Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

certica
16. nov 2008

jabber, hmm. tak mozno sa tymto sposobom (ze o tej druhej zene hovori atd.) snazi nejak vnutorne vyrovnat, mozno teda naozaj nechape sam seba, co sa stalo (ked teda je a bol silne veriaci) a potrebuje o tom rozpravat a ak nema s kym, tak jednoducho aj so samotnou "obetou"... ale neviem, pripada mi to v tom pripade naozaj take slabosske od neho, ak by to bol tento pripad... ze naozaj potrebuje psycho pomoc.

kveta
16. nov 2008

Jabber, áno, trestal ju za dieťa, ktoré on v hĺbke duše nechcel, ale nedokázal povedať nie, keď na neho moja kamarátka tlačila, že chce druhé dieťa.

majacska
16. nov 2008

lini ešte to mi je čudne na tvojom muzovi, že sa iní chlapi ani za svet nepriznaju k nevere, a on ti to vsetko rozpráva. Prepáč, ale vie o tom, že čitas tie sms ky?

lini
16. nov 2008

pisala som ze koli financijam a jeho rodine chcel pockat s 2 babetkom.
Je znamenie byk a ja skorpion co je u neho tvrdohlavost a tu aj ma a u mna ze moze ma natierat na chlebik taka dobra som ale ked to odo mna necaka tak stipnem ze nechape aj on sam a taka som bola toto tehotenstvo a naozaj som sa zamyslela a velmi moc som sa zmenila.

kveta
16. nov 2008

A ešte u tej mojej kamošky on čakal na to, kedy konečne kamoška vysloví vetu, aby vypadol z domu. V tom momente mal zbalené a utekal žiť s milenkou a manželku obviňoval, že ona ho predsa vyhodila z domu...

katkaajurko
16. nov 2008

ale ked ma uz 9 rokov - to mali krizu v celku davno,nie? tiez bola na materskej,,ci si to mylim?

inak ja by som na mieste toho muza tiez isla ku psychologovi...aby som sa vyznala vo svojich pocitoch -lebo sa mi zda - ze on sa vo svojich nevyzna...

lini
16. nov 2008

O sms nevie ani len naznak som mu nedala ze citam a viem o com pisu.Sem vedel ze sem tam chodim a aj ked s vami pisem tak len ked spi alebo nei je doma ale vzdy mazem aj historiu ze som tu bola lebo tam mi vidodi cas kedy som tu bola a aj temu MILENKA takze hladim aj stopy dufam ze sa mi to dari.

katkaajurko
16. nov 2008

kveta - ten "chlap" (co je teraz urazka slusnych chlapov) bol dobry odpad 😖 .... a ona ma s nim medove tyzdne... som zvedava dokedy...ja dnesny svet nechapem ☹

jabber
16. nov 2008

kveta - no jasně, udělat viníka z toho druhého 😅 🙄 možná na tohle čeká i linin manžel, já jsem z toho fakt jelen 😅 a jak se, prosím tě, dali zase dohromady? 😕

lini
16. nov 2008

Ano ona bola tiez v 4 mesiaci ked ju opustil a prisiel ked mala mala rok.A ona s mojim muzom robi uz pol roka a toto trva odkedy v robote povedal ze cakame 2 babo.A viem ze ona druhe chcela ked mama mala 2 roky a jej muz nechcel.Je to take zamotane uz som rozmyslala ci ma nezakliala on nosieval fotky do roboty su tam aj starsie tetule co pytali fotky tak sem tamim doniesol ukazat.Ja naozaj neviem co sa to deje.

kveta
16. nov 2008

Milenka ho okašlala, keď mu došli peniaze a minul na ňu aj státisíce /doslova/, čo si napožičiaval od známych. Kamarátka ho zobrala späť. On sa ešte raz dal dokopy s milenkou a potom sa definitívne vrátil k rodinnému krbu. Ja by som ho vymazala zo svojho života v okamihu, ked by ma informoval, že práve leží s milenkou, no ale kamarátka mu stolerovala nestolerovateľné v mene detí, financií a svojej lásky k nemu.

kveta
16. nov 2008

Lini, Ty si v jej očiach mala všetko, po čom ona túžila: manžela, ktorý Ťa neopustil počas prvého tehu, manžela, ktorý stoleroval druhé počatie, nemusela si pri ňom byť skromná celé roky...

jabber
16. nov 2008

lini - ona ti závidí, možná ani tak nestojí o tvého manžela, ale chce, abys byla nešťastná - máš něco co ona chtěla taky a nepovedlo se

tutifruti
16. nov 2008

Ja si myslím, že to že ti manžel povedal o milenke, bolo aj trochu o prenesení zodpovednosti na teba Lini... Je ťažšie to v sebe držať, zožierať sa, pretože to určite nie je jednoduché viesť dvojitý život... Keď o tom vieš, si za to tak trochu zodpovedná, hľadáš chybu v sebe /čo mu chýbalo, čo si robila zle/, jemu sa uľavilo, že nie len on je na vine... skrátka si myslím, že keď sa to prevalilo, uľavilo sa mu...

jabber
16. nov 2008

kveta - no ta musí mít snad svatozář 😅

lini
16. nov 2008

ja som na to prisla ked som este v starom elefone nasla sms ze preco nedosla do roboty ze sa o nu boji.Tak doma pri veceri mu hovorim a teraz mi povec co sa deje v robote najskor sa zlakol ze nic nakoniec som to s neho dostala a povedal mi ze je rad ze to viem ze to nabralo rychli pad ze behom tyzdna to vie jej muz a aj ja a ze ona sa rozvadza koli nemu .....no sok to bol velky

lini
16. nov 2008

a nakoniec mu napisala ze musi to ukoncit ze nech jej odpusti podla mna sa zlakla

pd900bo
16. nov 2008

lini tak v niecom je ten tvoj pribeh podobny mojmu, akurat ze ja mam uz exmanzela a po 6 rokoch aj noveho priatela

tiez sa to zacalo sms ,,chcem sa s tebou milovat,, a to som si nepamatala ze by som mu pisala ja 😀 😝

tutifruti
16. nov 2008

Boze ale ta zenská drázdi a hrá naivku...

katkaajurko
16. nov 2008

lini - takze ty si na to prisla v podstate nahodou a on to priznal...hej?

baby co si myslite o tomto - jedna znama mi tvrdi - ze ani netusime kde to zijeme - ze podla nej zije 90% parov "dvojity zivot" teda milenecky a tak... 😒 mne sa to nezda...divoke tvrdenie a divoke cislo... alebo som fakt z marsu??????

pd900bo
16. nov 2008

ten moj nosil jej foto v penazenke a namiesto striebornych nausnic jej kupil zlaty prsten za 4000tisic

mam pocir ze 90percent muzov sa chova uplne rovnako priam tabulkovo

lini
16. nov 2008

babule idem buvat dakujem este raz za nazory kludne sa pytajte mozno spolu pochpoime preco sa to deje.Vela krat ma nieco napadne ze preco a vy sa ma to opytate myslime vzdy na to iste a dava sa mi to lepsie dokopy.Je to hrozne tazke.Ale pomahate mi velmi dakujem

pd900bo
16. nov 2008

katkajurko nie si z marsu podla mna je to chore a ked take nieco niekto tvrdi tak si take situacie sam vytvara

lini
16. nov 2008

ja by som tomu tiez neverila keby sa mi to nestalo.
pd900 takze si ho vyhodila ty alebo odisiel?ak sa mozem opytat

majcik
16. nov 2008

Katkajurko - to je podla mna prehnane ... Zaujimalo by ma, odkial ma to cislo ... daju sa vobec taketo stastistiky spolahlivo spravit? O tom dost pochybujem ..

Lini - Tebe zelam, aby si nestracala silu a odhodlanie a nech je vsetko v poriadku hlavne s babom. Drzte sa!

pd900bo
16. nov 2008

davala som mu ultimata ale on si z toho robil prdel takto to islo asi 2 roky no a potom ma presla trpezlivost konecne a rozviedla som sa

tak vtedy nechapal myslel si ze to na neho hram

kalu
16. nov 2008

Lini, vím,že ti musí být strašně, ale zkus prosím tě ještě jednou uvážit,jestli vůbec chceš s takovým "chlapem" být.
To, že se zamiloval v práci, je sice špatné,ale řekla bych ,že se to dá ještě pochopit a snad i odpustit, ale mnohem horší je,že on se vyloženě VYŽÍVÁ A KOCHÁ psychickým mučením tebe a to je podle mě neodpustitelné !!!
Vím,že je to moc těžké ocitnout se najednou sama s děckem a druhým na cestě, ale tvoje maminka by ti určitě se vším pomohla ( a když by se dozvěděla,co je to s odpuštěním za hajzla, tak by tě určitě pochopila ) možná máš i nějaké kamarádky, určitě by se to nějak zvládlo.
A věřím,že by sis časem našla i nějakého správného chlapa,který to má v hlavě srovnané. A vsadím se,že tvůj "drahý manžílek" by zůstal sám na ocet,protože ta jeho kolegyně by ho určitě taky nechtěla,když vidí co je to za chlapa a jak se chová (ono je něco jiného flirty v práci a sex a žít s někým natrvalo).

pd900bo
16. nov 2008

ale dufam ze u vas to bude mat rychlejsi spad ako 2 roky

lini
16. nov 2008

Kalu mas pravdu zvazujem a rozmysla odpustila by som ale fakt stale nie som rozhodnuta co urobyt ci mu teda povedat ze sa rozvedieme fakt neviem a to ma boli najviac chcem to zachranit a neviem ako na to.

lini
16. nov 2008

Idem dobru nocku rano nakuknem