Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

zabka78
8. nov 2008

Ten sucit ma skor zena pre chlapa, ako chlap pre zenu. Ste zabudli, ze oni su ti ktorym terba pomahat? Ti slabsi? 🤐 😀

majcik
8. nov 2008

Kveta - a nemoze po zamilovanosti nastupit laska? 🙂

sirinka
8. nov 2008

nuz podla mna tiez po prvotnom osiali a zamilovanosti pride laska...iste sa pocas rokov meni a vyvija, ale preco by to nemohla byt laska...moji svokrovci uz maju 35 rokov od sobasa a myslim, ze este stale sa naozaj lubia...
ja tomu verim a podla toho zijem 😀
mimochodom, keby mi moj zivotny partner v posteli povedal, ako velmi so mnou suciti, doooost vazne sa urazim 😉 😀

majcik
8. nov 2008

Sirinka - posledna veta 😀 😀 😀

katkaajurko
9. nov 2008

kveta..perfektne si to vystihla vcera....no comment...bohuzial je to tak ☹

ale fakt baby..my sa tu handrkujeme kto je horsi..ci milenka alebo ten co podvadza..ale ja za tym vidim aj to - ze vsetky si vlastne stojime za rovnakou hodnou - a tou je rodina... 😔 pre mna osobne zdravie a rodina je na rebricku absolutne hore... a som na to pysna 😉 🙂 a vsetky mozeme byt 🙂

zabka78
9. nov 2008

zamilovanost nie je laska?

majcik
9. nov 2008

Zabka - ja by som povedala, ze zamilovanost je predstupen ozajstnej lasky ...

Katkajurko - myslim, ze ked bude vela parov, pre ktore bude hodnota rodiny veeelmi dolezita, tak aj nevery, milieniek a milencov (tych pomimo manzelstva a partnerstva, samozrejme) bude menej ...

zabka78
9. nov 2008

Ja som si to vysvetlovala uplne inak. Najskor je laska ako taka, a potom laska k cloveku samotnemu. Ten druhy stupen som vnimala ako, ze mam niekoho rad. Skor si to priradujem k laske typu milujem svoje dieta, mam rada kamaratov, ktori sa mi neotocili chrbtom, ked som ich potrebovala. Lasku vnimam ako tuzbu, vzrusenie mozno posadnutost. Mylim sa?

bejbypd
9. nov 2008

Mne sa najviac paci ako sme sa tu chvalabohu nikto nepohadali 😉 lasku vnimam ze ked som sa spoznala s mojim mm tak to bola pritazlivost,postupom casu zamilovanost,pekne slova frazy no vsetko krasne a mam pocit ze teraz je to naozajstna laska...laska ked sa delime o kazdu chvilku stasnu aj tu menej stastnu laska ked mam po boku cloveka na ktoreho sa mozem spolahnut a laska pri ktorej mam stale motyliky v brusku a viem ze je to laska ktora si vazi jeden druheho a riesi vsetky problemy to je pre mna naozajstna laska a dufam ze sa to nezmeni...

majcik
9. nov 2008

Zabka - laska je cosi, co sa neda asi velmi presne definovat ... je to viac o pocite, tak preto si myslim, ze sa nemylis 🙂

binki
10. nov 2008

podle mne je to velmi nechutné být milenkou nebo podvádět, nejde jen o ten samotný akt, ale taky o to, že se naruší integrita rodiny, důvěra. pro mne to je neomluvitelný zásah do života někoho jiného. jsem toho názoru, že člověk má mít ve věcech jasno. když s někým trpím a nechci s ním být a třeba chci někoho jiného, tak si vyřeším první vztah lidsky a slušně a pak se pouštím do jiného

horallka
10. nov 2008

Pripady nevery su rozne- uvediem jeden- svoj vlastny.Mala som manzela a s nim malu dceru. Byvali sme u svokrovcov a svokra sa nam do vsetkeho plietla a navyse si so svojim manzelom aj rada uhla, takze hadky boli na dennodennom poriadku. Manzel nemal stastie na pracu, a ked aj nieco zohnal, peniaze vacsinou vhodil do strojov alebo mu pretiekli gagorom. Ale snazili sme sa fungovat za takychto podmienok- bolo to tazke ale asi som tiez nebola najidealnejsia manzelka- nestastna zo svojho stavu, bez penazi, vo vytahanych teplakoch a pod vecnym dozorom svokry. Svokra medzitym udrziavala vztahy s manzelovou byvalkou a pozvala ju na navstevu. K zenatemu muzovi s dietatom. A ta pixla sa vobec nerozpakovala a prisla ako misska- v minisuknicke, topanockach na opatkoch, vystafirovana- s jasnym umyslom zvadzat.Mna s malu vystvali z domu a ona sa tam natahala, este ani nasa postel nevychladla. Potom s nim prirodzene otehotnela, lebo si myslela, ze tak si ho udrzi. Ked sa jej to moc nedarilo a muzicek jej zacal lietat- lebo uz ona bola ta partnerka s mastnymi vlasmi, nadvahou a vytahanymi teplakmi, kdezto ja som sa pozviechala a zacala prekvitat- tak jej spravil druhe a nacisto od nej zvirgal. Mila naivna milenka zenateho muza ostala sama s dvoma detmi a on si doteraz uziva s dalsimi milnkami, ktore strieda ako na beziacom pase. On bol vol- ale ju tiez nelutujem ani za macny mak- vedela, ze lezie zenacovi do postele, ze on opustil zenu a dieta kvoli jej miskovskym noham ale prazdnej hlave- dostala o co si koledovala. Vsak ked to spravil mne- preco si myslela, ze je imunna a jej sa to stat nemoze? Hlupost alebo naivita? A nech mi nikto nehovori, ako ho milovala- ved to bola prave ona, ktora ho prva opustila, ked este spolu chodili.

mirrinka
10. nov 2008

smutné...

horallka
10. nov 2008

Teda ja som tým chcela povedať, že niekedy tým spúšťacím mechanizmom môže byť aj žena-milenka a netreba ju ľutovať. Veď keby sa tam ona sama nenasáčkovala-teda na pozvanie mojej svokry- ale bola to ONA- tá chudera milenka, ktorá prišla-môjho muža by to ani nenapadlo sa s ňou opäť dávať dokopy.

halienka
10. nov 2008

Horalka: No ale potom musel byť tvoj ex riadny slaboch, keď sa nechal tak "zmanipulovať" jeho by to nenapadlo (?!), ale keď už tam tá jeho bývalá bola a "chcela to", tak čo už mal chudáčik robiť?! Prepáč Horalka, je mi to zvláštne ako ho v tomto obhajuješ, pričom sama píšeš, že teraz má stále ďalšie milenky, a to všetky mu predhadzuje stále jeho mama? A on im poslušne lezie pod sukne? 😀 Jeho terajšia žena bola možno vtedy zamilovaná a naivná, ale ON bol ŽENATÝ a aj teraz je a stále behá za milenkami...tak kto je tam bez chrbtovej kosti? Kto si tam zaslúži viac vynadať? Ja myslím že isto viac ON ako ONA, aj keď ju nechcem zbavovať jej podielu viny, tiež určitý má ale isto nie väčší ako ON. Ona si už svoj trest teraz za to odpykáva, ale čo on? Chvalabohu, Horalka, že si takého chlapa poslala k vode, aj keď to určite nebolo pre teba ľahké. Držím palčeky do budúcnosti 😉

emilyz
10. nov 2008

horallka - sila. Mozno aj tvojmu ex sa to neskor vsetko vrati...

slnieckova
10. nov 2008

horallka... musela si si s nim vytrpiet a prezit svoje... no dvihaj ruky do neba, ze ti utiekol s milenkou... 🙂 taky chlap nestoji za povsimnutie, nie to este za spolunazivanie... 🙂

a v tvojom pribehu sa potvrdilo, ze pozicane sa vzdy vrati 🙂

katkaajurko
10. nov 2008

len kedy sa to vrati tomu chlapovi....ona si uz svoju "polivcicku" papka..milenka.... ale co on...kade chodi deti robi....tfuj...

marya
10. nov 2008

Horallka - no sila...ale spustacim mechanizmoom bol aj tak Tvoj exmanzel, nie ona...to, ze ho prisla zbalit, je jedna vec, ale kto sa nechce nechat, ten sa nenecha...kebyze mal co len stipku charakteru a zdraveho rozumu, a hlavne ucty k svojej zene, tak by tu druhu poslal kade lahsie, a aj svojej mamicke by to "pekne" objasnil....
Katka, a jemu sa to podla mna vracia, ved co je to za zivot...pochybujem, ze to niekoho moze naplnat.... 😒

slunicko552
10. nov 2008

Horalka doufám,že už jsi šťastná 🙂

katkaajurko
10. nov 2008

Marya a myslis,ze taky ludia nad tym premyslaju? ze ci ho zivot naplna... ja zacinam o tom pochybovat... zacinam mat pocit ze "blby" ludia to maju v zivote neskutocne lahsie..lebo oni si len tak ziju..prezivaju ... a nic ich netrapi...proste ako pride,tak bude... a netrapia sa - preco su veci tak ako su... ☹ 😠

sirinka
10. nov 2008

katkaajurko suhlasim...mozno ho naplna to, ze on stale niekoho naplna....stastim 😅
horallka, myslim, ze za nim nemusis lutovat. ale viem, ako si to myslela s tym spustacim mechanizmom 😉

lini
12. nov 2008

Mam aj ja dost velky problem.S manzelom sme spolu 9 rokov a 2apol roko sme manzelia mame dievcatko a cakam druhe babo.On sa zamiloval do kolegyne uz je s nou 4 nesiace ja som nic netusila ale zistila som to teraz priznal sa a ja som v strasnej depresii.Najskor mi povedal ze odide ona ma 9 rocnu dceru a muza ktory to uz tiez vie chcela sa s nim rozviest koli mojmu muzovi ale nakoniec mu napisala tomu mojmu ze to musi ukoncit a ze nech mu odpusti.Nakoniec to vyriesili tak ze zostane pri rodine ale budu si uzivat to je nieco nechutne ale on nas ma rad pre dcerku by zniesol modre z neba doteraz nam iba pomahal bol 100%manzel ja ako tehotna som bola cele tieto mesiace strasne nervozna a unavena a som si ho nevsimala a tak mozno podlahol.On sam povedal nechape co sa stalo proste sa zalubil do uplne obycajnej zeny a sam nevie co ho k nej taha je mi strasne s toho ☹ a este som zabudla dokazal mi povedat ze ju manzel opustil ked bola tehotna a vratil sa od frajerky ked ich mala mala rok.Tak to ma polozilo ze ona to zazila.Ked som otehotnela ona to vedela a vtedy to zacalo.Teraz to uz vie aj jeho rodina a dost je s toho nervozny nevie co ma robit a povedal ze bud nas to posilni alebo nie.Viem ze napisete kasli na neho ale on aj koli detom chce byt s nami ja neviem co mam robit je to velmi tazke.

slnieckova
12. nov 2008

lini takych pribehov ako je ten tvoj tu uz bolo x... a vzdy sa rozobera to iste: niektore radia, aby si mu dala sancu kvoli detom, ine radia, aby si (ako si pisala) utekala od takeho chlapa prec... strhne sa tu zopar hadok ohladom nevery.. a napokon si aj tak urobis podla svojej hlavy a srdca 🙂

Mozno staci, ked si sama prejdes temy, ktore sa tykaju nevery (staci dat do vyhladavaca tu alebo na mojejsvadbe) a urcite odpoved na tvoj problem najdes 🙂

Kazdopadne drzim palce, aby si sa, nech sa uz rozhodnes akokolvek, rozhodla spravne 🙂 vela sil....

katkaajurko
12. nov 2008

lini a on to s tou druhou ukoncil,alebo sa akoze "rozhoduje"? je to hrozne ☹

a miluje teba - alebo ju?...to by bola pre mna smerodatna otazka..i ked s druhym babatkom v brusku.... ☹ ach jo...

slnieckova
12. nov 2008

katkaajurko: asi tak 🙂 nedokazala by som zit s chlapom (aj keby som bola znovu tehotna), keby som vedela, ze ma nemiluje. Ale nechcem to opat rozoberat, uz som svoj nazor napisala a tym pre mna tato tema konci, pretoze je to stale o tom istom, tie iste rady, tie iste nazory a skusenosti, staci citat starsie temy a starsie prispevky 🙂

halienka
12. nov 2008

slniečková, ale nedá ti to, stále píšeš 😀 😅

katkaajurko
12. nov 2008

slnieckova..mas pravdu...je to stale to iste... a je to stale pre mna smutne a kazi mi to iluzie ☹

kazdy si urobi podla seba..a je tu toho popisaneho vela...

slnieckova
12. nov 2008

halienka 😀 😀 asi tak... ale fakt, je to furt to iste... a ako pisala katkaajurko... len to nam, staste vydatym kazi iluzie 🙂, ale nedajme sa znechutit 😀