Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

sirinka
29. dec 2012

@maca_p sa mi zdalo, ked siten pokec vzala tak osobne 😉

maca_p
29. dec 2012

@sirinka ale neeee 🙂 , len ked tak rozmyslam, ak by som zostala sama, kde si napr. ja budem zhanat kamosa. to, ze ma zbali niekde nejaky sympaticky princ, tak to by som sa asi nedockala, takze by som to asi skusila cez nejake zoznamky... apropo, mm som tak spoznala vdaka zoznamke, ale som sa zoznamila s inym chalanom, len s tym sme si nejako nepadli do oka a zhodou okolnosti mm bol v tej silvestrovskej partii 😀 . ale to su roky rokuce do zadu 😲

irriss
29. dec 2012

@sirinka
Divala jsem se na situaci z vice stran..😉

jako zena,ktera byla zranena a zradena nejen partnerem..
jako zena, ktere prave milenka ukradla muze..a posleze chtela vratit..
Jako zena,ktera poznala v milence spojenkyni
jako zena, ktera v milence po letech nasla "podekovani"
jako zena - milenka zenateho
jako partnerka o dost starsiho partnera..

jako dite rozvedenych rodicu
jako dite nestastnych rodicu
jako dite POSLEZE stastnych rodicu
jako zena, ktera by se nedivila,kdyby jeji muz zazadal o rozvod
zena, ktera by i milenku svemu muzi "schvalila" jen kdyby byl stastny,kdyby citila,ze neni..
atd..

A v neposledni rade se na tuto situaci divam jako ZENA, ktera se neboji zustat SAMA.... 😔

maca_p
29. dec 2012

@irriss tomuto sa povie otvorena mysel. klobuk dole 🙂

irriss
29. dec 2012

@maca_p

skoda jen,ze ke kazdemu otevreni..ke kazdemu radku patri "operace"..bolestiva a s ne vsemi jizvami zahojena.. 😉

Moje "otevreni" je rehabilitace mysli a myslenek a pohledu na jednotlive utvareni situace, ktera vznikne..

Jako priklad bychTi dala..
kdyby muj SYN prisel domu a rekl, zamiloval jsem se do Karla,,,
Myslim si, ze bych to nemusela dlouho"prodychavat".. 😉

luissa233
29. dec 2012

@cica99 asi máš pravdu. lenže ja mam ten problem,no neviem to presne vysvetliť, ale asi to, že sa upnem na nejaku predstavu alebo proste na niečo, niekoho a potom si to nedokazem vytlcť z hlavy...... no asi fakt potrebujem psychologa, nevies nejakého dobrého poradiť 😀

macamac
29. dec 2012

@luissa233 a koľko máš rokov?
lebo mi to príde ako nevyzreté správanie.
alebo teda- fakt na odbornú pomoc.
nič v zlom.

maca_p
29. dec 2012

@irriss jasne, chapem. vela tvojich prispevkov som pocitala. cisto hypeteticky ku Karlovi, len aby ste sa nemuseli vysporiadavat s tymto http://www.aktuality.sk/clanok/220238/katolici-... ...

luissa233
29. dec 2012

@macamac mám dosť rokov na to, aby som vedela, čo je spravne a čo nie... nie som ziadna nevyzerata pubertiačka, ako si to tu mozno kazdy mysli a píše.. Je jedno koľko mám rokov, však si vezmi , že aj niektorí 30-40nici sa niekedy správajú ako 15 roční.

sirinka
29. dec 2012

@irriss a ako by si nazvala to, co teraz citis k svojmu muzovi, ked uz dopredu vies, ze v pripade potreby by si sa ho v pohode vzdala?

macamac
29. dec 2012

@luissa233 no tomu rozumiem,že na veku nezáleží...

ja len tak

lebo fakt mi príde, že si závislá na nejakom druhu chorobných vzťahov.
čo je škoda. pre teba.
aby si nepremárnila najlepšie roky 😉

irriss
29. dec 2012

@sirinka
Nas vztah je zalozeny na respektovani, ucte, uorimnosti..a vzajemne duvere...s temito body nema NIC spolecneho SEX 😉

To, co citim ke svemu muzi urcite neni zalozene na sexualnim vibrovani..my"vibrujeme" jinak ale spolecne 😉

Milovani neni sex...
Milovani neni jen intimni vibrovani...milovani je i jina chemie nez spojeni genitalii... 😉

Ptas se,jak bych nazvala to, co k manzelovi citim?
jednoznacne LASKU

Laska ma spousty barev odstinu ale jediny zaklad TOUHU byt spolu" at uz je duvodem cokoliv...

sirinka
29. dec 2012

@ellahop k tym dritsiatnickam slobodnym... Ano, v tomto veku je asi najtazsie ulovit muza na ich vysnenej urovni a este k tomu slobodneho....pokial sa orientuju na muzov o par rokov starsich od seba... Lebo ti su skutocne vacsinou v tom case zenaty este nie prilis dlho a maju relativne male deti. Ale uz aj v tom veku sa najde dost rozvedenych muzov, poznam aj ja niekolkych, ktorych by som v pripade, ze som volna brala hned 😀 dalsia moznost je lovit medzi mladikmi...ale to uz milym tridsiatnickam castokrat nevonia, ze sa o nich vacsinou nedokazu postarat dostatocne financne, kedze su to chlapci na zaciatku svojej pracovnej kariery a pokial nemali bohatych starych rodicov, tak to asi ziadna velka slava nebude... Lenze na to, aby damy poctivo hladali alebo vydali vela energie na budovanie si spolocneho zivota s mladikom im uz asi prilis tikaju biologicke hodinky a tak sa kludne nechaju obalamutit myslienkou, ze ked nie teraz tak uz nikdy a pustaju sa do vztahov so zenacmi, co su najblizsie po ruke.... Vacsinou sa jedna o kolegov, ci rodinnych priatelov, vsakze, kde dotycne velmi dobre poznaju celu situaciu, ci uz rodinnu, rovnako aj majetkove pomery 😉

sirinka
29. dec 2012

@irriss ano, laska ma rozne podoby, mozem milovat svoje deti aj svojich rodicov, ci surodencov a nepotrebujem k tomu sexualne spoluzitie, to je jasne....
Inak aj to je pravda, ze vztahy, kde nie su prilis velke emocie, kde prevazuje priatelstvo a rozum nad vasnou a zamilovanostou byvaju uspesnejsie a dlhsie vydrzia....

maca_p
29. dec 2012

@sirinka ma nehnevaj, ty tusim neznasas 30tnicky 😀 . dufam, ze za kazdou nevidis potencialnu sokynu. samozrejme, za aj 30tnicky nechcu zosata same, maju relativne nasliapnutu karieru, cosi pocestovane, iluzie o lentilkovom manzelstve prec, kdeze aspon polovica ich spoluziacok zo ZS su uz porozvadzane...
osobne som mm spoznala ako 30rocna. prve dieta 34, druhe 36. on bol stary mladenec. ako vidis, ide to aj bez rozbitia ineho vztahu...
osobne by som skor hanila tych zenacov, co napriek skvelym manzelkam, skvelym vztahom vo skvelych rodinkach sa pustaju do vztahu so slobodnymi kockami. zneuzivaju ich osamelost, bezutesne vyhliadky na vztah so slobodnymi alebo "uz" rozvedenymi muzmi... kazia im predsa moralny profil, charakterove vlastnosti atd...

sirinka
29. dec 2012

@maca_p 😀 no vsetky iste nie, kedze aj samu seba este povazujem za tridsiatnicku haha a pisala som to iste co ty, ze sa zbytocne nechavaju opijat rozkom, ked v naivnej viere, ze ten slizky neverny zenac je ich posledna sanca na slusny vztah ochotne degraduju seba na milenky.... Tiez si myslim, ze v kazdom veku ma zena sancu a moznost mat naplnajuci vztah aj bez takehoto ponizovania sa. A nie, nevidim sokynu v kazdej zene, to by som uz asi lezala na psychiatrii...

emily76
29. dec 2012

vidim, ze rozoberate slobodne tridsiatnicky... 🙂 No ja som po rozvode zostala so synom sama, tridsiatka tesne pred dverami... a dilema, ze kde stretnut toho praveho?? tipy ako diskoteka, chata s kamosmi.. to bolo pre mna dost nemyslitelne, lebo prave o taky typ chlapa som velmi nestala... tak som sa nahlasila do par zoznamiek a najskor sa nechala hladat... a poviem vam, bud to boli chalani do 25, alebo pani po 50.. cize fakt vyber... 😀 😀 A potom som sa rozhodla byt vyhladavackou ja sama.. a nasla som na prvy pokus mojho teraz uz manzela.. bol slobodny, o 2 roky viac ako ja, bez zavazkov ci uz k neakej zene alebo detom.. to druhe by mi nevadilo 😀 Cize, ked sa chce, vsetko sa da, ked som to zlvadla ja, s dietatom a 20 kilami nadvahy na krku, tak by to mal zvladnut uz asi kazdy.. 😅 Ale je aj cesta lahsieho odporu, zbalit chlapa, co je najblizise, idealne par rokov po svadbe, ked uz oprchlo pociatocne nadsenie a zamilovanie a ak je zena s malym deckom na materskej a nevie, kde jej hlava stoji, nie aby jej jedinou ulohou bolo byt krasna, mila a povolna... 🙄

jania023
29. dec 2012

Je tazke pisat o manzelkach ci milenkach..ja som bola na oboch starnach najprv ako podvedena manzelka a potm ako milenka..neviem co bolo horsie..oboje bola nocna mora len jedna trvala dlhsie..niesom hrda na svoj cin ale daj mi prilezitosz ukazat i tu druhu stranu mince..ako tu uz bolo niekde nepaisane ze ten pravy sa ma objavit nie hladat tak nieco natom bude..ja som zo zialu nad mojim manzelom bola zaslepena bolestou a ani som si neuvedomovala ze pomocnu ruku mi podal zenaty muz..i ked o jeho zene som nevedela povedal len ze z niekym zije nie ze je zenaty ale v podstate to je jedno..cas plynul a ja som si uvedomovala ze som sa z jedneho nestastia ocitla v druhom a nevedela som z toho von..nastastie uz je to davno za mnou a preco vam to vlastne pisem??tak kedze v praci mam dobre postavenie tak som v kontakte viac menej z muszmi z ktorymi sa bavime o vela veciach nie iba o praci a vsetci ty co svoje zeny podvadzaju to ospravedlnuju tym ze muzi su zvery ktore nemozu ostat len z jednou sexualnou partnerkou,ze vsetci su rovnaky..priroda je silnesia ako oni..no dobra hluspost..Vraj chlap ktory je z manzelkou dlho je podviedol aj ked ona o tom nevie a preco je to tak?nik nevie..takze nie vsetky milenky su zle,ja som sa ocitla v situacii ked som si to ani neuvedomila vsetko co som si uvedomovala v tej chvili bolo ze chcem umriet kedze osoba z ktorou ma manzel podviedol mi bola blyzka..ja viem dobre co chlapy hovoria do uska zenam a my hlupe si robime nadeje na nieco co nikdy nemalo a ani nebude mat vyznam..ale zase taka zena ktora ma 35 je bezdetna a tuzi po rodine..tej je tak jedno ci rezbije rodinu ci len vztah,ona hlada len niekoho kto by ju chcel i za cenu ze to ublizi niekomu inemu ale casom aj ona pride nato ze si nemoze budovat statie na nestati inych ale to uz je ina tema...

fallingstars
30. dec 2012

@sirinka
😀 Neuvěřitené, jak si jedeš podle svých zajetých a jistě neomylných představ 😉 Já sama jsem svobodná (skoro) třicátnice a znám jich kolem několik dalších. Věř mi, že to, že nechceme začínat nějaký dlouhý vztah s mladšími muži opravdu nemá nic společného s tím, že by nás nezajistili, to je dost směšné...Spíš je to o věku a rozhledu, jaký mi takový "zajíček" asi může nabídnout. Neříkám, že nemůžou být chytří a svým způsobem rozumní, ale pro mě jim pár let k tomu, aby mi byli partnerem, s kterým mě budou bavit diskuse, apod., prostě schází...Co se týče starších mužů, kteří už třeba budou rozvedení a s odrostlými dětmi, tak to by mě osobně sice nevadilo, většina už ví, co chce a mají charisma, protože už si prošli tím, co pro mě těm mladým schází, ale já mám třeba tu "smůlu", že vypadám na 20, 22, a starší muži řekněme kolem 40 let, za mnou nepřijdou, protože pro ně vypadám z jejich pohledu jako tele, s kterým by si pravděpodobně neměli co říct (myslím tím ty normální, co nechtějí mladou ženskou spíš jako ozdobu)...No, takže tím nám zbývá zhruba naše věková skupina, kde je hodně těžké narazit na někoho nezadaného bez závazků, s kým bychom samozřejmě každá chtěla navázat nějaký ten hluboký a dlouholetý vztah 😝 . Je jasné, že někde asi jsou, ale já jsem zatím nepřišla na to, kde...Ano, sice nehledám, ale taky nesedím doma v koutě a myslím, že nejsem zrovna ošklivka, za kterou nikdo nepřijde...Ale taky přiznávám, že mám dost vysoké nároky na chlapa, s kterým bych měla strávit celý život. A pokud bych z nich měla nějak slevovat, radši budu zatím nebo z dlouhodobého hlediska radši sama, nechci ustupovat zrovna v takhle zásadní věci a bio hodiny asi vůbec nemám Ale to tu asi nikdo nepochopí, protože štěstí ženy je přece jedině pokud může manželkou a matkou...

A někdo se tu ptal, proč na sex bez závazků ženatého muže a ne svobodného...s ženatým je asi rovnou jasné, jak to skončí, kdežto se svobodným protějškem si dříve či později jeden z páru začne dělat naděje a bude to brát jinak, protože "by to přece šlo"...

myer
30. dec 2012

poznam to...tri roky by som urcite necakala, my sme spolu "len" 7 mesiacov a po novom roku mi slubil razne vyriesenie "trojuholnika"... nechcem byt ta druha !

sirinka
30. dec 2012

@fallingstars ale preco sa potom ty zenaci chcu kvoli milenkam rozvadzat???? Komu z vas je to jasne? Preto, ze nie kazdy zenaty chlap berie svoje ano ako smrtelnu chorobu, ktorej sa uz neda zbavit 😉 takze to je dost blba a este aj chaba vyhovorka na tvoje konanie 😉

sirinka
30. dec 2012

@fallingstars a keby si nielen nas, ale aj samu seba neklamala a fakt by ti slo len o ten sex, tak ten zajacik je na to ako stvoreny 😉 ci ta to viac vzrusuje, ked mas takeho milenca, o ktorom vies, ze nie si jeho jedina?

kacenka1111
30. dec 2012

Ja to vidim tak, mile damy....KAZDA MILENKA bude byt jednou MANZELKA a pak uvidi😀

aneta0707
30. dec 2012

@myer a uvedomujes si, ze jednou bys mohla byt ta manzelka ty? je to blbej pocit vedet ze ja sem byla milenka, ted sem manzelka, tak proc by si nenasel nejakou jinou??? uvidis ted se ti to nezda, ze zacatku to bude v pohode a jak jednou neprijde domu, tak budes silet a myslet na to jak to bylo...

myer
30. dec 2012

@aneta0707 ano uvedomujem, v nasom pripade je to ale trocha ine...nechcem to tu rozoberat, prepac

nalla
30. dec 2012

@fallingstars to by sm si pozrela, ako môže vyzerať tridsať ročná ženská na dvadsať, lebo na dvadsať nevyzerám už ani ja, a to mi ide iba na 24

sirinka
30. dec 2012

@myer haha, to tvrdia mnohe milenky 😉

lucinocka
30. dec 2012

@nalla ja dufam ze budem v 30tke vyzerat aspon na 20 :D ked som chodila v lete s bruchom vyzerala som ako nabuchana pubertacka :D v nemocke sa ma kazdu chvilu niekto pytal kolko mam rokov a nikto nechcel verit ze 25.. co uz, ked niektore typy vyzeraju dlho detsky

zoenka
31. dec 2012

@irriss prekrasne a plne moudrosti...klobouk dolu 🙂

dai
31. dec 2012

@nalla asi sa vela malujes alebo to mas geneticky dane. ja poznam vela bab ktore v 30tkw vyzeraju omnoho lepsie ako mnohe 20tjy....ja sama mam 33 ale nenamalovanej mi netipuju ani 25...