Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

laurital
23. jan 2014

@mauythai Mě fascinuje to, že o někom, který se chová jako čuně, podvádí ženu, nechá ji, aby byla psychicky totálně zhroucená z anonymů a boří dětem rodinu, dokážeš mluvit jako o super chlapovi.
To ti tedy evidentně stačí hodně málo.
A k tvému manželství mě napadá pouze to, že vzít si někoho po dvoutýdenní známosti snad nemůže svéprávný člověk udělat.Co k tomu víc říct...

mysicka36
23. jan 2014

@mauthai Prečo teba zaujíma čo bude tvoj muž robiť a kam pôjde ak ho vyhodíš? Vyhoď ho, rozveď sa požiadaj o výživné a máš pokoj od darmožráča. Ten druhý vzťah: Zatlač na neho buď ja alebo ona a uvidíš na čom si. 😀

A ja k téme o sebe. Bola som v mladosti 2roky milenka. Bol to taký pozorný typ chlapa a to mi imponovalo. Mala som chlapa rada, ale nijako mi nevadilo, že má ženu. Aj som ju poznala aj som ju pekne pozdravila a prehodila pár slov, keď prišla za ním do práce. Vedela som, že som ja to spestrenie a ona je jeho istota - domov. Necítila som nijakú vinu. Potom som stretla môjho terajšieho manžela a zaľúbila som sa. Kolegovi som to povedala a viac sme sa súkromne nestretávali. On si našiel inú milenku a potom ďalšiu..... Manželovi som to nikdy nepovedala. Mohol by mať z toho zlý pocit že som s ním naďalej pracovala. (po čase som ajtak zmenila prácu) No a či myslím na to, ako by som sa cítila, kebyže som ja teraz v koži klamanej ženy? Ano, ale môj muž je úplne iný typ chlapa. Nepotrebuje stále loviť. Nepotrebuje sa túlať, z práce ho to ťahá domov za nami. Ak by ma aj podviedol, bola by to asi max nejaká bokovka ktorá ho uhnala a nikdy by som sa to nedozvedela. Bavili sme sa na tému nevera aj o mne aj o ňom a obaja vieme, že nám nejaké chvílkové pobláznenie nestojí za to ublížiť rodine a stratiť to čo máme. Lebo okrem toho, že sme milenci, sme aj najlepší priatelia.

mauythai
23. jan 2014

@namornicka Nie nevičitala nie tak docela len ma to trápu boli že spava snou aj somnou. Aj ked vravi že mysli cele dni na mna. Teraz je jeho žena na tom psychycky velmi zle z toho že asi niečo tuši a ten anonym jej posielastale listy kde jej všetko piše. No ona tomu ako si nechce verit lebo muž ju vždy presvedči že to nieje pravda. No ja by som chcela aby to vedela no zaroven sa bojim že potom skonči aj moj vztah snim.

ritusuk
23. jan 2014

treba vyjst s pravdou von 🙂 jeho zene sa ulavi a bude mat sancu si najst chlapa,ktory ju nebude podvadzat🙂 a vy konecne budete moct byt spolu.aj toho tvojho doma to preberie.znicite si sice rodiny,ale co uz🙂 je to az usmevne,ake je to jednoduche.chod pekne za jeho zenou a vsetko jej povedz.vyries veci za neho🙂 @mauythai

laurital
23. jan 2014

@mauythai Ty si jsi opravdu tak naivní, že věříš, že mu jde o tebe, když svou ženu přesvědčuje, že s tebou nic nemá?
Nemáš žádnou sebeúctu, když ti stačí dělat natajno ženatému matraci?A jemu holt vyhovuje, že má zadarmo sex, prostitutky by totiž musel platit a na to nemá, když peníze dává manželce.Vždyť tě jen využívá a evidentně nepomýšlí na společnou budoucnost.

mysicka36
23. jan 2014

@mauythai Tak jej napíš anonym aj ty a ukáž prstom na teba a daj jej aj typy kedy a kde sa stretávate. Ona vás vymákne a bude. Toto píšem zo srandy aby bolo jasné. Lenže tu musíš počítať aj s tým, že keď žena spraví scénu, chlap ťa pošle do péčka a dozvieš sa tak pravdu o tom ako ťa klame o tom, ako ťa ľúbi 😀

dandy05
23. jan 2014

boze, tak na toto tu fakt nemam slov, ze mate na to zaludok a este sa tu klepkate po ramene a povzbudzujete sa v tom, ako niekomu totalne znicit zivot, lebo akoze laska si nerozkazuje.

celasapremenim
23. jan 2014

@mauythai a tie anonymi urcite pises ty

mauythai
23. jan 2014

@laurital predstav si že som svoj pravna a vyštudovala som VŠ nie som blba len som sa zamilovala

mysicka36
23. jan 2014

@mauythai tak potom dúfam že bol preklep to, že si sa vydávala po 2 týždňovej známosti. A stačilo ti tvrdenie chlapa, že má peniaze a kúpi vám dom 😝 ja žasnem. Aj mi je jasné ako ľahko ťa tento o 10r. starší ženáč ľahko oblbuje plnou hubou lásky 😀

laurital
23. jan 2014

@mauythai Zamilovaná jsem byla také, ale chlapa, se kterým svážu svůj život a založím rodinu,jsem si vybírala poněkud zodpovědněji a dva týdny mi na to opravdu nestačilo.
Podle mě je tvůj zásadní problém v naivitě, kdy strašně rychle podléháš různým romantickým iluzím a zapomínáš zapojit mozek a vidět život a vztahy reálně.

mauythai
23. jan 2014

@celasapremenim tak to si na omyle ked ze neviem kde byva ako by som ich pisala ked ten anonym jej pride vždy ked sme mi v praci a ona je doma. Jej muž vždy pred odchodom do prace schranku pozera. A byvame od seba cca 40km tak asi nebudem behat 40km tam a nazad ked neviem kde byva.

mauythai
23. jan 2014

@laurital možno máš pravdu bolo to unahlene rozhodnutie čo dnes lutujem či skor už dlhu dobu. No stym už nič nespravim.

ritusuk
23. jan 2014

@dandy05 obcas treba chapat aj ironiu

mauythai
23. jan 2014

@mysicka36 brali sme sa po 3.mesiacoch

mysicka36
23. jan 2014

@mauythai ty nevieš kde býva? A o čom sa bavíte? Pomóóóóc

a po troch mesiacoch je rozdiel? ja som asi nechápavá, tebe to príde normálne?

mauythai
23. jan 2014

@mysicka36 viem kde byva v akom meste no nikdy som nebola uneho

mysicka36
23. jan 2014

Počuj, to ti všetko tára on to o tých anonymoch? V dnešnej dobe kto bude chodiť do schránky hádzať listy 😀
Kto by v mieste ich bydliska vedel, že má jej manžel pomer o 40km ďalej

laurital
23. jan 2014

@mauythai Holka, řítíš se opět za zvuků romantického bušení srdce do velkého průseru.
Věř mi, že on s tebou, podle všeho co dělá, do budoucna nepočítá.

nicky182
23. jan 2014

@belasykonik ahoj, nedalo mi nezareagovat ...chapem a rozumiem tvojim pocitom, postojom, ALE tento vztah nebude zrejme smerovat k tomu, ze sa mlady pan rozvedie ...myslim, si, ze je kopec slobodnych muzov, ktori chdu byt milovani a lasku chcu tiez davat ...skus sa vzit na chvilku do koze manzelky tvojho princa, ako sa asi ona moze citit, hm ...Najdi si stastie niekde inde, drzim palce 🙂

mauythai
23. jan 2014

@mysicka36 raz mi aj doniesol ten list ukazat do prace ked že spolu robime. No vieme že nas v praci niekto sleduje a ten čo nas sleduje pozna a vie kde on so ženou byva. Lebo vie že sme v praci spolu jedavame spolu občas teda stale sme pri sebe. Tak ten človek vie kde byvaju a pozna ich ked že v jednom anonyme bolo pisane že či jej nieje blbe sa s mužom prechadzat po meste držat sa za ruky zatial čo on ju podvadza.

mauythai
23. jan 2014

@nicky182 Ano máš pravdu a viem ako sa asi ona citi viem že je na tom psych.zle. Možno maš pravdu no to chce čas. Vela času na rozmyšlanie. Potrebovala by som niekam vypadnut sama ale nemám kam nemám nikoho komu sa možem zverit kto ma vypočuje poradi.

mauythai
23. jan 2014

@laurital vieš že aj ja na to myslim stale no sama seba presviečam že to tak nieje. Ale prečo neviem na to odpovedat. Viem že ho velmi lubim

nicky182
23. jan 2014

@mauythai ved prave preto, ze uz ked mas potrebu byt sama, tak bude ...bude to tazke, ale po case prides na to, ze ti je lepsie byt samej ako vo vztahu, kde partner klame a zavdza, hm ...hlavu hore a urob si poriadok v hlave a v zivote 🙂

mauythai
23. jan 2014

@nicky182 ved to chcem no keby nemam deti tak muža pošlem kade lahšie no a ide o to že on nema rodinu nikoho kam by šiel to mi je luto vyhodit ho. No ked nieje schopny zarobit peniaze a postarat sa o rodinu lebo ja už nevladzem a jemu to vyhovuje lebo vie ze ja to vždy vyriešim zaplatim zoženiem atd. Donese 300e a ja čo z toho ked on nieje schopny zistit kto a prečo mu strhavaju 300e z platu.

liliwhite
23. jan 2014

Pravidelne sa tu na fóre objavujú diskusie založené ženami, ktorých manželia majú milenky a ničia tak život celej svojej rodine. Keby si mala aspoň trochu slušnosti a charakteru, tak o tom, že spávaš so ženatým mužom aspoň mlčíš a nerobíš tu pred ostatnými zo seba obeť.

kveta
23. jan 2014

@mauythai Spytaj sa svojich muzskych kamaratov, ze kolkokrat zenu namotavali falosnymi vyznaniami lasky, aby ju mali sexualne k dispozicii. Budes sokovana. Taka je realita. Keby s Tebou chcel zit, tak s Tebou zije. Miesto toho s.ka manzelku a presviedca ju o vernosti..

Mimochodom tie anonymy pise nejaka zena.

laurital
23. jan 2014

@mauythai Já jsem zkopírovala věty, které jsi napsala ty sama.Zkus si je přečíst a popravdě sama sobě odpověz, jestli by se takto tvůj milenec choval, kdyby tě miloval.Bohužel vše nasvědčuje tomu, že opravdu miluje svou ženu a nechce o ni přijít.

Doma ma pohodu sex a ja sa len trápim.
Deti ma dospele.
Lebo lubi aj ženu a rodinu ktoru nedokáže opustit.
No ona tomu ako si nechce verit lebo muž ju vždy presvedči že to nieje pravda.
Ten človek vie kde byvaju a pozna ich ked že v jednom anonyme bolo pisane že či jej nieje blbe sa s mužom prechadzat po meste držat sa za ruky zatial čo on ju podvadza.

mauythai
23. jan 2014

@kveta prečo si mysliš že je to žena čo piše tie anonymi podotykam ja ich nepišem neviem kde presne byva a je to daleko cca 40km tam a 40naspät a ked že ten anonym tam je vždy ked sme mi v praci tak neviem ako by som ho tam ja mohla dat. On ked ide do prace pozera schránku

mysicka36
23. jan 2014

(Donese 300e a ja čo z toho ked on nieje schopny zistit kto a prečo mu strhavaju 300e z platu. )

on to dobre vie 😝 ale tebe to stačí takto vysvetliť tak fajn 😀