Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

czechzuzana
20. nov 2008

siss: Pleteme tu ale vic veci dohromady....Ja rikam, ze byt milenkou nee. Ja ze nepodvedu - no zatim verim, ze nee. No a manzel - verim, ze nepodvede. Kdyby se to stalo, tak potom to az budu resit.

sisstin
20. nov 2008

czech: ale tom se tu celou dobu bavíme, že pokud to člověk nemusí řešit, tak neví..co bude dělat..a jak se případně za XY let zachová 😉

socinka
20. nov 2008

Caute kocky, mozem ma zapojit do debaty????Ja suhlasim s zanett, ked toho chlapa netrapi, ze si rozvrati manzelstvo, tak to je jeho problem. Urcite nerozmysla len tym co ma v nohaviciach, musi vediet, ake rizika si s tym berie na seba..........

czechzuzana
20. nov 2008

siss: No ale ja se s tebou neshodla akorat na tom, ze tobe by nevadilo byt milenkou. Me by to vadilo.

sisstin
20. nov 2008

czechzuzana: nevadilo není to nejlepší slovo..ale dokázala bych to 😉 tímto asi uzavřu..už moc není, o čem debatit 😅

czechzuzana
20. nov 2008

Dalsi potencionalni milenka 😀

czechzuzana
20. nov 2008

siss: jojo, souhlasim. Uz neni o cem 🙂 Tak pa. Uz mi aj tak konci sichta....

zanett
20. nov 2008

czech - az ti bude treba 45 a budes ve velmi vsednim vztahu a vyjede po tobe kolega, tak se vsadim, ze si reknes, ze mas ve svem veku posledni sanci si neco uzit (specialne, pokud by se to tvuj manzel nedozvedel) - tedy kazda je potencialni milenka, i ty (i kdyz ted se tomu budes zuby nehty branit)...

socinka
20. nov 2008

Ja napriklad teraz len zacinam vztah zo zenatym a on uz hovori o rozvode. No nechcem, aby sa urychlil, pretoze co ak nam to nevijde, ja nepridem dokopy o nic, no on strati svoju rodinu - doterajsiu

halienka
20. nov 2008

Czech, tak teraz si trafila klinec po hlavičke 😀 😀

zanett
20. nov 2008

socinko - to jako fakt, jo? 😕 Me hlavne prekvapuje tvoje odvaha to sem napsat, protoze ti to tady spocitaji!!! 😀 Sedrou z tebe kuzi a povolaji satana! 😀 😀 😀 😝

sisstin
20. nov 2008

socinka: ježiš..to tady snad ani nepiš, nebo budeš veřejně kamenována 😅

socinka
20. nov 2008

tak dufam ze az take zle to nebude 😉

sisstin
20. nov 2008

soci: no to radši nedoufej ani 😅 jinak teda...to bude asi náročný...sama máš dítě..a asi i partnera..nebo ne? 😕

zanett
20. nov 2008

socinko, vsak pockej, az dorazi z odpoledni prochazky vsechny ty vyslouzile matky 😀 Ty ti to spocitaji 😀 😀 😀

socinka
20. nov 2008

partnera nemam, na drobca som sama. Takze nam hladam potencionalneho ocina

sisstin
20. nov 2008

socinka: tak pokud partnera nemáš, tak bych do toho asi šla..jako v určitém věku už není moc chlapů svobodných či bezdětných že 😕 a i tebe s dítětem asi každej svobodnej chtít nebude 😕

zanett
20. nov 2008

no tak to te narknou, ze jsi svobodna matka, ktera hleda chlapa, ktery by financoval tvoje dite 😀 (pac se vetsina podvedome boji, ze prave ony budou ty podvedene)...ja jsem strasna, ze jo? Ja radsi jdu, at to tady moc nevyhrotim....

kveta
20. nov 2008

No, tak mňa už požiadali o schôdzku desiatky mužov. To, nie že by som si fandila, ale keby ste robili v takmer čisto mužskej firme s viac ako dvetisíc zamestnancami - mužmi, tak by ste tiež odmietali pozvania každú chvíľu. 😉 Okrem mňa tam sú ešte dve dievčatá v mojom veku, ostatné dámy sú po päťdesiatke. Z tých dvoch dievčat jedna má nemanželské dieťa so zamestnancom našej firmy a druhá sa kvôli nevere so zamestnancom firmy rozvádza s manželom. Ja jediná som tam mladá a verná. Ale verím, že som na nich "škaredá", keď stále hovorím nie. 😀

sisstin
20. nov 2008

kveta: to budeš právě ještě více žadaná...ne je jako magické kouzlo 😝

zanett
20. nov 2008

kveto, a jses si jista, ze ti napadnici nebyli jen hrozne nadrzeni? (takovej nadrzenej chlap pak bere kazdou, jen aby zasunul)....jezis, ale ted uz fakt jdu, nebo budu virtualne zavrazdena 🤐 😀

socinka
20. nov 2008

no ja si tiez myslim, ze skusit to mozem, ked uz je moznost, ze by to mohlo vyjst

sisstin
20. nov 2008

zanett: hele..to mi připomíná..znám taky takovýho..a dal si schůzku s babou, a prej byla širší než delší..tak řikam: "to asi nic nebylo, co"..a on: Když už jsem tam jel.... 😅 😅 😅 😅 😅 😅

zanett
20. nov 2008

do tretice a naposledy; ted musim, sis, malilinko nesouhlasit s tim, ze 'ne' je jako magnet na chlapy, protoze zalezi na tom, o co tomu chlapovi jde. Pokud chce jenom dostat 'dzem do koblihy' (jestli vis, co myslim), tak kdyz ho zenska odmitne, tak si rekne 'Jeji chyba' a jde o dum dal, protoze neda-li jedna, da druha. Uz to neni jako ve filmech pro pametniky, kdy 'ne' pusobi na chlapy jako magnet - to je treba pravda, kdyz ten chlap zamysli s tou zenskou neco vic, ale jde-li jenom o postel, tak spousta chlapu rekne neco ve smysly 'Tvoje chyba, nano' a ojede jinou

sisstin
20. nov 2008

zanett: no asi jo..ale pokud se fakt někomu líbíš hodně 😀

katkaajurko
20. nov 2008

este ste tu? 😀 uz ste sa 3x aspon rozlucili 😀 😀 😀

kym si lini najde aj svoje rady - bude dnes musiet preluskat tie nase dnesne sprostosti...

sisstin
20. nov 2008

katkajurko: to se nedá..a Tygr je dneska děsně hodnej..furt si hraje..nebo leze..nebo spí..a nic po mně nechce 😅 ..mě baví tyhle diskuze, kde máš víc náhledu na život...a zas se dozvíš, jak uvažujou jiný lidi..i teda za cenu rejpání 😅 do mé osoby 😅

katkaajurko
20. nov 2008

socinka a nebojis sa,ze ten zenaty urobi tebe to iste co urobil zene? 😕

socinka
20. nov 2008

zanett v tomto mas pravdu, lebo ked maju chlapy velke ego, tak si chcu zachovat tavar drsnaka, ked ho neaka odmietne - v tedy je to len obycajna ... ktora prisla o "neskutocne" dobry zazitok 😎

sisstin
20. nov 2008

katkajurko: no tohle jsem si taky dřív říkala, že mi může udělat to samý..ale to ti fakt může udělat i chlap, kterýho sis brala jako svobodnýho 😉