Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

sisstin
20. nov 2008

emily: takhle to řečeno nebylo...spíš tim bylo myšleno, že ten..kdo tvrdí, že by nikdy a nikoho za celý svůj život nepodvedl..bývá většinou ten, který k nevěře nema žádné příležitosti 😉 ne, že kdo nepodvádí je neatraktivní blb..já též nikdy nebyla nevěrná..ale jak už jsem psala stokrát..že to tak bude celej život..za to teda rruku do ohně nedám 😝

dobrou noc 😝

slunicko552
20. nov 2008

Teda baby než jsem to přečetla.Jste ale dneska spisovatelky 😀 .Taky myslím,že se nechtěla rozvádět,teď záleží jak na ni zapůsobí rodina.Snad to vyjde lini 😉

bejbypd
21. nov 2008

sis ja si to neodpustim podla mna sa citis ako strasna macherka aj s tvojimi nazormi a ze je konik moralny privelmi ano lebo stale existuju ludia ktori su ini ako ty a veria na rodinu a lasku stale veria ja medzi nich patrim a nemyslim si ze som naivna alebo v puberte a zivot sa so mnou teda vobec nemaznal...no neviem ci sa chvalis svojimi nazormi mne z nich je akurat tak zle lebo mi prides sebecka a uz vidim keby si tvoj priatel najde milenku tak ty povies on je hajzel ona je v pohode sak ona za to nemoze mozu za to obaja...ak to myslis vazne tak potom je mi ta naozaj luto ze si vtvaras takyto svet pre teba urcite velmi realisticky no podla mna sebecky a alibisticky...musela som napisat sorry

slnieckova
21. nov 2008

bejbypd 😉

hrdinstvo nie je to, ze na kazdeho kaslem a staram sa len o seba, lebo aj na mna kazdy kasle... hrdinstvo je napriek tomu nezahodit v sebe moralku 😉

Ak sa chce niekto podobat zvieratu, jeho problem... len skoda, ze tym ublizuje LUDOM..... je mi na grc

lini
21. nov 2008

Kde steeeeeee ked som v praci pisete ze som nestihala vecer docitat a ked som tu tak nikoho tu nevidim ☹

bejbypd
21. nov 2008

slnieckova si v poslednej dobe zaciname rozumiet 😉 🙂

slnieckova
21. nov 2008

🙂

sisstin
21. nov 2008

to jsou jenom prázdné kecy těch, které se s nevěrou nikdy nesetkaly, nemusely to řešit...a jenom o tom prázdně plkaj 😝 přeju vám, at vám ta představa, že život je krásný, hodný, nikdo není nevěrný a všichni se maj rádi...hodně dlouho vydrží 😅 určitě se s tim žije líp...

už tady k tomu nemám, co dodat 😝

certica
21. nov 2008

ja si zase neodpustim poznamku, aby sme tu prestali riesit, kto aky je alebo nie je a aky by mal byt... diskutovat o probleme a nazoroch je jedna vec, druha je hodnotit sa tu medzi sebou. potom sa straca akosi uroven, co je skoda 😉

slnieckova
21. nov 2008

sisstin: s neverou som sa vo svojom zivote stretla (z partnerovej strany) a musela som ju riesit 🙂 napriek tomu som nezatrpkla ako ty a verim svojmu manzelovi na 100 %....

certica ta uroven tu niektorymi nazormi uz davno klesla 😉

sisstin
21. nov 2008

bejbypd: a ještě jedna věc, pokud si přítel najde milenku..tak to opravdu zazlívám jemu..on má ke mně vztah, on má se mnou dítě....ta baba o tom nemusí vůbec vědět, a hlavně mě vůbec nezná..a můžu jí bejt ukradená 😉 jasně, že se s ní nebudu kamarádit..i když i takové připady se stávají 😝

sisstin
21. nov 2008

slnieckova: a můžeš mi říct, proč jako jen ty vaše morální názory mají úroven..to si myslíte akorát vy 😝 jestli jste si nevšimly..já nehodnotila ani jednu z vás, jenom jsem popisovala situaci, jak bych to řešila já...navážíte se akorát vy 😝

certica
21. nov 2008

slnieckova, ale ked uz pises o tom hrdinstve nezahodit v sebe moralku (uroven) aj napriek ...bla bla..., tak potom ta tvoja poznamka o "grcani" s tym uplne nekoresponduje 🙂

sisstin
21. nov 2008

slnieckova: navíc jsem nenapsala, že MP nevěřim..já mu zatim věřim stoprocetně...ale co vim, co bude za 10-20let...jestli to už nebude vyčpělý vztah např...prostě názor, že já ani on nikdy v životě nebudeme nevěrní mi přijde dost naivní 😝

slnieckova
21. nov 2008

sisstin prepac, ale zjavne si na tuto temu nemame co povedat... a mne sa nechce dookola "obhajovat" moje, ako pises, moralne nazory....

sisstin
21. nov 2008

slnieckova: já ti je neberu...a nekritizuju tě kvůli nim, vy neustále útočíte na mě..já si za tim prostě stojim a basta 😎

slnieckova
21. nov 2008

certica neprekrucaj moje slova 🙂 pisala som, ze napriek tomu, ze som neveru zazila, nezanevriem na chlapov a napriek tomu svojmu manzelovi verim, ze mi neverny nebude 😉

dovi

certica
21. nov 2008

a este jedna vec - umenie je skor dokazat respektovat nazorovu odlisnost bez toho, aby som nutne citila voci takymto ludom nevrazivost...

certica
21. nov 2008

slnieckova, moj prispevok sa netykal nevery, ale tvojej reakcii na sisstin. tot vsjo 🙂

sisstin
21. nov 2008

certica: ono je to fakt těžké respektovat něco, co se ti asi od přírody příčí 😝 ale některé dámy tu..strašně rády hodnotí jiné osoby, aniž by o nich věděly zbla...a nebo prožily ty situace..to se to pak pěkně kecá a útočí že 😀

certica
21. nov 2008

siss, prave preto pisem, ze je to umenie a nie lahke... ale ja mam rada odlisnosti, clovek ma sirsi rozhlad a nad cim uvazovat. ono vacsinou byva "pravda" niekde uprostred, resp. z akeho uhla pohladu a pozicie na to pozries

sisstin
21. nov 2008

jo..a ještě jste nepomyslely ani na tu variantu, že třeba podváděné manželce to může být absolutně šumák, pže od svého chlapa potřebuje tak maximálně peníze...a jejich vztah už je dáááávno o ničem..takže ne vždy nevěrou člověk nutně ubližuje 😉 někdy je to spíš vysvobození pro podvádějícího i podváděného..znám spoustu takových manželství, kde chlap má už 20let milenku, všichni to vědí...a je jim to fuk 😎

zanett
21. nov 2008

treba i ta podvadena manzelka ma milence...

sisstin
21. nov 2008

navíc jsem nikde nenapsala, že by mě nevěra nebolela a netrápila...kdyby byla..ale prostě jsem ochotná si připustit myšlenku, že se to může stát..a jsem ochotná tu sitauci i řešit..a odpustit....to je taky umění... 😝

howgh...jdu ven 😎

lini
21. nov 2008

Babule prosim vas ja chcpem kazda mame svoje nazory na tuto temu je mi jasne ze kazda si napise co si mysli ale naozaj by sme sa mali venovat teme ak mi troska chcete pomoct mne sa lepsie rozmysla ked tu napisem problem a vy mi pomahate aspon co je dobre a co zle jasne ze dam na svoju radu ale vela krat ste mali rovnaky nazor co si aj ja o tom myslim.Dakujem vam ze ste tu 😉
A nechcela som aby ste sa urazali a hadali ved sme ludia a naozaj kazda mame iny zivot,ine skusenosti a nemozeme brat ohlad na to ze ja som urobila takto tak to urob aj ty lebo mame inu povahu a nedokazem to ja ukoncit co sa ma stat sa stane a som silna a bojujem je lepsie bojovat ako hodit flintu do zita 😉

sisstin
21. nov 2008

jenže pro vás je všechno bud bílé(nikdy nepodvedu a nebudu podváděn) a nebo černé(milenky jsou svině, sobci a nevím co), jenže jak psala čertica..všechno je relativní..a pravda je někde uprostřed..a to ještě z úhlu, z jakého se na to díváte..

lini: být tebou, tak si nenechám radit nikým..obzvlášt ne tady...musíš se rozhodnout sama..stejně to za tebe nikdo nevyřeší 😉

bejbypd
21. nov 2008

ospravedlnujem sa naozaj bola som nahnevana lebo mi vadi vysmievanie sa niekomu kto veri ze sa da byt verny a siss neuraz sa ale niektore tvoje prispevky sa tak posmievaju...ja som nahodou mozno sa budete cudovat tiez neveru zazila z partnerovej strany skoncila som vztah s nim a hotovo a teraz som stastna s mm a verim ze budem aj dalej on takisto....takze prepacte nebudem niekoho urazat uz nieto nema zmysel...lini drz sa a dufam ze to s manzelom vyriesite

bejbypd
21. nov 2008

a skuste si precitat knihu Stalo sa mi vsetko od evy urbanikovej a mnohe pochopite...

lini
21. nov 2008

Sissitin ja to ale chapem ani sa nenechavam radit nikym.Na zaciatku som napisala ze nemam sa s kym porozpravat tak mi baby super pomohli a hlavne ma psych. podrzali o tom to tu je nie o tom ze sa budem drzat niekoho co mi povie a ja to urobim.Ved nato to tu je aby sme si mohli pisat svoje nazory a som rada za kazdy nazor od vas.

sisstin
21. nov 2008

bejbypd: v poho 😉 mě zrovna tohle netankuje..takže se nic neděje 😉 mně se třeba děsně líbily Soukromé pasti...u vás to dávali tuhle středu 😉 hrála tam Pauhofová a Budař... 😉

hezký den 😵