Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

sisstin
20. nov 2008

jo..a zuzi...to snad tak nevyznělo, že každej chlap, kterej si řekne..tak dostane 😅 s tím o tom nastoupení do práce..já byla např. až do potkání s MP panna..a jinýho chlapa jsem nikdy neměla 😉 zatim 😉 ale prostě nikdy nemůžu říct na stoprocent(narozdíl asi od jiných tady) že celej život věrná budu 😉

zanett
20. nov 2008

no ja jdu asi s krizkem po funuse, ale ja byvala milenka zenatyho chlapa (co mel dve deti ve veku 3 a5 let) a taky mi to bylo sumak (tedy jeho rodina a manzelka), protoze kdyz byl se mnou, tak se mu nezdalo, ze by je postradal, tak proc by to melo vadit mne? Vzdyt jsem s jeho manzelkou a detma nemela nic spolecnyho. On s nima mel spolecnej celej zivot a svedomi ho nehryzalo, tak proc by melo mne? A stejne jako sis jsem prisla o iluze, protoze kdyz jsem videla, jak on hraje skvelyho otce a manzela a pak mu nedela problem ohybat me (a nebyla jsem bohuzel jedina 🙄 ), tak jsem se naucila, ze po takovy zkusenosti proste lidem (chlapum i zenskym) proste neverim. Ne kazdej takovej je, ale zase spousta lidi neni nevernych, protoze o ne nikdo nestoji.... 😝

sisstin
20. nov 2008

zanett: huráááá...nejsem tu sama 😝 a s poslední větou fakt souhlasim, dokud jsem byla obtloustlejší, brejlatá a bedarnatá..tak nikdo nevěrný se mnou být netoužil 😅

zanett
20. nov 2008

Jo presne, ja v puberte mela strasny akne a mastny vlasy a priserne se oblikala (pac jsem si nemohla dovolit zadny hezky obleceni) a nikdo po mne nejel, ted se o sebe staram (podle nekterych az moc 😀 ) a chlapi jen hledej (ti sami, ktery by si me pred 7 lety ani nevsimli 😝 ), Spousta lidi si hraje na moralisty, ze oni by nikdy neverni nebyli, ale uz nereknou, ze ani byt neverni nemuzou, protoze o ne proste nikdo jiny nestoji....to je pak snadny byt nevernej, kdyz nikoho nepritahuju 😀 😀 😀

halienka
20. nov 2008

Siss, no takým sa hovorí že sú arogantní, ale ja si nemyslím, že si naozaj taká 😉 Iba to tak trochu tvrdšie asi podávaš 😉 A fajront som myslela prenesene - smrť 😀 akože do smrti ešte bude kopec ďalších skúseností, ktoré nás všetkých časom menia 😉 jediné čo mi nesedí, že by si dokázala opustiť muža len kôli takej nejakej zamilovanosti, teda aspoň to tak vyznelo, keď si písala, že keď príde láska, tak zblbne mozog, či ako, a že nebudeš nasilu niekde keď ťa to ťahá inde. To pôsobí tak, akoby si bola schopná kôli nejakej zamilovanosti (ktorá kľudne môže za pol roka vyprchať) rozbiť vzťah, rodinu...Ale nakoniec sa ukazuje, že si vôbec neni taká 😉 A ja stále v tebe vidím skôr empatickú a isto aj sympatickú babu, ktorá práve vďaka empatickosti videla možno viac zlých vecí ako iní.

kalu
20. nov 2008

Jabber- dobrý nápad vrátiti se k tématu 😀
Lini, to,že se milenka rozhodla pro rozvod, a tím pádem zřejmě začne tlačit na tvého manžela , je pro tebe podle mě dobré, ona tím ztratí pro něj ten půvab "nedostupnosti" a možná tím u něj podle mě alespoň trochu klesne na ceně. ROZHODNĚ bych se s ní nescházela, přece se jí nebudeš doprošovat ...
Naopak - podle mě- tvoje pozice sílí tím,jak na něj buide ta druhá tlačit a budou spolu taky už zažívat jiné,vážnější chvíle než ty pěkné a to ti hraje do karet.
Ono se snad začne už i něco dít- já bych mu řekla,ať si mezi námi vybere, ale snažila bych se v klidu a bez emocí
( ono se to radí.....) a hlavně na něj netlač -tuto nepříjemnou věc přenech té druhé - ty se snaž být ta klidnější a rozumnější...... ( ales¨poň se tak před ním tvař)



j

lucenek
20. nov 2008

😀 😀 😀 tak to je mazes zanett 😀 😀 😀 ale pravda 😉

sisstin
20. nov 2008

halienka: víš co..on taky náš vztah vůbec není standartní, vidíme se jednou za 14dní na den a půl..nikdy jsme spolu nežili, já nevím, co to je sdílet společnou domácnost s partnerem.. 😉 takže já to vidim prostě takhle 😉 navíc já si fakt nevyzkoušela jiné vztahy..takže ta počáteční zamilovanost mě fakt hodně bere..a bojim se, jestli bych odolala...ale naštěstí jsem se zatim nezamilovala jinde 😝

sisstin
20. nov 2008

zanett: se ted bojim, aby mě tu fakt nikdo nezabil...ale tipuju, že tak 50%lidí, co by podle jejich slov nikdy nebyli nevěrní to tvrdí proto, že je fakt nikdo nechce 😅 netvrdim, že jsou samozřejmě i lidi, kteří odolají....ale něco na tom bude 😅

jabber
20. nov 2008

kalu - ale koukám, že je to marný, je to marný, je to marný 😀

sisstin
20. nov 2008

jo..jinak co píše kalu..to je fakt chytrý..páč když se ptali Gotta,..jak to, že si teda vzal Ivanku..tak řekl, že ona byla jediná, která ho do ničeho nenutila..hlavně do svatby 😝

zanett
20. nov 2008

sis - ja si nedelam iluze, tech lidi, co by nebyli neverni ani pri nejvetsim pokuseni, takovych je minimum. Zbytek bud neverni jsou (byli), nebo nejsou, pac o ne fakt nikdo nema zajem. No schvalne - kolik je tady zenskych, kterym nekdo nadbiha? Tipuju, ze ne moc. No a kdyz mi nikdo nenadbiha, protoze o me nema zajem, to je pak velmi snadny vest reci o moralce... 😝

czechzuzana
20. nov 2008

Teda Lucenek, Sisstin a Zanett - vy ste borkyne. Tomuto rikam dovest neco k dokonalosti......Tak my verne a vernost pozadujici uz nejsme jenom naivni kravy, ale jeste sme aj vlastne neschopne, pac s nama nikdo tu neveru nechce provest.... 😀

sisstin
20. nov 2008

zuzi: já jsem psala, že to určitě není u všech lidí! 😉 ale co znám lidi(osobně), který jsou zásadně proti..tak moc přitažliví nejsou 😉 určitě to není stopro..ale fakt na tom něco bude 😉

czechzuzana
20. nov 2008

Takze muj manzel asi taky bude neschopnej, kdyz je mi vernej 😅 ja se z vas tady uplne valim po stole.... 😀 I kdyz teda ono je to spis k placi, ze.

sisstin
20. nov 2008

czech: já neříkám, že ten člověk je neschopnej..ale jsou prostě typy lidí, kteří jsou v "kurzu" a..kteří méně...tak to prostě je 😕

zanett
20. nov 2008

czechzuzana- tak schvalne; kolikrat po tobe nekdo vyjel (zatimco jsi byla ve vztahu)? Muzes napadniky prehazovat lopatou? NEbo o tebe nikdo nestoji? Pokud nemas ctitele, tak se pak nedivim, ze kazes moralku.

Proste at se nam to libi,nebo ne, fakt je, ze hezka (to predevsim!), vtipna a chytra zenska bude mit vzdycky napadniky, i kdyby byla desetkrat vdana, ale zanedbana, skareda, tlusta, nudna a obycejna zenska nikoho zajimat nebude. A protoze ty skaredy, obycejny zensky vedi, ze o ne nikdo nestoji, tak kazou moralku. Ted mluvim OBECNE (aby me zas nekdo nenarknul, ze utocim na nekoho konkretniho 🙄 )

sisstin
20. nov 2008

czechzuzana: jak jsem psala, dokud jsem byla tlustá, bedarnatá atd., tak nikdo nic...a ted vcelku jo...a prý jsem i vtipná a inteligentní..ale toho si předtim nikdo nevšimnul že 😝

zanett
20. nov 2008

jinak teda - ja MP verna jsem, vzdy jsem byla a neveru neplanuju (i kdyz to se moc planovat neda, ze) a pozaduju po nem, aby mi byl tez verny. Ale kdyz uz se to stane, jeden nebo druhy nekoho potka, tak bych davala prednost tomu to vedet a moct to resit a ne to apriori odsoudit - vzdyt jsme jenom lide a nikdo za sebe nemuze dat ruku do ohne (i kdyz se predem dusuje, ze on nikdy... 😝 )

czechzuzana
20. nov 2008

Ty, Zanett, a nenapadla te treba i moznost, ze nekdo je atraktivni, ma moznost podvest, ale proste to neudela, protoze miluje toho sveho a nechce mu tim ublizit? Nechce zahodit vsechno to, co spolu maji? Ze proste pomoci rozumu a mysli odola chvilkovemu chteni? To te nenapadlo, ze? Ze i Hezka, vtipna a chytra zenska, co ma napadniky, dokaze rict ne? 🙂

sisstin
20. nov 2008

czechzuzana: s tim souhlasim, já teda nabídky občas mám..a ne řeknu 😉 ale prostě za sebe do konce života ruku nedám 😉 nedám prostě..a hodně lidí, co o ně nikdo nestojí...tohle tvrdí 😉 tak jsme to myslely 😉 nebo aspon já 😉

zanett
20. nov 2008

No zuzano, podle meho skromneho nazoru si myslim, ze ja atraktivni jsem (i kdyz se to tu nenosi to priznat 🙄 ) a uz se mi stalo, ze po me kolega/spoluzak vyjel a nedala jsem se proste proto, ze nemam to svedomi podvest MP....ale pokud budu v prechozenem vztahu za dejme tomu 15 let, a nekdo po me vyjede, tak uz to treba bude jina....ted sama nevim, vzdyt nevim, co bude za XY let....

czechzuzana
20. nov 2008

siss: Ja sem si toho taky jeste nevsimla 😉 😀

sisstin
20. nov 2008

jo..tak to mám stejně jako zanett 😉

sisstin
20. nov 2008

czechzuzana: taky nejsi chlap předpokládám 😕 😅

kopcik
20. nov 2008

no já napíšu svůj romanticky pohádkový názor - jsem ještě v té fázi zamilovanosti, jsme s manželem teprve tři roky, takže ještě pořád mám růžové brýle. ale já věřím, že už napořád budu s ním, protože on je ten nejskvělejší chlap. (to zní fakt nemožně naivně)
kdyby mě podvedl, tak bych si našla tu ženskou - i když by to bylo hrubě pod mou úroveň - asi bych jí zmlátila 😲 a s ním bych se musela rozejít, protože bych si nedokázala představit, že byl s jinou a hlavně bych mu už nemohla věřit.
ale tak za dalších 5 let možná růžové brýle spadnou a můj názor bude úplně jiný a trošku "nad věcí" 😉

sisstin
20. nov 2008

kopcik: tak tu mega zamilovanost ti fakt závidim 😉 to je nejkrásnější období vztahu....u nás to právě už trošku opadlo..a moc mě to trápí..protože je to asi hlavně spíš z mé strany 😒

zanett
20. nov 2008

ted jsem si zpetne detailne procitala predchazejici prispevky z minule strany a zase musim souhlasit se sis; proste v nevere jde casto o to, jak protejsek vypada a nejaky reci o tom, ze ma nekdo hezkou povahu, tomu neveri snad ani moje babicka. Chapu, ze pro zensky (Vcetne me) je to docela deprimujici vyhlidka - vedet, ze za 10, 15 ci 20 let uz nebudeme fyzicky natolik zadouci, protoze chlap si vetsinou vybere milenku, ktera mu da, co doma nema. A nekdy je to fakt treba proto, ze ma krasnou, ale blbou manzelku, tak si najde prumernou, ale chytrou milenku, ale casteji je tomu tak, ze si hleda predevsim krasnou zenskou (i kdyby mela byt hloupejsi) - specialne, pokud si ji nikdy nehodla brat- proste proto, ze ji ma do postele, jako doporrovod na sluzebky a vecere, na dovolenou atd. maloktery chlap si hleda milenku, aby si s ni povidal o politice, zejo...A spousta zenskych nerada slysi, ze po dejme tomu 10 -15 letech manzelstvi a po dvou detech uz nejsou tak hezky a udrzovany a ze ten jejich kouka po jinych (a kdyby se nebal, ze ho odmitnou, tak by po nich i casto vyjel...). Nedelam si iluze uz vubec o nicem....ani o sobe....vsichni jsme totiz jen lide...

sisstin
20. nov 2008

zanett: no nemám, co dodat 😀

czechzuzana
20. nov 2008

Zanett: No ono slo predtim ale spis o to, ci nekomu svedomi byt milenkou...Teda este predtim slo o Lini, mely by sme se k tomu vratit, tak jak si to tady precte, ta se bude asi divit 😒