, ze si rozumny a nespoliehas v antikoncepcii na nu.

aurorag
2. jan 2013

@broken_arrow no myslim, ze vacsina o nej tu vie vsetko, co potrebuje..... ze je to zena, ktora nebrala ohlady ani na deti, ani na kamaratku!

gemini255
2. jan 2013

http://ozene.zoznam.sk/cl/100296/264172/Zenaty-...

veru takto nejako to fakt je... podla mna by sa chlapi nemali zenit, ak nechcu byt verny, nech si uzivaju ale nic neslubuju.

aurorag
2. jan 2013

@gemini255 toto fakt sedi! na 99%

kykka
2. jan 2013

@broken_arrow Nebud naivny. Aj keby si sa rozviedol a ozenil so svojou vynikajucou a "vernou" priatelkou, tak ten vas vztah by sa aj tak raz dostal do rutiny, napokon ako kazdy a ako ten tvoj s manzelkou teraz. Ibaze by to bolo horsie, lebo by si zostal s bezcharakternou zenou na nizkej urovni (napokon ako kazda ktora sa vala so zenatym) a tvoj zivot by bol ovela horsi ako teraz. A mozno ze ma ta tvoja priatelka ineho okrem teba, mozno ze niesi jediny, s ktorym sa teraz vala v posteli. Predsa len nemas na nu tolko casu, kolko by kazda zena potrebovala a co ty vies, co robi ona, ked ty si doma so zenou. Neviem, od takej zeny cakat vsetko. Bola by sranda, keby mala ineho a nakoniec ty by si zostal ako podvedeny. 🙂 🙂 Potom by si sa sem chodil vyplakavat a nadavat na milenky spolu snami. 🙂 🙂 Ja by som ti tak priala, aby si tvoja manzelka nasla normalneho chlapa, ktory s nou prekona aj slabe chvile a nemal by potrebu sa hned valat s nejakou spinou v posteli. Chudak tvoja zena, ked je k teba chladna, tak asi vie preco. Dufam, ze raz zazijes ten pocit podvedeneho chlapa, ktoreho miesto v posteli pri jeho zene zaujme iny muz - lepsi ako ty...

broken_arrow
2. jan 2013

@aurorag vedia iba to čo si napísala ty, a ani ty o nej nevieš NIČ napriek tomu že ju nazývaš kamarátkou ? .... o niektorých Tvojich najlepších kamarátkach viem ja viac že ano ? HM ? ...
... ano väčšina z týchto žien sa snaží vidieť iba dôvod prečo môže zodvihnúť kameň a hodiť do niekoho ... hurá podám Vám fakľu

@mudrlantky ... skúsili ste sa zamyslieť aj nad tým prečo si nedokážete udržať chlapa ?

sirinka
2. jan 2013

@broken_arrow nie, sme vsetky rovnake a vobec ludia nie su vsetci rovnaki, nevyznavame rovnake hodnoty, nemame rovnako nastavene hranice..... Toze slzy t ojej teny sa podobaju na slzy tvojej milenky sa ti sice moze zdat, ale ver, ze jednu tie slzy palia omnoo viac ako tu druhu 😉

broken_arrow
2. jan 2013

@aurorag ano drahá veľmi trefné, žial všetky body až na moju matku ... tam by som dal že moja dcéra by to nerozdýchala

broken_arrow
2. jan 2013

@kykka neexistuje lepší muž ako ja ! 😝

kveta
2. jan 2013

@broken_arrow Pane Boze, posli mi svoje cislo!!! 🙂)

kykka
2. jan 2013

@broken_arrow A ty si presne ten typ chlapa, ktory svoju zenu psychicky vydiera: "Nedas mi? Budem sukat s inou". Ved na co inak by si svojej manzelke oznamoval, ze spis s inou? Aby vedela, ze ked ti neda, hned pobezis za inymi. Fuj, si hnusny a tvoja zena ten tvoj zamerny psychicky natlak chape, tak je zrejme este viac na dne. CHces pravdu? To nie je chyba tvojej zeny, ze spis s inou. Je to TVOJA chyba. Si dospely a takto ti to vyhovuje a vas domaci stav iba zneuzivas na svoju obranu a ospravedlnenie. Ty chces spat s inou, tak takto len hladas vyhovorky, aby si to mohol robit "bez poskvrnenia" a vinu hadzes na svoju zenu. Tvoje ciny je tvoja zodpovednost, nie tvojej zeny. Tak sa vzchop a spravaj sa ako chlap, nie ako nejaka vos, co sa skryva za chrbty inych...

aurorag
2. jan 2013

@broken_arrow nie mas pravdu, nepoznam ju, nie je to moja kamaratka, keby som vedela, aka prije.....na spina to je, tak by som ju v zivote kamaratkou nenazvala..... Keby mne kamaratkin muz zacal tlacit kaleraby do hlavy, tak dvihnem telefon a zavolam v prvom rade jej.... a nenecham sa oblbnut ako nesvojpravna.....
ved tu napis, kto to teda je, nech sa aj ona vyjadri!