Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

mauythai
23. jan 2014

@mysicka36 nie nestači ved nanho kričim a už neviem ako mu mam vysvetlit že z 300e sa neda vyžit. Kazala som mu nech tam zavola do prace no od novembra toho nieje schopny a mne to nepovedia. Teraz som ako ja ta najhoršia lebo chcem aby uživil svoju rodinu svoje deti. To mam všetko tahat celu domacnost len ja?

kveta
23. jan 2014

@mauythai Vsak nehovorim, ze Ty. Ale chlap si neda tu namahu pomstychtivo cestovat hore dole len aby hadzal znova a znova anonym. Ta zena ho chce rozviest, lebo tlaci na manzelku, aby ho uz kopla do r.ti. Si si ista, ze si jedina milenka? Lebo on podla mna nevie odkial vietor fuka.. Ci od Teba alebo od inej milenky..

Keby slo anonymke len o to informovat manzelku, tak by nepisala stale znova a znova s natlakom a vysmechom. Je to osobne..

kveta
23. jan 2014

@mauythai Preco mas pocit, ze neschopnost Tvojho manzela a Tvoju tuzbu po zabezpecenom zivote /mas zmyslanie zlatokopky/ ma ist s penazi rodiny zeny, ktora je z Teba na zrutenie?

mauythai
23. jan 2014

@kveta no som si istá že nema inu milenku to viem. No nechápem o čo tomu anonymu ide a prečo to robi tak ako to robi ten list nieje napisany ale je poskladany z kuskov pismen z novin a tak ponalepovany. Neviem kto si dava taku namahu a vystrihuje to a lepi. Chceme zistit kto to je lebo jeho žena je vraj na tom velmi zle zo psychykou.

mauythai
23. jan 2014

@kveta nie som zlatokopka zijem z vyplaty do vyplaty a pre jeho dlhy sme v takej situacii že sa neda vyžit ja len chcem aby sa postaral o rodinu nepotrebujem miliony len aby mali deti čo jest.

materina_duska
23. jan 2014

@mauythai 😀 Odomňa len toľko, že manželovi "stŕhajú" výživné na deti, čo má aj v mimomanželskom vzťahu. By som sa stavila 🙂

mauythai
23. jan 2014

@materina_duska len že on žiadne ine deti nema to by som vedela a prečo by to začali strhavat len teraz. Nikam nechodi len do prace a domou. Takže ine deti nema iba somnou.

adri266
23. jan 2014

@mauythai Ty si naivka, svojho milenca si stretla v praci, a Tvoj manzel nemoze mat nejaku bokovku , sekretarku, ktoru pred rokom oprel v zachode o stenu a teraz ma dieta??? 😕 😕 😕

Pozri,z e si sa zalubila, to je ok, srdcu nerozkazes, Ale ze s nim spis, trapis sa, ze on spi aj s manzelkou, a ze sa nechce rozviest, tak si teda riadne naivna. Ak pride manzelka na to, co sa robi, a bude chciet rozvod, ver mi, ze sa milenec vzda TEba, nie manzelky.

A keby si predsa len vybral Teba, Ty by si takeho chlapa chcela? Nebala by si sa, ze pride nova kolegyna a on po nej skoci? Ja na Tvojom mieste ano.

Takze si najprv urob poriadok doma, v sebe, v dusi, srdci a hlavne sa spamataj. Si LEN milenka, nikdy nebudes nic viac. Si potesenie pre toho uzasneho a skveleho chlapa, ktory ma urcite aj vycitky svedomia, ze svoju manzelku podvadza, ale keddze medzi vami dvoma je to cista laska, tak je ospravedlnitelne...
joooooooooooj ludia....

celasapremenim
23. jan 2014

@mauythai ako verit cloveku, ktory vlastne kradne to, co nie je jeho a nevie si vlastne stastie zariadit normalnym sposobom, bezparazitne
ja ti fakt neverim, ze tie anonymi neposielas ty

laurital
23. jan 2014

Tak já i celkem věřím, že manžel @mauythai chodí z práce rovnou domů a na nic jiného nemá čas.On se totiž o děti někdo postarat musí, když matka si chodí po dostaveníčkách se ženatým kolegou 😉 .

maminuska
23. jan 2014

@mauythai fuha , tak s tak naivným vnímaním života som sa dlho nestretla. 😒 . A to som nedávno obhajovala vysokoškolsky vzdelaných ľudí že maju iný pohľad na svet, racionálnejší a triezvejší . 😀 . No vidím ,že výnimka potvrdzuje pravidlo.
Jeho manželka je na tom veľmi zle psychiky píšeš, ju netrápi ani tak pravda ale tá neskutočná neistota a že z nej robia debila. Prečo tvoj milenec jej nepovie pravdu že práši aj teba ?Len z jediného dôvodu , bojí sa .Ale bojí sa o seba, o svoju povesť o svoje pohodlie .... len on . Keby mu záležalo na žene, tak ta pošle kade lahšie, keby záležalo na tebe, tak svoju ženu opustí ... ale jemu v podstate nezáleží an na jednej z vás , ale len a len na sebe.
Mňa na tých anonymoch len zaujalo , že nechodia aj tebe domov, tvojmu manželovi. Prečo sa teda ty nepriznáš mužovi že mu zahýbaš ? Veci by sa možno pohli správnym smerom a konečne by sa rozťal tento gordický uzol.

mauythai
23. jan 2014

@celasapremenim tak to mi je uplne jedno čo si mysliš. Ja viem svoje viem že ich neposielam ja.

kveta
23. jan 2014

@mauythai Ale z toho vazne vyplyva, ze ma este jednu milenku.

mimka11111
29. jan 2014

@mauythai ahoj, prečo si svoje manželstvo neriešila už skôr? v čase,kedy si milenca ešte nemala?

ainin
3. feb 2014

v tvojom pripade by som najprv riesila svoje manzelstvo a az potom nejakeho milenca... brat si niekoho po 3 mesiacoch, nic o nom nevediet staci ze slubil postavit dom 😅 strhaju mu 300 eur z platu a ty nevies preco???? ved su to peniaze patriace do BSM takze urcite MAS PRAVO o tom vediet viac. a k tomu milencovi, ked chce naozaj odist od manzelky teraz je na to najvhodnejsia doba, teraz ma prilezitost to urobit a priznat sa ale on robi pravy opak, presviedca ju ze to tak nie je tak otvor oci prosim ta.

sue
7. feb 2014

@mauythai prosím ťa, kým ty podvádzaš manžela, kde je tvoja dcéra???

...a ďalej - nesprávaš sa ako dospelá žena a matka, ale ako obyčajná fľandra ☹ bohužiaľ. To, že si sa vydala po 3.mesačnej známosti (pravdepodobne tehotná, však?) by sa dalo odpustiť, pochopiť atď... to, že odmietaš racionálne a zodpovedne riešiť svoje manželstvo, vzťah k dieťaťu, vysporiadanie manželov po prípadnom rozvode a podobne je nepochopiteľné a samovražedné. To, že sa zamiluješ a poskytuješ svoje telo inému mužovi je pochopiteľné, nepochopiteľné je, že v podstate odmietaš vyriešiť svoje manželstvo predtým ako sa tvoj milenec rozhodne nejak riešiť svoju vlastnú situáciu. Evidentne potrebuješ živiteľa a preto nechceš prísť o jedného, kým nebudeš mať druhého "istého"...Realita je ale taká, že sa kľudne môže stať, že prídeš aj o manžela aj o milenca. Tvoj milenec ťa totiž buď vôbec neľúbi a slúžiš mu len na občasný sex, alebo je neskutočne zbabelý a pohodlný a v tom prípade to budeš mať rovnaké ako so súčasným manželom.
Moje rady:
1.rieš vzťah s manželom - ak sú pre teba problémy nevyriešiteľné (manželská poradňa a podobne zbytočné), požiadaj o rozvod, o zverenie dcéry do starostlivosti, o výživné. Dohodni sa s manželom na vysporiadaní majetku.
2. daj milencovi na výber - nie hneď, napr. do mesiaca. Ak neodíde od manželky a nepožiada o rozvod, ukonči to.
3. uvedom si, že manželka tvojho milenca nie je na nervy z anonymov, ale z teba 😉 resp. zo správania svojho manžela (v prípade, že má aj iné radodajky...). Jej manžel a tvoj milenec nie je žiadny úžasný charakterný a zodpovedný muž. Ten totiž nechodí s manželkou za ručičky po meste, nepresviedča ju, že ju ľúbi a chce s ňou ostať žiť a pri tom práši na záchode alebo v sklade v práci milenku, ktorá nie je schopná sa postarať o svoje dieťa...

melany_s
7. feb 2014

@sue veľmi dobre napísané

mauythai
23. feb 2014

Viete čo dajte sa vypchat viete len odsudzovat.

terezkazuzana
23. feb 2014

@belasykonik zažila som niečo podobné,trvalo to 4roky,jedneho dna som to ukončila, lebo to nikam neviedlo.Trápila som sa dlho,lebo som ho tiež lúbila,ešte teraz na neho občas myslím a to už je 8rokov dozadu.A on?....doteraz mal niekolko dalších žien....ukonči to!

espada
23. feb 2014

@mauythai Většina se ti tady snaží poradit i když s tvým jednáním nesouhlasí, ale ty chceš slyšet jen to, co by se ti hodilo a když se ti to nehodí, tak se nastves. S takovým přístupem se jdi vypchat ty.

mauythai
23. feb 2014

Toto su rady?

melany_s
23. feb 2014

ťažko je radiť niekomu, kto o radu vlastne ani nestojí... 🙄

paula18
13. mar 2014

ahojte moze mi niekto poradit som vidata ale mam aj milenca , sme spolu asi 4 mesiace a ja som sa do neho zamilovala aj on je zenaty a ma rodinu. no povedal mi ze ma lubi a aj je zamilovany nejde mu len o sex so mnou.myslim ze ma strach sa rozviest koli detom aj by chcel ale je s toho vsetkeho zmeteny a ja si neviem pomoct. citim sa pri nom ako keby to bola moja laska ktoru som dlho hladala a teraz som ju nasla toho praveho. aj ked mame zavesky rodiny. p.s. najde sa tu nejaka baba ktora by bola mojou kamaratkou a stretla sa so mnou a pokecala?

netanel
13. mar 2014

@paula18 to je teda fakt dobrej napad, dat si na internet svou fotku a psat tady, ze mas milence.:D A o to dite se snazis se kterym?

mysicka36
13. mar 2014

@paula18 že si robíš srandu? A otehotnieť sa snažíš s kým 😀 s manželom či s milencom? 😲

laurital
13. mar 2014

@paula18 A ted tu o cervene karkulce...znas snad nejakeho chlapa, ktery by sve milence na rovinu rekl, ze se nehodla rozvadet a jen si chce bokem a zadarmo uzit?Takovy vul neexistuje 😀 , proto se vymluvi na deti, ktere by rozvod neunesly a hloupa milenka je tak dojata jeho domelou citlivosti, ze sama uleha na znak...
Vzdyt je to porad to same 😉, stejne reci a ty jsi na nejlepsi ceste si utrhnout ostudu a podelat si zivot.

adri266
13. mar 2014

@laurital 😀 😀 😀 Lenze clovek, ktory je poblazneny, nedokaze vnimat realitu...az po case, ked padne na hubu a riadne sa sklame, si dokaze clovek povedat, ze bol vol a ani sam nechape, ze sa do tej situacie vobec dostal. TAzko radit zenam, ktore o rady nestoja, skor o nejake potlapkanie po pleci 🙄

laurital
13. mar 2014

@adri266 Prave proto se ji snazim vratit na zem 😉 , protoze se riti do prusvihu, zvlast kdyz milenec uz ted, asi pro jistotu, povida, ze se nerozvede.Aby nakonec kvuli poblazneni nezustala sama a s velkou ostudou, protoze tu ma uvedene cele jmeno i s fotem.

adri266
13. mar 2014

@laurital myslim, ze to je skoda reci. Vid hore reakciu mauythai. Chceli sme jej otvorit oci a ona nas poslala vypchat sa 😎 Taki ludia chcu pocut len to, co im vyhovuje