Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

zabka78
27. nov 2008

3000 sk je minimum myslim. Myslim, ze to by si mohla zvladnut s pmocou maminy. Lini vies kolko super chlapov chodi po svete, len sa rozhliadni. A viem, ze za svojho manzela by si nasla plnohodnotnu nahradu. Budes prekvapena mozno....su naozaj lepsi chlapi.

dia2006
27. nov 2008

Lini, nie som pravnicka, ale trocha sa v tom vyznam. Zavisi to od jeho prijmu - teda oficialneho.
2. Ti moze platit aj viacej, to je jasne. Ale na jednu vec nezabudni - moja kamaratka si myslela toto iste, bol
to velmi podobny pribeh ako vas, muz nechcel ublizovat......atd a sluboval hory-doly, ked sa rozvadzali
a nakoniec ledva prispieval minimum, aj ked mal ovela vyssie neoficialne prijmy. Dovod si iste vsetci domyslia -
milenka plus jej dieta. Bol nou cely opantany, nakoniec vychovaval cudzie dieta a jeho deti s prvou zenou
sa pretlkali. Ale, bozie mlyny melu pomaly a iste...... vsetko olutoval a velmi sa chcel po niekolkych rokoch
vratit, ale - Neskoro!! Zial, nebolo cesty spat.
Druhy kamarat - ma sice oficialne prijmy do 20 tis. v cistom, ale prispieva na dcerku 15 tis, co si myslim
je nadstandard a moze si to dovolit /z bocakov - inac si to neviem predstavit/.

kitty68
27. nov 2008

lini to js ti prave chtela navrhnout, jestli by bylo pro tebe mozne se vratit do prace, aspon na par hodin tydne, nebo jestli muzes pracovat z domu.
no pokud se s nim dohodnes na tom kolik prispivat, tak to si to nech nekde potvrdit u notare, az neskoncis jak psala dia, nespolehej na to co ti rekne.

tomu srdci to trva dele nez rozumu 😔

dia2006
27. nov 2008

Presne tak, hlavne by som na Tvojom mieste istotne myslela dopredu, ako Ti radia aj niektore ostatne.
Este teraz je cas, radsej investuj peniaze do pravnika, ako keby si si mala potom o par rokov hlavu buchat.
A podla mna vobec nemas istotu, ako toto teraz vobec skonci. Takze, zelam vela vela sil, ak uz prejdes tymto
obdobim, budes ovela silnejsou zenou. Vsetko zle je na nieco dobre, aj ked teraz je tomu tazke uverit.

kalu
27. nov 2008

Lini, přestat ho milovat- ten lék se jmenuje čas.Věř mi, tím,že byste se rozuešli a nevídali se denně a ty si musela přijmout tu situaci,že je opravdu konec, tak by to postupem času začalo odeznívat....

.a možná by si i potkala někoho nového, a tím by se to přestávalo milovat raz dva.i když to teď tak nevypadá

Jsi silná,určitě ti zvládneš,maminka ti pomůže a když bys šla alespoň na pár hodin do práce, tak přijdeš mezi lidi a všechno bede lepší.....

Co se týče tvého muže,tak hůř než teď ti být už nemůže-ani rozchod myslím není tak bolestný jako tato situace,kdy tvůj milovaný obletuje a dobývá jinou ženu přímo před tvými zraky- už může být jen lépe ( ať spolu zůstanete nebo ne)

kveta
28. nov 2008

Lini, k tomu ako prestať človeka ľúbiť: v prvom rade treba stratu dôverného vzťahu odsmútiť. Zavri sa denne na pol hodiny sama do izby a plač, nariekaj, zúr, zúfaj si a vyplavuj všetky tie emócie, ktoré sa s rozchodom spájajú. Po pol hodine vyjdi z izby a 23 a pol hodiny sa snaž nesmútiť, ani na ten smútok nemyslieť. Po 23 a pol hodine sa opäť zavri do izby a pokračuj v smútení. To polhodinové smútenie denne je na zvládanie smútenia, ale pozor, nefunguje to tak, že si povieš ""tak, teraz preplačem celú noc, aby som sa s tým vyrovnala". Naopak, takýmto predlžovaním času sa dostaneš len do hlbšej depresie a nad ránom budeš od únavy zvažovať ako skončiť so životom, čo je blbosť. Takže preto aktívne smútenie obmedz na intenzívnu polhodinu denne.

Píš mu listy, kde mu napíšeš čo Ťa zranilo, v čom Ti ublížil, alebo kedy Ti chýba a s čím dobrým sa v jeho osobe ľúčiš. atď. Pozor: NEODOSIELAJ ICH. Tie listy sú na Tvoje odreagovanie a vyrovnávanie sa s realitou, nie na to, aby si mu nimi zdvíhala sebavedomie.

No a netradičná rada ako si ho zhnusiť a odmilovať sa: predstavuj si ho na toalete ako vykonáva to, čo sa tam vykonáva - aj so všetkými sprievodnými zvukovými a inými efektami... 😝

Aktívne si začni plánovať program mimo domu, s kamarátkami, nákupy, cvičenie pre tehulky - jednoducho každý deń si dopraj nejaké drobné potešenie. Začni sa rozmaznávať.

A ak ideš do rozvodu, zváž, či by nebolo vhodné sa už porozprávať o tom s mamou.

Ako dopadol včerajší večerný rozhovor??

dia2006
28. nov 2008

Kveta, uz som sa to raz pytala, asi si nepostrehla, si nieco ako psychologicka?? Velmi by ma to zaujimalo, vidim,
ze radis velmi dobre, same fakty a naozaj by som si z toho vedela vela zobrat.

lini
28. nov 2008

Kveti dakujem naozaj pises presne to co by som mala a co naozaj nerobim.Ozaj aj mne pripada ze si dobra psychologicka alebo take nieco lebo naozaj odpovede na pochopenie.

Takze nic neviem lebo som zaspala on robi do 10 a neak som nevydrzala.tak si to musime dnes ujasnit.

kveta
28. nov 2008

No, napríklad dnešné rady mám z knihy, ktorá mi pomohla vyrovnať sa s rozchodom / po facke od neho/. Tiež som sedela polhodiny denne zamknutá v izbe a plačúc písala listy... 😉

dia2006
28. nov 2008

Lini, vidis, vsetky Ti radime - pritvrdit - a mysliet na buducnost - dopredu. On este asi niekde lieta, ved aj on raz
pristane.

Kveta, mam jednu otazku - mam jeden problem - vedela by si mi s tym pomoct?? Nemyslim ihned, keby si si nasla
cas.

kveta
28. nov 2008

Lini, ja neradím pritvrdiť. Pritvrdzuj len ak si rozhodnutá, že berieš aj rozvod. Ak nie, tak pokračuj v udržiavaní domáceho krbu. Nech na neho tlačí milenka a Ty si tá milá... Sem sme chceli milenku dostať, tak nech svojím nátlakom o neho príde sama...

Inak on spáva doma aj keď milenka má voľný byt... To je dobré znamenie.

Dia2006, pošli mi ten problém do IP. Záleží na tom aký je Tvoj problém, takže sa na tú poštu pozriem a dám Ti vedieť, či sa v tom vyznám alebo nie.

dia2006
28. nov 2008

Kveta, dakujem velmi pekne, ked bude pokoj, poslem Ti to, velmi si zlata.

Lini, nemyslela som pritvrdit doslovne, len ked sa to uz schylovalo k tomu, ze isli spolu k pravnikovi - on ju tam
viezol a vsetky sme predpokladali, ze idu riesit jej rozvod, tak to uz ozaj neviem komu o co ide. Vsetko je velmi
zamotane, ale istotne to zvladnes.

jasom
28. nov 2008

Baby trochu sa vam sem zamiesam, lebo som si precitala linin pribeh a velmi jej drzim palce a silu do dalsieho boja aj ked viem ze je to tazke..

zabka78
28. nov 2008

Lini, co nove?

certica
28. nov 2008

kveti, to s tym "ramcovym" vyplakanim sa je podla mna vyborny napad a liek, vcera som si nieco podobne zhodou nahod skusila, ale tak, ze som sa zavrela do kupelne, pustila na seba sprchu a nechala volny priebeh emociam, nic som nesilila ani netlmila a stacilo fakt 15 minut nareku a zrazu som fungovala akoby sa nic predtym nestalo. proste nieco, co sa vo mne pocas dna nahromadilo, som potrebovala dostat von a uplna ulava...
co sa vsak toho wc tyka 😀 , asi by to na mna nefungovalo...

lini a ako sa inak citis, myslim tehotenstvo, ako zvladas fyzicky? a kedy sa ma vlastne narodit babeno?

lini
28. nov 2008

Vet to neviem zatial len ten list bol taky ze nech sa uz rozhodne a stale neak nic nove.No ved to by som ho uz domou nepustila keby tam prespaval on vlastne uz take 2 tyzdne s nou debol viem len o tom co bol pre nu a hned dosiel vcera.A uz ked maju inu smenu v robote tak s nou nie je iba po telefone ale dost malo.A vcera mu asi povedala ci sa aj on rozvedie alebo take nieco no a to mu vrta v hlave podla mna preto lebo ked sa rozhodovala ci sa rozvedie alebo nie tak jej povedal a ja som to pocula ze nech sa rozhodne koli malej ak trpia pri nom a nie koli tomu ze ci budu spolu myslel tym (seba a ju) tak sa rozhodla ze rozvod a teraz na neho tlaci to je pravda ale on zasa asi nechape to ze ona zacala doma mat hnusneho muza len preto ze on zistil ze ma milenca a chcel tomu zabranit a robil blbosti a sam si to posral lebo sa neovladal ako ja.A ona asi tomu nechape preco jej nevolam nerobim im problemy a neziarlim na nu no mam svoje dovody a asi si budem za tym stat lebo mate pravdu ako pise Kvetka ona bude tlacit na neho a ja budem zatial pokracovat takto.Lebo raz povedal keby som vas nemal rad uz som tu neni a ja citim to ze chcel jej pomoct od muza a vlastne stale nevie ako od nej sa odputat aj ked chce asi sa to tazko da rozhodnut hned nezastavam ho ale keby som bola v jeho kozi mozno pochopim.A este nieco pomoz kveti teraz:Chcel pomasirovat ako inokedy bol rad ako mu to pomohlo som sa snazila 😉 a potom sa otocil a viete co s toho asi bolo len zasa som pochopila ze je to bez lasky lebo pusa ani nic ako kedysi nebolo tak som sa potom citila ze naco som to urobila.A vysvetli mi ako je mozne miluje ju mna ma rad a chce to ja si to neviem vysvetli ale chcem tym povedat to ze ci naozaj nechce tu pusu alebo to nedokaze ked ma ju alebo neviem co si mam mysliet vlastne keby ma boskavall dal by mi najavo ze je s nou koniec a miluje mna a to on asi nechce.

Certica citim sa ako tehotna velmi dobre uz som aj pribrala aj ked to mam psychicky tazke kazdy mi hovori ako som opeknela aj ty co o nicom nevedia co sa u nas deje.Babo bude koniec marca 😉

kitty68
28. nov 2008

no to jsou ti chlapi, oni k tomu sexu nepotrebuji nehynouci lasku 😉

lini
28. nov 2008

Baby co nove?
Prave mi volal z prace ze co robim a ci mala buva a povedal mi ze mu volala ze ci pride a hovorim mu a naco mi to hovoris a on ze jej povedal ze nemoze ze on ma tiez povinnosti doma.Ze aj ona mala pred tym ked s nou chcel byt.Povedal mi ze nebude skakat ako ona piska a ze snazi sa jej pomali vysvetlit ze rodina je prednejsia a zistil ze muza ma ona doma a to ho uz zlomilo uplne.A ze v robote je teraz super ze kolegovia mu hovoria co sa s nim stalo ze konecne saskuje ako kedysi ze aj on je tam teraz stastny ked je ona na inej smene.A ze nemoze hned jej povedat ahoj je koniec lebo su v tom spolocne.Aj ked si myslim ze by kludne jej mal povedat ze je koniec a nie ju tahat za nos ale mozna k tomu pride.A poviem vam ze na100% ten moj list ktory bol pisani z mojho srdca velmi pomohol.Dala som mu na vyber a povedala som tam to ze mam pre koho zit a ze uz ked odide niet cesty k nam spat.A to ho zlomilo a nehovorim ze teraz mu budem verit ako predtym a urcite na to budem mysliet dlho ale ak sa spamatal bolo to na case 😉

3558
28. nov 2008

lini len jeden prispevok som si precitala a to tvoj posledny, tak len tolkoto k tomu.:
ziaden chlap ktory ma nemiluje, mi nestoji za to aby som s nim stracala cas. zivot je kratky a mam toho este vela pred sebou. napriklad dobre vychovat dieta. a iba ja mu mozem byt prikladom. tak to tak aj robim.

takze kasli na neho, on ta len vyuziva a ty sa zbytocne trapis a natahujes to. neboj na kazdy hrniec sa najde pokrievka ako hovorieva moja babka. 😉 😉

pd900bo
28. nov 2008

lini to ze mu nebudes verit tak ako pred tym je uplne jasne a prirodzene ale aj tak si myslim ze ten tvoj chlap nie je typicky lamac srdc a nebude utekat z jedenj postele do druhej.. myslim ze mu len riadne svihlo, co ho samozrejme neospravedlnuje.. tym som ta chcela v tomto tvojom postaveni troska povzbudit ze ked sa to obrati na dobre/v co dufam/ bude zase ten tato a manzel ako predtym.. nebudem ti pisat ze prajem pevne nervy lebo ja by som uz histercila a pravdepodobne by som ho zabila 😔

zuzana 29 v podstate je tvoja rada dobra ale nie vsetko v zivote je cierne a biele preto to lili riesi viacmenej diplomaticky

majacska
28. nov 2008

lini vsetko dopadne v tvoj prospech, citim to. drzim palce,vydrž, cez sviatky bude s tebou na 100 pr. 🙂

kveta
29. nov 2008

Lini, potešili ma Tvoje novinky. Len tak ďalej. Tá milenka sa sama odpísala svojimi klamstvami. Tuším máme poriešenú aj dilemu, kto písal smsky. 😉 Inak pýtala som sa môjho muža, či by v smske môjmu milencovi písal, že ideme počať dieťa a ideme k doktorovi /my potrebujeme doktorov na počatie/ a kukal na mňa, že či mi šibe, že on by žiadne smsky nevypisoval a nieto ešte o počatí... 🙂

Ešte jedna drobná rada: ešte stále nenadávaj na ňu pred ním, nepoučuj aká je klamárka a zlá žena a neviem čo. Takéto niečo si dovoľ o pár rokov, keď to aj on už bude tak vnímať, ale momentálne on nie je ešte nastavený to takto vnímať. Sem tam mierne spomeň, že ona sa rozhodla pre rozvod nezávisle na manželovi a že teda manžel nemá vážny dôvod na pocity viny kvôli jej rozvodu /mám pocit, že toto ho u milenky ešte na chvíľu drží a preto to nechce natvrdo ukončiť zo dňa na deň/.

A keď tak nad tým uvažujem, je možné, že milenka Ťa bude chcieť kontaktovať, aby Ťa donútila prestať sa tváriť, že sa nič nedeje alebo aby Ti ublížila aspoň slovami. Ak sa to stane, tak kľud, odzdrav a ďalej nekomunikuj a v kľude odíď alebo polož telefón. Zúriť a nadávať môžeš aj doma v súkromí, ako pravá dáma. 😉

Pekné novinky, som rada.

agnesska
29. nov 2008

lini-mám radost,za tebe,vypadá to,že se to k dobrému obrací...
kveta,jako vždy super rady 😉

zabka78
30. nov 2008

Lini vyzera to, ze milenka zacina byt v koncoch. Uz si vymyslela manzelsku bitku a bohvieco este. Snazi sa s nim manipulovat lebo podla vsetkeho vie, co na neho plati. Najlepsie na tom vsetkom je to, ze uz tie vymysli o trpitelstve na neho prestavaju platit. Tvoj manzel moze reagovat takto z 2 dovodov, jeden je jeho ego /vypnuty telefon cez vikend, ked chcel byt s nou tak dala prednost rodine.../ a druhy je ten, ze sa mu zacinaju otvarat oci a milenku vidi realnejsie. Zelam ti aby to bolo to druhe. Vlastne aj keby to bolo z toho prveho dovodu, tak uz je tam negativne vnimanie milenky a to ti tiez hra do karat. Drz sa 😉

lini
30. nov 2008

Ahojte

Vcera sa rozhodol.

Vcera bol s nou povedal mi ze tam ide netusiac co sa udeje lebo bol vcera u tej znamej s kyvadlom ta mu povedala ze ma velke ego a musi si vybrat sam ze je velmi na nej zavysli a ze ona ho len vyuziva.Laska mu tam nevysla a len pravda to potvrdil lebo mu to aj ta vestkyna povedala.No a vecer teda isiel v noco mi povedal ze je koniec ze uz ale neveri na horoskopy ani na kyvadla a ani na vestkyne nic take uz nechce vidiet.Ze neveri ze to nebola laska lebo pravdepodobne mu povedala ze ho miluje a on tomu veri.Ze vsetci to po nom chceli aby to urobil a ja no moj zlaty kludne sa mozes zbalit a ist za nou ja trpiet pri tebe teraz nemienim zato ze ty si sa nerozhodol co je dolezitejsie ale ze to vsetci po tebe chceli ja som to po tebe nechcela a ani raz som ti nepovedala skonci to s nou lebo som si myslela ze na to prides sam.Povedal je koniec a uz ani do roboty nepride ona a ze ani s muzom nezostane,no ved to sa vsetko uvidi a myslim ze to neskoncilo ona este bude skusat jeho city.Dnesnu noc som prespala 2 hodiny a som KO.
A viete co nadranom bluznil to bolo asi 5 hodin a on stal po tme na posteli a nad sebou mame policku a svadobne fotky padol na mna malinky slonik,on drzal svadobnu fotku kricim na neho co stvara a on polozil a lahol si a spal to ako namesacny ja som sa ho aj zlakla a zobrala som podusku a paplon a isla do obyvacky a hovorim tebe fakt sibe.No uvidim ako bude dalej.Neviem co teraz preziva a verim ze na toto teraz zasa iba cas asi po nom nemozem nic ine chciet no a uvidime.Zatial dakujem babule ze ste so mnou vydrzali ja urcite popisem co nove 😉

zabka78
30. nov 2008

Lini a ako vnimas manzela ty? Mas ho este stale rada?

lini
30. nov 2008

Mam ho rada urcite by som nevydrzala to co som vydrzala.Len ma mrzi ze mi povedal ze vsetci to po nom takto chceli ale ja si zasa myslim ze moze po mne chciet hodci kto hodci co urobim si podla seba a preco teda nepovedal koli vam som sa tak rozhodol daj mi cas a bude dobre.Sice povedal ze to bude dobre ale ved uvidime.

zabka78
30. nov 2008

Jedna pozitivna vec, ktoru vidim na tvojom manzelovi je jeho pravdovravnost. Nepovedal to preto lebo to tak nebolo. Lini on ti vravi stale pravdu.

lini
30. nov 2008

Ved to on ma neklame povie uprimne a viem ze by mohol povedat ukoncil som to koli tebe a klamal by bolo by to urcite horsie.takto sa s toho mozno dostane a mozno sa o tom niekedy porozpravame uplne inak ved uvidime.

liana
30. nov 2008

lini, z tohto tvojho príbehu mám zmiešané pocity, už len preto že neviem či toho tvojho muža obdivovať, alebo pohrdať. Alebo tebou? Neviem. Keby som ja mala milenca ani za ten svet by som to manželovi neprezradila a už vôbec nie sa o ňom s ním o tom bavila ako kamoška s kamoškou. Ty si vieš lini predstaviť samu seba že by si mala milenca a bavila by si sa o ňom s tvojim mužom ako to on robí teraz z tebou? Ja z toho nemám pocit že je u vás ešte manželská láska, skôr len priateľská kde je záväzok. Keď má milenku teraz a ty máš k tomu taký postoj ako máš, tak či tamtá alebo druhá, ešte sa vám do života nejaká pripletie. zároveň ťa obdivujem, lebo keby mne moj muž na nos zavesil to čo ten tvoj tebe, tak by som ho najprv zmlátila, a potom zabila a ak by sa mi to nepodarilo, tak minimálne by som ho vykopla z domu. Skús porozmýšlať, či ti ten manžel ozaj stojí za takéto manželské ponižovanie a či ozaj nie ste už len kamaráti. minimálne z jeho strany.