Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

majacska
26. nov 2008

kitty. no asi mas pravdu, priznam sa ale ze som raz prezila jednu situaciu, ajked som to nevedela presne, ze je ta zenska milenkou mojho muza, ini mi to hovorili, a nebudete verit mi to povedala moja svokra tiez. Asi ma tak ma velmi rada.
Pred asi 20 rokmi sa to stalo, ze som isla s mojou celou rodinou sa kupat, a manzelov brat chodil s jednou babou, a jej matka ta akoze manzelova milenka bola . Odomna o desat rokov starsia. Kupali sme sa, pritom som ju videla uz z dialky, a vtedy som uz pocula tie reci okolo nich. Manzel s vacsim synom odisli skor, ja som ich vyprevadzala k brane, a mala som pocit, ze ked sa vratim, stretnem ju. Tak bolo. Sedela s mojou svokrou na mojej deke a pili. Prisla som k nej, podala som jej ruku a predstavila som sa. Bola som ironická. O kratku chvilu ma pozvala na drink. Ja som jej vtedy povedala o tom, co viem. Samozrejme vsetko popierala. Bola som k nej velmi agresivna, i ked normalne taka vobec nie som. Potom som odisla. Prisla som domov, a vecer k nam zvoni telefon, svokor vola, ze je u nich ta zenska, ze je na mol opita, ze aby prisiel moj manzel, a zobral ju odtial prec. Medzitym ale volali lekara lebo svokor nevedel, ze je opita, vracala u nich, a jej dcera im hovorila ze ma nieco so srdcom. Nakoniec moj manzel ju zobral na pohotovost, odkial ich s hanbou vyhodili, ze tej zenskej nie je nic, len je ozrata. Tak ju zobrali so svagrom domov. Nakoniec sme isle s manzelom na konak, a ja som mu uz len tolko povedala, ze

majacska
26. nov 2008

dokoncim vetu, takze povedala som mu, ze nie mne spravil hanbu s tou zenskou, ale sebe, a dokonca pred svojim otcom. Dodnes sa mi nepriznal k nevere, ale ma to uz ani nezaujima. Jedno je vsak pravdou, zabudnut sa neda....

lini
26. nov 2008

Ahojte

Tak veci sa maju zasa inak.
Po vcerajsku co robil hrdinu a jej nezdvihal telefon mu v robote povedala co sa stalo ked nebral tel. on jej a co si ona mysli ze ked 3 dni je z muzom a neozve sa ze co to malo znamenat tak ze sa vyhovarala atd....
A doms spravila taku scenu teda neak tak ze mojmu muzovi vecer volala ze ju muz zmalatil ze sa musi odstahovat ze mala bola pri tom .... Ja ze a co nezavolala policajtov no nezavolala takze zasa si bud vymysla alebo muza riadne doma vytocila aby take nieco urobil uz mam toho dost a dnes nieco rozhodnem ja musim si to riadne premysliet ale naozaj zavolam asi nakoniec jej lebo je to dobra mrcha a uz nevie ako si ho ziskat!!!!!!

kitty68
26. nov 2008

no lini a on ti to rekl co ona mu rikala? jeste chce abys ji litovala ne? 😨

agnesska
26. nov 2008

ahoj lini-prosím Tě a jak ty víš takhle podrobnej popis proběhlých událostí? 😲
já bych si především už ale opravdu "natvrdo " promluvila s TM-co jako hodlá dělat dál,s kým chce být a jak hodlá celou situaci řešit...jsou dvě možnosti řešení-buď za a)Ti řekne,že miluje a chce být s ní-pak podle mne není co řešit,hrdě,bez jakýchkoliv scén či doprošování bych se domluvila na rozluce nebo rovnou rozvodu nebo za b)přizná jaký je tupec a že volí Tebe a děti a v tom případě bych opět od něj požadovala "strategii" jeho plánu k ukončení vztahu mezi nimi dvěma-popřípadě,pokud na to máš nervy a žaludek to řešila i s ní osobně-ale to až poté,co jí to TM oznámí(že je mezi nimi konec)-je to velmi zjednodušeně napsané,já vím,ale doufám,že je z toho pochopitelné,co jsem chtěla říct 😉

kitty68
26. nov 2008

no agnes ale jeji manzel ji rekl neco v tom smyslu ze zakazane ovoce nejvic chutna, takze kdyz po nem bude chtit aby to ukoncil tak on just ne

agnesska
26. nov 2008

aha,tak to mi uniklo 😲 😅

kveta
26. nov 2008

Lini, nevolaj jej. K ničomu rozumnému ju neprehovoríš a ona ten telefonát prekrúti proti Tebe. Nevolaj jej. Ber ju ako f.lcku, ktorá Ti nestojí za pohľad, nieto telefonát.

Čo urobil Tvoj manžel, keď počul, že je milenka v núdzi? Bežal za ňou alebo ostal doma?? Možno on sám už teraz nevie poriadne ako z toho von. S milenkou byť nechce /však mu milenka volala, že sa sťahuje od muža a Tvoj muž nič neurobil/, okašlať ju v čase, keď je v núdzi nechce...

lini
26. nov 2008

Kveti dosiel z robot domou a nevolal jej,az rano a podla mna je aj tak doma nema kam ist.poobede napisem viac.

kalu
26. nov 2008

Teda holky,to je fakt lepší než vékávéčka............

zabka78
26. nov 2008

Lini, co cakas od toho telefonatu? Ved ju spravis este vacsim chudatkom pred manzelom. 100% mu to povie a ako pisala kveta otoci to proti tebe. Ziadny efekt to nebude mat. Neviem, ci je to spravne, ale skor si to vydiskutuj s jej manzelom. Ona sa ta urciet nezlakne.

lini
26. nov 2008

Juj neviem nemam vobec chut jej volat.A uz vobec nie ani jemu muz mi povedal ze vcera ju zmlatil a nebola ani v robote tak a teraz ju uz ma preco lutovat a poviem vam ide do tuheho.No inak zevraj nemohla volat cez vikend preto ze jej to mala zakazala tak preto.No ale co sa tam stalo vedia iba oni a ze on sa teda zbalil a odisiel on.

agnesska
26. nov 2008

lini a nebo nebyla v práci,protože jí nezmlátil a bylo by jasný,že kecá...ad volání-že by malá holka mohla mámě mluvit do toho jestli může nebo nemůže telefonovat? 😕 🙄

kveta
26. nov 2008

Lini, a Tvoje manželstvo ako? Čo na to Tvoj manžel?

certica
26. nov 2008

lini, ja by som sa vobec nespoliehala na pravdivost informacii, ktore sa k tebe dostanu. jednak moze tvrdit milenka nieco ine tvojmu muzovi, nez je pravda a potom nemas zaruku ani v tom, ze tvoj muz ti hovori pravdu, resp. neskresluje ju aspon ciastocne. takze moze byt vsetko uplne inak. ty sa sustred v prvom rade len na seba, deti, na svoje pocity a to, co by si do buducna chcela/nechcela a ci do tej buducnosti dokazes realne zahrnut svojho manzela alebo (pomaly, ale iste) skor nie...

lini
26. nov 2008

Dnes mi povedal ze neodchadza tak neviem ako to myslel.Aj podla sms pise ze ju zmlatil a isla k Dr. dnes.ja neviem komu verit je to tazke.On ,neviem zatial doma normal pripada mi ze lepsie ako pred mesiacom neviem mozna si namyslam a mozna je rad ze sa toto stalo a bude viac s nou ved uvidime.

agnesska
26. nov 2008

lini-jestli to teda myslel,jako že neodchází od tebe-tak neměl by to s milenkou ukončit?

kitty68
26. nov 2008

lini mozna ze ti pripada lepsi, pze uz z toho nejsi tak v soku ☹

lini
26. nov 2008

Mozna aj preto ale ked si predstavim spetne co vsetko mi dokazal povedat a vcera sme isli spat a drzal ma za ruku ja som plakala ale len tajne len slzy a strasne som citila ze nevie co ma robit a mozna nevie ako znova zacat mem vseliake pocity.Ale citim ze je iny.Ale stale ratam aj z najhorsim ak by chceol odist nemozem mu branit ked bude chciet urcite ho prosit nebudem.

kitty68
26. nov 2008

takze ho porad jeste chces?
nemas strach ze az se konecne vyjadri a bude chtit zustat ze ty uz ho nebudes chtit?

certica
26. nov 2008

lini a ako dlho to vlastne medzi nimi trva?

zabka78
26. nov 2008

Lini uz si sa ho pytala, ako si predstavuje vasu buducnost? Uz ste rozpravali ohladne vasej buducnosti? Ci sa bojis ho na to opytat, aby odpoved neznela negativne?

lini
26. nov 2008

Trva to 3 mesiace a ja to viem mesiac.Takze je to take ze podla mna poznat cloveka za 3 mesiace je dost malo.
Mozno nebudem mozno budem chciet tazko povedat ak sa spamata a pochopi pre koho ma zmysel zit on to podla mna vie.Lebo pre neho boli deti vsetko a aj budu.A ak to dokazem odpustit je to len na mne uvidim naozaj verim ze sa to neako vykristalizuje.Ci uz dobre alebo zle.

zabka78
26. nov 2008

Ozaj a co tvoje babo v brusku? Rozpravate sa aj o tom?

lini
26. nov 2008

Urcite som na tom lepsie ako na zaciatku teraz zijem pre dcerku a pre babenko v brusku takze chcem im dat vsetko teraz neak na to co sa deje nechcem moc mysliet i ked myslim ale uz ovela menej.A som rada ze sa tu mozem s vami o tom porozpravat.

agnesska
26. nov 2008

lini to je pravda-co TM,bavíte se o miminku,těší se na něj?necháváš ho sahat na bříško?vždyť je to tak hezké období -těhu,měli byste si jej vychutnávat společně

lini
26. nov 2008

Rozpravame sa aj malinkej stale hovori davaj pozor na brusko,daj pusu babetku,pyta sa jej co ma maminka v brusku a mala ze chlapceka no ona chce chlapceka a hotovo 🙂

agnesska
26. nov 2008

lini tak aspoň nějaký náznak toho,že o vás má zájem 😉

lini
26. nov 2008

Je pravda ze pri nej inak hladkal brusko ale tiez bol radsej az ked sa narodila plakal od radosti.Vzdy ked som mu hovorila povedz nieco babetku do bruska on moc nechcel ako keby ze ked ho nevidi tak nechcel rozpravat.To bolo pri malej a teraz mu to jasne ze nehovorim ked to nerobi sam od seba.

zabka78
26. nov 2008

A nevnima tvoj manzel tu benevolentnost z tvojej strany asi tak, ze mu ten ulet vlastne dovolujes? Vycitas mu to? On si mozno planuje s tou milenkou iba nieco kratsie a napokon by sa vratil k tebe spät. Naznacila si mu, ze vdaka spravaniu upada v tvojich ociach /ak teda upada/, ze mozes o neho stratit aj ty zaujem /alebo ze ho stracas/?