Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

certica
3. feb 2009

sue, presne toto som chcela napisat 😉

majacska
6. feb 2009

sue mas uplnu pravdu, ja som kaluve slova neprecitala poriadne az teraz...

zabka78
7. feb 2009

kalu - tvoj muz toto vsetko urcite cita, ak ho zaujimas 😖
Myslis, ze je spravne pokracovat v pisani pod tymto menom a v tejto teme?

kalu
7. feb 2009

No, nevím, já myslím, že už snad tohle nečte ( to by mi hned hlásil, jako tenkrát) - za prvé má jiný počítač a já tamto měla v oblíbených- možná ani pořádně neví,kde hledat a za druhé bydlí se svou novou, tak si snad dává bacha. Ale i kdyby, tak už je mi to stejně jedno- on ví, že už ho v žádném případě nechci a že když by se takhle ještě jednou choval, tak to budu řešit přes policii- to jsem napsala v příspěvku a řekla i jemu- takže by se nic nového stejně 😝 nedozvěděl

zanett
7. feb 2009

zabka - jenze admini radi jako mor a jiny nick neni (bohuzel) dovoleny, takze by kalu mela stejne smulu 😒

zabka78
7. feb 2009

zanett- heeej? si skusala? 😀

zanett
8. feb 2009

zabka - ne, ale diskuze, ktery zalozil 'double' nick byly zamknuty.....ja se poucim z cizich chyb 😀

rencasa
9. feb 2009

Zdravím belasy koník,dnes som sa prvý krát prihlásila na tieto stránky a dostala som sa k až k tvojej diskusii úlohy milenky možno si už svoj problém vyriešila a možno nie tak by som ti chcela napísať svoj príspevok...asi nebudem nikomu od začiatku sympatická keď poviem,že sama som bola milenkou ženatého s ktorým som stratila celých 5 rokov...viem presne o čom píšeš a nechcem ťa odsudzovať ale ani ľutovať hlavne ti chcem napísať to ako tie roky ľutujem ☹
proste tieto vzťahy sú len o jednom a to o sexe on ti može vravieť,že mu to doma neklape ale po chvilke strávenej s tebou sa znova vráti len k svojej rodine,ja viem hrozne sa to číta pretože keď ho miluješ tak chceš byť len s nim...ja som to s nim chcela toľkokrát skončiť ale nedokázala som to...sedela som stále doma ako ty hovoríš,nikam som s kamarátmi nechodila ani na diskotéky aby som ho nesklamala aby mi veril a nemal dovod žiarliť,keď šiel niekam so svojou rodinou tak som mohla od nervov,že je niekde s manželkou skončiť na psychiatrii ale všetko som zahodila za hlavu a pokračovali sme ďalej...bola som puberťáčka a bolo mi jedno,že sme klamali jeho manželku ktorá bola dobrá a starala sa jak o neho tak aj o ich deti...to ale žiadnu milenku nezaujíma a snaží sa nachádzať chyby hlavne na nej a ospravedlňovať tak svoje činy a tak klamať samú seba a odiaľovať rozchod s nim lebo sa jej zdá nemožný...To,že ti povie,že mu to doma neklape len v tebe živí marné nádeje...
Ja som v tom klamstve vydržala 5 rokov ale poviem ti čokoľvek by som dala za to keby som to mohla vrátiť a v ten deň keď ma oslovil prvý krát poslať ho niekam...Vedela o mojom vzťahu s nim jedna kamarátka a tá sa mi marne snažila ten vzťah vyhovoriť to som mala klapky na ušiach a možno som si myslela,že mi ho aj trošku závidí,keď sa na to pozerám spatne tak mala pravdu...ak ti možem poradiť prosím ťa skonči to s ním,vymaž si jeho číslo a hlavne odíď niekam ďaleko kde ho nestretneš... a určite stretneš toho pravého ja som šťastne vydatá mám milujúceho manžela,nádherné zdravé deti a som šťastná len ma trápi stále moja minulosť,že som ubližovala jednej manželke ktorá tiež túžila byť šťastná a skoro sa jej koli mne rozpadlo manželstvo,keby som mala dosť guráže tak by som sa jej aj omluvila ale nejdem vrtať do niečoho čo už snáď prebolelo 😒(je to už 6 rok aj keď na to sa zabudnúť nedá) aj keď anonymne chcem sa jej omluviť,trvalo mi dlho než som to pochopila ale som vďačná za to že to skončilo a našla som tiež svoje šťastie a vďakabohu nie na úkor nešťastia iného...skonči to s nim aj keď verím,že to nieje ĺahké,predstav si život s ním keby ste aj spolu boli netrápilo by ta to či náhodou nepodvádza aj teba?urobil to jej tak prečo by mal zábrany podvádzať teba?!spolužitie nieje len o sexe aj keď je vo vzťahu doležitý.museli by ste riešiť veľa iních vecí a prišli by aj hádky a nakoniec by si možno prišla na to,že ho vobec nepoznáš...skonči to a začni žiť,netráp sa nestojí ti za to určite na teba čaká niekde niekto iní a hlavne slobodný ktorý si ťa bude vážiť a budeš s nim prežívať všetko to krásne čo si vo svojom terajšom zakázanom vzťahu len predstavuješ...

modravila
9. feb 2009

Ahojte, dlhsie som tu nebola, citala som prispevky.....Kalu, nedavaj mu ziadnu sancu....ty mas este sancu byt stastna, s nim uz stastna nikdy nebudes. Vas vztah je velmi hlboko nastrbeny, tu ranu by uz neslo zcelit nikdy. Ja sa za dva dni rozvadzam. Dufam, ze to nejako prezijem. Nikdy by som nedala muzovi sancu, preto, lebo si nasiel milenku. On na rozdiel od tvojho muza sa snazi este dat dakedy dokopy. Moj nie. Som pre neho cudzi clovek. Nas syn sa vlastneho otca boji, trosku dlhsie ho nevidi, uz reve a nemoze sa na neho ani pozriet, nieto zobrat na ruky. Skratka sa vobec nepoznaju. Smutne. Som stastna, ze mam mojho synceka, hoci moja situacia je teraz hrozne hrozne tazka. Ale vzdy si vravim, mam krasne zdrave dieta...a proste to prezijem.

belasykonik
autor
10. feb 2009

Ahoj rencasa 🙂
vdaka, vdaka, vdakabohu, uz to mam za sebou... Svojim prispevkom si to presne vystihla, ja som tiez pochopila, ze vo vsetkych (alebo v poväcsine) tychto milenkovskych vztahoch ide len o jedno a kazdemu zenatemu to v manzelstve "neklape".
Ja mam uz skoro poloroka priatela - SLOBODNÉHO a BEZ ZÁVAZKOV - a momentalne som najstastnejsi clovek na svete. Samozrejme, "svoju" temu si sem-tam pozriem a spomeniem si na to obdobie, ktore, teraz s odstupom casu povazujem za katastrofalne a totalnu stratu casu. Prajem ti krasny den, pa

jasom
10. feb 2009

belasykonik: podla mna veta.- Svojim prispevkom si to presne vystihla, ja som tiez pochopila, ze vo vsetkych (alebo v poväcsine) tychto milenkovskych vztahoch ide len o jedno a kazdemu zenatemu to v manzelstve "neklape". nemyslim si ze kazdemu hned vztah neklape. 😒 predstav si ze vam to vo vztahu klape, mas svojho slobodneho a bez zavezkov ktory si sem tam vyrazi za nejakou milenkou, niekedy su ti chlapi tak natvrdli a hlupi ze si nevazia co maju doma. 😠

halienka
10. feb 2009

Jasom, veď belasikonik to myslela práve ironicky, preto to dala do úvodzoviek. 🙂 ona pochopila, že si to len vymýšlal aby si ju udržal ako milenku, aby jej dával falošnú nádej, že raz sa rozvedie atď, no pritom mu išlo iba o sex. Na to samé sa samozrejme môže vyhovoriť nielen ženatý.
Prajem vám babky všetkým, nech už to všetko ďalej v živote ide len tou šťastnou cestou 🙂

jasom
11. feb 2009

halienka: jasne, tak som to presne myslela, no som to nepochopila 😎 🙂

belasykonik
autor
13. feb 2009

Presne tak so to myslela - ironicky 🙂 🙂 🙂

mikike
19. feb 2009

predstavte si, stretla som byvalu spoluziacku, ktora je matkou troch deti, a povedala mi, ze mala za pol roka 8 milencov! vydata nie je, len zije s priatelom, ktory nema o nu zaujem, tak to skusila. Dokonca jeden z milencov bol skoro o dvadsat rokov mladsi. tak aj take zeny su....

zanett
19. feb 2009

mikike - to mi prijde jako drbarna nejvetsi 🙄 No a co? tak mela osm milencu, nikomu do toho prece nic neni, ne? Nikdo z nas jeji zivot nezije, je to vec jejiho svedomi a jejiho vztahu s pritelem...

johanda
19. feb 2009

miikike - no a co? Matka 3 dětí žijící v nefunkčím vztahu nesmí mít milence? 😨 Její přítel bude mít taky asi ženské "bokem", když o ni ztratil zájem, ne?
A ten o 20 let mladší chlap je pro čtyřicítku mnohdy lepší lék na duši, než návštěva psychiatra🙂

geminis
19. feb 2009

Pro pobavení:

Fax
Jistý podnikatel poslal z práce své manželce fax, ve kterém stálo:

Moje milá manželko,
určitě chápeš, že mám jisté potřeby, které Ty jako 54-letá nemůžeš uspokojit. Jsem s Tebou velmi šťastný a považuji Tě za dobrou manželku.
Přesto doufám, že mi nebudeš mít za zlé, když se z tohoto faxu dozvíš, že trávím noc se svou 18-letou sekretářkou Vanesou v hotelu Comfort Inn.
Neznepokojuj se.
Před půlnocí budu doma.

Když se muž vrátil domů, našel v jídelně tento list:

Můj milý manželi,
dostala jsem Tvůj fax a děkuji Ti za upřímnost. Při této příležitosti Ti chci připomenout, že 54 let bylo před časem také Tobě. Současně Tě chci informovat, že v čase, kdy čteš tento list, budu s Michalem, mým učitelem tenisu, který je stejně jako Tvá sekretářka 18-letý, v hotelu Fiesta. Jako zkušený muž s dobrými znalostmi matematiky určitě víš, že se nacházíme v podobné situaci...
Pouze s malým rozdílem:
18-letému to jde s 54-letou víckrát, než 54-letému s 18-letou, takže se mnou do rána určitě nepočítej!!!

To je aby bylo jasno v těch věkových skupinách! 😀

johanda
19. feb 2009

geminis 😀 😀 😀

certica
19. feb 2009

😀 😵

majsan
19. feb 2009

😀

kalu
19. feb 2009

😀 😀 😀 😀
kéž bych takhle s humorem dokázala zareagovat i já, kdy jsme se o manželově nevěře dozvěděla..nemá chybu

slunicko552
19. feb 2009

Tak to je supeeer 😀 😀 😵

mima263
31. máj 2009

škoda, že lini nedala vedieť ako to celé dopadlo

moonday
31. máj 2009

ani neviete, čo by som dala za to, keby si ten moj našiel milenku a konečne od nás vypadol 😀

lucaska
31. máj 2009

geminis, po dlhej dobe ma nieco pobavilo..................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

flamenga
31. máj 2009

moonday 😕

brisilda
2. jún 2009

Ahojte kocky citala som niektore prispevky a klobuk dole hadam vsetke sa zhodujete s nazorom ze byt ta druha neni boh vie co ale kazda zena ktora do takeho vztahu ide si musi uvedomit co ju caka nemozete predsa chciet aby kol vam opustil svoju rodinu! je nieco ine niekoho milovat a nieco ine byt s niekym koli sexu .

lini
25. jún 2009

Ahojte babule

Geminis dobreeeeeeeee 😀 😀 😀

No tak po velmi dlhej dobe pisem mala som kopec starosti ale i radostiiiiiiiii.Tak mame sa dobre v marci sa nam narodilo druhe dievcatko sme stastny manzel bol pri porode.nam sa to dalo dokopy uz v decembri ale neak som tomu nechcela verit tak som cakala co bude dalej ale ako povedala vestkyna tak sa aj stalo naozaj sa to napravilo po narodeni dcerky velmi je krasna po muzikovi velmi ju lubi a nechcel by nas uz nikdy stratit viem poviete si ako ublizil no ale nam to asi velmi pomohlo berieme to ako krizu a aj som rada pretoze som sa aj ja zmenila.Zijeme dalej a je to na nas ci sa nam to oplatilo zostat spolu ale nebanujem ze som vydrzala a bola som velmi silna.

lucxy
25. jún 2009

ahoj lini,,,,som rada, ze si stastna,,,sledovala som tvoj pribeh,,,, 😵