Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

dela
22. jan 2009

Holky,tak jsem na vás náhodou narazila a koukám že většinou jsou mužský opravdu stejný.Já mám to same.Milenky měl už asi dvě a ted byl tak rok a půl pokoj,si teda myslím,ale ted se začíná opět chovat,tak jak předtím.Chodí domů pozdě,vypíná si telefon,vždy si bral domů z práce počítač,ted už to nedělá.Prostě je zas divnej stejně jako byl před rokem.Jsem už taky zoufalá.Akorát nemám důkaz,proto jsem ticho,jinak kdybych to věděla na sto procent,tak vím že bych vyváděla.Bora,jak píšeš o nějakém řešení,přibliž nám to trochu.Myslím že nás tady je víc,koho by to zajímalo.Díky,díky,díky

bora8
22. jan 2009

kočky ešte je manžel doma, odíde na angli a ozvem sa ok? nechcem aby mi na to prišiel 😀

zelenooka35
22. jan 2009

tak kočky som tu takto 😀 ak máte záujem.... dá sa to len by to chcelo trošku znalostí s počítačom - pošlem vám program, alebo si ho nájdite na nete- ten program dokáže to, že sa zaznamená všetko čo je písané na klávesnici.... heslá, stránky na internete, pošta, dokumenty, ten program pracuje skryte.... musíte si dať bacha kam ho nainštalujete.... tak ak máte záujem pošlem, ale neukladajte si ho potom do pc- ale niekam si ho skryte....

zelenooka35
22. jan 2009

budem tu zajtra doobeda ak bude záujem dám iné inštrukcie.... pá

jarus123
23. jan 2009

zelenooka35 - ja by som mala záujem dozvedieť sa ako na to.

Dík.

zelenooka35
23. jan 2009

kočky poslala som odpovede ak budete mať záujem rovno poslať ten program tak mi písnete - ja som ho stiahla z tej stránky - je tam tých programov viacej - ale tento sa mi osvedčil najviac

teodorka
23. jan 2009

zelenooka ,
ja som o tom debatovala s mangelom 😀 a vravel ze to nie je bohvieco musis si davat pozor aby si si nododrbala cely stroj ....posli aj mne nech sa na to kukneme 🙂

micanek
23. jan 2009

belasykonik: tak moje skušenost .. teď už jsem šťastně vdaná, ale dřív jsem byla ,,Milenkou,, 2,5, roku ...člověk až teď spětně se dívá, jak jsem byla najivní, co vše jsem objetovala ... ale je pravda, že teď už se nad tím jen pozastavím a je mi jen líto těch stracených let, kdy kluci se kolem mě motali ajá myslela jen na toho svího ženáče.
Byla jsem veřejná milenka ( manželka teda nevěděla) ale všichni okolo ano. ...On mě miloval .. ale pak jsem se dozvěděla, že ještě další 3 ..a to věděli všichni okolo jen já ne. Nechala jsem i kuli němu školu. Dělala první poslední a vlastně se celé 3 roky trápila že zrovna teď je doma a né semnou.

Ve finále odešel kuli práci jinam .. já najivně za ním vcelku dlouho jezdila ... až mě to omrzelo

Od té doby se řídím heslem že vše přebolí

ale je pravda, že jsem se nepoučila a pak do něčeho podobného vlítla ještě jednou ..., ale na toho pořád vspomínám z láskou v pravém slov smyslu ..... rozešli jsme se, že jsme byli každej v jiným světě

teď už konečně jsem šťastná a mám nádherného synka

.. s kterého by asi ti ženáči radost neměli, tak jako můj manžel 😀 😀 😀

kveta
23. jan 2009

Teodorka, a Vy s manželom to mienite dať na koho počítač? 😀

helcah
24. jan 2009

No tak to bych neudělala abych sledovala co můj manžel kam píše, radši to nechci vědět a být zklamaná. Dvakrát jsem se mu podívala do telefonu a dodnes toho lituju, protože se z toho nedalo dokázat, že mi zahýbá, ale zase bylo důvodné podezření, proto jsem se do toho telefonu podívala. Oboje bylo před svatbou a dodnes nevím jestli mě teda podváděl nebo ne, ale bolelo to fakt strašně moc. A hlavně ho vždycky budu někde hluboko v sobě podezřívat, někdy si připadám jako paranoidní, přitom máme fakt dobrej vztah. Mě jde o to, že v obou případech by se nejednalo o čistě náhodný neplánovaný sex na jednu noc ale o vyhledávaný sexuální dlouhodobější vztah. A teď mě to sere že jsem v tom ryla, protože ty občasný záchvaty nedůvěry - samozřejmě jenom tichý - mě dost obtěžujou. Takže holky jestli svý muže milujete tak na sebe berete určitý riziko, že se něco dozvíte a ublíží vám to i když to ve skutečnosti nemusí nic znamenat.

mikalove
24. jan 2009

mm je pc maniak,rychlo by mi ten program vymakol 😅

teodorka
24. jan 2009

kveta 😀 moj vravel ze by sme to mohli dat detom na pc ze ci nahodou nebludia po internete kade tade.... 😀

mikalove
24. jan 2009

deti by si preistotu mohla 🙂

teodorka
24. jan 2009

no ved clovek niekdy nevie 🙂

zabka78
24. jan 2009

helcah - ludia su rozni.
Niekto bude radsej zit v sebaklame a nevedomosti a tym padom sa vyhybat problemom, ini zas vyhladavaju same prablemy a kombinuju veci, ktore sa mozno ani nestali a ani nestanu....
Pri citani tejto temy ma napadaju rozne absurdity 😵
Rozmyslam nad tym, ci nie je lepsie pri vyrovnavani sa z neverou partenera / moj manzel ma nepodvadza,alebo aspon neviem o tom 😀 /pokusit sa brat to viacmenej neosobne, nepovysovat neveru nad ine veci, uplne odstavit vztah koli nej, povysit svoje ego nad rodinu, zabudnut na to co by bolo lepsie a prospesnejsie pre nase deti...
Nezda sa vam, ze je nevera vo vztahu nadcenovana a to hlavne iba koli dotknutemu egu poskodeneho, podvedeneho z partnerov?
Co je to nevera? Ako ju vnima podvedeny partner?
Vacsina si asi polozi otazku: Preco? V com je lepsi ten druhy ako ja?.......
Taketo myslenie je sebadestruktivne a vedie k strate dovery v seba, podcenovaniu sa....
Kazda bytost si je vedoma svojich nedostatkov alebo aspon casti z nich. Nikto nie je dokonaly, ani podvedeny ani podvadzajuci.
Viem, ze to nie je ani z daleka take jednoduche, ale mozno v takychto situaciach pomoze oslobodenie sa od sojho ega, potrieb, ambicii a strachu zo zmeny.
Prosto je to zmyslanie nasej spoocnosti, v ktorej sme vychovavani.
Tot moja uvaha 😉

nalka
24. jan 2009

zeleneoka,pošleš mi ten program na email?Můj email máš v inter.poště.Ale budu se asi taky bát aby mě to nevymáknul.Dá se to nějak skrýt?A doufám že ho nemá on na mě 😀 To by byla prd.. 😀

majacska
28. jan 2009

zabka tvoja uvaha je dovtedy platna, kym neveru neprezijes na vlastnej kozi... potom je to uz ovela zlozitejsie, neveru brat neosobne, ako pises,ked ju sposobi tvoj manzel? ver mi, ze by si v tej situacii myslala uplne inac, hlavne keby bol tvoj zalubeny...samozrejme to nikomu neprajem, berem to len ako priklad..

hupcza
28. jan 2009

mám dojem, že v téhle diskusi jsou chlapi pranýřování až neskutečně

ale ruku na srdce - copak oni jsou nevěrní sami? asi k tomu potřebují ženskou, že
odkud se berou, když všechny jsou takové světice?
opravdu jste nikdy žádná z vás (až na micanka) nikdy nebylymilenkou, nepřebraly jiné ženské chlapa?
pak by se tady vyskytoval neskutečný vzorek 🙂

i já byla milenkou (i když ten můj milenec s manželkou už nějaký pátek spřed naším seznámením se ženou nežil ale ženatý pořád byl a ona na něj čekala - takže jaképak copak - spala jsem jako mladá koza s chlapem jiné byť odloučeným)

stejně tak jsem zažila nevěru z druhé strany - a dá se odpustit - sice jsme se nakonec rozešli, ale důvodem nebyla nevěra .... a to jsme spolu neměli děti, nebylijsme svoji ..."jen" jsme spolu chodili ..a já jsme přesvědčená o tom, že se to dá zpracovat a odpustit ...a kydž by měly přijít děti o tátu kvůli mé ješitnosti ... nevím ....

podívejte se, jaké ženské jsou ...kolemmého muže ještě pár týdnů před svatbou kroužily hvězdy, které si myslely, že si to rozmyslí ...bylo jim málo, že si mě nastěhoval do bytu, že jsme spolu založili firmou, koupili dům .... až kroužek trošku zatnul tipec ...ovšem jen některým
a kdo je ten špatný? chlap, že podlehne, když domy není zrovna růžové období a ony mu tak podkuřujou? a nebo ty dámy, které nerespektují jeho svazek?
beru to asi tak - když se ženská rozhdne, že chlapa dostane, je jen malá šance, že se tak nestane ... tak co ... kyzit si život věčným podezíráním a nebo raději nepátrat, neřešit ...

martimarti
28. jan 2009

Kdysi jsem četla v časopisu Instinkt rozhovor s Michalem Horáčkem.Ptali se ho, zda když je tak velmi, velmi bohatý, pociťuje zajem mladých dívek a žen o svoji osobu. Napsal, že ano, samozřejmě, že kolem něj krouží spousta mladých, atraktivních žen, nicméně, že by považoval za nemravné, kdyby nyní, když vystoupal na vrchol a jeho žena to celé absolvovala s ním, by jí měl opustit a smetanu by slízla nějaká mladá slečna, která se prostě rozhodne, že ho dostane. Navíc napsal, že po těch letech je jeho žena jeho nejlepším kamarádem. Často na ten rozhovor vzpomínám, protože tenkrát u mě Horáček hodně stoupl v ceně. Ani nevím, proč to píši, tato diskuze se mě netýká /doufám/ , snad jako výraz víry, že ne každý chlap podlehne a ne každá zvítězí. I když pan Horáček je možná jen nějaký zvláští úkaz 😉 😉

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hupcza
28. jan 2009

marti: no jo....ale věř chlapovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
(ten rozhovor jsme taky četla - pěkně řečeno - ale není tam nic o nevěře, té krátkodobé 😉 )

majdy: tak tak

martimarti
28. jan 2009

Neber mi iluze 😀 😀 😉

mimka54
28. jan 2009

mne dnes ten moj zenac povedal ze ma strasne miluje, lenze ja uz asi nie...

monuska_9
28. jan 2009

ja som bola tiez predtym ako som sa vydala milenkou...bol odo mna ovela starsi a bol mojou prvou laskou..sice sme nas vztah uz ukoncili..on si zije dalej svoj zivot..ja mam teraz muza a dieta..ale aj tak citim ze som ho lubila ovela viac ako teraz lubim mojho muza a to ma dost trapi ☹ ..

zanett
29. jan 2009

hupcza - vyborne receno! Ale dej si bacha na mravokarce....kdyz jsem tu ja priznala, ze jsem mela aferku s zenatym chlapem od dvou deti, tak me 'vzornacky' ( 😝 blijici smajlik) roznesly na kopytech!

hupcza
29. jan 2009

znet: dík 😉 ..život není černobílý ... a jako s takovým je třeba s ním nakládat
(btw. já myslela, že tenhle smajl vyplazuje jazyk 😀)

zanett
29. jan 2009

hupcza - jo, ten asi vyplazuje jazyk, ale kdyz tu chybi bliciji smajlik, tak si obcas vypujcim tento... 😀 Ja treba nechapu, proc je tady dvacet smajliku s nejruznejsimi vyrazy, ale ten nejdulezitejsi (BLIJICI) tu chybi!! 🙄

m.a.r.t.i.n.a
29. jan 2009

Baby, ja mám tú skúsenosť, že lepšie je o ničom nevedieť...
Ešte donedávna som doslova sliedila na jeho notebooku, v mobile, pozerala som mu do vačkov, keď som išla niekam preč, tak som vyvolávala kde je a čo robí a vždy som na niečo naďabila, čo ma viedlo k tomu, aby som spravila scénu a následne sme sa pohádali a dopadlo to tak, že nič konkrétne som v rukách nemala, ale nebavili sme sa aj zopár dní. Som dosť upodozrievavá, ale to je tak nejak z predchádzajúcich vzťahov, chlapovi už na 100% nebudem nikdy veriť....
Napríklad sa mi stalo, že som mala manželov noťas a v histórii som našla nejakú zoznamku, dokonca aj nick, pod akým sa prihlasoval.... Okamžite som po ňom vyletela, totál hystéria že čo to má znamenať, že či sa zoznamuje na nete a že chcem rozvod, on tvrdil, že o ničom nevie, ešte som mu vykričala, že robí zo mňa debila, že to tam na tom pc vidím a nakonec to bolo tak, že on požičal kámošovi kým bol na tréningu noťas a ten kamarád brúzdil po nete a po zoznamkách.... 😖 🙂

Takže ja už radčšej po ničom nepátram, lebo zbytočne sa budem len zožierať, ale ak sa mi náhodou do cesty pritrafí jasný dokaz, tak to budem radikálne riešiť

renys
29. jan 2009

Ahojky, Martimarti, bohužel musím Tě zklamat ☹ , Michala Horáčka mám hrozně ráda, je to charismatickej chlap, vůbec se nedivim, že po něm jdou ženský...a on bohužel neodolává...náš známý, který dělá recepčního v jednom pražském hotelu by mohl vyprávět, o jeho apartmá a řadách milenek..... 😔

hupcza
29. jan 2009

martina: ono je fajn nevědět ...a nepátrat
ale třeba já jsem na nevěru svého drahého tehdy přišla tak, že se mi zdál sen a v tom snu jsme viděla v jeho skříni dárek pro bokovku (knížku s poezií a ještě cosi - dnes už si nevzpomínám) ...tak jsem se uprostřed noci sebrala a šla kouknout, abych si dokázala, že jsem paranoidní a mohla klidně dospat do rána ... jaké bylo mé překvapení, když jsem tam uviděla předněto, co v mém snu .... a to jsme do té doby neměla ani tucha, že by se mohlo něco dít ....
pravdou je, že já jsem trošku divná 😀