Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

kitty68
14. nov 2008

on se citi vinen, proto ukazuje fotku a tvrdi ze je ti podobna, zere ho svedomi

danielka souhlas

halienka
14. nov 2008

Lini, rovno mu povedz, nech s tým porovnávaním vás dvoch otvorene pred tebou prestane, veď to ťa musí strašne zraňovať. Veď čo mu nestačí že ťa zranil už len tým, že ťa podviedol? No to by ma zabilo, keby mi on ešte išiel ukazovať fotky, rozprávať, že ona je skromnejšia, neni nervózna, ona toto ona tamto. Sa zbal a choď si za ňou keď je taká úžasná! 😠 Šak by sa raz-dva spamätal, keby s ňou začal žiť, lebo pri krátkych stretnutiach sú vždy všetky milenky úžasné, načančané, vytešené s žiadúcim pohľadom...Ale myslíš, že je taká aj doma, keď má trebars chorú dcérku a musí celú noc ku nej vstávať? Myslí si on, že po dvoch troch takýchto nevyspatých nociach ona nebude podráždená a nervózna? To že si počas tehu nervózna nie je tvoja CHYBA! Nie je to ničia chyba, to jednoducho v tehu býva, je to normálne, veď tolko hormonálnych zmien čo musí tvoje telo zvládnuť! A každý normálny chlap to chápe a nie že hneď ide opúšťať preto ženu. Tiež pri dlhodobejších ochoreniach býva nervozita, depresia, to sa môže stať aj jemu, a to sa hneď kôli tomu treba podvádzať? Tak to nepochopil o čom je manželstvo, to nie len o tom že budeme pri sebe stáť iba vtedy keď budeme zdraví, šťastní, pekní, mladí, "netehotní". Lini ak aj nevieš urobiť závažnejšie rozhodnutie, tak sa aspoň nenechaj ponižovať tým porovnávaním milenky a teba. Lebo to je doslova od neho sprosté. 😖 Moc držím palčeky Lini, aby si to zvládla, aby si bola šťastná, toto si ty nezaslúžiš 😉

jabber
14. nov 2008

souhlasím s holkama, ať mu pere fusekle a košile žehlí ta druhá, takhle by to vyhovovalo každýmu, to věřím 🙄 . Když ho chce, tak ať ho má se vším všudy a ne se jen bavit. Já si myslím, že se časem vrátí se sklopenýma ušima, otázka je jestli ho ty ještě budeš vůbec chtít 😖 Moc držím palce 😉

ivana98
14. nov 2008

lini, posli ho prec, taketo zaobchadzanie si naozaj nezasluzite, ani ty ani babo v brusku ☹ 😢

slnieckova
14. nov 2008

vzdy sa vrati k manzelke 🙂 pretoze po case zacne porovnavat, zacne mu vadit, ze milenka robi to, co manzelka nerobila a ze nerobi to, co manzelka robila... 🙂 a vobec... koniec koncov.. aj z tej milenky sa casom stane klasicka zena... a on bud bude opat hladat milenku 🙂, alebo sa bude chciet vratit k manzelke....

katkaajurko
14. nov 2008

Lini - co je moc , to je moc...ukazovat Ti jej fotku je strasne!!! tehotnej zene?! ako moze jeden dobry,charakterny muz toto robit? nikajo...lebo je to bezcharakterne hovado momentalne a mysli len na to - ze chce hracku - ktoru evidentne mat nemoze..a tou je jeho milenka - ktora na rozvod nemysli vobec..a to preto lebo urcite ma fajn financne zazemie pri muzickovi! a este jej robi dobre - ze sa o nu zaujima iny muz a este aj tym vsetkym oplaca svinstva svojmu muzovi - co sposobil on jej predtym! nikde v tom nemysli na novu rodinu a nenarodene dieta - a to je dobra a skromna zena ??????? ufff - tvoj muz je sprosty a slepy momentalne - lebo o takejto zene si toto mysliet a tebe to predhadzovat ako dobry priklad je cez vsetky hranice.

ja by som ho zobrala k notarovi - najprv - kedze on sa nevie rozhodnut - ako "naplast" pre teba - nech spise - ze vsetko zostane tebe a detom.... potom by som peniaze na spolocnych uctoch rozdelila na styri stvrtiny - a tri z toho : teda tvoju, dcery a nenarodeneho dietata - previedla na ucet tvojich rodicov..jeho stvrtinu by som mu tam nechala.....a potom zbalila mu kufre a povedala - ze moze ist premyslat nad sebou..... ale nech sa o neho stara kto chce... nech si ide vyskusat ako sa o neho postara jeho milenka - ci je stale taka uzasna obetava a skromna! .... a potom uvidis.... nikde neni napisane - ze sa ti nevrati.... ale mozno uz nebudes chciet aby sa vrati l on....

agnesska
14. nov 2008

katka-tak tahle rada mi připadá opravdu rozumná-to rozdělení peněz atd...
lini,já na tvém místě,bych na nic nečekala-on za to opravdu nestojí,jestliže ti dělá a říká takové věci... ☹

kveta
14. nov 2008

Lini, veľa báb Ti tu radilo vyhodiť ho z domu. Takéto riešenie by si mala podľa môjho názoru zvoliť len ak si budeš úplne istá, že chceš manželstvo ukončiť. Fackovanie, vyhadzovanie z domu a nadávanie manželstvo neutužuje.

K tomu ukazovaniu fotky milenky: ak som to dobre pochopila, tak Tvojho manžela za ten vzťah odsudzduje celé jeho okolie: jeho rodičia, jeho kolegovia. Nemá sa o svojom novom vzťahu a o svojom novom /citovom/ prežívaní komu zveriť. Nemá zrejme nikoho pred kým by mohol beztrestne ventilovať svoje pocity. Ak som dobre pochopila, Ty si sa s ním v posledných dňoch veľa rozprávala o milenke, o tom, čo mu chýbalo vo vzťahu /skromnosť, milá pozornosť,.../ a tieto rozhovory prebiehali bez prejavovania odporu, znechutenia, negatívnych emócií z Tvojej strany. Nehovorím, že si tie negatívne emócie necítila, len si ich neprejavovala. Dobre tomu rozumiem? Pokračujem ďalej v úvahe: táto možnosť vyrozprávať sa Ti ako jedinej bytosti o všetkom tom zmätku, čo prežíva, ho doviedla až k tomu, že si neuvedomil, že Ti silne ubližuje a tak vytiahol fotku, len aby Ťa informoval o ďalších detailoch jeho novej skúsenosti. On si z Teba urobil spriaznenú dušu, ktorej jedinej môže rozprávať o milenke bez toho, aby ho poslala do hája.

Čo vlastne urobil, keď si sa pri pohľade na tú fotku rozplakala? Tešil sa z toho, alebo Ťa upokojoval alebo čo urobil?

A ak teda je pravdivá Tvoja verzia, že Ti tou fotkou úmyselne ubližuje, otázka je Za čo Ti ubližuje? Čo sa stalo také vo Vašom vzťahu, že on to vníma ako také veľké zranenie, že sa takto mstí? Pozor, neobviňujem Ťa, že si niečo zlé urobila. Hovorím o tom, že on možno VNÍMA, že si niečo zlé urobila, že si ho nejak zranila. Usudzujúc na základe skúsenosti mojej kamarátky a jej manželskej krízy ma napríklad napadajú také otázky ako či Vaše druhé dieťa bolo z oboch strán plánované a vytúžené. Či okolnosti jeho splodenia nepovažoval za nátlak z Tvojej strany, keď on to dieťa ani moc /ešte/ nechcel a zvlášť v situácii, kde mal problémy takmer vo všetkých oblastiach jeho života /spomínala si problém v práci, problém s jeho rodičmi/. Jeho alebo Tvoji rodičia nehrajú nejakú úlohu vo Vašej kríze? Bol naozaj spokojný, keď si sa rozhodla tak "skoro" po pôrode ísť do práce? Ako si ho podporovala alebo povzbudzovala, keď mal tú krízu pred štyrmi mesiacmi? Ako vlastne tá kríza s jeho rodičmi dopadla? Nie je jeho nevera vzburou voči veriacim rodičom, ktorý neveru odmietajú? Ako sa jeho rodičia dozvedeli o milenke? Ak od Teba - aj v minulosti si informovala jeho rodičov o manželových negatívach? Na koho sa manžel hnevá za to, že sa to rodičia dozvedeli?

Opakujem, neobviňujem Ťa, že si niečo urobila zlé. Len pátram čo on mohol vnímať ako zraňujúce a teraz sa za to mstí ukazovaním fotky milenky...

K dávaniu ultimáta - ja sa vrátim k pánovi Plzákovi. Plzák hovorí, že keď v manželskom trojuholníku dá jedna žena ultimátum, spravidla boj o muža prehrá. Zvlášť ak to ultimátum dáva v zmysle, rozhodni sa hneď teraz. Plzák odporúča ženám nedávať ultimáta, udržiavať chod domácnosti, byť milá, milovať sa s mužom. Ak už chce manželka dať ultimátum, má dať dostatočne dlhý časový termín na ukončenie mileneckého vzťahu. Tento termín by mal byť aspoň rok od začatia mileneckého pomeru. Dôvod: milenecké vzťahy sú veľmi intenzívne a trvá aspoň šesť mesiacov, kým si človek prestane milenca/milenku aspoň trocha idealizovať. Po roku mileneckého vzťahu už milenecká vášeň vyprchá a muž sa spravidla /v 80 percentách prípadov/ vracia k rodine. Nuž, toto je jeden z tých antifeministických názorov a aj keď mi pri ňom vrie krv, neviem Ti odporučiť nič rozumnejšie v záujme zachovania rodiny.

No a teraz k tomu, že klamal v smske milenke. Mne sa to celkom pozdáva. Uvedom si, že v tom momente uprednostnil Teba pred milenkou... Nešiel von telefonovať s milenkou, ale sa na ňu jednoducho vykašlal. Inak čím skôr sa začnú tí dvaja hádať /a táto smska už malou hádkou zaváňala/, tým lepšie pre Teba.

A či to jej muž vie? No poďme podľa štatistík a podľa toho ako sa jej muž správal v minulosti. Podľa štatistík je nevera ženy dôvodom na rozvod pre jej podvádzaného manžela omnoho častejšie než je to v opačnom garde /ženy neveru viac odpúšťajú/. Jej manžel už raz rodinu opustil a vydržal mimo rodiny vyše jedného roka, takže si overil a vie, že dokáže prežiť bez tejto anjelskej ženy. Osobne si myslím, že teda buď to manžel vie a mladá dostala odpustenie /veď aj on má niečo narováši/ spolu s ultimátom, že nevera nesmie pokračovať alebo to nevie a ak by sa to dozvedel, je pravdepodobnejšie, že by sa rozhodol pre rozvod než pre zotrvávanie v manželstve. Takže mi pripadá rizikové, aby sa manžel o tej nevere dozvedel. Scenár: manžel sa dozvie o nevere, rozhodne sa pre rozvod. Na koho sa obráti náš malý anjelik? Nuž, na milenca. A čo urobí milenec v čase keď je ešte oblbnutý mileneckou vášňou. Zbalí kufor. Otázkou je koho ten kufor bude: jeho alebo vyhodí z domu manželku, aby si tam nasťahoval úbohého, na pomoc odkázaného anjela? Suma sumárum, ak to jej manžel nevie, možno je to aj pre Teba lepšie, lebo aspoň netlačí na anjela a nevháňa ju do náruče a obydlia milenca.

Veľa šťastia a nerozhoduj sa s horúcou hlavou pod vplyvom premenlivých emócií, ale si naň dopraj čas a kľud.

katkaajurko
14. nov 2008

kveta myslis, ze sa da potom mat to manzelstvo normalne? milujuce ..take ako predtym..ze,ak sa manzel k zene vrati..ze v tej zene to nenecha silne rany? pytam sa...neviem...(ani nechcem) si to predstavit... resp. myslis, ze v tomto pripade ide len z jeho strany o nejaky vystrelok, ale svoju zenu lubi rovnako? a spravnym konanim by sa to dalo dat do poriadku?

kveta
14. nov 2008

Katkaajurko, neviem. Ja osobne nechápem ako mohla moja kamarátka zobrať muža späť /urobil horšie veci ako ukazovanie fotky/ a vraj sú spolu šťastní a majú druhé medové týždne. U mňa by taký partner /po tom, čo jej urobil počas nevery/ skončil, ale ona je šťastná s ním. Takže fakt neviem...

katkaajurko
14. nov 2008

pytam sa lebo... aj moj dedko toto babke urobil.. a este aj horsie... a neodisla od neho...ale hadali sa do dedkovej smrti ako psy (nikdy nevyhladali odbornu pomoc - tak urcite narobili aj vela chyb) ...nikdy som ich nepocula sice hadat sa o nevere alebo tak - no ich zivot bol vsetko len nie milujuci ... no babka dodnes tvrdi - ze by si ho druhy raz nevzala... 😔 a to uz dedko nezije dlho.... 😔 😔

ci su nejake statistiky..ze sa to zachranit da a ma to cenu...ze sa to da prezit a zvladnut...

halienka
14. nov 2008

Len ktovie dokedy budú mať tie druhé medové týždne 😒 Ja tiež tomu nejak neverím. Je iná nevera, keď chlap sa pripije a má nejakú "nečakanú" jednorázovku raz za život a ľutuje to. Ale iné je keď má niekoľko mesiacov milenku a porovnáva ju s manželkou a ešte otvorene rozpráva, že tá milenka je lepšia. Tam už je v podstate jeho vnútorný výber jasný. Akurát sa nevie rozhýbať k činu, lebo je zbabelec. A zneužíva situáciu, zúfalstvo a strach vlastnej ženy.
Ja tiež poznám prípad, keď sa muž po takejto nevere po čase vrátil k žene, ona odpustila a prijala ho späť (tiež som to vtedy nechápala) , raz nám zo šťastnými očami oznámila, že sa rozhodli urobiť si druhé bábatko (jedného syna už spolu mali), on sa tiež usmieval, vyzeralo to dobre. No ledva to vydržalo do pôrodu maličkej, krátko po pôrode sa zbalil zas. A odvtedy ho už ani deti nevideli. A ona tomu tak verila! Ale možné je všeličo a ľudia sú rôzny. Bodaj by to Lini vyšlo!

kveta
14. nov 2008

Halienka, ale Linin muž sa rozhýbal k činu, oznámil manželke, že odchádza, ale potom sa milenka rozhodla ostať u manžela a Linin muž tým pádom nemá kam ísť. Aspoň tak som to pochopila ja. Že ak by milenka nevycúvala, on by odišiel od rodiny.

katkaajurko
14. nov 2008

a to je sanca pre Lini si ho zase priputat...chapem to dobre? ...len ci sa to da 😕

myslim,ze cas prinesie viac odpovedi... hlavne podla mna ta milenka neni moc zalubena do lininho muza...len sa asi potrebovala na zaciatku vyzalovat a v sebe napravit sebavedomie....

kveta
14. nov 2008

Buď nie je zaľúbená alebo vycúvala po tom, čo sa dozvedela, že on mieni nechať majetok manželke... Skromný anjelik v praxi.

Z pohľadu mílenky mám pocit, že sú to také jej hrátky s osudmi - chcela počkať, aby sa to manželka dozvedela až po pôrode, teraz jej to nevyhovovalo. Dáva mu svoju fotku. Privedie milenca do stavu, že je ochotný si rozvrátiť rodinu a aj to urobí a až potom tie dva rozvody odpíska. Vzápätí jej vadí, že neodpovedá na smsky a robí mu preto výčitky... To sú také hrátky, zábavky z jej strany, že kam až vie toho milenca dotiahnuť /zmanipulovať/ a čoho je pre ňu schopný... Ale to je len môj pocit z toho, čo tu čítam, ktorý nemusí mať s realitou nič spoločné.

kitty68
14. nov 2008

no tak to je hajzl 😠

s tou fackou a odchodem js to psala ja, ale nemyslela js facku jakoze fyzickou, spis vzit ho k tomu notari ci pravnikovi a zrusit bezp. vlastnictvi a prepsat vsecko na ni spis neco takoveho.

tutifruti
14. nov 2008

Ja mam kamaratku, ktorá sa s milenkou dokonca stretla /na podnet milenky/, manžel bol sprostredkovateľ...
Chlap total brutal oblbnutý, fakt nerozmýšľal... Ona bola trpezlivá, dala mu čas.... milenecký vzťah zovšednel, ale trvalo to viac ako rok... Sú spolu, a sú šťastní.... Plánujú druhé dieťa...

tutifruti
14. nov 2008

... a Plzák v tomto prípade fungoval.... dokonca aj podľa toku peňazí.... 😉

katkaajurko
14. nov 2008

a ta kamaratka bola rok bez muza? mysllim tym -ze byval u milenky? neboji sa,ze sa to zopakuje?

lini
14. nov 2008

baby mate vo vela veciach pravdu,dobre ste to pochopili.
najviac sa mi pacil prispevok od kvetky ten dlhy lebo pises presne to co si myslim a asi preco to takto mohlo dopadnut.Ked budem mat viac casu precitam si ten prispevok a napisem viac mas vo vela veciach pravdu hlavne ta jeho rodina ako na neho tlacila ,peniaze a dlhy z rodinou natahovanie posledne mesiace a aj to ze asi to babo este nechcel ale nie tak ze nechcel ale financne sa bal ze radsej este pockajme:a aj bol rad ked som zacala pracovbat a tesil sa z toho ze to zvladam aj domacnost aj malinku a aj pracu.Zajtra napisem viac majte sa pekne dakujem vam 😉

tutifruti
14. nov 2008

No oni spolu žili, mali dcéru... Keď mala 5 rokov, zobrali sa... on mesiac na to, začal so ženskou... Vraj cítil nátlak... Oni boli stále spolu, dokonca ja spolu spávali, aj keď menej, ona varila, prala... On domov nosil prachy, ale chodil aj za ženskou /ona vydatá... s dieťaťom/ Ona bývala s chlapom, potom sa to prevalilo, on ju prosil, aby ho nechala, ona sa napriek tomu rozviedla... No on od tej mojej kamarátky neodišiel, hoci za ńou chodil... Milenka potom dokonca písala sms tej mojej kamarátke, kde sa jej rôzne vyhrážala...

tutifruti
14. nov 2008

No teraz som si po sebe prečítala, čo za blbosti som to popísala... 🙂 Asi to nie je príliš zrozumiteľné, ale pointa... Kamarátka bola stále s manželom, aj keď chodil za inou... Milenka sa rozviedla s manželom, hoci on chcel vzťah zachrániť.. Milenka má údajne nového chlapa a podvádza ho s ex...

slunicko552
14. nov 2008

Tak to je hnus ta ženská.Aby se pak nedivila,jestli zůstane sama.

zabka78
15. nov 2008

Mne to pripada tak, ako keby manzel lini podvedomky smeroval vztah do "trojky". Podla mna by mu asi najviac vyhovovalo, keby byval s milenkou a manzelkou pod jednou strechou. Uloha manzelky by bola: milo sa usmievat, robit domace prace, hladkat ho po hlave a stale utesovat jeho svedomie hlbokym pochopenim a chapanim vzniknutej situacie sposobom: "Ale drahy ved si z toho nic nerob, srdcu nemozno rozkazat. Som stastnejsia, ked zijeme takto a urcite je to aj lepsie pre nase nenarodene dieta. A vlastne mam aj novu kamaratku....."
Uloha milenky: zabava, sex a taktiez hlboke pochopenie.... Jeho vnimanie situacie: "Aky som stastny mam rodinnu pohodu, 2 milujuce zeny, deti su stastne 😒... Ved ja predsa nemozem za to, ze som dokonaly 😝 "

Toto by mu podla mna uplne vyhovovalo isty cas, ako zaplata na jeho svedomie. Preto ti podla mna ukazuje fotku milenky. Ved on ta s nou chce normalne skamaratit.

Lini obdivujem ta ako sa snazis danu situaciu riesit, ako ju vnimas, tvoju ovladanie sa. Urcite si skvely clovek. Je najjednoduhsie vzdat sa a odist. No ja si myslim, ze ak to vsetko spolu s manzelom prekonate, tak bude tazke zit s nim /aspon pre mna by bolo/. Budes musiet zahodit cast hrdosti, spomienok, pocitov ukrivdenia.....................

Suhlasim s kvetou ohladne prevodu penazi.

zabka78
15. nov 2008

Este ma napadol jedno, oc sa tyka postreho kvety. Na milenke sa mu velmi paci jej "dobrota", bezmocnost... Ty si neprejavila svoje emocie pri pohlade na jej fotografiu. Vyplakala si sa potajomky. Ty si zachranovala situaciu pri prvom dietati skorym nastupom do zamestnania...neviem kto bol a je vo vasom manzelstve ten SILNEJSI, ten kto sa snazil riesit problemy.... Mozno tym chce dosiahnut aby si prejavila citlivost, bezmocnost. Ak si bola vzdy ty ta silna, tak skus zahrat na neho teraz tu slabsiu. Sprvat sa uplne opacne a som zvedava, aku reakciu v jeho spravani tymto vyvodis.

kitty68
15. nov 2008

zabi tos napsala velice vystizne 😒

lini
15. nov 2008

baby dik

Zabka mas pravdu vcera som sa citila strasne bol prec a prisiel doniesol mi merci bombonieru dal mi pusu k narodkam samozrejme ze ja nic ze dakujem to si nemusel.A jej kupil nausnice strieborne i to mi povedal mne nechybaju nic nechcem strasne som sa za mesiac zmenila a on to vidi.Dokonca dnes som piekla kolac uplne som na neho kaslala a on zacal vidim ze ti je hrozne so mna ,objal ma a povedal ze mam ta rad ale nevie co sa stalo a necitila som s neho ze to chce s nou ukoncit.A to s tym ze ma chce s nou zoznamit ako pisala zabka ven on ta chce s nou skamaratit no toto sa mi tiez zda a samozrejkme ze nie som hlupa ze by som to dokazala,lebo ked ho doviezla z roboty vecer zevraj jej zo srandy povedal pod na kavu chcel zistit jej reakciu a chcel aj moju reakciu ona ze no urcite ze sa boji a ja ze cooooooo a on ze co by si urobila a ja ze myslis ze by som jej dala facku?ja ze nie ale tebe co si si to dovolil.A hovorim mu vies co opytaj sa jej ked ju muz opustil ako by sa ona zachovala keby si je on doviedol domou na kavu,no a bolo ticho!
Stale si dava horoskopy ten partnersky horoskop da si tam mna s nim a ju s nim a asi si mysli ze to ho usmernuje ked mu vide v percentach laska ,sex porozumenie no podla toho by som sa ja neriadila a myslim si ze mu v hlave preplo to vobec nie je on ako keby bol v 13rokoch a v puberte!

Kvetka co napisala bolo uplne pravda ako keby si nas poznala.A zistila som ze naozaj koli financiam nechcel 2 babo a zeby aj to viedlo takto najst si milenku to je mi divne,ale hlavne aj to ze jeho rodicia nehraju ulohu tejto krizi no myslim ze vtedy najviac na neho valili natlak nemali sme peniaze ostala som tehotna a oni nedosli ani malu pozriet proste sa nam vsetko rutilo a to zasa nechcpem preco by hladal milenku alebo ona jeho vypocula ake ma nervy z rodicou zacala svoje problemy asexom si to ulahcovali je to mozne.baby ja som si tu fotku musela pozriet este v PC a nechapem to stale.Viem ze krase nie je vsetko ale keby vam ukazem nas z malou a ju tak tiez mozno nepochopite.I ked je to mozno o sexe a mozno aka som bola som ho nepodrzala ked ma potreboval......

Neviem ako by som sem dala foto ale nechcem aby nahodou ju niekto nepoznal to je nanic sem to davat.Ale mam taku chut poslat vam ta aky nazor mate na to vy.A aj kvetka co pisala ze neobvinujem ta jasne chapem kazdu vasu reakciu a radu.Ste zlate.

danielkapo
15. nov 2008

Lini, ja si myslim, ze si prenho az prilis dobra...ako sa snazis ho pochopit...ze co a preco urobil a ci si k tomu neprispela...ono vsetko ma nieco do seba, aj ta chapem, ze to chces zachranit, ze ho este zrejme lubis...ale myslis, ze aspon scasti on uvazuje nad tym co sa vlastne deje ako ti to ublizuje? sprava sa maximalne nezodpovedne a sebecky...podla mna si ta vobec nezasluzi

suki
15. nov 2008

lini moc se drž, je vidět, že tvůj manžel neví co chce a že jako v pubertě, to fakt sedí....Fotka by mě fakt zajímala, jen tak pro zhodnocení, jak to ti chlapi vlastně mají....LIni, myslím, že se chováš dobře, jsi silná a hlavně se netrap ať to nepřeneseš na miminko 😉 Myslím, že se tvůj muž vzpamatuje, otázkou je jestli to už nebude pozdě a zda ho ještě budeš chtít zpět. Pro mě je to zbabělec a sobec, když něco takového udělá těhotné...Držím pěsti.

slunicko552
15. nov 2008

zabka to jsi napsala dobře,úplně souhlasím.Lini držím pěsti,i když se mi zdá,že on to bere jak to je a nehodlá s tímnic dělat.Já bych asi takový kliďas nebyla a pěkně mu to vytmavila 😠