Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

certica
11. dec 2008

womene, ja som v rychlosti precitala, ze: "aby si nedostala po holom 😀

agnesska
11. dec 2008

Lini,ještě jednou ti gratuluji k vývoji,jaký sis přála,ale nedá mi to-neříkej,že se ti TM neomluvil?Fakt mi nepřijde vtipný,jak mají "prde." z milenky a to divadýlko mi přijde taky uhozený-proč chcete znova slyšet,jak se ona rozhodne,jestli pro JM nebo TM?nějak nechápu-já bejt TM,tak už sní nekomunikuju a né,že si s ní domlouvám rande-viz popis a tam jí dám s JM kapky...no nevím,je jasné,že ty si přeješ,aby hanbou už do práce nepřišla,ale co dává toto právo TM,tak ať tam on už taky nechodí-má na celé věci naprosto stejný podíl,s tím,že od něj je to zvlášť nefér,když má doma těhu ženu 😠

kalu
11. dec 2008

taky si myslím,Květa a Agnesska mají pravdu- Lnini má "štěstí", že se ta milenka chovala vůči jejímu manželovi tak ošklivě a lhala mu - kvůli tomu podle mého zůstal s Lini-kdyby byla o trošku chytřejší a Linini muž jí na žádné podfuky nepřišel, tak by se s ní asi nerozešel. Proto se jí taky chce teď mstít- ona ho zradila a zranila jeho city - a to chlapi špatně nesou.
To ,že je teď s Lini není bohužel díky citům k Lini a dítěti ( i když ty se samozřejmě můžou časem obnovit ), ale díky zlému chování milenky. Bohužel se mi stále jeví Linin manžel povahově jako ještě větší hajzl než celá milenka, protože on měl doma těhotnou ženu a neudělal dodneška nic,čím by jí psychicky podržel .A taky mi to od něj přijde jako velká sviňárna i vůči té milence,se kterou se ještě před několika dny miloval...
Nakonec z mého pohledu v celé této "akci" vyhrává milenka, protože ta nakonec zřejmě zůstane se svým manželem (který se zdá hodný,trpělivý a citlivý) a Lini zůstane na krku sobecký,nezodpovědný a nemilující manžel.

dia2006
11. dec 2008

Mila Lini, zelam Ti v dalsom zivote vela vela stastia. Venuj sa hlavne sama sebe a malej a babatku v brusku. Bozie mlyny melu pomaly, ale iste. Ty si v tomto bola celkom nevinne, si naozaj silna zena, obdivujem Tvoju vydrz.
K planom "Ako dostat milenku do uzkych" - podla mna je to detsky vymysel a ubohe, ale je to ich vec. Nic sa tym
nevyriesi. A kto sa potom na tom bude akoze zabavat?? TM s jej muzom?? No, tak Tvoj muz by sa zabavat v tomto pripade mohol tak na svojej "naivite".

certica
11. dec 2008

kalu, dia - suhlas

halienka
11. dec 2008

No Lini, tak to je niečo, ako sa to všetko vyvynulo 😕 No ale tiež mám ten pocit, že nielen Lini má to "šťastie", ale tak trochu aj jej muž má to šťastie, že sa z tej milenky vykľula taká klamárka, síce je teraz ranené jeho Ego, ale to je asi tak všetko, môže sa teraz tváriť ako také chudiatko, ktoré za nič nemôže. A to ma štve, lebo on nie je také chudiatko a neviniatko ako to teraz vyzerá. Ako babky píšu, tiež by si zaslúžil riadny trest, že sa mu mozog presunul do gatí s prepáčením, a nezastavilo ho ani to že má doma tehotnú ženu, že riskuje kopec ďalších nebezpečenstiev keď s ňou ide "naostro"...Veď to mohlo dopadnúť 100x horšie pre neho a aj pre teba Lini, aj pre tvoje deti. A to nielen že keby ťa niečim nakazil, ale aj keby trebars ona otehotnela a on potom musel 18 rokov platiť alimenty a celý váš rodinný rozpočet by bol riadne nabúraný a to by ste pocítili všetci aj deti 😖 To je čo za zodpovednosť? On ide teraz trestať milenku aby si trošku pofúkal to svoje pošramotené ego, a pritom ani len nie je schopný sa tebe ospravedlniť za tak nehoráznu nezodpovednosť? Lini, ty akoby si bola pre neho dobrá len keď sa potrebuje vysťažovať, ale inak akoby si ani neexistovala, vôbec neberie na teba ohľady, vôbec nepremýšľa ako sa ty cítiš, ako to teba bolí, ako ti ublížil. Ani len teraz ho nenapadne sa ospravedlniť?! Ako samozrejmosť berie to, že ho príjmeš naspäť do svojej náruče. Tak keď on ide trestať milenku, ty by si mala potrestať (minimálne!) jeho tiež tým, že ho postrašíš, že ty si teraz vyhradzuješ čas aby si si premyslela, či s ním vôbec chceš ešte ďalej žiť a či nepodáš o rozvod, nech sa teraz trasie aj on 😝 😠

sue
11. dec 2008

Lini, tvoj manžel by si zaslúžil rovnaký trest ako tá milenka... aký je medzi nimi rozdiel? Žiadny...obaja majú za zákonitých manželov naivných bezbreho milujúcich ľudí... + klamárka milenka aspoň klamala manželovi, že s ním žiť chce, tvoj muž sa ti ani neospravedlnil. Kde on berie drzosť dohovárať si s jej manželom stretnutie, aby dali príučku jeho žene??? Panebože on má byť rád, že ho jej muž nezmlátil ako žito... prepáč Lini, ale Tvoj manžel je oveľa horší ako tá žena... a prečo? Ona je zjavne chronická klamárka, ktorá by sa mala liečiť, ale on je hajzel , bez chrbtovej kosti... toť môj názor...
To že sa nerozvádzaš je z praktických dôvodov pochopiteľné, aj kvôli deckám je lepšie pokúsiť za zachrániť rodinu, ale toto čo teraz tvoj manžel vyvádza je podľa mňahoršie ako to čo robil doteraz...a pre mňa absolútne neospravedlniteľné 😠 😠 😠

agnesska
11. dec 2008

sue absolutní souhlas 😉

halienka
11. dec 2008

tiež súhlasím 😉

certica
11. dec 2008

mne to pripada zo strany lininho muza (voci milenke) absolutne detinske a celkovo mi nepripada ako chlap do zivota, ktory dokaze celit a riesit akykolvek problem

emilyz
11. dec 2008

suhlas s kvetou a halienkou, myslim, ze lini Tvoj muz je trosku bezcharakterny, on by mal drzat zobak a byt rad, ze je rad, apropos keby ona nebola klamarka, tak by pri nej ostal a vobec by ho netrapilo, ze ma doma rodinu? No fakt by zasluzil preplesk

certica
11. dec 2008

lini, on je tusim stale v nejakej inej galaxii, ved on teba v podstate berie ako kamaratku-partacku a svoju psycholosku v boji za svoje prava a nevidi pritom doprava ani dolava, nie este na teba. samozrejme ho nepoznam a nechcem sudit, len moj dojem z toho, co si tu popisala

halienka
11. dec 2008

no mňa na jednej strane teší že to dopadlo takto bez nejakých "veľkých strát", no na druhej strane som šokovaná tiež správaním Lininho manžela 😖

zabka78
11. dec 2008

Lini, ja neviem. To chovanie tvojho manzela sa mi zda iba momentalne pozitivne pre teba. Negativne pre milenku, ale......... Neviem sa zbavit pocitu, ze chovanie tvojho manzela dost ovplyvnuje jeho ego. Je urazeny, ze ho milenka klamala a nebola k nemu na 100% uprimna. Preto robi to co robi. Toto jeho chovanie je proti mojim urcitym moralnym predstavam....
Lini, ako pisala Kveta. Co ak by mu ta milenka neklamala? Hmmmm? Prepac, ale tvj manzel je v mojich ociach dost velky uboziak....prepaaaac.
A co by som urobila ja na tvojom mieste? Vyuzijem manzela na zabezpecenie rodiny, ypelcham dieta...a za ten cas si hladam ""nahradu"".
Ok....odsudte ma, ale ja by som konala takto. No to je vlastne iba moj pohlad, moje ego, moje predstavy, moje moralne hranice....
Velmi ti prajem, aby tvoj zivot naplnal tvoje pradstavy a aby si bola vecne stastna.

lini
11. dec 2008

NIK NEVIE AKO TO SKONCI CI BUDEM STASTNA! VIEM IBA TO ZE SME BOLI STASTNY TYCH 9 ROKOU A NAOZAJ AK POVIETE ZE NEBOLI LEBO TOTO UROBIL, JE NAOZAJ PRAVDA ZE SA TO MOZE STAT KOMUKOLVEK A KEDYKOLVEK.MOZNO UZ S NIM STASTNA NEBUDEM ALE VIEM TO ZE SOM BOLA SILNA A POVEDAL MI ZE HO TO VELMI PREKVAPILO PRETOZE TAKA SOM JA V ZIVOTE NEBOLA.
TO CO UZ SPRAVIA ONI JE ICH VEC ALE PODLA TOHO CO VIEM JEJ MUZ CHCE MALU A MOZNA SA MU TO PODARI PRETOZE SA O NU NEVIE PORIADNE POSTARAT ALE MOZNA SA MU TO NEPODARI A ZOSTANE S NOU A ODPUSTI JEJ UZ PO 3 KRAT.....
NAM SA TO STALO UVIDIM CI DOKAZEM ODPUSTIT A AKO PISALA KALU ZE MI ZOSTANE SEBECKY,NEZODPOVEDNY A NEMILUJUCI MANZEL POVIEM TI UROBIL CO UROBIL VY STE MA PODRZALI ZA CO DAKUJEM ALE KEBY BOL CHCEL ODISIEL BY HNED FUNGOVALO TO DOMA ASPON TAK ZE ANI O PENIAZE SME SA NEDELILI POPLATIL NAM VSETKO STARAL SA O MALU AKO PRED TYM LEN NAOZAJ MNA TRAPIL TO JE PRAVDA.UVIDIM AKO TO DOPADNE CO UROBIA A PRECO TO UROBIA NO SU TO CHLAPI A NEZAPRU SA ANO MA VINU NA TOM AJ ON ALE ONA JE TA CO MAVA S OBOMA A JE TO OD NEJ PEKNE HNUSNA HRA PRETOZE SI TERAZ ROBI PEKLO SAMA.DAM VAM VEDIET AKO TO DOPADLO A NAOZAJ KTO NEZAZIJE NEVIE PRECO SOM TAKTO BOJOVALA LEBO SOM HO NAOZAJ VZDY MILOVALA.A AK TO NEBUDE UZ NIKDY DOBRE POJDEME KAZDY SVOJOU CESTOU.....

dia2006
11. dec 2008

Lini, Ty mas velke srdce, ja Ta naozaj obdivujem, Tvoj muz by si Ta mal vazit. Ja by som mu tu milenku dopriala - aspon na 2 mesiace, ten by sa len tak pratal. Lebo zivot nie je len o stretavani sa v aute....Ale istotne Ty vies najlepsie, aky bol, ved ste prezili 9 rokov a to je kus zivota, iste sa ukazal v roznych zivotnych situaciach a asi
preto ho tak velmi milujes. Ja by som to istotne nedokazala.
A k tej priucke, ktoru kuju chlapi - ja mam pocit, ze to nedopadne dobre a nebude to mat spravny efekt, ale v kazdom pripade daj vediet, ako pokracujete. Ja Ti zelam naozaj v zivote len to najlepsie. Ale uz som Ti to pisala, nechcem sa opakovat.

certica
11. dec 2008

lini, drzim psrty, stastny porod, zdrave babeno. spravila si maximum a este si to aj zvladla a zvladas s nadhladom. to sa vidi malokedy...

zabka78
11. dec 2008

Lini...mas uplnu pravdu. Si, ak to mozem napisat takto "nadcasova, nadmaterialisticka s nadsrdcom"
Mas pravdu! Nezazili sme to poniektore a ani nechcema zazit. Niekto z nas si nevie tvoje pocity a myslienky ani vo sne predstavit. Je to vsetko o cloveku a samotnom vnimani situacie. Lini, ty vies, co je pre vas najlepsie a vies ako ta vedie srdce. Doteraz to bolo, zda sa, dobre smerovanie. Z nasich nazorov si mozes nieco vziat, nieco co ta nasmeruje, ale iba ty rozhodujes vo svojom zivote a vies, citis co je spravne. Pre mna si clovek s velkym srdcom a uzasnym zmyslanim, ktore mozno nepochopi vacsina ludi....

kitty68
11. dec 2008

no ja mam taky pocit ze ta priucka nedopadne tak jak oni ocekavaji a ona se jim vysmeje do ksichtu 😅 obema

lini ty musis vedet nejlip jestli s nim chces byt nebo ne, ja osobne js se vzdycky rozesla, kdyz me dotycny podvedl, neumela js si ho vazit, ale zase nidky v tom nebylo manzelstvi, deti, spolecny majetek 😔

m311293
11. dec 2008

nevycházím z údivu, to co dělá linin muž, to musí být tvr´dák, že chce trestat milenku, se kterou podváděl svoji ženu. Jen si holky představte, že by to bylo obráceně. že žena si najde milence, a když ji na to muž přijde tak ona aby uklidnila svého muže tak svého milence ztrestá. No a ta past, vyber si mezi mužem a milencem.

Kdyby si tady ten příběh přečetl Jaroslav Dietl, napsal by 20 - dílný seriál. Nemocnice na kraji města - hadr.

Lini muž není chlap, neumí přiznat chybu a ani se omluvit. Jen se schovává za nečí zádá a nechává řešit svoje problémy někým jiným.

agnesska
12. dec 2008

lini-myslím si,že si svého muže idealizuješ..."ANO AJ ON NA TOM MÁ VINU,ALE ONA JE TA CO MÁVA S OBOMA A JE TO OD NEJ PEKNE HNUSNÁ HRA"samozřejmě ,že je to pěkně hnusná hra-to podvádění bývá,ale tebe by myslím nemělo až tak zajímat jak ona s oběma mává,jako to,jak se choval a chová TM,ona ti může bejt ukradená,je to cizí ženská a kdyby to nebyla ona byla by to jiná-tady jde především o TM,jak takhle hnusnou věc mohl udělat ON tobě,né ONA tobě...

majacska
12. dec 2008

Ahoj Lini, prepáč ale ta tajna schodzka! Ti obidvaja su nejaki čudni chlapi. Tak toto je uz pre mna prilis moc! Tak sa uz aj ty mozes stretnut s milenkou. zavolate ho, a budete bojovat o tvojho manzela! 😀
Este ma napadla jedna znama, ktora prezila podobnu situaciu. Zavolala k nim milenku svojho manzela tajne (manzel o tom nevedel, ze pride), a pred vsetkymi si musel manzel vybrat. milenka, alebo manzelka s dvomi detmi. Vtedy si manzel vybral svoju zenu, po roku sa rozviedli, a teraz si zije stastne s bývalou milenkou,t. č. manzelkou.
Inteligentni ludia uz taketo veci nerobia. Prepac ale mne sa to nepaci, ale je to moj nazor. este ma napadlo, ze ti muzi mozu byt asi velmi mladí.....do 25- 30 rokov 😨

m311293
12. dec 2008

tahle hra na potrestání někoho za něco, na čem se účastnili všichni spadá do kategorie 6-8 let někde na písku, kde jde o kyblík. Ale vůbec nepatří mezi dospělé lidi, kde jsou v sázce osudy malých dětí. Je to hloupé a dětinské.

A souhlasím a Agnesskou, Lini by mělo zajímat chování jejího muže a jak se chová milemka ke svému chlapovi je mezi nima dvěma. Taky by se mohlo stát že se to obrátí proti němu.

liana
13. dec 2008

no lini, ten tvoj príbeh je ozaj ako z červenej knižnice. stále sa snažím vcítiť do tvojej koži, ale nejde mi to. nechápem tvoje konanie. buď si do toho svojho muža stále tak bezhlavo zamilovaná, že ti nevadí že ráno má styk s tebou a večer s inou, že ti dôverne hovorí o milenke a podobne, alebo si taká naivná a snažíš sa robiť to pre dieťa a zároveň sa bojíš že by si stratila podporu (asi už len finančnú, o tej citovej by som už dávno nehovorila). Veď každá ktorej muž urobí toto a ešte je aj taká situácia ako u vás, tak by vzala metlu a hnala ho kade ľahšie a nie ho ešte ospravedlľnovala. Podviedol ťa raz, podvedie ťa aj druhý krát. Čo znamená že až za hrob ťa nemiluje, hoci si tehotná. Veď si uvedom, keby tá jeho milenka bola úprimná a naozaj si našla podnájom, čo myslíš že by urobil ten tvoj muž? Tehotná netehotná, vzal by si kufor a hajde k milenke. A tebe by tak zavolal po pôrode že ako sa má dieťa a potom by nastali veľké ťahanice. Teraz môžu na milenku s jej mužom niečo nastražiť, ale obávam sa toho že to veru nedopadne zle pre ňu. Rozvedie sa a bude voľná pre tvojho muža 😲 a on jej naeltí po xy krát, lebo chce a ona to dokáže. Tak si na toto daj pozor, lebo si ešte z ďaleka nič nevyhrala.

zabka78
13. dec 2008

Liana, myslim ze Lini si toto vsetko uvedomuje. Podla mna sa odlisuje od vacsiny zien trpezlivostou, velkym srdcom a citom k rodine. Maloktora zena sa dokaze povzniest nad svoju hrdost a konat takto ako lini. Najjednoduchsie je zbalit sa a vypadnut. Podla mna v tom nie je iba laska k zaletnemu muzovi a peniaze. Je v tom jej samotna osobnost, snaha riesit situaciu, snaha udrzat rodinu. Mozme jej nadavat, ze je taka alebo onaka....ale mozme jej aj POMAHA riesit jej situaciu, bez ohladu na to ako sa ona sama rozhodne.

suki
13. dec 2008

Myslím, že je to jen na Lini, jak se rozhodne. My na to máme každá svůj názor a taky jsme každá jiná, takže by jsme to každá jedna z nás řešily svým způsobem. Člověk by měl umět odpouštět, i když ne každý si to opravdu zaslouží...Lini nejlíp zná svého manžela a sama se nejlíp rozhodne, jak bude jejich vztah pokračovat. Ona sama je prostě člověk, kerých není mnoho, když toto zvládla a dokáže to vyřešit, já bych to nezvládla, zvlášť těhotná. Proto ti Lini moc držím pěsti ať to vyřešíš a ať jsi konečně šťastná a máš krásné zdravé miminko 🙂

Stejně tak není úplně jisté, že by od ní manžel odešel, kdyby milenka byla v uvozovkách normální žena...nelhala by, nepodváděla a neintrikařila....To nikdo z nás nemůže vědět a myslím, že už je to teď jedno co by bylo kdyby.....protože Lini má teď šanci zůstat s manželem, a mohou své dve děti vychovávat spolu a třeba to dopadne ipřes všechny okolnosti dobře...

agnesska
13. dec 2008

...třeba... 😖

halienka
13. dec 2008

Zabka, samozrejme máš pravdu, vieme že Lini sa rozhodla pre rodinu a muža a je velmi silná že to zvládla v tak zložitej situácii. Ja si ale nemyslím, že my tu nadávame jej, ale zdá sa mi že všetky hlavne nadávame na detinské správanie jej muža. No pravdupovediac mňa hlavne trošku mrzí, že práve pre Lininu veľkú dobrotu, nesmiernu trpezlivosť si jej muž prestáva všímať, že aj ona má hodnotu ako človek, ba preňho by mala mať omnoho väčšiu ako jeho žena a matka jeho detí. Akoby ju práve preto začal nejak prehliadať, akoby si vduchu vravel: veď ona nič na to nepovie, ona nebude klásť odpor, jej to možno ani vadiť nebude...Ide o to aby aj Lini ukázala svojmu mužovi, že aj ona má nejakú hodnotu, nejaký názor, nejaké city, že aj ju treba brať do úvahy...že nie všetko sa má bez jediného slovka odpustiť a prepáčiť, ako by sa nič neudialo. Taká nekonečná tolerancia práve časom začne uberať na hodnote človeka, a dôsledkom je práve následná nevšímavosť voči nemu, jeho nedocenenosť. Preto myslím, že trošku ukázať manželovi, že toto mu neprejde bez jediného slovka ospravedlnenia, by nezaškodilo. Poznám totiž jeden taký podobný prípad, v opačnom garde, v tom páre tá manželka začala behať za chlapmi. jej muž bol velmi trpezlivý a dlho dúfal, že ju to prejde, brali sa totiž skoro a on si myslel, že asi sa ešte nevybúrila a teraz to na ňu prišlo. Ľúbil ju, dúfal, zatváral oči...no jedného dňa si sadli a ona mu povedala, že ona ho už neľúbi. Prečo? Jej odpoveď bola: Si na mňa príliš dobrý 😖 Poznáme ho roky a je to skutočne dobrák s veľkým srdcom. Akurát zrejme u svojej ženy stratil hodnotu, pretože možno ľúbil až moc, možno toleroval až moc, možno bol dobrý až moc... ☹

zabka78
13. dec 2008

Halienka mas pravdu. Od dobroty aj kone vzdychaju. On hlada bezbrannost a Lini je silna zena. Niekto by povedal, ze protiklady sa pritahuju a teraz si vyber 😝 😀

halienka
13. dec 2008

Joj, protiklady sa síce priťahujú, akurát že žiť spolu nevydržia 😀